יום רביעי , יוני 3 2020
Home / טלויזיה / נובמבר 2019 בערוץ הטיולים
אקספזיושיון , ערוץ הטיולים

נובמבר 2019 בערוץ הטיולים

ערוץ הטיולים: אפיק 27 ב- yesוערוץ 40 ב-HOT

המסע המופלא של גידי ואהרוני – כל העונות של סדרת המופת מההתחלה עכשיו בערוץ הטיולים

העונה הראשונה של סדרת הלהיט הקולינרית. שף אהרוני וגידי גוב יוצאים למסע לאורך דרך המשי ההיסטורית. בסין יתמקדו השניים בסוגי פסטה, כיסונים ממולאים ואטריות; בבוכרה יתחקה אהרוני אחר שורשי משפחתו; בטורקיה ייחשפו לשיטות עשיה מרהיבות של אטריות קדאיף ואל הקבב האורפלי, הידוע כטוב בתבל; ולבסוף באיטליה ילמדו השניים על הפסטה כאמנות ומדע מדויק.

ימי חמישי, החל מה-14 בנובמבר בשעה 22:00

 

החלום ההודי: בדרך לפרישה 3Indian Dream Hotel on Tour  עונה חדשה

היכן הייתם רוצים לבלות את שנות הזהב שלכם? קבוצת ידוענים בסתיו חייהם יוצאים לחפש את המקום המושלם להזדקן בו.  הפעם יחברו להרפתקה פנים מוכרות מעונות קודמות, כגון השחקנית האוסטרלית מרים מרגוליס, הזמרת האמריקאית שיליה פרגוסון ואושיית הטלוויזיה בובי ג'ורג', לצד תוספת חדשה בדמותו של הסופר והפוליטיקאי בדימוס סטנלי ג'ונסון. בעונה זו תיסע החבורה למדינה שאף פעם אינם רחוקה מהכותרות: רוסיה.

ימי ראשון, החל מה-10 בנובמבר שעה 22:00

אקספדישן Expedition סדרה חדשה

סדרת הרפתקאות אפית עם סטיב באקשאל, האיש שחי על הקצה למחייתו. מדי פרק ייצא באקשאל בלוויית צוות מומחים למשימת מאתגרת וינסה לשבור שיא חדש בתחום האקסטרים ולחשוף סודות עתיקי יומין: בין היתר יעמיק באקשאל אל לב המאפליה בחצי האי יוקטן, בחיפוש אחר אוצרות בני המאיה; ייצא אל שייט קייקים בפיורד הגדול בעולם, יפלס את דרכו בג'ונגל הסבוך של בורנאו האינדונזית, ויעפיל אל גבהים מסחררים במדבר של עומאן המערבית.

ימי רביעי, החל מה-13 בנובמבר בשעה 22:00

Check Also

דצמבר 2019 בערוץ האוכל

ערוץ האוכל: אפיק 28 ב-yes וערוץ 38 ב-HOT   20 שנה של ג'יימי אוליבר 20 Years of …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.