יום שלישי , פברואר 7 2023
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 17.5 – 11.5

שבת 11.5

ספורט1 + ספורט1HD

14:25 אסטון וילה – ווסט ברומיץ' (חצי גמר פלייאוף צ'מפיונשיפ)

16:20 (החל ב – 16:00) ריזספור – גלאטסראי

19:10 דרבי קאונטי – לידס (חצי גמר פלייאוף צ'מפיונשיפ)

21:25 סנדרלנד – פורטסמות, חצי גמר פלייאוף ליג 1

03:00 (בין שבת לראשון) ג'ארט הרד – ג'וליאן ווליאמס (איגרוף)

ספורטHD2

13:10 דנמרק – צרפת (אליפות העולם בהוקי קרח)

17:00 חצי גמר טורניר מדריד בטניס, גברים

19:30 גמר טורניר מדריד, נשים

22:00 חצי גמר טורניר מדריד בטניס, גברים

ספורטHD3

13:10 שוייץ – איטליה (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי דורטמונד – דיסלדורף

18:30 סיכום המחזור בגרמניה

20:20 (20:30 KO) הפועל רעננה  – בית"ר י-ם

23:00 (23:08 K.O) לוס אנג'לס גלאקסי (זלאטן) – ניו יורק סיטי (MLS)

ספורטHD4

16:20 לייפציג – באיירן מינכן (משחק האליפות?)

19:45 (20:00 KO)  בני יהודה – הפועל ב"ש

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 12.5

ספורט1 + ספורט1HD

10:25 טיאנג'ין טינחאי – גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע)

14:10 דונקסטר – צ'רלטון (חצי גמר פלייאוף ליג 1)

16:50 חגיגה אנגלית – משחקי מחזור הנעילה בפרמיירליג

19:15 פספורט – סיכום מחזור הסיום באנגליה

20:00 לקראת מחזור הסיום בפלייאוף התחתון

20:25 (20:30 K.O)  מכבי פ"ת – הפועל ת"א עם פריצות לכל משחקי התחתית

22:25 סיכום מחזור הסיום בפלייאוף התחתון

ספורטHD2

13:25 חובנטוד בדאלונה – מנרסה (סל ספרדי)

16:50 ליברפול – וולבס (מחזור הסיום בפרמיירליג)

20:15 (20:30 K.O)  מ.ס. אשדוד – הפועל חיפה

ספורטHD3

13:10 ארה"ב – צרפת (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:50 ברייטון (כיאל) – מנ' סיטי (מחזור הסיום בפרמיירליג)

19:30 גמר טורניר מדריד, טניס גברים

21:55 ריו אבה – בנפיקה

ספורטHD4

15:25 איאקס – אוטרכט משולב עם אלקמאר – פ.ס.וו איינדהובן

17:20 (החל ב-17:00) מנ' יונייטד – קארדיף (מחזור הסיום בפרמיירליג)

19:00 קלאב ברוז' – גנק (משחק האליפות?)

21:25 (21:33 K.O) אטלנטה – אורלנדו (MLS)

23:30 אנטוורפן (רפאלוב) אנדרלכט (ראשוני מ – 15:30)


 

שני  13.5

ספורט1 + ספורט1HD

17:10 ארה"ב – פינלנד (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:15 (20:30 K.O) הפועל חדרה – מכבי חיפה

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

12:00 (עד 22:30) טורניר רומא, טניס גברים

ספורטHD3

17:10 רוסיה – צ'כיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

19:55 בשיקטאש – אלניאספור

ספורטHD4

12:00 (עד 24:00) טורניר רומא, טניס נשים

21:40 פורסט גרין רוברס – טרנמיר רוברס, חצי גמר פלייאוף עלייה (ליג 2, גומלין)

 

 

שלישי 14.5

ספורט1 + ספורט1HD

12:00 (עד 22:30) טורניר רומא, טניס נשים

ספורטHD2

17:10 איטליה – לטביה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:55 ווסט ברומיץ' – אסטון וילה (חצי גמר פלייאוף צ'מפיונשיפ, גומלין)

ספורטHD3

17:10 בריטניה – דנמרק (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 גרמניה – צרפת/ שוייץ – אוסטריה (אליפות העולם בהוקי קרח)

ספורטHD4

12:00 (עד 24:00) טורניר רומא, טניס גברים

 

רביעי 15.5

ספורט1 + ספורט1HD

12:00 (עד 20:30) טורניר רומא, טניס נשים

21:40 לידס – דרבי קאונטי (חצי גמר פלייאוף צ'מפיונשיפ, גומלין)

ספורטHD2

17:10 שוייץ – נורבגיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:25 דה חראפסחאפ – איאקס משולב עם פ.ס.וו איינדהובן – הראקלס (מחזור אחרון)

ספורטHD3

12:00 (עד 22:30) טורניר רומא, טניס גברים

ספורטHD4

17:10 ארה"ב – בריטניה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:35 אטאלנטה – לאציו (גמר הגביע האיטלקי)

 

חמישי 16.5

ספורט1 + ספורט1HD

12:00 (עד 22:30) טורניר רומא, טניס גברים

ספורטHD2

17:10 קנדה – צרפת (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:25 אנטוורפן (רפאלוב) – גנט

ספורטHD3

17:10 שבדיה – אוסטריה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:40 פורטסמות – סנדרלנד, חצי גמר פלייאוף ליג 1 (גומלין)

ספורטHD4

12:00 (עד 24:00) טורניר רומא, טניס נשים

 

שישי 17.5

ספורט1 + ספורט1HD

15:30 קרבות וואן, סינגפור

21:40 צ'רלטון – דונקסטר, חצי גמר פלייאוף ליג 1 (גומלין)

ספורטHD2

17:10 צרפת – סלובקיה/אוסטריה – נורבגיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:10 פינלנד – בריטניה/צ'כיה – איטליה (אליפות העולם בהוקי קרח)

ספורטHD3

12:00 (עד 14:30) רבע גמר טורניר רומא, נשים  

15:00 (עד 17:30)  רבע גמר טורניר רומא, נשים  

17:30 (עד 20:00)  רבע גמר טורניר רומא, נשים

20:30 (עד 22:30) רבע גמר טורניר רומא, נשים  

ספורטHD4

12:00 (עד 14:00) רבע גמר טורניר רומא, טניס גברים  

14:00 (עד 16:00) רבע גמר טורניר רומא, טניס גברים  

16:00 (עד 18:30) רבע גמר טורניר רומא, טניס גברים  

22:00 (עד 24:00) רבע גמר טורניר רומא, טניס גברים

 

יש לבדוק גם

מעושרים

מעושרים Riches "מעושרים" ("Riches") היא סדרת דרמה חדשה של Amazon Prime ו-ITV שנוצרה ונכתבה על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.