יום ראשון , אפריל 5 2020
Home / טלויזיה / ספטמבר 2019 בערוץ האוכל
לוגו ערוץ האוכל, 2019

ספטמבר 2019 בערוץ האוכל

ערוץ האוכל: אפיק 28 ב-yes וערוץ 38 ב-HOT

רצועת גורדון רמזי

 

מאסטר שף ארה"ב 9 עונה חדשה

ימי ראשון ורביעי, החל מה-8 בספטמבר בשעה 22:15

השפים גורדון רמזי ואהרון סאנצ'ז שבים לעונה נוספת של ריאליטי האוכל הנודע. השף הידוען ג'ו באסטיאניצ' ישוב לסדרה ויחליף את השפית כריסטינה טוצ'י.  השלושה יערכו חיפוש מקיף אחר הבשלנים הטובים ביותר באמריקה כאשר רק אחד יזכה, לאחר תחרות מפרכת, בתואר "מאסטר שף".

מטבחי הגיהנום 18   עונה חדשה

ימי שני וחמישי, החל מה-9 בספטמבר בשעה 22:15

סדרת הריאליטי בכיכובו של השף גורדון רמזי שבה בעונה חדשה. גם הפעם ישמש רמזי מנחה ושף ראשי, לצד זוכת העונה ה-10 של התכנית כריסטינה ווילסון ושופט מאסטר שף הבריטית ג'יימס פטרי שיסייעו כסו-שפים הכחולים והאדומים. הזוכה בעונה זו יקבל את משרת השף הראשי במסעדת "מטבחי הגיהנום" הראשונה של גורדון רמזי, השוכנת במלון היוקרה סיזרס פאלאס בלאס וגאס.

 

24 שעות לגיהינום ובחזרה 2 עונה חדשה

ימי שלישי, החל מה-10 בספטמבר בשעה 22:15

שף רמזי יוצא למסע דרכים בארה"ב עם משאית ענק הנפתחת למטבח חדשני ומאובזר לעילא. משימתו היא למצוא מסעדות כושלות ולהעביר את הטבחים שלהם "אימון מחדש" במטבח הנייד שלו. עם תום השיקום וריענון התפריט תיפתחנה המסעדות המחודשות לקהל הרחב, וכל זאת ב-24 שעות בלבד.

בעונה זו ישוב רמזי לניו אורלינס וינסה להציל בית קפה כושל שבעליו נודע במשמעת הקלוקלת שהנחיל לעובדיו; יסייע לבית עסק משפחתי במיזורי, בו שלוש אחיות עם מזג רע מרחיקות את הקליינטורה; ויבצע, לראשונה אי פעם, השתלטות עוינת על בר קריוקי בלוס אנג'לס, שתכלול את גירוש הבעלים ממתחם העסק.

Check Also

דצמבר בערוץ החיים הטובים

ערוץ החיים הטובים: אפיק 31 ב- yesוערוץ 37 ב-HOT     דסק-טופ 3 עונה חדשה להפקת המקור תוכנית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.