שבת , יוני 12 2021
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 24.5 – 18.5

שבת 18.5

ספורט1 + ספורט1HD

10:25 גואנגז'ו R&F  (זהבי וסבע) – בייג'ין רנהה

13:10 דנמרק – ארה"ב (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:20 חגיגה על גבי הרטה ברלין – לברקוזן (מחזור אחרון)

18:45 מנצ'סטר סיטי – ווטפורד (גמר הגביע האנגלי)

21:15 שבדיה – שוייץ (אליפות העולם בהוקי קרח)

04:00 (בין שבת לראשון) דיאונטיי וויילדר – דומיניק בריזיל, איגרוף

ספורטHD2

14:00 דיימונד ליג, שנגחאי

16:20 באיירן מינכן – פרנקפורט (מחזור אחרון)

18:55 טרבזונספור (וואקמה) – בשיקטאש

21:00 חצי גמר רומא, טניס גברים

24:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

01:00 (בין שבת לראשון) נאסקר אול סטאר, שארלוט

ספורטHD3

13:10 לטביה – רוסיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:20 מנשנגלאדבך – דורטמונד (מחזור אחרון)

20:00 גמר ליגת האלופות בכדורעף (גברים)

23:00 (ראשוני מ – 17:00) גמר ליגת האלופות בכדורעף (נשים)

ספורטHD4

13:00 חצי גמר טורניר רומא, טניס נשים

15:30 חצי גמר רומא, טניס גברים

18:00 חצי גמר טורניר רומא, טניס נשים

20:25 בנפיקה – סנטה קלרה משולב עם פורטו – ספורטינג ליסבון (מחזור אחרון)

22:50 סן חוסה – שיקגו (MLS)

 

ראשון 19.5

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 שנזן – דלִיֵין ייפאנג

17:10 גרמניה – ארה"ב (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:20 (20:30 K.O) מכבי נתניה – בני יהודה

ספורטHD2

13:55 גראן קנאריה – סראגוסה (סל ספרדי)

16:25 דינאמו דרזדן – פאדרבורן משולב עם בוכום – אוניון ברלין (מחזור אחרון בבונדסליגה 2)

18:55 גלאטסראי – איסטנבול בשאקשהיר

21:15 גמר אליפות אירופה עד גיל 17 (ראשוני מ-18:30)

24:15 ניו יורק רד בול – אטלנטה (MLS)

ספורטHD3

09:30 (עד 16:00 לערך) כדורעף חופים, טורקיה

16:25 היידנהיים – אינגולשטאט (כהן, מחזור אחרון בבונדסליגה 2)

18:55 קלאב ברוז' – אנטוורפן (רפאלוב)/גנט – אנדרלכט/גנק – סטנדארד ליאז' (מחזור אחרון)

21:10 שוייץ – רוסיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

24:00 גמר גברים ונשים, כדורעף חופים, טורקיה (דחוי מ – 16:00)

ספורטHD4

14:00 גמר טורניר רומא, טניס נשים

17:00 גמר טורניר רומא, טניס גברים

19:30 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1

20:10 לקראת הקרב על הכרטיס לאירופה בליגת העל

20:25 (20:30 K.O) הפועל ב"ש – הפועל חדרה

 

שני  20.5

ספורט1 + ספורט1HD

17:10 צרפת – בריטניה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 קנדה – דנמרק (אליפות העולם בהוקי קרח)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

19:55 ארזורומספור – פנרבחצ'ה

ספורטHD3

17:10 שוייץ – לטביה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 אוסטריה – איטליה (אליפות העולם בהוקי קרח)

ספורטHD4

18:55 פנאתינייקוס – אולימפיאקוס (רבע גמר פלייאוף סל יווני, משחק מס' 1)


 

שלישי 21.5

ספורטHD2

13:10 צ'כיה – שוייץ (אליפות העולם בהוקי קרח)

17:10 נורבגיה – לטביה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 קנדה – ארה"ב (אליפות העולם בהוקי קרח)

01:10 (בין שלישי לרביעי) רויאל פארי – מאקארה (סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) אוניון לה קאלרה – את' מיניירו (סודאמריקנה)

ספורטHD3

13:10 פינלנד – גרמניה (אליפות העולם בהוקי קרח)

17:10 סלובקיה – דנמרק (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 שוייץ – רוסיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

01:10 (בין שלישי לרביעי) ריבר פלייט (אורוגוואי) – קולון (סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) ריונגרו אגילאס – אינדפנדיינטה (סודאמריקנה)

ספורטHD4

20:10 גלאטסראי – גזיאנטפ (רבע גמר סל טורקי, משחק מס' 1)

22:00 ריאל מדריד – ולנסיה (סל ספרדי)

01:10 (בין שלישי לרביעי) אוניברסידאד קתוליקה – מלגאר (סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) אוניון אספניולה – ספורטינג קריסטל (סודאמריקנה)


 

רביעי 22.5

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 פלייאוף על כרטיס לאירופה (בלגי)

ספורטHD2

20:10 אנדולו אפס – באנביט (רבע גמר סל טורקי, משחק מס' 1)

22:55 זוליה – פלסטינו (גביע הסודאמריקנה)

01:10 (בין רביעי לחמישי) סול דה אמריקה – בוטפוגו (גביע הסודאמריקנה)

03:25 (בין רביעי לחמישי) אתלטיקו פראנאנסה – ריבר פלייט (סופרקאפ דרום אמריקה, משחק ראשון)

ספורטHD3

01:10 (בין רביעי לחמישי) דפורטיבו קאלי – פניארול (סודאמריקנה)

03:25 (בין רביעי לחמישי) ליברפול (אורוגוואי) – קראקאס (סודאמריקנה)

 

ספורטHD4

21:25 באסקוניה – חובנטוד בדאלונה (סל ספרדי)

03:25 (בין רביעי לחמישי) לה אקידאד – דפורטיבו סנטאני (סודאמריקנה)

 

 

חמישי 23.5

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 שטוטגרט – פלנסבורג (כדוריד גרמני)

ספורטHD2

13:10 רבע גמר אליפות העולם בהוקי קרח

17:55 טופאש בורסה – בשיקטאש (רבע גמר סל טורקי, משחק מס' 1)

20:10 פנרבחצ'ה – טורק טלקום (רבע גמר סל טורקי, משחק מס' 1)

01:10 (בין חמישי לשישי) מונטיבידאו וונדררס – סרו (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) פלומיננסה – אתלטיקו נסיונאל (סודאמריקנה)

ספורטHD3

13:10 רבע גמר אליפות העולם בהוקי קרח

21:10 רבע גמר אליפות העולם בהוקי קרח

01:10 (בין חמישי לשישי) קורינתיאנס – דפורטיבו לארה (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) ארחנטינוס ג'וניורס – דפורטיבו טולימה (סודאמריקנה)

ספורטHD4

18:55 אולימפיאקוס – פנאתינייקוס (רבע גמר פלייאוף סל יווני, משחק מס' 2)

21:25 שטוטגרט – XXXX, פלייאוף מבחנים לבונדסליגה

03:25 (בין חמישי לשישי) אינדפנדיינטה דל ואיה – אוניברסידאד קתוליקה (סודאמריקנה)


 

שישי 24.5

ספורט1 + ספורט1HD

19:10 פלייאוף מבחנים לבונדסליגה 2

 

יש לבדוק גם

הלילה בארה”ב: סיום העונה של “מיליון דברים קטנים”

הלילה ישודר ברשת ABC פרק סיום העונה השלישית של הדרמה “מיליון דברים קטנים”. לא לדאוג, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.