יום חמישי , נובמבר 26 2020
אחרי ש...

אוגוסט 2019 בפרטנר TV

ודש אוגוסט כבר כאן, ואיתו המון תכנים שיהוו את התירוץ המושלם להישאר בבית במזגן: מותחן הדרמה, "הנערים", הפקה משותפת של HBO וקשת, "מזל טוב את אמא", סדרה בכיכובה של רומי אבולעפיה שנכתבה על ידי לי מלאך, הסרט "הספר הירוק"-זוכה האוסקר שמגיע ישר מהקולנוע, ספיישל סרטי פדרו אלמדובר ועוד.

 

 

הנערים- OUR BOYS

"הנערים" היא דרמת מתח שנוצרה על ידי שלושה מבכירי היוצרים בישראל – חגי לוי ("בטיפול", "הרומן") יוסף סידר ("בופור", "הערת שוליים"), תאופיק אבו ואיל ("צימאון") והופקה על ידי מובי פלוס הפקות, דוד מנדיל.  הסדרה מבוססת על אירועי קיץ 2014, במרכזה סימון (שלומי אלקבץ), חוקר בחטיבה היהודית בשב"כ המנהל את חקירת הרצח של מוחמד אבו חדיר. 
סימון, המגיע ממשפחה דתית, מכיר היטב את האקלים המורכב והכואב ברחובות ירושלים. החקירה, הגילויים שהיא מביאה והמשפט, יציבו אותו עם ההתמודדות הקשה ביותר בחייו.
"הנערים" מבוססת על אירועים אמתיים, בהשתתפות קאסט שחקנים נרחב, בהם שלומי אלקבץ, ג'וני ערביד, אדם גבאי, אור בן מלך, רובא בלאל עספור, רם מצארוה, נועה קולר, איל שיקרצי, יעקב כהן, ליאור אשכנזי, שאדי מרעי, צחי גראד, מיכאל אלוני, יורם טולדנו, יואב רוטמן, אלמה דישי ונוספים.
זו הסדרה הראשונה דוברת עברית וערבית של HBO שצולמה כולה בישראל, הפעם השנייה שהרשת משדרת סדרה בשפה זרה, אחרי "החברה הגאונה".

לטריילר>>

החל מ-13 באוגוסט, פרק חדש בכל יום רביעי, במקביל לשידור בארצות הברית, בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV.

 

מזל טוב, את אבא!

סדרה קומית חדשה בקונספט Bite Size TV בערוץ טדי, שנכתבה על ידי לי מלאך. הסדרה עוסקת בדמות לסבית 'גברית' (רומי אבולעפיה) שמתמודדת עם היריון ועם הנשיות שמעולם לא הייתה לה. חלקים מהסדרה מבוססים על סיפורה האישי של לי, ועל התמודדותה עם התבגרות כנערה וכאישה לסבית במשפחה דתית, יציאה לדייטים ועוד. עוד משתתפים בסדרה: עומר פרלמן, אודיה קורן, שני אביב, אלין לוי, דניאל רז ויערה פלציג.

לטריילר>>

החל מ-8 באוגוסט, בערוץ טדי בפרטנר TV.

 

הספר הירוק

ישר מהקולנוע! סרט דרמה קומית אמריקאית, זוכה פרס האוסקר 2019 לסרט הטוב ביותר. בריון איטלקי מוצא עבודה אצל פסנתרן שחור משכיל ואנין טעם, השוכר אותו בכדי להסיע ולהגן עליו במסע הופעות בדרום ארה"ב בתחילת שנות ה-60. השניים יוצאים למסע אנושי מרגש במהלכו הם ייאלצו להתמודד עם גזענות וסכנה, לשים בצד את המחלוקות ביניהם בשביל לשרוד ואפילו לפרוח בטיול של פעם בחיים.

בכיכובם של ויגו מורטנסון, מהרשלה עלי. ובבימויו של פיטר פארלי.

לטריילר>>

זמין להזמנה (סרט להשכרה) החל מ-1 באוגוסט, ב-VOD בפרטנר TV

 

אחרי ש..

שובר הקופות הענק המבוסס על ספרה של אנה טוד המספר את סיפור האהבה של טסה, נערה צעירה שמגיעה לקולג׳ ומתאהבת כנגד כל הסיכויים בהרדין, החתיך של הקולג׳. היא מבינה שסיפור האהבה הזה הוא לא בשבילה, אבל מהר מאוד היא מפסיקה להתנגד לחיזוריו ומגלה שיש בחייו סוד אפל שיעיב על יחסיהם. שניהם יעברו מסע כדי להבין ולבחון את האהבה שלהם, האם האהבה תנצח? בכיכובם של ז'וזפין לנגפורד והירו פיינס-טיפין.

לטריילר>>

החל מ-8 באוגוסט, ב-VOD בפרטנר TV

 

 

ספיישל פדרו אלמדובר

לקראת יציאתו באוגוסט של סרט הקולנוע החדש "כאב ותהילה", של הבמאי פדרו אלמדובר, פרטנר TV מצדיעה לבמאי הספרדי המהולל שגילה לנו את פנלופה קרוז, חוויאר ברדם ואנטוניו בנדרס, עם ספיישל נוטף תשוקה שנע בין הומור, זילזול במוסכמות, מיניות והתפר שבין כאב ושמחה בחיים. בין הסרטים: הכל אודות אמא, דבר אליה, לחזור, חיבוקים שבורים ועוד.

(מתוך הסרט "לחזור")

החל מ-15 לאוגוסט, בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV

 

רופא בבית

חושבים שרופא המשפחה שלכם מכיר אתכם? סדרת דוקו-ריאליטי מרתקת בה בכל פרק, צוות רופאים עוקבים אחר משפחה אחרת לאורך סדר יומה- בעבודה, בבית, ביציאה עם חברים וכדומה, וחוקרים כל פן בחיים שלה. הם מסיקים מסקנות לגבי התחזית הרפואית הצפויה וכיצד התנהגותם היום-יומית משפיעה על בריאותם.

החל מ-19 באוגוסט, ימי שני עד שישי, בשעה 17:50 בערוץ CBS Reality בפרטנר TV

 

לשחות עם גברים

קומדיה בריטית משעשעת על גבר שחווה את משבר גיל ה-40, ומוצא נחמה בקבוצת שחייה צורנית לגברים בבריכה המקומית בעיירה בריטית קטנה. בעוד התחביב החדש עוזר לו להחזיר לעצמו את הבטחון, דווקא הסטראוטיפ הנשי שבו, מסבך אותו עם אשתו.

בבימויו של אוליבר פרקר (ג'וני אינגליש) ובהשתתפות: רוב בריידן, עדיל אקטאר, דניאל מייז ורופרט גרייבס.

לטריילר>>

החל מ-23 לאוגוסט, ב-VOD בפרטנר TV

 

אנחנו

מותחן האימה של ג'ורדן פיל ('תברח'), שהרעיד בתחילת השנה את הצופים בבתי הקולנוע, מגיע לפרטנר TV. אדלייד, רדופת טראומות לא פתורות ומסובכות להסבר, מרגישה שהפרנויה שלה מתעצמת כשהיא מתחילה להיות בטוחה שמשהו רע עומד לקרות למשפחה שלה. אחרי שבילו יום מתוח בחוף הים עם חבריהם, משפחת טיילור, אדלייד ומשפחתה חוזרים לבית הנופש שלהם. כשיורדת החשיכה, הם מגלים ארבע צלליות מחזיקות ידיים עומדות יחדיו בחנייה- כפילים שלהם עצמם. לא מומלץ לצפות בסרט לבד..
בהשתתפות: לופיטה ניונגו, וינסטון דיוק ואליזבת מוס.

לטריילר>>

זמין להזמנה (סרט להשכרה) החל מ-13 באוגוסט, ב-VOD בפרטנר TV

 

מראות שבורות

דרמה ישראלית עטורת שבחים שהייתה מועמדת לפרס אופיר 2018. אריאלה (שירה האס) היא נערה שגדלה כמורדת בעל כורחה. אביה גיורא (יפתח קליין), קצין מעוטר בקבע, עוקב אחר כל תנועה שלה ומעניש על כל טעות, קלה כחמורה. כאשר אריאלה עושה מאחורי גבו שגיאה קשה שמובילה לאסון, האב ובתו יצטרכו למצוא את הדרך לסלוח לעצמם והניח למשקעי העבר.

לטריילר>>

זמין להזמנה (סרט להשכרה), החל מ-29 לאוגוסט, ב-VOD בפרטנר TV.

 

ספיישל אוצרות אבודים

ספיישל אוצרות אבודים של נשיונל ג'יאוגרפיק עוסק בגילוי אחרי האוצרות והסיפורים המרתקים מאחוריהם. בכל פרק יוצאים למסע באזור גיאורפי אחר בעולם: סין, מקסיקו, אמזונס וכדומה,  וחוקרים את התרבות מאחורי האוצרות. החל מסיפור גילויו של אוצר הזהב הסקסוני הגדול ביותר שנמצא אי פעם ועד אגדות על ציויליזציות אבודות שטרם נתגלו. אז מי אמר שאוצרות יש רק באגדות?

החל מ-4 באוגוסט, בימי ראשון בשעה 22:50, בערוץ נישיונל ג'יאוגרפיק בפרטנר TV.  

 

לשפץ כמו דיסיק

אחת מהתשוקות הגדולות ביותר של סקוט דיסיק, 'הילד הרע' במשפחה, בן זוגה לשעבר ואבי ילדיה של קורטני, הבת הבכורה למשפחת קרדשיאן, היא שיפוץ בתים. סדרה חדשה מביאה את הצופים אל עולם שיפוץ הבתים של דיסיק ושותפו העסקי בני לוציאנו ועוקבת אחר שיפוץ פרוייקטים ייחודים עבור חבריו המפורסמים, מעיצוב מחדש של חדרי אורחים ועד בניית בתי משחקים. לאורך העונה יתמודדו עם פרויקטים שאפתניים במיוחד בשווי כמה מיליוני דולרים.

לטריילר>>

החל מ-9 באוגוסט, בימי שישי בשעה 16:45, בערוץ !E בפרטנר TV

 

דמבו 2019

סרט קסום שכל ילד יכול ללמוד ממנו על קבלת השונה. הרפתקה מחודשת בלייב אקשן של דיסני, בבימויו של טים ברטון, המרחיבה את הסיפור הקלאסי האהוב. בעל הקרקס מקס מדיצ'י (דני דה ויטו) שוכר את שירותיו של כוכב העבר הולט פרייר (קולין פארל) ומשפחתו, כדי לטפל בפיל תינוק שאזניו הענקיות הופכות אותו למושא ללעג בקרקס. כשהם מגלים שדמבו יכול לעוף, הקרקס עושה קאמבק מרהיב ומושך אליו יזם מפוקפק, המגייס את הפיל המיוחד למיזם בידור חדש ומלא סודות אפלים.

לטריילר>>

זמין להזמנה (סרט להשכרה) החל מ-1 באוגוסט, ב-VOD בפרטנר TV

 

זום על המירוץ עם דובדבני וקובץ'

תכנית חדשה לילדים מבית "המרוץ למיליון" של רשת13 בשיתוף ערוץ ZOOM. הסטנדפיסטים דובדבני וקובץ' רוצים להשתתף במירוץ למיליון ומחליטים לטוס עם הזוגות ולהתמודד במירוץ, בשאיפה להיכנס לתחרות כזוג מן המניין, גם אם יצטרכו לעשות מארבים לרון שחר המנחה ולעורך התכנית. השניים מבקרים בכל המדינות של המירוץ, פוגשים את הזוגות המתחרים בדרך ובמלון, מתמודדים עם המשימות של התכנית (בקושי רב) ומדברים עם המקומיים (כמו שישראלים יודעים לדבר). לצפות במירוץ מזווית שלא הכרנו…

 

בימי חמישי בשעה 16:00, בערוץ ZOOM וב-VOD, בפרטנר TV

 

פלונטר

הנסיכה פעמונית בעלת השיער הארוך בילתה את מרבית חייה בודדה, לכודה בתוך מגדל גבוה. היכרות מקרית עם שודד שעובר באזור, מביאה אותה לקחת סיכון בשביל הסיכוי לאהבה, ולצאת בפעם הראשונה לעולם הגדול בחיפוש אחר אהוב ליבה.

החל מ-8 באוגוסט, ב-VOD בפרטנר TV

 

 

הכדורגל חוזר!!!

 

אירועי פתיחת ליגת האלופות- שלבי הפתיחה של ליגת האלופות יוצאים לדרך ב-5 באוגוסט, החל מההגרלה ,הפלייאוף ושלב הבתים. 
אחרי שהיה לנו גמר אנגלי מפתיע, מה צפוי לנו השנה בליגת האלופות?

עוד קודם לכן, ב-9 באוגוסט, ייפתח המחזור הראשון של הליגה הצרפתית, לאחר תקופה ארוכה של חוסר ודאות לגבי נבחרת שחקני פ.ס.ז' אלופת הליגה.

ליגת האלופות והליגה הצרפתית, החל מ-5 באוגוסט, בערוץ SPORT5 וב-SPORT5 4K בפרטנר TV

פתיחת הליגה הספרדית – אחרי עונה לא פחות ממטורפת, ועם לא מעט שינויים בהרכבי הקבוצות המובילות, מגיעה ב- 16.8 שריקת הפתיחה של העונה החדשה של ליגת הכדורגל החמה ביותר. משחקים מלאי טמפרמנט ספרדי בין ברצלונה, ריאל מדריד, אתליטקו, חטאפה ועוד.

פתיחת הליגה האיטלקית- האם רונאלדו יוביל את יובנטוס לעוד אליפות? המשחקים בליגה האיטלקית מתחילים ב-25.7, וכבר במחזור השני (1.9) צפויה יובנטוס לפגוש את היריבה נאפולי.

הליגה הספרדית והליגה האיטלקית יהיו זמינות בערוץ ONE  בפרטנר TV.

 

Check Also

אוגוסט במתחם התחנה הראשונה

    אוגוסט לכל המשפחה במתחם התחנה הראשונה, י-ם:  במרחב פתוח ובטוח! תערוכת לאונרדו דה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.