יום חמישי , יוני 4 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 10.5 – 4.5

שבת 4.5

ספורט1 + ספורטHD1

12:25 שנגחאי – גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע)

14:25 בורנמות – טוטנהאם

16:50 וולבס – פולהאם עם פריצות לווסטהאם – סאותהמפטון

20:10 חגיגת תחתית על גבי הפועל חיפה – מכבי פ"ת

04:00 (בין שבת לראשון) קאנלו אלבארס – דניאל ג'ייקובס, איגרוף

ספורטHD2

13:55 המבורג – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

16:20 באיירן מינכן – האנובר

19:20 ורדר ברמן – דורטמונד

21:30 ניוקאסל – ליברפול

ספורטHD3

12:55 פנרבחצ'ה – באנביט (סל טורקי)

15:10 אנדולו אפס – איסטנבול BB (סל טורקי)

17:45 (18:00 K.O) הפועל חדרה – מכבי נתניה

20:20 (20:30 K.O) הפועל ת"א – בני סכנין

22:35 (החל ב-22:30) פורטו – דספורטיבו אבס

24:30 sailGP סן פרנסיסקו, שייט (ראשוני. החל ב – 22:30)

ספורטHD4

12:00 (עד 16:00) טורניר מדריד, טניס נשים

16:20 חגיגה גרמנית על גבי מנשנגלאדבך – הופנהיים

19:30 לקראת ביתר י-ם – מ.ס. אשדוד (משחק הפרישה של בניון)

20:30 בית"ר י–ם – מ.ס. אשדוד

23:00 ( 23:08 K.O) אורלנדו – טורונטו

01:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 5.5

ספורט1 + ספורטHD1

14:25 אסטון וילה – נוריץ' משולב עם XXXX (צ'מפיונשיפ)

15:55 צ'לסי – ווטפורד (משולב)  

20:15 (20:30 K.O) מכבי ת"א – בני יהודה

ספורטHD2

15:50 האדרספילד – מנ' יונייטד

18:20 ארסנל – ברייטון (כיאל)

22:30 sailGP סן פרנסיסקו, שייט

ספורטHD3

14:20 שאלקה – אאוגסבורג  

16:20 פרייבורג – דיסלדורף

18:55 גלאטסראי – בשיקטאש

22:45 (ראשוני מ – 18:50) לברקוזן – איינטרכט פרנקפורט

ספורטHD4

12:00 (עד 18:30)  טורניר מדריד, טניס נשים

18:50 ווילם II – איאקס (גמר הגביע ההולנדי)

21:30 (עד 24:30)  טורניר מדריד, טניס נשים

24:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט  1

 

שני 6.5    

ספורט1 + ספורטHD1

19:55 טרבוזנספור (וואקמה) – קייסריספור

21:55 (החל ב – 21:30) גרויתר פורת – קלן (בונדסליגה 2)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:45 מנצ'סטר סיטי – לסטר  

ספורטHD3

13:00 (עד 18:00)  טורניר מדריד, טניס נשים

19:00 (עד 24:30)  טורניר מדריד, טניס נשים

ספורטHD4

13:00 (עד 19:00) טורניר מדריד, טניס גברים

21:00 (עד 24:00) טורניר מדריד, טניס גברים

 

שלישי 7.5 – ערב יום הזיכרון (שידורים עד 20:00)

ספורט1 + ספורטHD1

13:00 (עד 19:30)  טורניר מדריד, טניס נשים

ספורטHD2

13:00 (עד 19:30) טורניר מדריד, טניס גברים

 

רביעי 8.5 – יום הזיכרון (שידורים החל מ – 20:00), ערב יום העצמאות

ספורט1 + ספורטHD1

20:00 (עד 23:00) שמינית גמר טורניר מדריד, טניס נשים

23:20  ריבר פלייט – אינטרנסיונל (ליברטדורס, שדר ספרדי – מוקלט מ  01:10 בלילה שבין שלישי לרביעי)

01:05 (בין רביעי לחמישי) חגיגת ליברטדורס על גבי גרמיו – אוניברסידאד קתוליקה

ספורטHD2

20:00 (עד 24:00) טורניר מדריד, טניס גברים

01:10 (בין רביעי לחמישי) רוסאריו – ליברטאד (ליברטדורס)

03:25 (בין רביעי לחמישי) פלמיירס – סן לורנסו (ליברטדורס)

ספורטHD3

01:10 (בין רביעי לחמישי) קרוזיירו – אמלק (ליברטדורס)

03:25 (בין רביעי לחמישי) ג'וניור – מלגאר (ליברטדורס)

ספורטHD4

01:10 (בין רביעי לחמישי) הוראקאן – דפרטיבו לארה (ליברטדורס)

03:25 (בין רביעי לחמישי) פניארול – פלמנגו (ליברטדורס)

 

חמישי 9.5 – יום העצמאות

ספורט1 + ספורטHD1

13:00 (עד 16:30) 1+2 רבע גמר טורניר מדריד, טניס נשים

16:30 רבע גמר 3 טורניר מדריד, טניס נשים

21:50 ולנסיה – ארסנל, חצי גמר הליגה האירופית, גומלין

ספורטHD2

21:50 צ'לסי – איינטרכט פרנקפורט,חצי גמר הליגה האירופית, גומלין

01:10 (בין חמישי לשישי) אולימפיה – ספורטינג קריסטל (ליברטדורס)

03:25 (בין חמישי לשישי) בוקה ג'וניורס –  את' פראנאנסה (ליברטדורס)

ספורטHD3

19:55 ווצלאר – קיל (כדוריד גרמני)

22:25 ריאל מדריד – אסטודיאנטס (סל ספרדי)

01:10 (בין חמישי לשישי) גודוי קרוס – אונ' דה קונספסיון (ליברטדורס)

03:25 (בין חמישי לשישי) חורחה ווילסטרמן- דפורטיבו טולימה (ליברטדורס)

 

ספורטHD4

13:00 (עד 23:00) שמינית גמר טורניר מדריד, טניס גברים

23:00 (החל ב – 22:30 להיכנס בסיום הגברים)רבע גמר 4 טורניר מדריד, טניס נשים

 

שישי 10.5

ספורט1 + ספורטHD1

13:00 רבע גמר טורניר מדריד, טניס גברים  

15:30 חצי גמר טורניר מדריד, טניס נשים  

18:00 (עד 22:00) רבעי גמר (2-3) מדריד, טניס גברים

22:00 רבע גמר (4) טורניר מדריד

 

ספורטHD2

17:10 רוסיה – נורבגיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

22:25 ברצלונה – ולנסיה (סל ספרדי)

ספורטHD3

17:10 פינלנד – קנדה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 צ'כיה – שבדיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

ספורטHD4

16:30 (עד 19:30) קרבות ONE, בנגקוק (אומנויות לחימה)

21:00 חצי גמר טורניר מדריד, טניס נשים

 

 

 

 

Check Also

וידאו קומיקס בטלוויזיה: שיחה עם כוכבי ויוצרי “סוכני ש.י.ל.ד”

העונה השביעית והאחרונה של “סוכני ש.י.ל.ד” יצאה לדרך בשבוע שעבר בארה”ב. הנה שיחה מעמיקה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.