יום ראשון , פברואר 23 2020
Home / טלויזיה / ניפגש בלובי
אורי גוטליב, ניפגש בלובי, כאן 11

ניפגש בלובי

 

כאן 11 בסדרת דוקו ריאליטי "ניפגש בלובי"

טיול מאורגן בסין שאורי גוטליב לא ישכח *** מיום שלישי, 6 באוגוסט, בשעה 21:45

 

 

כאן – תאגיד השידור הישראלי ישדר בכל יום שלישי, מ-6 באוגוסט, בשעה 21:45 ב-כאן 11 ובדיגיטל את סדרת הדוקו-ריאליטי "ניפגש בלובי".

אורי גוטליב יוצא לטיול מאורגן עם קבוצת ישראלים המנסים להסתדר יחד בסין, לפחות עד שהטיול ייגמר. ברקע העולם הקסום והמסתורי של סין, שהפכה לאחד היעדים התיירותיים הנחשקים בשנים האחרונות, ועיר הבירה בייג'ין, שמספר תושביה כמעט פי שלושה מזה שבישראל ושמשלבת מסורת עתיקה עם שיא הקדמה ואוכלוסייה מקומית שמדברת רק סינית.

את החוויות עם הקבוצה המגוונת הוא לבטח לא ישכח לעולם. ישראלים מרחבי הארץ ומרקע מגוון מתמודדים במשך 10 ימים עם החוויות המאתגרות של טיול מאורגן בארץ זרה: פנסיונר סטנדאפיסט שמחפש אהבה, מאחרת כרונית, אחיות שהן הפכים מוחלטים, סיפורי יציאה מהארון וחגיגות ימי הולדת – כולם יחד מבוקר עד ערב בדינמיקה קבוצתית מאתגרת.

המשתתפים:

אשר קנר – פנסיונר, עובד בנק לשעבר, רווק בלי ילדים שהיום הוא סטנדאפיסט ומספר סיפורים לגיל השלישי. הוא ליווה בעברו טיולים מאורגנים של פנויים ופנויות ונהג לבדר את יושבי האוטובוס. יש לו המון ידידות שאיתן הוא יוצא לבלות ולטיולים בארץ ובעולם, אבל אין לו אהבה.  

סיניה, שלווה ואוהד (אחיות ואחיין) – סינייה ושלווה הן שתיים מחמש אחיות שגדלו במשפחה מזרחית חמה. שלוה חיה בארה"ב במשך 20 שנה חיים סוערים ומלאי בדרמות. היא שבה לארץ לפני חמש שנים. סיניה לעומתה מעדיפה לצלול לתוך ספר מרגש, ועל פי רוב חייה שקטים. בין שתי האחיות יש עניינים לא פתורים מהעבר, ויש בהן רצון למצוא אהבה. עבור אוהד הטיול הזה הוא סגירת מעגל. כשהיה נער הומו ולא הכי מקובל הוא שנא טיולים שנתיים. לא היה לו אף פעם עם מי לשבת באוטובוס או עם מי להיות בחדר. היום, כשהוא שלם עם עצמו, מבחינתו זו הזדמנות לעשות תיקון, וגם לשמש גורם מתווך בין שתי האחיות.

אתי ייטב – קשה להתעלם מהחזות הייחודית של אתי ובעיקר מציפורניה הארוכות. היא מעידה שבדרך כלל נרתעים ממנה ברושם הראשוני, אבל זה לא מפריע לזה.גם אין לה בעיה לומר מה שהיא חושבת, בלי רסן. היא מרבה לצאת לטיולים מאורגנים – לפעמים עם בעלה, לפעמים עם חברות ולפעמים גם לבד. היא תופסת את המושב האחורי ומנהלת את הטיול משם. מאחרת כרונית ואוהבת לעשות שמח באוטובוס.

שולי ויוסי אורפלי – בני דודים שהכירו לפני 46 שנה במפגש משפחתי בישראל, לאחר שיוסי עלה לארץ מסוריה. כעבור 8 חודשים כבר היו נשואים, ומאז למרות משברים אישיים שעברו מעולם לא נפרדו.

ערן יניב  ואיריס ברנד – זוג ב"פרק ב", בטיול הם חוגגים 3 שנים של זוגיות ויום הולדת 50 של איריס, שתאריך הלידה שלה זהה לתאריך הלידה של אורי גוטליב.

אורית  ודנית  יצחק – אם ובת מהרצלייה. אורית בעלת תואר שני במשפטים, בימים אלו לומדת קורס בגישור. דנית עובדת בחנות יהלומים בבורסה.

דודי מרדכי – דודי מדריך טיולים זה 20 שנה, וכיום הוא מנהל מחלקת ההדרכה בחברה. הוא נשוי ואב לשלושה, מתגורר בתל אביב במשך השבוע ובמושב הדרומי ניר עקיבא בסופי השבוע. להדרכת טיולים הגיע כשהיה בכלל עורך דין, והדרכת הטיולים הייתה עבודה משנית. כבר שנים הוא שוהה רוב ימי השנה בטיולים מאורגנים בחו"ל.

Check Also

טריילרים לשבת

קייטי הולמס מככבת ב- THE SECRET: DARE TO DREAM THE SECRET: DARE TO DREAM יעלה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.