יום שלישי , יולי 7 2020
יולי 2019 בשירות ה VOD של יס

יולי 2019 בשירות ה-VOD של יס


G:\VOD\VOD\היילייטס\2019\יולי\2019_JULY_VOD_page-1.jpg

כפולה עונה 4 W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\new\VP000988911.JPG

החל מ-27.6, רק לצופי yes ב -yes VOD Kids  ו – STING TV

בעונה הרביעית של ״כפולה״, נעה קירל עומדת לטוס לחלל בחללית התיירים הראשונה בהיסטוריה – ההנדריקס גלקטיק, הנמצאת בבעלותו של איש העסקים התמהוני, רוג'ר הנדריקס (אביעד בנטוב). הדנריקס הוא מיליונר, יזם ו-וירדואו, שחוץ מסוכנות חלל מטפח גם סוכנות אמנים במטרה להגשים לבתו אהובתו קים (נאיה פדרמן) את החלום להיות זמרת (וגדולה יותר אפילו מנעה קירל). לשם כך, משפחת הנדריקס משתלטת על סוכנות דה נינו וקים מצטרפת לסלמה ירין ומתחילה לעשות בלגנים. ראשון היא מערבבת את שחר. בעונות הקודמות שחר הרגיש שנעה מסתירה ממנו סוד, והוא כמובן צדק. בעונה הנוכחית נעה יוצאת לדרך כשהיא  נחושה לספר לשחר הכל כולל הכל (והמבין יבין). רק שתאונה מסתורית משבשת את שחר, שהופך זועם ועוין כלפי נעה, ומוצא אהבה אצל הילדה החדשה בכיתה. הוא כמובן לא יודע שגם לקים המתוקה יש סודות אפלים משלה… 

מי שחושדת בקים ובאביה היא נעה. מאחר ושחר לא מוכן לדבר איתה, היא מזעיקה לעזרה את זאת שאף אחד (כמעט) לא חושד בה – ליבי עומר. ליבי ונעה, יוצאות לחקירה, שתוביל אותן בסופו של דבר למוקיון שטני. אדם מסתורי, שמתנהל מאחורי הקלעים, וזומם לפגוע בשחר ובכל מי שיקר לנעה כדי להעביר לה מסר של… ובכן, אהבה… הוא הגיבור שלה, והוא רוצה שהיא תדע את זה. 

לאורך העונה נעה תחווה שברון לב אבל גם ניצנים של אהבה חדשה, ותקרע בין שני הבחורים המטלטלים בחייה – גור ושחר. את המסע שלה ילוו כל החברים והשותפים האהובים, שכל אחד מהם ייקח חלק בחקירה ויתמודד עם עלילה מסקרנת משלו. 

עוד משתתפים בעונה: 

עמית מורשת בתפקיד "זבולון", העורך, הכותב, המפיק והמדפיס המבוהל של מגזין סלמה ירין, עיתון בית הספר הנידח שצוק וקוקי מצטרפים אליו בעל כורחם.

אמיר קאשי, בתפקיד "צוף", שומר ראשו והעוזר האישי של רוג'ר הנדריקס, ובעיקר אישי סודו שיודע עליו הרבה יותר ממה שהנדריקס היה רוצה שמישהו ידע…

אורי סממה, בתפקיד "אדון עולם", מנחה תוכנית ילדים שכובש את הסלוט שהיה בעבר של גאיה סבן, הופך לשותף "אמנותי" שלה ומתגלה כחתיכת קוקו. 

שחקנים: נועה קירל, עומר דרור, שלום אסייג, עופר שכטר, תובל שפיר, ריף נאמן, דין הפנר, ספיר בן רוני, איאן פינקוביץ', אלעד אטרקצ'י, אלי נוס ,קובי מאור ועוד

יוצרי הסדרה: רז יובן, רועי עידן, רוברטו בן שושן, אלעד חן, יואב גרוס

במאי: שי כנות

חברת הפקה: גרוס הפקות

ערוץ: KIDZ, החל מיום שני 1.7

 

כבודו עונה 2 – yes OriginalW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\1200x724.jpg

בבכורה ב-21.7, רק לצופי yes ו -STING TV  , ב-VOD

והחל מ-22.7 ימי שני ב- 22:00 ב-yes ACTION 

הזוכה הגדולה של פסטיבל "סירייס מאניה" 2017, 

רימייק ברשת האמריקאית "שואוטיים" ובכיכובו של כוכב "שובר שורות", בריאן קרנסטון מצטלם בימים אלה בארה"ב!

העונה השנייה של "כבודו" מעלה הילוך, המתח גובר וכך גם הסכנה. מיכה אלקובי (יורם חטב), כשגבו אל הקיר, נהיה גרוע מהעבריינים בהם הוא נלחם. הגבולות בין צידי החוק- עבריין, שופט, משטרה- מיטשטשים לגמרי בעונה הזאת. 

השופט מיכה אלקובי מגשים את חלומו ומתמנה לשופט בבית המשפט המחוזי. הוא עושה זאת ללא קשרים פולטיים וללא לוביסטים, העבריין אודי בן עטר (תום חגי) סלל לו את הדרך, אלא שכמו אצל פוליטיקאים, גם אצל עבריינים אין מתנות חינם. למלחמה המדממת בין משפחת בן עטר לבין משפחת מסרי מצטרף שחקן חדש: שמואל פתחוב (אלכס סנדרוביץ), ראש משפחת הפשע הקווקזית, הגדולה והאכזרית מכולן. 

כולם יודעים את הסוד שמיכה מנסה להסתיר, סוד, שאם ייתגלה יישלח את מיכה לשנים ארוכות בכלא. דרך מיכה המשפחות מנסות להשתלט על בית המשפט המחוזי בדרום. 

שי (ארז עובד) מרצה עונש מאסר. מיכה סופר את הימים ליום ששי ישתחרר, אז סוף סוף הם יוכלו לשכוח את כל מה שקרה ולחזור לחיים נורמלים. אלא ש-שי שמשתחרר מהכלא אינו אותו שי שנכנס אליו. כשמיכה מבין זאת, זה כבר מאוחר מדיי.

רופוס (אילנית בן יעקב) אובססיבית להפיל את מיכה. היא משוכנעת שכל מקרי הרצח שקרו בדרום, כולל חיסולו של השופט פונדק קשורים אליו, אלא שמיכה צובר כוח והשפעה. בנוסף לעבריינים שמגנים על ה'שופט שלהם' במחוזי מיכה יוצר קשרים פוליטים בצמרת השלטון בארץ. ההפללה שלו נהיית קשה אם לא בלתי אפשרית. כמו בעונה הראשונה רופוס לא מהססת ליצור קשרים עם עבריינים, הפעם היא תתחבר ליוליה (יבגניה דודינה), עורכת דין שחצתה את הקווים והצטרפה למשפחת הפשע הקווקזית. הקשר בינן ייסתבך ויסכן את חיי שתיהן.

אריה בן עטר (דני שטג) עדיין מרצה עונש של מאסר ובנו אודי מנסה להרחיב את עסקי המשפחה בדרכים שמובילות למשבר קשה ביחסיו עם אביו. 

חאלד (הישאם סולימן), חברו הטוב של מיכה, שילם בחייו כשניסה לעזור למיכה. עכשיו כל מה שנותר למיכה הוא לעזור לנורה (לוסי האריש), אלמנתו של חאלד, מה שמעמיד אותו ראש בראש מול משפחת מסרי שרוצה לסגור את החשבון שיש לה עם חאלד דרך נורה. תחושת האשמה שמיכה חש כלפי נורה והדאגה שלו לבנו, מנוצלים היטב ע"י משפחות הפשע. 

שחקנים: יורם חטב, אלמה דישי, הישאם סולימאן, לוסי אהריש, תום חגי, ארז עובד, אילנית בן יעקב, ג'יטה מונטה, דני שטג

יוצרי הסדרה: שלמה משיח ורוני ניניו

תסריטאי ראשי: שלמה משיח

במאי: רוני ניניו


 

הכל תום – yes OriginalW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\new\Tom Yaar_2 - Copy.jpg

ב -31.7  יום רביעי ב- 22:00 כל הפרקים ברצף ב-yes Comedy  

ומ- 23:30 , רק לצופי yes, ב-yes VOD  ו -STING TV 

תום יער, זוכת פרס האקדמיה 2018 ו- 2019 , חוזרת עם פרויקט חדש, מפתיע ופרוע כמו רק היא יודעת! 

תום מגיעה עם דמויות חדשות לצד הדמויות האהובות מהעונות הקודמות: חן המאבטח, אסי הבוטנאית, עדינה הרוחניקית ועוד…

ולראשונה משתפת פעולה עם הקומיקאים והשחקנים המובילים בישראל: אסי כהן, ליאת הר לב, רותם סלע, אליאנה תדהר, רועי כפרי, עדי חבשוש, אבי דנגור, גיתית פישר וערוץ הכיבוד

הפקה: MY TV, אבירם בוכריס ולי ירדני. 

 

מפיקים ועורכים אחראים: אבירם בוכריס, לי ירדני בוכריס

יוצרים: תום יער, דניאל אדר, יערה אוחיון, אבירם בוכריס

במאי: דניאל אדר

עורכת ראשית: יערה אוחיון

תסריט: משה רוזנטל, עידן חגואל, עידו קציר, עומר ריבק?, דניאל אדר, יערה אוחיון, תום יער

מפיקה ראשית: עידית קליגר

 

VOD> yes דוקו

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוץ  yesדוקו לחודש יולי

הסוד שכולם יודעים | Best Unkept SecretW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\new\הסוד שכולנו יודעים.jpg

בכורה: יום רביעי, 17.7, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, 

ב-yesVOD ו-STING TV.

פסטיבל דוקאביב 2019 – התחרות הרשמית

גלעד גדל כנער גבעות בהתנחלות, כבנו המאומץ של טירן פולק, סגנו של הרב כהנא. אלא שיום אחד נלחש על אוזנו שהסיפור שסופר לו כל חייו לגבי זהותו, רחוק מאד מהאמת. מדוע אוּמץ? מיהו אביו האמיתי? למה אמא שלו שמרה בקנאות את הסוד? וכיצד בנצי גופשטיין וארגון להב"ה קשורים לכל זה? 

במשך 15 שנה תיעד הבמאי אילן מזרחי את סיפורו המטלטל של גלעד – החל מימי נעוריו הפרועים, במהלכם נעצר לא אחת ע"י כוחות הביטחון הישראליים, דרך נישואיו, עזיבתו את ההתנחלות ואת המשפחה שהקים, ויציאתו בשאלה.   

במהלך מסע החיפוש האמיץ של חייו, יתמודד גלעד עם פחדיו וימצא תשובות לשאלות שרודפות אותו מילדותו. 

בימוי ותחקיר: אילן מזרחי | תסריט: אילן מזרחי, נמרוד שנית | צילום: אילן מזרחי, דבורה שרקי | עריכה: נדב הראל, דבורה שרקי | פסקול: ניל גיבס | מוזיקה מקורית: קטי טולקובסקי | הפקה: נמרוד שנית – "בליימי".

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן רבינוביץ' לאומנויות – פרויקט קולנוע, מפעל הפיס ומשרד התרבות והספורט.

(57 דק', ישראל, 2019)

 

זונה כמוני |  A Whore Like MeW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\new\זונה.jpg

בכורה: יום רביעי, 24.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD 

ו-STING TV

פסטיבל דוקאביב 2019 – התחרות הרשמית

כשצ'ילה היתה בת 22 היא נחטפה מפאב בהונגריה ונמכרה לחבורת ישראלים שסחרו בה למטרת זנות. היום, עשרים שנה מאוחר יותר, צ'ילה היא אישה אחרת. היא מתנדבת במרפאת לוינסקי, הצליחה לצאת ממעגל הסמים וחוגגת עשר שנות ניקיון.

אולם כשמשרד הפנים בישראל מסרב לתת לצ'ילה תעודת זהות ולהאמין לה שהיא קורבן סחר בנשים היא יוצאת למאבק. רגע לפני גירוש בחזרה להונגריה היא יוצאת למסע לאיתור החוטפים שלה. היא מבקשת למצוא מישהו שהיה עד לטראומה שחוותה ולהוכיח למדינת ישראל שהכל אמת, שלא ימחקו שוב את קיומה. לאט לאט מתגלים עקבות החוטפים שלה, אולם אחרי שחזרה אל הגיהינום האם היא תצליח לצאת ממנו שוב?

בימוי, תסריט ותחקיר: יעל שחר, שרון יעיש | צילום: יעל שחר | עריכה: שרון יעיש | עיצוב פסקול: רונן נגל | מוזיקה מקורית: חיים פרנק אילפמן | הפקה: חגי ארד, אלעד פלג – "דרומהפקות".

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה ומפעל הפיס.

(60 דק', ישראל, 2019)

 

המרוץ לירח | Chasing the MoonW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\new\ירח דוקו.jpg

כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD מה-14.7 במסגרת "ספיישל על-חלל" וגם 

ב- yes דוקו ו -STING TV 

הסדרה, בת 3 פרקים, מביאה לראשונה את הסיפור האמיתי שהתרחש מאחורי המרוץ לחלל – טכנולוגיה וחדשנות לצד היבטים פוליטיים, סיקור תקשורתי נרחב לצד דרמות אישיות, וכל זה תוך הצגת חגיגה ויזואלית מדהימה של ארכיונים מאותה תקופה, שחלקם טרם נראו עד היום.  כמו כן יובא סיפורם של האישים ששיחקו תפקידים מרכזיים באירועים ההיסטוריים, ביניהם האסטרונאוטים באז אלדרין, פרנק בורמן וביל אנדרס, מהנדס הטילים הסובייטי, סרגיי חרושצ'וב (בנו של ראש הממשלה הסובייטי לשעבר), פופי נורתקאט, "אשפית המתמטיקה", שזכתה לתשומת לב עולמית כשהיתה האישה הראשונה שחדרה למעוז הגברי של נאס"א ואד דווייט, טייס חיל האוויר שנבחר על ידי ממשל קנדי להתאמן כאסטרונאוט האפרו-אמריקאי הראשון.

בימוי: רוברט סטון (3X113 דק', ארה"ב, 2018)

 

VOD Kids>ספיישלים מיוחדים

yesSummer school\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\VP001134874.JPG

החל מ-1.7, רק לילדי yes ב -yes VOD Kids  

בקיץ זה גם לומדים וגם נהנים!

רק לילדי yes:  yesSummer school – מגוון תכנים ללימוד אנגלית לילדים וגם מבחר תכנים אהובים ומוכרים באנגלית – כי ילדים לומדים הכי טוב כשהם נהנים. התכנים הבולטים:

צופי: צוות צבע מלמדים אנגלית, זמן אנגלית עם צופי, זמן אנגלית עם צופי שירי ילדות, גלקסיית ה-ABC

הלן דורון: אנגלית בכיף עם פלופ (הלן דורון מוסד מוכר וידוע ללימוד אנגלית)

גלקסיית ה ABC

יורם החכם וענק האנגלית

פרקים שלמים ואהובים של דורה, בוב הבנאי, תומס הקטר, תותית, מטוסי על, אנריקה, קטני, בילי בם בם, המופע של בייבי והכל באנגלית!!!!! 

 

קייטנת הקיץ\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\VP001162739.JPG

החל מ-1.7, רק לילדי yes ב -yes VOD Kids  

מחפשים מה לעשות הקיץ? מתלבטים לאיזו קייטנה ללכת? רוצים בקיץ גם להיות נינג'ה וגם נסיכה? מלבטים אם לערוך ניסויים מדעיים או לבעוט לשער? בקייטנת הקיץ של yes Kids VOD לא צריך לבחור. אתם יכולים כל יום לבחור לאיזו קייטנה ללכת והכל בחינם.

קטגוריות חדשות ומדליקות רק לילדי VOD KIDS: קיץ של נינג'ות / קיץ של נסיכות / בועטים לשער / כלבים וחתולים / החברות הכי טובות / קייטנת חלל / קיץ מתגלגל ועוד. 

כל הכוכבים הסדרות והסרטים האהובים מחכים  בVOD KIDS במיוחד בשבילכם, בקייטנת הקיץ של yes.

 

DIY FUN! 

החל מ-1.7, רק לילדי yes ב -yes VOD Kids  

בחופש הגדול, זום בשילוב עם ערוץ DIY וערוץ האופנה הישראלי, מביא לנו קיץ, שכולו DIY FUN לילדים ונוער:

סטייל אפ עם לאון ויואב  – תכנית אתגרי האופנה הראשונה בטלוויזיה בה בכל פרק 3 אושיות יוטיוב ורשת מתחרות אחת בשנייה בדרך לטייטל "הפאשניטסה של ישראל". 

הכוכבים DIY  ברשת – הבלוגרים המובילים בתחום ה- DIY ברשת מגיעים לטלוויזיה, וילמדו אתכם איך באמת לעשות את זה בעצמכם. 

PLAY – מיכל מצוב, בן קיסר, אינדה גיים, שקד דוד, חיים בחארט, המרתף, יוני טובים, אורן גל ועוד רבים אחרים יבוא ויפתחו אתכם הכל: חופש, לימודים, ספינרים, אתגרים, אנבוקסינג, וכל מה שמעניין את הילדים ונוער כיום. 

DIY עם יואב ולאון – לאון שניידרובסקי הסטייליסט האנרגטי ויואב מאיר מעצב האופנה הצבעוני חוברים יחד ומלמדים את הצופים בבית כיצד מכמה כלים פשוטים שניתן להשיג בכל חנות ניתן ליצור פריטים לבוש, אופנה ולייפסטייל חדשים, מקוריים וסופר מגניבים בשיטת ה- DIY.

מור  DIY- מור סילבר בתכנית שמביאה לכם את כל ההמצאות, הפטנטים, והרעיונות שתוכלו ליישם בעצמכם. לחסוך כסף, ליהנות, לחדש ולשפר, ובעיקר לעשות לגמרי לבד.

פרוייקט מסלול ג׳וניורס –ריאליטי עיצוב האופנה בגרסת הג'וניורס עם התגליות הכי מסקרנות בתעשייה. התוכנית עוקבת אחר מספר מעצבי אופנה מתחילים אשר מתחרים באתגרי עיצוב שונים במטרה לזכות בתואר – מעצב האופנה המוביל הבא. 

טאץ' אפ עם מורן סטויצקי לנערות הביוטריות- תכנית ביוטי קלילה וכיפית שנותנת לצופים בבית טיפים ישירות מאשת המקצוע הכי עסוקה בתחום. 

המסיבה עם לירן כוהנר – הוספת טאצ' אישי לכל אירוע: עיצוב שולחן ואווירה, יצירת קישוטים, הצעות לכיבוד ולשתייה ועוד. רעיונות ועצות שיהפכו כל אירוע לבלתי נשכח.

 

VOD>ספיישלים מיוחדים

 

סוכנים סמוים\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\1שחור על לבן.jpg

החל מ-11.7, בספריית סרטי 24/7, לצופי yes ב -yes VOD  

לרגל בכורת סרטו האחרון של ספייק לי "שחור על לבן", נעלה עם קטגוריה ייעודית של סרטים העוסקים בסוכנים סמוים עם מיטב סרטיו של היוצר החשוב והמוערך הידוע בביקורת הפוליטית והחברתית הנוקבת שלו. הוא פועל בקולנוע האמריקאי מאז אמצע שנות השמונים, תורם רבות לקולנוע זה ואף חותר נגדו, עם מכלול יצירה עשיר ומאתגר.

לי מרבה לעסוק בסרטיו במתח הגזעי, המעמדי והחברתי וזאת בעיקר מתוך נקודת מבט של האפריקאים האמריקאים (אך לא רק). בין הסרטים: "עשה את הדבר הנכון", "השעה ה-25", "יש לו את זה", "הקיץ של סאם", "האיש שבפנים".

 

 

מציינים 50 שנה לנחיתה על הירח בספיישל "על-חלל"\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\AMEX_Chasing_The_Moon_Menu_vod.jpg

החל מ-14.7, לצופי yes ב -yes VOD  

ב-20/7/1969 עשתה האנושות זינוק ענק, כאשר בפעם הראשונה צעד אדם על כוכב אחר. במה שהיה שיאו של מירוץ חלל סוער בין שתי מעצמות העל ארה"ב וברה"מ, נחתה החללית אפולו 11 על הירח, והאסטרונאוט ניל ארמסטרונג דרך על אדמת הכוכב, אומר בשידור חי את המילים " "זהו צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות.

50 שנה אחרי, נציין ב-VOD את האירוע ההיסטורי עם קטגוריה עשירה בסרטים, סדרות ותכני דוקו, בין התכנים: רובוטריקים 3: אפלת הירח, כח משיכה, בין כוכבים, 2001 אודיסיאה בחלל, המירוץ לירח (yes דוקו), 14 דקות מכדור הארץ, נחיתה על הירח: הסרטים האבודים (ערוץ ההיסטוריה), מאדים (נשיונל ג'אוגרפיק) ועוד.

 

קיץ שוברי קופות 2019 – VOD STORE\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\1אקוומן.jpg

החל מ-10.7,  לצופי yes, ב – VOD STORE 

קיץ שוברי קופות חוזר, ובגדול! קטגוריה עם הסרטים החדשים המצליחים ביותר בעולם (עם מעל ליותר ממאה מיליון דולר הכנסות): שובר הקופות ההיסטרי מבית MARVEL, 'קפטן מארוול' בכיכובה של ברי לארסון, שעבר את רף 1.1 מיליארד הדולר ממכירות כרטיסים ברחבי העולם. מצטרפים אליו המותחן המצליח 'מיסטר גלאס' בכיכובם של ברוס וויליס, סמואל ל. ג'קסון וג'יימס מק'אבוי, שובר הקופות מבית DC קומיקס 'אקוומן', הלהיטים המוסיקליים 'כוכב נולד' ו-'רפסודיה בוהמית', חביבי הילדים הגדולים 'ספיידרמן: ממד העכביש', 'מרי פופינס חוזרת', 'הגרינץ'' ועוד ועוד…


 

חוגגים 50 לג'ניפר לופז (ג'יי לו) – VOD STORE\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\1סיבוב שני.jpg

החל מ-24.7, לצופי yes, ב – VOD STORE

היא שחקנית, היא כוכבת על, היא רקדנית, זמרת ואייקון אופנה!

ג'ניפר לופז, או ג'יי לו בשבילכם, חוגגת 50, ואנחנו פה בשביל להרים לה, שניה לפני המופע שלה בארץ (1.8). בין הסרטים שיעלו בקטגורית יום ההולדת: סיבוב שני, לילה באיב, למה לצפות כשאתם מצפים, השכן ממול ועוד…

 

VOD>סדרות

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוצי הסדרות לחודש יולי

yes Real חוזר הקיץ עם סדרות ריאליטי חדשות\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\BachelorParadise_S5_vod_.jpg

החל מ-21.7, לצופי yes, ב -yes VOD  ו – STING TV

בעקבות ההצלחה בקיץ הקודם, אנחנו חוזרים עם  להיטי ריאליטי חדשים ולוהטים במיוחד של מיטב הריאליטי:

אתגר הנינג'ה עונה 10:הסדרה הכי כיפית וגדושת אקשן של הקיץ הקרוב!

 תוכנית הבידור התחרותית והספורטיבית בה מאות מתחרים מנסים להשלים סדרת מכשולים ברמת קושי עולה ומתגברת, ולעלות לגמר הארצי, בתקווה להפוך ל"לוחם נינג'ה אמריקאי". השלבים השונים שחלקם מוגבלים בזמן, בוחנים את יכולותיהם,  כוחם ומהירותם של המתחרים ורק מי שמשלים את השלבים הראשונים, עולה לשלבים המאוחרים והקשים, בהם יתמודדו על הפרס הראשון בסך מיליון דולר.

הרווק בגן העדן – עונה 5: מהיוצרים של  מותג "הרווק" ובהנחייתו של כריס האריסון, הרווק בגן עדן חוזרת! הכוכבים הכי גדולים שיצאו מעונות הרווק וגם הנבלים הגדולים ביותר, חוזרים. כולם עזבו את הרווק והרווקה שבורי לב, אבל עכשיו הם כבר באמת יודעים במה כרוך החיפוש אחר האהבה וברווק בגן עדן הם מקבלים הזדמנות נוספת למצוא את הנפש התאומה שלהם..  לעונה החדשה מצטרפים יוצאי "הרווקה 14" ווילס רייד וגם שחקן הפוטבול קולטון אנדרווד, שהפך בהמשך לרווק בעונת "הרווק" ה- 23.

פרדייז הוטל – עונת 2019: סדרת הריאליטי האייקונית חוזרת בעונה חדשה, 11 שנים לאחר שהסתיימה. פרדייז הוטל עוקבת אחר קבוצת רווקים ורווקות שניתנה להם הזדמנות של פעם בחיים: להיכנס לאתר נופש טרופי מפנק ויוקרתי ולצאת עם הרבה מאוד כסף. הם אמנם יהיו מוקפים בנופים יפהפיים, בשמש, כיף ורומנטיקה – אבל כל הפינוקים יכסו על תחרות פראית: גן העדן לא יימשך לעד. הם יצטרכו לבנות אסטרטגיה כי להישאר במשחק. 

משיכה בעירום – עונה 3:  סדרת הלהיט שסחפה את הממלכה הבריטית חוזרת בעונה חדשה!.בבסיס הסדרה התפיסה שמשיכה מינית הוא הדבר הראשון שמפעיל לנו את המוח כשאנחנו בוחרים עם מי לצאת ולמי לתת הזדמנות.בכל פרק אנו מתוודעים לרווק או רווקה חמודים אשר מחפשים אהבה. בכל פעם יפתח חלק מהקובייה ויחשוף טפח מגופם של האנשים שנמצאים בקובייה.בפעם הראשונה ייחשף החלק התחתון לחלוטין – ועל סמך זה יודח משתתף.בפעם השנייה ייחשף החלק העליון – ומשתתף נוסף יודח. בפעם השלישית נחשפים הפנים של המתחרים – ואחד מהם יודח. בפעם הרביעית הרווק/ה כבר יכולים לשוחח עם המתמודדים ולנסות לתהות על קנקנם, בסופה של השיחה יודח אחד נוסף עד שנשארים רק שניים.
 

השנים\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\years&years group287717_vod.jpg

החל מ-4.7, בסדרות חדשות וב-yes LONDON, לצופי yes 

ו -STING TV

סאגה משפחתית אפית מבית ה- BBC ו-HBO, שכתב ראסל טי דיוויס ובכיכובה של אמה תומפסון, המגלמת סלבריטאית חריפה וישירה שהופכת לפוליטיקאית ודעותיה השנויות במחלוקת יוצרות פילוג באומה הבריטית. 

הסדרה עוקבת אחרי משפחה רגילה, במהלך 15 השנים הבאות. 

בזמן שהחברה סביבם משתנה – מהר מאי פעם – בני משפחת ליאון חווים את כל מה שאנחנו מקווים לו מהעתיד וגם את כל מה שאנחנו חוששים מפניו. הם יתאהבו, יתבגרו, ייפרדו ויפגשו שוב, יתמודדו עם פלאי הטכנולוגיה ועם עולם על סף מלחמה.

כל פרק ייקח אותנו כשנתיים קדימה ונוכל לצפות בארבעת האחים: דניאל (ראסל טובי, Looking, "כמעט אנושיים"), סטיבן (רורי קיניר "פני דרדפול", ג'יימס בונד) ואשתו סלסט (ת'ניה מילר), רוזי (רות מדליי, "רגליים קרות", "המישור") ואידית' (ג'סיקה היינס, "פדינגטון") על משפחותיהם וילדיהם, ובסבתא מיוריאל (אן רייד), כשהם מנווטים בעולם שאיבד מיציבותו הפוליטית, הכלכלית והטכנולוגית. אבל זו אינה סדרה קודרת ומפחידה – זוהי דרמה מלאת חכמה, חום ותקווה שעוסקת במשפחה ומראה איך אנחנו שורדים על רקע המגמה הפוליטית העולמית שכבר לא מאפשרת להבדיל יותר בין ימין לשמאל. הטון השולט הוא אמיץ, מצחיק, שובה לב אבל בסופו של דבר עוסק בנחישות המין האנושי לשרוד. 

 

מפוקסלים\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\Dead Pixels_Generic_01_vod.jpg

החל מ-24.7, בסדרות חדשות וב-yes LONDON, לצופי yes 

קומדיה חדשה מבריקה ושונה, המערבת לייב אקשן ואנימציית מחשב שמתחלקת בין הדמויות האמיתיות לבין הדמויות הוירטואליות שלהם במשחק מחשב. 

הסדרה מספרת על החבורה של מג, ניקי ואוסמן שעולמם סובב סביב האובססיה שלהם למשחק מחשב פופולרי מאוד: Kingdom Scrolls- משחק פנטזיה, מיסטי, קסום ואלים שמרכזו קוסמים ודרקונים וירטואלים. 

בחיים האמיתיים מג וניקי עובדים במשרד. הם לא בטוחים מה אוסמן עושה למחייתו (הם חושדים שזו משרה בעלת תחומי אחריות שמעורבים בה גיליונות אלקטרוניים), אבל אצל שלושתם סדר העדיפויות ברור: אם טירת האצבע השחורה זקוקה להגנה מפני חבורת אורקים רצחניים, אז ללכת לישון בלילה זה מעשה אנוכי, שלא לומר חסר אחריות לחלוטין. כשמג מתאהבת בג'ס, הבחור החדש בעבודה, היא בטעות מספרת לו על המשחק ומכניסה אותו לחבורה. 

 

כתום זה השחור החדש 6 \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder (3)\Orange_New_P_vod.jpg

החל מ-27.7, בסדרות חדשות וב-yes BINGE, לצופי yes ו – STING TV

עונתה השישית של סדרת הכלא. לאחר שהאסירות פרצו במהומות בליצ'פילד בעונה הקודמת העונה הזו עוסקת בתוצאות ההתפרעות ומתרחשת בכלא באבטחה מירבית, אליו הועברו המתפרעות. בכלא פורצת מלחמת כנופיות בין שני גושי תאים, מלחמה שהציתו שתי אחיות. הסוהרים משחקים משחק ספורט-פנטזיה, שנקרא "אסירות פנטזיה".

 

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

קריאה לחלומות I    CALL FOR DREAMS 
4.7.19\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder\קריאה לחלומות.jpg

פנטזיה עתידנית

במאי: רן סלוין

שחקנים: ממי שימזקי, יחזקאל לזרוב

תקציר: בטוקיו הגשומה, אקו מסבכת את חייה על-ידי פרסום מודעת ״קריאה לחלומות״ בעיתון, הקוראת לאנשים לשלוח לה את תיאור חלומותיהם. היא מבקרת זרים בביתם ומציגה בתשלום את פרשנותה לחלומם, כמעין תיקון של זיכרון ופענוח התת-מודע. אירועים מסתוריים מתחילים להצטבר לרשת של חלומות שקשורים לחוקר במשטרת תל אביב החוקר רצח ברח׳ אלנבי, לשכן שלה, לגנגסטר רוסי, למרימת משקולות ולאישה קשישה, בסיפור שנפרש בקווים מקבילים.  84 דקות


 

יצירה ללא מחבר I  Never Look AwayW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\יצירה ללא מחבר.jpg

4.7.19

דרמה/זר

במאי: פלוריאן הנקל פון דונרסמארק. גרמניה/2018

שחקנים: סבסטיאן קו,  טום שילינג,  פולה ביר

תקציר: מועמד ל2 פרסי אוסקר: בקטגוריית הסרט הזר ובקטגוריית הצילום. קורט ברנט גדל כבן טיפוחיה של דודתו אליזבת, נפש חופשיה שחשפה אותו לעולם נפלא של מוזיקה ואמנות. עליית הנאצים לשלטון קוטעת את ילדותו הקסומה, אבל שנים לאחר מכן, הוא הופך להיות אמן מוכשר בעצמו. לאחר שהוא פוגש את אלי, סטודנטית צעירה לעיצוב, הם מתאהבים ומצליחים לברוח יחד לצד המערבי של גרמניה, ימים ספורים לפני הקמת החומה וסגירת הגבול. שם, במערב, מוקף בחופש, באנשי רוח ובהזדמנויות חדשות, מתחיל קורט למצוא את קולו בעולם האמנות – קול שעתיד לספר לא רק את הסיפור וגורלו שלו, אלא של דור שלם. 188 דקות


W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\האם אי פעם תסלחי לי.jpg

האם אי פעם תסלחי לי?I   ?  Can You Ever Forgive Me

10.7.19

קומדיה ביוגרפית

במאי: מריאל הלר. ארה"ב/2018

שחקנים: מליסה מקארתי,  ריצ'רד אי. גראנט, דולי וולס

תקציר: מועמד ל-3 פרסי אוסקר. סיפורה האמיתי של ביוגרפית הסלבריטאים המצליחה לי ישראל, אשר התפרנסה בשנות ה-70 וה-80 מכתיבת הביוגרפיות של מפורסמים כגון קתרין הפבורן, טלולה בנקהד, אסתי לאודר והעיתונאית דורותי קילגלן. כאשר לי כבר לא מצליחה להוציא את ספריה לאור בשל חוסר הרלוונטיות שלהם לטעם העכשווי, היא הופכת את האמנות שלה לרמאות, בעזרתו של ידידה הנאמן ג'ק. 106 דקות

 

גיבורים במצולות I KurskW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\גיבורים במצולות.jpg

10.7.19

דרמת מתח

במאי: תומאס וינטרברג. בלגיה/לוקסמבורג 2018/

שחקנים: ליה סיידו,  קולין פירת,  מתיאס שונארטס

תקציר: מבוסס על סיפורה האמיתי של הקורסק K-141, צוללת גרעינית רוסית אשר שקעה למעמקי ים ברנץ באוגוסט 2000. בשעה ש-23 מלחים נלחמו על הישרדותם על סיפון הצוללת המושבתת, משפחותיהם נאבקו נואשות במחסומים בירוקרטיים על מנת למצוא תשובות ולהציל אותם כנגד כל הסיכויים. 117 דקות

 

נעלמים I The VanishingW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\נעלמים.jpg

10.7.19

מתח/דרמה

במאי: כריסטופר ניהולם. אנגליה/2019

שחקנים: ג'רארד באטלר,  פיטר מולאן, קונור סווינדלס

תקציר: על אי בודד, 20 קילומטר מהחוף, שלושה שומרי מגדלור מגיעים לששת השבועות של המשמרת שלהם. כשג׳יימס, תומאס ודונלד מתרגלים לחיים על האי, משהו בלתי צפוי עומד להתרחש. בסיור בוקר, הם מגלים בין הסלעים אדם מחוסר הכרה ולידו תיבה נעולה. המאורע הזה ישנה את חייהם לנצח. מה שיתרחש בהמשך הוא קרב הישרדות, כאשר תאוות בצע וחברות ישחקו לידיים הלא נכונות. 106 דקות


W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\קפטן מארוול.jpg

קפטן מארוול I Captain Marvel

10.7.19

פעולה

במאים: אנה בודן, ריאן פלק. ארה"ב/2019

שחקנים: ברי לארסון , ג'וד לאו,  סמואל ל. ג'קסון , בן מנדלסון , אנט בנינג

תקציר: מסעה של קרול דנברס, טייסת מכדור הארץ, שהופכת לאחת מהגיבורים החזקים ביותר ביקום. בזמן שמלחמה גלקטית בין שני גזעים חייזרים מגיעה לכדור הארץ, דנברס מוצאת את עצמה וקבוצה קטנה של בני ברית, בעין הסערה. 124 דקות

W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\נערה.jpg

נערה I Girl

11.7.19

דרמה/זר

במאי: לוקאס דונט. בלגיה/2018

שחקנים: ויקטור פולסטר, אריה וורטהאלטר,  אוליבר בודר

תקציר: לארה בת ה-15 היא נערה נחושה עם מטרה מאוד ברורה: להפוך לבלרינה מקצועית. בתמיכת אביה היא מתחילה ללמוד בבית ספר יוקרתי למחול ומתמסרת כל כולה למסע המפרך. תסכולי גיל ההתבגרות וחוסר הסבלנות האופייניים לגילה, הולכים וגוברים ככל שהיא נאבקת באתגרים הבלתי אפשריים שגוזר הבלט הקלאסי על גופה של מי שנולדה כבן זכר. 105 דקות


 

פרא אציל I Nobel SavageW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\פרא אציל.jpg

11.7.19

דרמה ישראלית

במאי: מרקו כרמל. ישראל/2018

שחקנים: נוה צור,  ליאת אקטע  ,אלון אבוטבול,  שירה האס  ,אורי פפר

תקציר: אלי, נער עם הפרעות אכילה, מתגורר בשכונת הארגזים עם סימה אמו ויפת בן זוגה, זוג נרקומנים בגמילה. אלי נקרע בין דאגתו לאמו ובין רצונו לגור עם אביו יומטוב, אמן מעט תמהוני ומהורהר, חריג בנוף המקומי של השכונה. באווירה המתפקעת מייצרים ואלימות של דרום תל אביב, דבר אינו נשאר בממדיו הטבעיים ולמרות ניסיונותיו של אלי להיות המבוגר האחראי, סכסוך משפחתי קטן מתפתח לטרגדיה שעיוורון ותאוות נקם משחקים בה תפקיד מרכזי. 94 דקות


W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\פלא של פארק.jpg

פלא של פארק I Wonder Park

14.7.19

אנימציה (גם בגרסה מדובבת)

במאים: ג'וש אפלבאום , אנדרה נמק. ארה"ב/2019

שחקנים: מילה קוניס,  ג'ניפר גארנר , קינן תומפסון

תקציר: ילדה צעירה ויצירתית מגלה יום אחד שפארק השעשועים המדהים שיצרה בדמיונה, קיים למעשה במציאות. רק שבלעדיה, כל הדמויות והמשחקים נכנסים לאי סדר מוחלט. במסעה היא פוגשת חבורה מגוונת של חיות, ויחד הם רוקמים תכנית להצלתו של הפארק לפני שיאבד לנצח. 85 דקות

 

ילד מחוק I Boy ErasedW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\ילד מחוק.jpg

17.7.19

דרמה 

במאי: ג'ואל אדגרטון. ארה"ב/2018

שחקנים: לוקאס הדג'ס,  ניקול קידמן , ג'ואל אדגרטון, ראסל קרואו, קסבייה דולאן

תקציר: ג'ראד יוצא מהארון בגיל 19 בפני אימו ואביו, מטיף בפטיסטי, החיים בעיירה אמריקאית קטנה. הוריו מתקשים לקבל את הבשורה ובהוראת הכומר של העיירה מנסים למצוא פתרון לבנם. כעת עומד ג'ראד בפני אולטימטום שהציב לו אביו: להצטרף לסדנת המרה לנערים הומוסקסואלים אשר נתמכת על ידי הכנסייה הדתית, או להינטש על ידי משפחתו. 114 דקות

 

בן חזר הביתה I Ben is BackW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\בן חזר הביתה.jpg

18.7.19

דרמה 

במאי: פיטר הדג'ס. ארה"ב/2018

שחקנים: ג'וליה רוברטס , לוקאס הדג'ס

תקציר: בערב חג המולד חוזרת הולי הביתה עם שני ילדיה הקטנים ובתה המתבגרת ומגלה הפתעה – בנה הבכור, בן, הגיע לביקור לא מתוכנן. הולי מאושרת מהביקור המפתיע. אבל מהר מאוד השמחה מתערבבת עם חשש – בזמן הקצר שיש להם ביחד היא נחושה בדעתה לדאוג לכך שבן לא יסתבך, שהעבר שלו לא ישיג אותו, ושכל הדרך שהם עברו יחד כמשפחה לא תהיה לחינם. 103 דקות


W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\יוון סיפור אהבה.jpg

יוון סיפור אהבה I What If …

18.7.19

דרמה רומנטית

במאי: כריסטופר פפקליאטיס. יוון/2012

שחקנים: כריסטופר פפקליאטיס,  מרינה קלוגירו

תקציר: לילה אחד, אחרי ארוחת הערב. מונקסיה, כלבת הרועה הגרמני של דימטריס רוצה לצאת. דמיטריס מנסה לשנות את דעתה אבל מונקסיה מתעקשת… ברגע זה הוא מגיע להחלטה. החלטה זו תשנה את חייו. אם דמטריס יצא הוא יפגוש את כריסטינה, אהבת חייו. אם הוא ישאר, הוא לא יפגוש אותה ומשהו אחר יקרה שישנה את חייו. כך ברגע אקראי אחד, החלטה שנראית לא חשובה, עלולה לשנות את הכל. 111 דקות

 

מז"ל טוב 2 I Happy Death Day 2UW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\מזל טוב.jpg

24.7.19

אימה

במאי:  כריסטופר לנדון. ארה"ב/2019

שחקנים: ג'סיקה רות'  ,סוראז' שארמה  ,רייצ'ל מתיוס

תקציר: טרי גלבמן מגלה כי למות פעם אחר פעם ולחזור על אותו יום שוב ושוב, היה דבר הרבה יותר קל מהסכנות שצפויות לה בהמשך. 100 דקות

 

אייקה I AykaW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\אייקה.jpg

25.7.19

דרמה 

במאי: סרגיי דבורצבוי. רוסיה/2019

שחקנים: סמאל יסילמובה, זיפארגול אבדילייבה, דיוויד אלאברדיאן, סרגי מאזור, אסקט קוצ'ינצ'ירקוב

תקציר: זוכה פרס השחקנית טובה ביותר בפסטיבל קאן. אייקה, מהגרת לא חוקית מקירגיסטן, מתעוררת בבית יולדות ברוסיה לאחר שכרגע ילדה. אין לה כסף לגדל את התינוק. אין לה עבודה. יש לה חובות שהיא תצטרך להחזיר, ואין לה אפילו מקום לישון בו. אבל שום דבר לא יעצור אותה. 107 דקות

 W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\מילים נרדפות.jpg

מילים נרדפות I Synonymes

25.7.19

דרמה ישראלית

במאי: נדב לפיד. צרפת/ישראל/2019

שחקנים: תום מרסייה , לואיז שבילוט , קוונטין דולמייר

תקציר: זוכה בפרס דב הזהב בפסטיבל ברלין. יואב הוא צעיר ישראלי שמגיע לפריז לדירה נטושה, ללא כל ציוד פרט לבגדיו וכמעט קופא למוות. זוג שכנים צעיר בשם אמיל וקרוליין מציל אותו ממוות ומאמץ אותו לדירתם. יואב מסרב לדבר בעברית, הוא מספר כי הוא שונא את המדינה בה גדל וטראומה שעבר בשירותו הצבאי מרחפת מעל התנהגותו. נטיותיו הפואטיות מרשימות את אמיל התומך בו כספית ויואב בתמורה מספר לו את סיפוריו. גם קרוליין נשאבת למשולש הזה ומתחילה בקשר עם יואב, המנסה למצוא את עצמו במדינה בה אין לו דבר. 121 דקות

 

סטוקהולם I StockholmW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\סטוקלהום.jpg

25.7.19

דרמה פשע

במאי:  רוברט בודרו. ארה"ב/2018

שחקנים: אית'ן הוק, נומי ראפאס, מארק סטרונג, כריסטופר היירדהל, בי סנטוס, תורביורן האר

תקציר: הסרט מגולל את קורות המקרה שקרה ב-23 באוגוסט 1973 בזמן שוד בנק בסטוקהולם שבשוודיה. ארבעה מעובדי הבנק הוחזקו כבני ערובה במשך חמישה ימים וחצי בכספת הבנק בגודל 3×12 מטר על ידי השודד, ששהה בה יחד איתו. ראיונות עם בני הערובה לאחר שחרורם ומחקרים פסיכולוגיים על מקרים דומים, גילו את תופעת תסמונת סטוקהולם, של חטופים החשים הזדהות עם החוטף ופחד דווקא מהמחלצים. 92 דקות

 

הדרקון הראשון שלי: העולם הנסתר\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder\הדרקון.jpg

How to Train Your Dragon: The Hidden World

29.7.19

אנימציה (גם בגרסה מדובבת)

במאי:  דין דבלואה. ארה"ב/2019

שחקנים: ג'ונה היל , ג'יי ברושל,  ג'רארד באטלר , פ. מוריי אברהם,  קיט הרינגטון , קייט בלאנשט , קירסטן וויג

תקציר: הסרט השלישי והחותם בטרילוגיה. היקאפ, כעת המנהיג של עיר הוויקינגים, יצר אוטופיה משותפת של בני אדם ודרקונים. אבל החיים המשותפים ניצבים בפני סכנה כאשר צייד דרקונים מרושע ומסוכן במיוחד מגלה את מיקום העיר. אנשי, נשות ודרקוני העיר חייבים לעזוב את הבית היחיד שהם מכירים ומתחילים במסע לעולם הנסתר של הדרקונים שנחשב לאגדה. בדרך הם נתקלים בדרקונית אור לבנה וחזקה במיוחד. שום שן מתאהב בה מיד, אבל האם דרקונית האור היא אויבת או חברה?. 104 דקות

 

סרטים נוספים שיעלו במהלך יולי:

שם הסרט באנגלית

שם בעברית 

תאריך עלייה לקטלוג

Back Roads (2018)

דרכים צדדיות (2018)

04/07/2019

Max Rose (2016)

מקס רוז

04/07/2019

Heartbeats (2017)

בקצב הלב

04/07/2019

Welcome To Marwen

ברוכים הבאים לעולם שלי

06/07/2019

Prodigy, The (2019)

הבלתי רגיל

15/07/2019

Aftermath, The

אחרי המלחמה

17/07/2019

At War Aka En Guerre

מלחמה

18/07/2019

Sometimes Always Never

לפעמים. תמיד. לעולם לא.

25/07/2019

Alice T.

אליס (2019)

25/07/2019

Breakthrough (2019)

הבלתי אפשרי (2019)

31/07/2019

 

VOD STORE>קולנוע לב\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יולי\New folder\אני דניאל בלייק.jpg

ספיישל "מחאה חברתית" 

החל מ-1.7 לצופי yes, VOD STORE, ספריית קולנוע לב

שמונה שנים לאחר קיץ המחאה החברתית, שהחל ביולי 2011, ספריית קולנוע לב מציעה מבחר סרטים  מרחבי העולם העוסקים במאבקים חברתיים, במלחמה מול הרשויות על זכויות ותנאים, ובמלחמת הקיום וההישרדות היומיומית שהיא מנת חלקם של רבים מאתנו. בין הסרטים שישתתפו בספיישל: חוף מבטחים, סלמה, אני דניאל בלייק, 150 מ"ג. 

 

VOD>תוכניות מערוצים 

ערוץ ההיסטוריה

לבד עונה 6, החל מ-5.7. תכניות מערוצים, ערוץ ההיסטוריה

העונה השישית של הסדרה המצליחה של ערוץ ההיסטוריה, מתרחשת במיקום הקר ביותר בתולדות הסדרה – האיים הארקטיים.  עשרה מתחרים מנסים לשרוד פיזית ונפשית, בסביבה פראית ללא כל סיוע חיצוני. תנאי אקלים בלתי מתפשים, מקורות מזון שעל כל מתחרה לדאוג להם, ובדידות מזהרת מהעולם החיצון – המתמודד שיצליח לשרוד במשך התקופה הארוכה בתנאים הקשים הללו, יוכתר כמנצח ואף יזכה בכחצי מיליון דולרים.

נחיתה על הירח: הסרטים האבודים, החל מ-22.7. תכניות מערוצים, ערוץ ההיסטוריה

ספיישל מרתק לציון 50 שנה לנחיתה על הירח, החושף את הצד הפחות ידוע על מסע האדם אל הירח. הסרט כולל ראיונות אודיו עם אסטרונאוטים ומהנדסים שהיו נעולים שנים בכספות של נאס"א, לצד סרטים ביתיים וצילומים נדירים.

 

E!

נוקמים עם קלואי קרדשיאן עונה 3, החל מ-15.7. תכניות מערוצים, ערוץ E

פרק ראשון 14.7. נוקמים עם קלואי קרדשיאן חוזרת לעונה שלישית בערוץ !E עם קבוצה חדשה של גברים ונשים" המנסים למצוא את הכוח הפיזי והנפשי להוכיח לאלו שהיוו השפעות שליליות בחייהם שהם ראויים לאהבה וכבוד. קלואי והצוות המקצועי שלה הכולל מאמנים אישיים, רופאים, תזונאים ומומחי אופנה וטיפוח, יעניקו למשתתפים את התמיכה והעידוד הנחוצים להם להשגת מטרתם ושינוי חייהם.

 

MTV

תקוע עם קעקוע – ארה"ב, החל מ-1.7. סדרות-חינם, ערוץ MTV

מערכות יחסים עומדות במבחן כאשר זוגות של חברים, בני משפחה ובני זוג יעצבו קעקוע אחד לשני.


 

כאן

שב:ס – עונה 1, החל מ-7.7. תכניות מערוצים, כאן

סאטירה. תכנית מערכונים המתרחשת בכלא ענבים ומביאה את קורותיהם של הסוהרים, האסירים והמבקרים. עם נעמי לבוב, מנשה נוי, יגאל נאור, יניב ביטון, נועה קולר, איתי זבולון, מעיין בלום ועוד.

ליגה ג', החל מ-2.7. תכניות מערוצים, כאן

סדרה דוקומנטרית בת חמישה פרקים המספרת את סיפורם של האנשים שכדורגל בשבילם הוא הרבה יותר ממשחק. במשך שנתיים תיעד הבמאי והיוצר רובי אלמליח ארבע קבוצות כדורגל מליגה ג – הליגה התחתונה בכדורגל הישראלי: מכבי שדרות, עירוני אשדוד, בני מושריפה ביאדה ובני ממב"ע. מאבקים ופוליטיקות פנים-קבוצתיות מתערבבות עם חיי המשפחה, מערכות היחסים הזוגיוֹת והפרנסה של הדמויות המרכיבות את קבוצות השוליים של עולם הכדורגל בליגות התחתונות. הסדרה עוקבת אחר קבוצות מעיירות פיתוח, כפרים ושכונות שבהן משחקים כדורגלנים שפרשו מליגת-העל או מי שעדיין חולמים עליה. לצידם מוצאים גם מנהלים, מאמנים ואוהדים רבים שהקבוצה המקומית היא כל עולמם.

Check Also

יולי 2020 בפרטנר tv

משלחת חיפוש- עונה חדשה בסמוך לשידור בארצות הברית אחרי המתנה ארוכה מאוד, הקומדיה הפסיכולוגית המשובחת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.