יום ראשון , ספטמבר 25 2022
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 30.8 – 24.8

 

שבת 24.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 נוריץ' – צ'לסי 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – ווסטהאם 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 ליברפול – ארסנל 

21:30 סרגיי קובאלב – אנתוני יארדה (איגרוף) 

ספורטHD2

14:25 דרבי קאונטי – ווסט ברומיץ' 

16:50 מנצ'סטר יונייטד – קריסטל פאלאס 

19:20 שאלקה – באיירן מינכן 

21:25 (החל ב – 21:00) דיימונד ליג, פאריס 

02:30 (02:38, בין שבת לראשון) פילדלפיה – די.סי. יונייטד 

ספורטHD3

13:55 האנובר – גרויתר פורת (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים – ורדר ברמן 

18:55 שרלרואה – קלאב ברוז' 

20:55 בנפיקה – פורטו 

ספורטHD4

16:00 ראלי גרמניה 

17:15 פאנל פתיחת עונה בליגת העל 

17:55 (18:00 KO) מכבי חיפה – הפועל רעננה (משחק הפתיחה) 

20:10 (20:30 KO) סקציה נס ציונה – מכבי ת"א (מחזור הפתיחה) 

22:35 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

24:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

 

ראשון 25.8

ספורט1 + ספורט1HD

13:55 סוונזי – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ) 

15:55 בורנמות – מנצ'סטר סיטי 

18:20 טוטנהאם – ניוקאסל 

20:25 פורטימוננסה – ספורטינג ליסבון 

22:55 ויטוריה גימראיש – פמליקאו 

ספורטHD2

14:25 קרלסרוהה – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:25 לייפציג – איינטרכט פרנקפורט 

18:50 הרטה ברלין – וולפסבורג 

05:35 (05:40 בין ראשון לשני) לוס אנג'לס – ל.א. גלאקסי (זלאטן)

ספורטHD3

14:25 לייפציג – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני) 

18:25 וולבס – ברנלי 

21:40 גלאטסראי – קוניאספור 

23:45 (ראשוני מ – 14:00) אליפות אירופה בקפיצות ראווה, סוסים 

01:00 (ראשוני מ – 16:30) אליפות אירופה בקפיצות ראווה, סוסים 

ספורטHD4

13:00 ראלי גרמניה (שדר אנגלי)

15:25 אנטוורפן (רפאלוב) – גנט 

19:45 (20:00 KO) בני יהודה – הפועל ק"ש (מחזור הפתיחה)

23:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

  

שני  26.8

ספורט1 + ספורט1HD

19:30 פאנל סיכום המחזור ולקראת הפועל ת"א – מכבי נתניה 

20:10 (20:15 KO) הפועל ת"א – מכבי נתניה (מחזור הפתיחה) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:25 סט. פאולי – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

ספורטHD3

19:25 טורקיה – בולגריה (אליפות אירופה בכדורעף נשים) 

 

שלישי 27.8

ספורטHD2

19:25 איטליה – סלובניה (אליפות אירופה בכדורעף נשים) 

03:20 (בין שלישי לרביעי) פלמיירס – גרמיו (רבע גמר הליברטדורס,גומלין)

ספורטHD3

03:20 (בין שלישי לרביעי) לה אקידאד – אתלטיקו מיניירו (רבע גמר הסודאמריקנה גומלין)

 

רביעי 28.8

ספורטHD2

19:25 צרפת – טורקיה (אליפות אירופה בכדורעף נשים) 

01:05 (בין רביעי לחמישי) בוקה ג'וניורס – קיטו (רבע גמר הליברטדורס, גומלין)

03:20 (בין רביעי לחמישי) אינטרנסיונל – פלמנגו (רבע גמר הליברטדורס, גומלין)

 

חמישי 29.8

ספורט1 + ספורט1HD

20:15 (20:30) הפועל ב"ש – פיינורד (פלייאוף הליגה האירופית, גומלין)

ספורטHD2

19:45 (20:00 KO) בני יהודה – מאלמו (פלייאוף הליגה האירופית, גומלין)

ספורטHD3

16:55 הונגריה – הולנד (אליפות אירופה בכדורעף נשים) 

19:55 פלנסבורג – ריין נקר לוון (כדוריד גרמני) 

01:05 (בין חמישי לשישי) סרו פורטניו – ריבר פלייט (רבע גמר ליברטדורס, גומלין)

03:20 (בין חמישי לשישי) פלומיננסה – קורינתיאנס (רבע גמר הסודאמריקנה ,גומלין)

ספורטHD4

21:00 דיימונד ליג, ציריך 

 

שישי 30.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 הגרלת שלב הבתים בליגה האירופית 

19:25 נירנברג – היידנהיים/סנדהאוזן – דארמשטאט (בונדסליגה 2) **יעודכן בהמשך

21:25 מנשנגלאדבך – לייפציג 

ספורטHD2

21:40 קארדיף – פולהאם (צ'מפיונשיפ) 

ספורטHD4

20:25 קייסריספור – גלאטסראי 

 

יש לבדוק גם

וידאו: סלקום תשדר את "ההתרסקות"

30 שנה לתאונה האווירית הקטלנית של מטוס אל על באמסטרדם: סלקום רכשה לשידור מיני סדרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.