יום ראשון , יולי 12 2020
הכל בגלל רוזי, גרהם סימסיון, אחוזת בית

הכל בגלל רוזי

דון ורוזי חוזרים! ספר שלישי ואחרון בטרילוגיה המצליחה שמכרה מעל לחמישה מיליון עותקים בעולם וזכתה להצלחה מסחררת בישראל 

חדש בהוצאת אחוזת בית:
הכל בגלל רוזי
מאת גרהם סימסיון | מאנגלית: דנה טל

 

לאחר שהצליח למצוא רעיה ("פרויקט רוזי") והתמודד עם הריונה של אשתו ("אפקט רוזי") – פרופ' דון טילמן ניצב בפני עוד משימה גורלית: חינוכו של בנו הצעיר האדסון. כמו תמיד, לדון לא קל להבין מה רוצים ממנו, ורוזי עסוקה מכדי לעזור, בגלל משרה נחשקת שבה היא זוכה.

האדסון בן האחת-עשרה הוא תלמיד בבית ספר יסודי במלבורן. לא קל לו שם: כמו אביו, גם הוא מתקשה להשתלב בחברת אנשים (במקרה שלו, ילדים) וחווה השפלות. בנוסף, נראה שהמורים חושדים שיש לו בעיה שדורשת אבחון. בשעה שרוזי מתעמתת עם המנהלת וצוות בית הספר, דון עושה כמיטב יכולתו לפתור את המצב, אבל מביא לעוד ועוד הסתבכויות.

ואם לא די בכל אלה, דון נקלע לשערורייה באוניברסיטה ומואשם (שלא בצדק) בגזענות, דבר שמוביל לאובדן מקום עבודתו, ואילו האדסון מואשם בהריגת ציפור, וצפוי להיות מסולק מבית הספר. עתידה של המשפחה הקטנה – של רוזי, דון והאדסון – נעשה סבוך יותר ויותר, עד שהפתרון מגיע מכיוון מפתיע.

"הכל בגלל רוזי", הספר השלישי (וכנראה, האחרון) בסדרה המצליחה של גרהם סימסיון, הוא רומן חכם, מצחיק ומעורר מחשבה על גידול ילדים בימינו, על האופן שבו נתפסת שוֹנוּת אישיותית, ועל התוויות שהחברה ממהרת להצמיד לאנשים שלא עומדים בנורמות המקובלות. 

פרויקט רוזי ♦ אפקט רוזי ♦ הכל בגלל רוזי

"פרוזה שאין טובה ממנה. היא לוקחת אתכם לעולם אחר, וגורמת לכם לצחוק בקול" ניו יורק טיימס | "קריא, מהנה ומרגש. אין ספק שסימסיון סיים את הטרילוגיה עם ספר מנצח" אינדיפנדנט | "סיפור מחמם לב על איש יוצא דופן שלומד לחיות בעולם הרגיל" יו-אס-איי טודיי | "מעריצי 'פרויקט רוזי' יאהבו את הספר הזה […] הוא שובה לב וחכם" דיילי מייל

383 עמ' | 98 ₪

Check Also

השיבה

ספרו האישי ביותר של הסופר ממוצא לובי הישאם מטר, זוכה פרס פוליצר לשנת 2017  השיבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.