יום שלישי , פברואר 25 2020
Home / כל מה שמסביב / “סם שפיגל” ברשימת בתי הספר לקולנוע הטובים ביותר בעולם לשנת 2019
ביה"ס לקולנוע סם שפיגל, צילום יח"צ

“סם שפיגל” ברשימת בתי הספר לקולנוע הטובים ביותר בעולם לשנת 2019

מגזין וראייטי: "סם שפיגל" ברשימת בתי הספר לקולנוע הטובים ביותר בעולם לשנת 2019

 

מגזין הקולנוע והבידור האמריקאי הנחשב, וראייטי, פרסם את רשימת בתי הספר לקולנוע הטובים בעולם לשנת 2019 ולראשונה, נכלל בה "סם שפיגל" בית הספר ליצירה קולנועית.

 

"סם שפיגל" הוא ביה"ס לקולנוע היחיד מישראל הנכלל ברשימה היוקרתית של מגזין וראייטי.

בשנים 2017 ו-2018 כבר דורג סם שפיגל ברשימה של "הוליווד ריפורטר" כאחד מ-15 בתי הספר הטובים בעולם לקולנוע מחוץ לארה"ב. זו הפעם הראשונה שמגזין וראייטי מדרג את בתי הספר לקולנוע הטובים בעולם, כולל בארה"ב. הרשימה כוללת בין השאר את "המכון האמריקאי לקולנוע", בית הספר לקולנוע לוס אנג'לס ואוניברסיטאות אמריקאיות מפורסמות, כמו קולומביה, ברקלי וייל.

 

על פי  וראייטי: "סם שפיגל מציע לצד לימודי תסריטאות, הפקה, בימוי, עריכה וקולנוע, גם תכנית ייחודית להפקה, שיווק והפצת סרטים, שיתופי פעולה בלעדיים עם  בכירים בתעשיית הקולנוע ועוד. סרטי הסטודנטים של סם שפיגל מוקרנים דרך קבע בפסטיבלי הקולנוע המובילים בעולם ו-70% מבוגרי "סם שפיגל" משתלבים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה הישראלית.

 

המדדים לבחירת בתי הספר לקולנוע הטובים בעולם לשנת 2019 ברשימה של וראייטי, כללו בין השאר ערכים כמו, חדשנות, יצירתיות, גיוון  פיתוח כישורים לספר את סיפור המחר ומציאת פלטפורמות וכלים הדרושים לבניית הדור הבא של תעשיית הקולנוע.

 

רנן שור מנהל-מייסד סם שפיגל: "משמח להיכלל ברשימות של שני המגזינים הנחשבים של תעשיית הקולנוע בארה"ב, בשנת ה-30 לביה"ס ובזמן שאנו נערכים להקרנת הפיצ'ר המרכזי שלנו בפסטיבל דוקאביב – קולו של אחמד – הפרק השלישי בטרילוגיה שאצרתי ביחד עם 120 בוגרי סם שפיגל."


 

מגזין וראייטי – רשימת בתי הספר לקולנוע הטובים ביותר בעולם לשנת 2019

 

 

 

Check Also

“אחד בלב” נרכש להפצה בינלאומית

"אחד בלב", סרטה החדש של הבמאית טליה לביא בכיכובם של רן דנקר ואביגיל הררי, נרכש על ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.