שבת , ספטמבר 18 2021
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 13.9 – 7.9

 

שבת 7.9

ספורט1 + ספורט1HD

13:55 מ.ק. דונס – ווימבלדון (ליג 1) 

18:50 חגיגה אירופית על גבי אנגליה – בולגריה 

21:35 חגיגה אירופית על גבי סרביה – פורטוגל 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו  

ספורטHD2

16:55 קובנטרי – בלקפול (ליג 1) 

18:50 ליטא – אוקראינה, מוק' היורו 

02:30 (בין שבת לראשון) אורלנדו – לוס אנג'לס (MLS)

ספורטHD3

16:55 חצי גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים 

19:25 חצי גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים 

22:55 ניו יורק – ניו אינגלנד (MLS) 

ספורטHD4

18:50 אנגליה – בולגריה, מוק' היורו 

21:35 סרביה – פורטוגל, מוק' היורו 

 

ראשון 8.9

ספורט1 + ספורט1HD

15:50 ארמניה – בוסניה, מוק' היורו

18:50 חגיגה על גבי גאורגיה – דנמרק 

21:35 חגיגה על גבי ספרד – איי פארו 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו  

ספורטHD2

18:50 רומניה – מלטה, מוק' היורו 

21:35 שבדיה – נורבגיה, מוק' היורו 

ספורטHD3

16:55 מקום 3 אליפות אירופה בכדורעף נשים 

19:25 גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים 

ספורטHD4

14:25 גופינגן – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני) 

16:55 ברגישר – וצלאר (כדוריד גרמני) 

21:35 ספרד – איי פארו, מוק' היורו 

 

שני  9.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על גבי פולין – אוסטריה 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו  

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:35 סקוטלנד – בלגיה, מוק' היורו 

ספורטHD3

21:35 סן מרינו – קפריסין (רב"ש), מוק' היורו 

ספורטHD4

21:35 אסטוניה – הולנד, מוק' היורו 

 

 

שלישי 10.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על גבי אנגליה – קוסובו 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו  

04:55 (בין שלישי לרביעי) ארגנטינה  – מכסיקו  

ספורטHD2

07:00 (עד 15:30 לערך) טורניר זאנגז'ו, טניס נשים 

21:35 צרפת – אנדורה, מוק' היורו 

05:50 (בין שלישי לרביעי) פרו – ברזיל 

ספורטHD3

21:35 לוקסמבורג – סרביה, מוק' היורו 

ספורטHD4

21:35 אנגליה – קוסובו, מוק' היורו 

 

רביעי 11.9

ספורטHD2

09:00 (עד 15:30 לערך) טורניר זאנגז'ו, טניס נשים 

18:55 ריהימיין קוקס – סאבהוף (כדוריד אלופות) 

 

חמישי 12.9

ספורט1 + ספורט1HD

18:10 פורטוגל – איטליה, אליפות אירופה בכדורעף 

21:25 סלובניה – בלארוס, אליפות אירופה בכדורעף 

ספורטHD2

09:00 (עד 15:30 לערך) טורניר זאנגז'ו, טניס נשים 

21:10 קאדטן שפהאוזן – דינמו בוקרשט (כדוריד אלופות)

 

שישי 13.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 קרלסרוהה – סנדהאוזן (בונדסליגה 2) 

21:20 דיסלדורף – וולפסבורג 

ספורטHD2

09:00 רבע גמר טורניר זאנגז'ו, טניס נשים 

11:00 רבע גמר טורניר זאנגז'ו, טניס נשים 

12:30 רבע גמר טורניר זאנגז'ו, טניס נשים 

14:00 רבע גמר טורניר זאנגז'ו, טניס נשים 

21:40 דרבי קאונטי – קארדיף (צ'מפיונשיפ) 

ספורטHD3

15:55 סרביה – גרמניה, אליפות אירופה בכדורעף 

17:55 אסטוניה – פולין, אליפות אירופה בכדורעף 

21:25 בלארוס – רוסיה, אליפות אירופה בכדורעף 

ספורטHD4

14:30 שנדונג לוננג – שנגחאי 

17:00 הפרלמנט

21:25 שרלרואה – גנק 

 

יש לבדוק גם

פרויקט הצדק של קים קרדשיאן

פרויקט הצדק של קים קרדשיאן KIM KARDASHIAN WEST: THE JUSTICE PROJECT     ככה עוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.