יום חמישי , ספטמבר 23 2021
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 20.9 – 14.9

 

שבת 14.9

ספורט1 + ספורט1HD

09:00 חצי גמר טורניר ג'נגג'ואו טניס נשים 

10:30 חצי גמר טורניר ג'נגג'ואו טניס נשים 

14:20 ליברפול – ניוקאסל  

16:50 חגיגה אנגלית על גבי טוטנהאם – קריסטל פאלאס 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 נוריץ' – מנצ'סטר סיטי 

21:40 פ.ס.וו. איינדהובן – ויטסה 

ספורטHD2

10:00 ראלי טורקיה 

14:25 פולהאם – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

16:50 מנצ'סטר יונייטד – לסטר 

19:20 לייפציג – באיירן מינכן 

21:25 סרקל ברוז' – קלאב ברוז' 

23:30 (החל ב – 16:55) צ'לסי – וולבס 

01:55 (בין שבת לראשון) הוראקאן – ריבר פלייט 

ספורטHD3

13:55 יאן ריגנסבורג – שטוטגרט (בונדסליגה 2) 

16:20 דורטמונד – לברקוזן 

18:25 סיכום היום בגרמניה 

18:45 (19:00) הפועל ת"א – סקציה נס ציונה 

21:05 (החל ב – 21:00) זאגרב – פ.ס.ז' (כדוריד אלופות) 

22:45 (ראשוני מ – 18:30) פמליקאו – פאסוס פריירה 

ספורטHD4

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) – טיאנג'ין טינחאי 

17:45 (18:00) מכבי חיפה – הפועל ק"ש 

20:00 לקראת הפועל כפ"ס –  מכבי ת"א  

20:25 (20:30) הפועל כפ"ס – מכבי ת"א  

22:30 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 15.9

ספורט1 + ספורט1HD

09:00 גמר טורניר ג'נגג'ואו, טניס נשים 

15:50 בורנמות – אברטון 

18:20 ווטפורד – ארסנל 

20:25 (החל ב – 20:00) פורטימוננסה – פורטו 

21:55 בואבישטה – ספורטינג ליסבון 

ספורטHD2

15:25 אנדרלכט – אנטוורפן (רפאלוב) 

17:55 צלייה – פלנסבורג (כדוריד אלופות) 

19:55 קיל – קיילצה (כדוריד אלופות) 

22:30 (22:38) פורטלנד – די סי יונייטד (MLS) 

02:00 מירוץ נסקאר, לאס וגאס 

ספורטHD3

09:30 ראלי טורקיה

13:00 ראלי טורקיה 

16:20 הופנהיים – פרייבורג 

18:50 פאדרבורן – שאלקה 

21:25 טורקיה – סלובניה, אליפות אירופה בכדורעף 

01:55 (בין ראשון לשני) בוקה ג'וניורס – אסטודיאנטס 

ספורטHD4

14:25 בארנסלי – לידס (צ'מפיונשיפ) 

16:55 חימנסיה(מראדונה מאמן) – ראסינג

20:00 (20:15) מ.ס. אשדוד – הפועל ב"ש 

23:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

  

שני  16.9

ספורט1 + ספורט1HD

05:00 (עד 12:30) טורניר אוסאקה, טניס נשים 

21:25 סט. פאולי – המבורג (בונדסליגה 2) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:50 אסטון וילה – ווסטהאם 

ספורטHD3

18:25 רוסיה – פינלנד, אליפות אירופה בכדורעף 

21:40 צרפת – בולגריה, אליפות אירופה בכדורעף 

ספורטHD4

19:55 אלניאספור – פנרבחצ'ה 

 

שלישי 17.9 – יום הבחירות

ספורטHD2

05:00 (עד 12:30) טורניר אוסאקה, טניס נשים 

 

רביעי 18.9

ספורט1 + ספורט1HD

05:00 (עד 12:30) טורניר אוסאקה, טניס נשים 

19:55 פלנסבורג – אלברום (כדוריד אלופות) 

 

ספורטHD2

18:25 סלובניה – רוסיה, אליפות אירופה בכדורעף 

21:25 צרפת – איטליה, אליפות אירופה בכדורעף 

03:20 קורינתיאנס – אינדפנדיינטה דל ואיה, חצי גמר סודאמריקנה 

 

 חמישי 19.9

ספורט1 + ספורט1HD

06:00 (עד 13:00) טורניר אוסאקה, טניס נשים 

19:45 חגיגה אירופית על גבי קראבח – סביליה 

21:55 חגיגה אירופית על גבי ריינג'רס – פיינורד (אירופית, מח' 1) 

ספורטHD2

19:45 פ.ס.וו – ספורטינג ליסבון (אירופית, מח' 1) 

21:55 רומא – איסטנבול בשאקשהיר (אירופית, מח' 1) 

03:20 קולון – אתלטיקו מיניירו, חצי גמר סודאמריקנה 

ספורטHD3

19:45 ראן – סלטיק (ביטון ואלחמיד, אירופית, מח' 1) 

21:55 מנשנגלאדבך – וולפסברגר (שון וייסמן, אירופית, מח' 1) 

ספורטHD4

19:45 פרנקפורט – ארסנל (אירופית, מח' 1) 21:55 מנ' יונייטד – אסטנה (אירופית, מח' 1)  

 

שישי 20.9

ספורט1 + ספורט1HD

06:00 (עד 10:00) 2 רבעי טורניר אוסאקה, טניס נשים 

10:00 רבע גמר טורניר אוסאקה, טניס נשים  

12:00 רבע גמר טורניר אוסאקה, טניס נשים 

19:25 הולשטיין קיל – האנובר (בונדסליגה 2) 

21:20 שאלקה – מיינץ 

ספורטHD2

13:40 יפן – רוסיה, אליפות העולם בראגבי (משחק הפתיחה) 

21:50 סאותהמפטון – בורנמות 

ספורטHD3

14:30 צ'ונגצ'ינג ליפאן – ג'יאנגסו סונינג 

ספורטHD4

17:00 הפרלמנט

 

 

יש לבדוק גם

מהלילה בארה”ב: עונה 5 של “מוקד 911 “

רשת פוקס תעלה הלילה גם את העונה החמישית של הסדרה המצליחה ביותר שלה כיום, “מוקד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.