יום רביעי , מאי 27 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 25.10 – 19.10

 

שבת 19.10

ספורט1 + ספורט1HD

12:25 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – שאנדונג לוננג 

14:25 אברטון – ווסטהאם 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי טוטנהאם – ווטפורד 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 קריסטל פאלאס – מנצ'סטר סיטי 

21:25 אוברדוירו – ריאל מדריד (סל ספרדי) 

ספורטHD2

10:10 אנגליה – אוסטרליה, רבע גמר אליפות העולם בראגבי 

13:10 ניו זילנד – אירלנד, רבע גמר אליפות העולם בראגבי 

16:50 צ'לסי – ניוקאסל 

19:20 דורטמונד – מנשנגלאדבך 

21:40 אוטרכט – פ.ס.וו. איינדהובן 

ספורטHD3

13:55 סט. פאולי – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי אאוגסבורג – באיירן מינכן 

18:45 הפועל ב"ש – הפועל ק"ש עם פריצות לחדרה – נתניה 

21:05 (החל ב-21:00) ברצלונה – פ.ס.ז' (כדוריד אלופות) 

22:40 (החל ב – 22:00) ליגת השחייה העולמית (דאלאס) 

ספורטHD4

13:00 חצי גמר 1 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

15:00 חצי גמר 2 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

17:45 (18:00) הפועל ת"א – הפועל כפ"ס  

20:00 לקראת סקציה נס ציונה – בית"ר י-ם 

20:25 (20:30) סקציה נס ציונה – בית"ר י-ם  

22:30 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

01:00 (01:05,בין שבת לראשון) טורונטו – די.סי. יונייטד (פלייאוף MLS)

05:00 (בין שבת לראשון) ריאל סולט לייק – פורטלנד טימברס (פלייאוף MLS)

 

 

ראשון 20.10 – ערב שמחת תורה

ספורט1 + ספורט1HD

10:10 וויילס – צרפת, רבע גמר אליפות העולם בראגבי 

13:10 יפן – דרום אפריקה, רבע גמר אליפות העולם בראגבי 

15:55 וויגאן – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ)

18:10 מנצ'סטר יונייטד – ליברפול 

21:30 נאסקר קנזס 

ספורטHD2

12:55 פנרבחצ'ה – באחצ'שהיר (סל טורקי) 

15:25 מכלן – אנטוורפן (רפאלוב)

19:10 חימנסיה (מראדונה) – אוניון 

ספורטHD3

14:25 שטוטגרט – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

16:25 קלן – פאדרבורן 

18:50 הופנהיים – שאלקה 

22:15 (22:20) פילדלפיה – ניו יורק רד בולס (פלייאוף MLS)

03:35 (בין ראשון לשני) מינסוטה יונייטד – לוס אנג'לס גלאקסי (זלאטן)

ספורטHD4

15:00 גמר טורניר מוסקבה, טניס נשים 

19:25 ולנסיה – מלאגה (סל ספרדי)

22:00 ליגת השחייה העולמית (דאלאס) 

 

שני  21.10  – שמחת תורה

ספורט1 + ספורט1HD

21:50 שפילד יונייטד – ארסנל 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:25 ארמיניה בילפלד – המבורג (בונדסליגה 2) 

ספורטHD3

19:55 אנדולו אפס – בויוקצ'קמג'ה (סל טורקי) 

ספורטHD4

19:45 (20:00) מ.ס. אשדוד – מכבי ת"א 

 

שלישי 22.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:20 מכבי ראשון לציון – אנדורה (יורוקאפ) 

03:20 (בין שלישי לרביעי) בוקה ג'וניורס – ריבר פלייט (חצי גמר הליברטדורס, גומלין) 


רביעי 23.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 קאזאן – חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ) 

03:20 (בין רביעי לחמישי) פלמנגו – גרמיו (חצי גמר הליברטדורס, גומלין)

     

חמישי 24.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 חגיגה אירופית על גבי פרטיזן בלגרד (נאתכו) – מנ' יונייטד 

21:50 חגיגה אירופית על גבי ארסנל – ויטוריה גימראיש 

ספורטHD2

19:45 בשאקשהיר – וולפסברגר (וייסמן) 

21:50 סלטיק (ביטון ואלחמיד) – לאציו 

ספורטHD3

19:45 רומא – מנשנגלאדבך (אירופית) 

21:50 סביליה (דאבור) – דודלאנז' (אירופית) 

ספורטHD4

19:45 פרטיזן בלגרד (נאתכו) – מנ' יונייטד 

21:50 ארסנל – ויטוריה גימראיש 

 

שישי 25.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 דארמשטאט – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2) 

21:25 מיינץ – קלן 

ספורטHD2

שעה? קרבות וואן, ג'קארטה *שעה תעודכן בהמשך

21:50 סאותהמפטון – לסטר 

ספורטHD4

17:00 "הפרלמנט"

21:25 אופן – אנדרלכט 

Check Also

ערות

    ערות       מבוסס על רב-המכר של תמר מור סלע שהפך לתופעה! …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.