יום שלישי , יולי 14 2020
יולי 2019 בערוץ יס דוקו

יולי 2019 בערוץ יס דוקו

C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\2019_JULY_DOCU_page-1.jpg
C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\2019_JULY_DOCU_page-4.jpg
C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\2019_JULY_DOCU_page-2.jpg
C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\2019_JULY_DOCU_page-3.jpg

בחודש יולי נמשיך לשדר, מדי רביעי ב-21:00,

את הסרטים הישראלים החדשים של yes דוקו,

שהוקרנו רק לאחרונה בפסטיבל דוקאביב 2019:

W:\Yes Docu\היילייטס\לוגו משבצות חדשות להיילייטס\yes-Docu_Israeli_Black_for-hilights.png

הסוד שכולם יודעים | Best Unkept Secret

בכורה: יום רביעי, 17.7, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

פסטיבל דוקאביב 2019 – התחרות הרשמית

סיפורו של נער הגבעות שחייו התהפכו על פיהם.

גלעד גדל כנער גבעות בהתנחלות, כבנו המאומץ של טירן פולק, סגנו של הרב כהנא. אלא שיום אחד נלחש על אוזנו שהסיפור שסופר לו כל חייו לגבי זהותו, רחוק מאד מהאמת. מדוע אוּמץ? מיהו אביו האמיתי? למה אמא שלו שמרה בקנאות את הסוד? וכיצד בנצי גופשטיין וארגון להב"ה קשורים לכל זה?

במשך 15 שנה תיעד הבמאי אילן מזרחי את סיפורו המטלטל של גלעד – החל מימי נעוריו הפרועים, במהלכם נעצר לא אחת ע"י כוחות הביטחון הישראליים, דרך נישואיו, עזיבתו את ההתנחלות ואת המשפחה שהקים, ויציאתו בשאלה.   

במהלך מסע החיפוש האמיץ של חייו, יתמודד גלעד עם פחדיו וימצא תשובות לשאלות שרודפות אותו מילדותו.

 


C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\119141-1140x610.jpg

 

בימוי ותחקיר: אילן מזרחי | תסריט: אילן מזרחי, נמרוד שנית | צילום: אילן מזרחי, דבורה שרקי | עריכה: נדב הראל, דבורה שרקי | פסקול: ניל גיבס | מוזיקה מקורית: קטי טולקובסקי | הפקה: נמרוד שנית – "בליימי".

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן רבינוביץ' לאומנויות – פרויקט קולנוע, מפעל הפיס ומשרד התרבות והספורט.

(57 דק', ישראל, 2019)

W:\Yes Docu\היילייטס\לוגו משבצות חדשות להיילייטס\yes-Docu_Israeli_Black_for-hilights.png

זונה כמוני |  A Whore Like Me

בכורה: יום רביעי, 24.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

פסטיבל דוקאביב 2019 – התחרות הרשמית

סיפורה המצמרר של אישה שנפלה קורבן לסוחרי נשים ישראליים.

כשצ'ילה היתה בת 22 היא נחטפה מפאב בהונגריה ונמכרה לחבורת ישראלים שסחרו בה למטרת זנות. היום, עשרים שנה מאוחר יותר, צ'ילה היא אישה אחרת. היא מתנדבת במרפאת לוינסקי, הצליחה לצאת ממעגל הסמים וחוגגת עשר שנות ניקיון.

אולם כשמשרד הפנים בישראל מסרב לתת לצ'ילה תעודת זהות ולהאמין לה שהיא קורבן סחר בנשים היא יוצאת למאבק. רגע לפני גירוש בחזרה להונגריה היא יוצאת למסע לאיתור החוטפים שלה. היא מבקשת למצוא מישהו שהיה עד לטראומה שחוותה ולהוכיח למדינת ישראל שהכל אמת, שלא ימחקו שוב את קיומה. לאט לאט מתגלים עקבות החוטפים שלה, אולם אחרי שחזרה אל הגיהינום האם היא תצליח לצאת ממנו שוב?C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\119011-1140x610.jpg


 

בימוי, תסריט ותחקיר: יעל שחר, שרון יעיש | צילום: יעל שחר | עריכה: שרון יעיש | עיצוב פסקול: רונן נגל | מוזיקה מקורית: חיים פרנק אילפמן | הפקה: חגי ארד, אלעד פלג – "דרומהפקות".

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה ומפעל הפיס.

(60 דק', ישראל, 2019)

 

* * *

 

לציון 50 שנה לנחיתה ההיסטורית של החללית "אפולו 11" על הירח, נשדר במהלך הסופשבוע – מה-18.7 עד ה-20.7 –

את הסדרה החדשה – "המרוץ לירח".

 

המרוץ לירח | Chasing the Moon

בכורה: חמישי-שבת, 18-20.7, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD

וב-STINGTV. כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD מה-14.7 במסגרת "ספיישל על-חלל".

הסדרה, בת 3 פרקים, מביאה לראשונה את הסיפור האמיתי שהתרחש מאחורי המרוץ לחלל – טכנולוגיה וחדשנות לצד היבטים פוליטיים, סיקור תקשורתי נרחב לצד דרמות אישיות, וכל זה תוך הצגת חגיגה ויזואלית מדהימה של ארכיונים מאותה תקופה, שחלקם טרם נראו עד היום.  כמו כן יובא סיפורם של האישים ששיחקו תפקידים מרכזיים באירועים ההיסטוריים, ביניהם האסטרונאוטים באז אלדרין, פרנק בורמן וביל אנדרס, מהנדס הטילים הסובייטי, סרגיי חרושצ'וב (בנו של ראש הממשלה הסובייטי לשעבר), פופי נורתקאט, "אשפית המתמטיקה", שזכתה לתשומת לב עולמית כשהיתה האישה הראשונה שחדרה למעוז הגברי של נאס"א ואד דווייט, טייס חיל האוויר שנבחר על ידי ממשל קנדי להתאמן כאסטרונאוט האפרו-אמריקאי הראשון.C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\AMEX_ChasingTheMoon_2800x1575-v2-TxtUp-resize-400x0-50.jpg

פרק 1: הפרק מתחיל בשנת 1957 ועוקב אחרי השנים המוקדמות של המרוץ לחלל כשארה"ב נאבקת לעמוד בקצב של הסובייטים. הפרק חושף כישלונות עוצרי נשימה לצד הצלחות של תכנית החלל האמריקאית בתחילת דרכה ומציג את ההימור שבניסיון להגיע לירח ואת העלויות הנדרשות לכך.

פרק 2: הפרק מספר על השנים 1964-1968, שהיוו 4 שנים פורצות דרך בהיסטוריה של מרוץ החלל, תוך התמקדות במשימות של "אפולו 1" ו"אפולו 8". אחרי שהאמריקאים עברו את שנות ה-60 והגיעו האתגרים הבאים, רבים החלו לתהות: מה בדיוק צריך לעשות כדי לנצח את הסובייטים במרוץ על הירח?

פרק 3: הפרק מספר על השנים 1969-1970 במהלכן הגיעו האמריקאים לירח ובחזרה. חלומות של חלל מצטלבים באופן דרמטי עם חלומות על דמוקרטיה על אדמת אמריקה ומעלים שאלות לגבי סדרי עדיפויות לאומיים וזהות לאומית. הפרק האחרון גם בוחן מה קרה לתוכניות המדעיות וההנדסיות ולמדינה עצמה אחרי שהושגו המטרות הלאומיות השאפתניות.

בימוי: רוברט סטון (3X113 דק', ארה"ב, 2018)

לצפייה בטריילר

 

ארבע המלצות העורכים מהיבול הבינלאומי:

 

XY צ'לסי | XY Chelsea

בכורה: יום שלישי, 30.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

פסטיבל דוקאביב 2019, פסטיבל טרייבקה 2019

סיפורה של הטרנסית האמריקאית שהורשעה בריגול.  

שתי הדרמות הגדולות בחייה של צ'לסי מנינג התרחשו כמעט במקביל: היא הדליפה לוויקיליקס כ-750 אלף מסמכים מסווגים של הצבא האמריקאי, והיא הכריזה ברבים על שינוי זהותה המגדרית. C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\120561-1140x485.jpg

החייל ברדלי מנינג, איש מודיעין שהוצב בעיראק ונשפט ל-35 שנות מאסר בעוון ריגול, הפך לצ'לסי, ותבע את זכותו לחיות בכלא הצבאי כאישה.

מנינג זכתה לחנינה מהנשיא אובמה, ושוחררה כעבור שבע שנים. אולם כשהיא מנסה למצוא את מקומה בעולם שמחוץ לסורגים היא נתקלת בעוינות עמוקה כלפיה כטרנסג'נדרית וכמי שנחשבת בוגדת בארצה. בדיוקן אינטימי במיוחד של מנינג, מצטיירת דמותה יוצאת הדופן כמי שלמרות קשיים אדירים מתעקשת להמשיך להשמיע את קולה בעולם.

בימוי: טים טרוורס הוקינס (92 דק', אנגליה, 2019)

לצפייה בטריילר

 

בלינגקאט: אמת בעידן הפייק-ניוז

Bellingcat: Truth in a Post-Truth World

בכורה: יום שלישי, 23.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

פסטיבל IDFA 2018

בעידן ה"פוסט-אמת" שבו אנו חיים – למי עדיין אפשר בכלל להאמין? C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\0e942928-6ea6-47d5-b711-0985eafc2772.jpg

בתקופה שבה ממשלות מפיצות "פייק ניוז" כדי ליצור בלבול וחוסר וודאות, נהיה קשה יותר ויותר למצוא את האמת. בעוד חברות החדשות הגדולות עדיין בודקות את העובדות באמצעות מקורות מבוססים משלהן, משתמשי אינטרנט מנוסים מגלים שיש דרכים חכמות ומדויקות יותר לעשות זאת בעצמם.

הסרט החדש עוקב אחר בלינגקאט – צוות בינלאומי של עיתונאים חוקרים, שמשתמשים בידע שלהם במדיה החברתית, בטכניקות שחזור ובניתוח של סאונד כדי להיכנס לעובייה של הקורה ולנהל מחקר מעמיק בפרשות שונות. למשל, בהתרסקות המטוס המלזי הם עשו זאת בעזרת שימוש ב-Google Earth, צילומי Dashcam ופרופילים בפייסבוק, או במעקב אחר הזוועות בסוריה, ע"י בחינת האותנטיות של סרטי וידאו ואחסונם במאגר מידע עצום עבור תביעות עתידיות אפשריות.

בלינגקאט, אותה מוביל אליוט היגינס, עלתה לכותרות שכשחשפה ששני החשודים בניסיון ההתנקשות במרגל הרוסי סרגיי סקריפל הם סוכנים של המודיעין הצבאי הרוסי ואף ביקרו בישראל.

הבמאי האנס פול משרטט בסרטו בבהירות, בעזרת ראיונות ודוגמאות אקטואליות מרתקות, כיצד אפילו הארגונים והרשויות המרכזיים ביותר אינם יכולים להגיע לרמה של כושר ההמצאה של אותו ארגון מתנדבים קטן ויצירתי.  

בימוי: האנס פול (88 דק', הולנד, 2018)

לצפייה בטריילר


 

מוחקי המחשבות | Eminent Monsters  

בכורה: יום ראשון, 21.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

סיפור הניסויים השערורייתיים שבדקו האם ניתן למחוק מחשבות ממוחם של בני אדם באמצעים רפואיים.

בשנות ה-50 ערך הפסיכיאטר, ד"ר יואן קמרון, ניסויים מחרידים על בני אדם בהם נוסו טיפולים בהליך חשמלי אינטנסיבי, תרופות ניסיוניות וסמים פסיכו-אקטיביים קשים, כולל הזרקות LSD. כוונתו היתה  לבדוק האם ניתן למחוק תכנים ממוחם של בני אדם ולגרום לדפוסי התנהגות חדשים בעזרת אמצעים רפואיים.

הניסויים השערורייתיים שלו התבצעו על חולי נפש, ללא הסכמת בני משפחותיהם, ונתמכו ע"י הממשל הקנדי. ה-CIA אף ביסס את ה-CIA Mind Control Program על מחקריו מתוך רצון לבנות מחדש את תודעת החיילים שחזרו ממלחמת קוריאה, כשהם תומכים בקומוניזם. אותם ניסויים שימשו בהמשך גם לצורך עינויי שבויים ואסירים בצפון אירלנד, במתקן הכליאה גואנטנמו ואף בישראל, אפגניסטן ו-27 מדינות נוספות ברחבי העולם. C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\eminent%2Bmonsters%2Bfilm%2Bcapture%2BThe%2BNational.jpg

הסרט החדש מביא עדויות, ממקור ראשון, של האנשים שעברו את העינויים בגואנטנמו ובצפון אירלנד, לצד פסיכולוגים אמריקאים בכירים ואנשי צבא שמספרים על המנגנון שתמך ברופאים הפסיכיאטרים ואיפשר להם לתכנן את הניסויים הקשים, שמשמשים לצורך עינויים משנות ה-50 ועד ימינו.

בימוי: סטפן בנט (89 דק', ארה"ב, 2019)

לצפייה בטריילר

 

נזירות הקנאביס | Breaking Habits

בכורה: יום ראשון, 7.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

האחווה הנשית הכי שנויה במחלוקת בארה"ב.

במרסד, קליפורניה, אחת הערים המסוכנות ביותר באמריקה, אחוות נזירות אקטיביסטיות בשם "אחיות העמק", הקימו חוות קנאביס לא-חוקית. הן משתמשות בסם כדי לעזור לאנשים חולים, מייצרות ממנו מוצרים רפואיים לכל דבר, מאפילפסיה ועד לסרטן, וכל זה נעשה למרות התנגדותם של השלטונות, אנשי החוק והקרטלים המקומיים. C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\breaking-habits-2_large.jpg

מקימת ומנהיגת "אחיות העמק", כריסטין מיוסין ("האחות קייט"), עזבה את בעלה עם ילדיה לאחר שגילתה שגנב ממנה מיליון דולר. מתוך צורך דחוף בהכנסה חדשה היא מקימה ומנהיגה את קבוצת "אחיות העמק".

באוגוסט 2016 נכתב ב"ניוזוויק" שתעשיית הקנביס החוקית יכולה להיות תעשיית המיליארדים הראשונה שלא תהיה נשלטת על ידי גברים; מנהיגת הקבוצה, "האחות קייט", עומדת להיות ככל הנראה האישה הראשונה שתשבור את המחסום הזה.

בימוי: רוברט ראיין (87 דק', בריטניה, 2019)

לצפייה בטריילר

 

* * *

 

7 ביולי  – 13 ביולי

 

נזירות הקנאביס | Breaking Habits

בכורה: יום ראשון, 7.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

ראה עמ' 10


 

דיין: המשפחה הראשונה – פרק הסיום

בכורה: יום רביעי, 10.7, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

ראה היילייטס יוני

 

אוהבת אותך, עכשיו תמות C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\yes-Docu_HBO_Black_for-hilights.png

I Love You, Now Die: The Commonwealth vs. Michelle Carter

בכורה ב-VOD ב-yes וב-STINGTV: פרק 1 – מיום רביעי, 10.7, פרק 2 – מיום חמישי, 11.7. שידור בימי שני, 15.7+22.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו.

סיפור המשפט שעורר סערה באמריקה, שבו הואשמה צעירה בהריגת בן-זוגה באמצעות הודעות טקסט.  

רוי קונרד, בן ה-18, שם קץ לחייו ב-2014. C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\image.jpg

חקירת המשטרה שנערכה לאחר מותו העלתה שבת זוגו, מישל קרטר, היתה זו שעודדה אותו להתאבד באמצעות עשרות הודעות טקסט ששלחה לו. בעקבות כך, הוחלט להעמידה לדין בגין הריגה, על אף שכלל לא נכחה במקום ולא נקטה כל פעולה פיזית. בתום המשפט שנערך לה היא נמצאה אשמה ונגזרו עליה 15 חודשי מאסר בפועל.

הדוקו-פשע החדש של HBO, "אוהבת אותך, עכשיו תמות", בן שני החלקים, מספר את סיפורם של קונרד וקרטר ועוסק בסערה הציבורית שעורר משפטה של קרטר, שעדיין מקווה לערער על עונשה.

(2X60 דק', ארה"ב, 2019)

 

14 ביולי  – 20 ביולי

 

לציון 24 שנה ל"טבח סרברניצה" בבוסניה והרצגובניה, בהוראתו של ראטקו מלאדיץ', נשדר את –

 

משפטו של פושע מלחמה | The Trial of Ratko Mladic

בכורה: יום ראשון, 14.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

פסטיבל IDFA 2018

סיפור משפטו הדרמטי של האיש שביצע את הפשעים הקשים ביותר באירופה מאז מלחה"ע ה-2

מפקד הצבא הבוסני-סרבי לשעבר, הגנרל ראטקו מלאדיץ', שנודע גם בשם "הקַצָב מהבלקן", נחשב עד לא מזמן לפושע המלחמה המבוקש ביותר באירופה מאז מלחה"ע ה-2, בשל אחריותו לרצח עם ופשעי מלחמה. C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\8e5b0318-37bd-4ed3-a6f0-82c015567713.jpg

ביולי 1995, בהיותו מפקד הצבא, הורה מלאדיץ' על הטבח בעיירה המוסלמית סרברניצה בבוסניה והרצגובינה, שהוכרזה כ"אזור בטוח" על ידי האו"ם ואכלסה פליטים רבים. החיילים הסרבים הפרידו את הגברים והילדים ממשפחותיהם והרגו

כ-8,000 מהם.

במאי 2011, לאחר חיפושים נרחבים, נתפס מלאדיץ' והובא למשפט בבית הדין הבינלאומי בהאג. הסרט שלפנינו מסקר את המשפט הנחשב למתוקשר ביותר מאז משפטי נירנברג ומביא גישה בלעדית הן לעדים שהעידו במשפט והן לצוות הפרקליטים שנלחמו להוכיח את אשמתו. יותר מ-600 עדויות הושמעו במהלך המשפט. מלאדיץ' שכופר באשמה במהלכו, מסרב להקשיב לאישומים נגדו ומורחק בשל כך מבית הדין.

מצבו הבריאותי הרעוע מביא להאצת ההליכים במשפט ואפילו למחיקת כמחצית מסעיפי האישום. בסוף המשפט, שנמשך למעלה מחמש שנים, מורשע מלאדיץ' בעשרה סעיפים של פשעים נגד האנושות ונידון למאסר עולם.

בימוי: הנרי סינגר ורוברט מילר (99 דק', אנגליה/נורווגיה, 2018)

לצפייה בטריילר

 

הסוד שכולם יודעים | Best Unkept Secret

בכורה: יום רביעי, 17.7, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

ראה עמ' 5

 

המרוץ לירח | Chasing the Moon

בכורה: חמישי-שבת, 18-20.7, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD

וב-STINGTV. כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD מה-14.7.

ראה עמ' 7


 

21 ביולי  – 27 ביולי


 

מוחקי המחשבות | Eminent Monsters  

בכורה: יום ראשון, 21.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

ראה עמ' 9


 

בלינגקאט: האמת בעידן הפייק ניוז

בכורה: יום שלישי, 23.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

ראה עמ' 8


 

זונה כמוני |  A Whore Like Me

בכורה: יום רביעי, 24.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

ראה עמ' 6

C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\yes-Docu_HBO_Black_for-hilights.png

מי הרג את גארת פיליפס? | Who Killed Garrett Phillips?  

בכורה ב-VOD ב-yes וב-STINGTV: פרק 1 – מרביעי, 24.7, פרק 2 – מחמישי, 25.7. שידור בימי שני, 29.7+5.8, בשעה 22:00 ב-yes דוקו.

גארת פיליפס, בן ה-12, הותקף ב-24 באוקטובר 2011 כשחזר בשעות הערב המוקדמות מבית הספר לדירה בה התגורר עם אימו ואחיו-למחצה. שעתיים לאחר התקיפה הוא נפטר בבית החולים. חקירת המשטרה הצביעה מיד על חשוד אחד: ניקולאס הילרי, שהיה החבר-לשעבר של אימו של גארת. אף חשוד אחר לא נחקר ואף ראייה הקושרת את הילרי לפשע לא נמצאה. הילרי הואשם ברצח מדרגה שניה אך בסופו של דבר זוכה בשל העדר ראיות.  לאחר הפרשה התפצלו תושבי העיירה לשני מחנות – אלו שהאמינו שהילרי רצח את הילד ואלו שטענו שחבר אחר של האם עשה זאת: סגן השריף ג'ון ג'ונס, ושהמשטרה בעצם טייחה את הראיות. לשני הגברים היו מפתחות לדירה ושניהם הגיעו למשבר ביחסיהם עם האם, אך עד לאחרונה לא נמצא כל אשם ברצח.C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\garrett_phillips_3_24b51d6268ba82832559656df7a6efba.nbcnews-ux-2880-1000.jpg

הסרט החדש של HBO, שישודר בשני החלקים, מלווה את משפטו של ניקולס הילרי עד לזיכוי ומספר את הסיפור מאחורי הפרשה הלא-פתורה.

במרץ 2019 הודיע הפרקליט הראשי של מחוז סנט לורנס שבכוונתו לפתוח מחדש את החקירה בעקבות מידע חדש שהתקבל.

(2X90 דק', ארה"ב, 2019)G:\yes Docu\לוגואים+לוגובאגים\הלוגו החדש\דוקושוק\yes-Docu_Shock_רקע-לבן.jpg

 

אימהות עושות פורנו | Mums Make Porn

בכורה: ימי חמישי, החל מה-25.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD C:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\MV5BNDU2MmRmNWYtZGVkZC00ZjNlLTg3MGItMWE1NDdiZjAzMDU0XkEyXkFqcGdeQXVyOTc1MDIwMDQ@._V1_SY1000_CR0,0,679,1000_AL_.jpg

וב-STINGTV.

כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD החל מה-25.7

מה עושות חמש אימהות בריטיות שלא אוהבות, בלשון המעטה, את התוכן המיני הבוטה שזמין ברשת בחינם?

מפיקות בעצמן סרט פורנו חינוכי לבני נוער…

הסדרה החדשה, בת 3 פרקים, "אימהות עושות פורנו", מלווה את היוזמה של חמש האימהות ועוקבת אחרי תהליך הפקתו של הסרט מהעלאת הרעיון, דרך הביקור של האימהות על סט צילומי סרט פורנו, לצורך למידה, ומפגש עם מומחים בתעשיית הסקס. האימהות כתבו בעצמן את התסריט לסרט, שאמור להציג גם זוויות חינוכיות וגישה בריאה לסקס ולמערכות יחסים, הן ליהקו, הפיקו וערכו אותו בעצמן. הפרק השלישי בסדרה מציג את הסרט הסופי, באורך 12 הדקות, כשהן מציגות אותו לילדיהן ולמשפחתן.

(3X60 דק', בריטניה, 2019)

 

28 ביולי  – 3 באוגוסט

 

בורסלק: PlayMe | PlayMe:  BURLESQUEC:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\MV5BZTViZDIyNWUtOGRjZi00ZWE1LWEwYTktN2QzOWFhZDJmM2NmXkEyXkFqcGdeQXVyMjE4MzQ2OTQ@._V1_SY1000_CR0,0,598,1000_AL_.jpg

בכורה: יום ראשון, 28.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו,

ב-yesVOD וב-STINGTV.

סצנת ה"בורלסק" הניו יורקית, שמקורה בלונג איילנד, כוללת הכל: מופע ריקודים צבעוני ומתריס, מוזיקה טובה, אנרגיה, קומדיה ושמחת חיים מתפרצת.

הסרט המרהיב "בורסלק: PlayMe" מביא את סיפורה של אמנות ה"בורלסק" מאז ועד היום, דרך שלל הזוויות המגוונות שלה – מהרקדניות, הזמרים המלווים, הנגנים, יוצרי התלבושות המפוארות, טכנאי הסאונד ועד קהל המעריצים האדוק.

כל אחד מספר על האהבה האישית שלו לאמנות המיוחדת הזאת.

בימוי: מלגורזטה סניווסקה (51 דק', ארה"ב, 2016)

לצפייה בטריילר


 

XY צ'לסי | XY Chelsea

בכורה: יום שלישי, 30.7, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

ראה עמ' 8

Check Also

שידורים ישירים בערוצי ספורט1

שני  6.7 ספורט1 18:55 אוקספורד – פורטסמות (חצי גמר פלייאוף ליג 1, גומלין) 21:25 וויקם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.