יום רביעי , מאי 27 2020
Home / טלויזיה / המוח – מדריך למשתמש
המוח - מדריך למשתמש, כאן 11

המוח – מדריך למשתמש

 

כאן 11 מציג: המוח – מדריך למשתמש

סדרה תיעודית בת ארבעה פרקים בהובלתם של רינת ספיבק וד"ר אייל דורון. השניים יוצאים למסע חווייתי ומונגש במסתרי המוח האנושי כדי להבין כיצד הוא פועל ומהן דרכי העיבוד של ההכרה, הזיכרון, השפה והתנועה.

 

 

 

המוח – מדריך למשתמש

סדרה תיעודית בהובלתם של רינת ספיבק וד"ר אייל דורון
ניסוי טלוויזיוני ראשון מסוגו, שבמסגרתו ינסו שישה אנשים בגילים שונים לשפר את יכולות המוח שלהם ב-100 ימים

 

***

הסדרה תשודר בכל יום שלישי, מ-9 ביולי 2019, בשעה 22:00 בכאן 11 ובדיגיטל

 

 

כאן – תאגיד השידור הישראלי ישדר מ-9 ביולי 2019 בשעה 22:00 בכאן 11 ובדיגיטל, סדרה תיעודית בת ארבעה פרקים בהובלתם של רינת ספיבק וד"ר אייל דורון. השניים יוצאים למסע חווייתי ומונגש במסתרי המוח האנושי כדי להבין כיצד הוא פועל ומהן דרכי העיבוד של ההכרה, הזיכרון, השפה והתנועה.

במשך שנים חקרו מדענים את המוח האנושי כדי להבין כיצד הוא פועל. רינת ספיבק, בוגרת החוג למדעי המוח באוניברסיטת בר-אילן, וד"ר אייל דורון, חוקר בתחום החשיבה היצירתית, יוצאים לבחון כיצד פועל המוח האנושי, וכיצד אנו יכולים לשפר את חיינו באמצעות המידע הזה.

הם יבחנו שיטות לשיפור יכולות המוח ולשימורן, יפגשו חוקרי מוח מובילים, ייחשפו לדיאטות ולרכיבי תזונה שמעשירים את המוח, יבדקו את אמינותן של שיטות טיפול, יבקרו  במעבדות מחקר ובמרכזי פיתוח טכנולוגיים, ילוו מקרוב ניסויים חברתיים וייחשפו לסיפורים אישיים מרתקים.

לצד אלה יתקיים ניסוי טלוויזיוני ראשון מסוגו, ובו שישה אנשים בגילים שונים יעמידו למבחן את השאלה: האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לשפר את יכולות המוח שלנו?

הניסוי יימשך 100 ימים, והנסיינים יעברו בהם סדרה של אתגרים, תרגילים ומשימות לשיפור תפקוד המוח שלהם. במשך כל ימי הניסוי יהיו הנבדקים במעקב ובבדיקות פיזיולוגיות ונירולוגיות. בפרק האחרון בסדרה ייחשפו תוצאות הניסוי.

  

 

עורך ראשי : דובי קרויטורו | במאי: אייל רובינשטיין | מפיקה ראשית: אורטל דהן | עורך וידאו: עודד פרבר | חברת הפקה: 2shot  סרטים

 

המוח – מדריך למשתמש, תשודר בכל יום שלישי, מ-9 ביולי 2019, בשעה 22:00 בכאן 11 ובדיגיטל. 4 פרקים, משך כל פרק 30 דקות.

Check Also

העזנו לחלום

  העזנו לחלום: כאן אירוויזיון 2019 -מאחורי הקלעים של האירוויזיון המוצלח ביותר בעשור בסדרת דוקו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.