יום שלישי , יולי 7 2020
שלוש מחברות, סיון אופירי, פשוט הוצאה לאור

שלוש מחברות


 

שלוש נשים. שלוש מחברות. שלושה סיפורי חיים שיכווצו לכם את הלב, ולאחר מכן ירחיבו אותו

 

רומן חדש מאת מפתחת השיטה לשחרור ממאבק במשקל

סיון אופירי

שלוש מחברות 

 

עורך הספר: לירון פיין | עורכת לשונית: רסל דיקשטיין 

חדש ב"סיון אופירי – פשוט הוצאה לאור"

 

"אז אני הקשבתי לאימא שלי, שגם כשלא היה להם כסף היא תמיד הייתה מטופחת; תמיד עם לק ועם אודם, ובלילות הייתה מגלגלת שיער רטוב שלה ברולים, כדי שבבוקר יהיו לה תלתלים מסודרים. היא הייתה אומרת שקודם כול את בשבילך, אחר כך בשביל בעלך, שלא יסתכל באחרות, ואחר כך בשביל ששכֵיינים לא ידברו. ופה, ברוך השם, כולם מדברים."

 

שלוש נשים. שלוש מחברות. שלושה סיפורי חיים שיכווצו לכם את הלב, ולאחר מכן ירחיבו אותו. שלושה דורות של נשים במשפחה אחת, נשים רגילות שמתמודדות עם החיים, כל אחת בדרכה.  

פאניה, ניצולת שואה עם אישיות ססגונית וז'רגון משלה, נלחמה כדי לגדל שתי בנות עצמאיות, אולי עצמאיות מדי. בתה מאירה, נערה שוחרת חופש שהתבגרה טרם זמנה. נכדתה קרן אור, בת יחידה, סופרת בנשמתה, שנאלצה להתמודד עם אובדן כבד ועם שמירת הסודות המשפחתיים.

הסיפור המשפחתי, המתחיל בשנות הארבעים של המאה הקודמת ונמשך עד ימינו, הוא פסיפס מרתק ומרגש. סיון אופירי, בסגנונה הייחודי, חושפת את מעמקי הנפשות הפועלות וגורמת לנו להרגיש, לפחות עד סוף הספר, כמו חלק מהמשפחה. 

סיון אופירי, אימא, בת זוג, מדריכה, כותבת, חוקרת ושמחה. מפתחת השיטה לשחרור ממאבק במשקל. פרסמה ספרים רבים, בהם "נשים יקרות" (2018), ו"פרינססה" (2019). כל ספריה הקודמים של סיון נמכרו בעיקר דרך האתר שלה, ולא הופצו לחנויות הספרים, "שלוש מחברות" יופץ החל מה1.9 לכל חנויות הספרים.


 

220 עמ' | 98 ₪

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.