שבת , מאי 30 2020
Home / כללי / נשבעת
נשבעת, שרה פינבורו

נשבעת

מחברת רב-המכר "מאחורי עיניה" בספר חדש:

נשבעת

שרה פינבורו

נשבעתהחיים של ליסה מוקדשים לבתה אָוָוה, לעבודה שלה ולחברה הכי טובה שלה מרילין. אולם כאשר לקוח יפה תואר מגלה בה עניין, ליסה מתחילה לפנטז על להכניס גם גבר לחייה. אולי היא כבר מוכנה לכך. אולי היא יכולה לבטוח שוב בגברים. אולי הגיע הזמן לשכוח את הסוד הנורא שהיא נושאת בלבה שנים רבות כל כך.

כאשר אווה מצילה ילד מטביעה, התקשורת חוגגת ותמונות של ליסה ובתה מופיעות בכל אמצעי התקשורת. ליסה, שהתאמצה כל חייה להישאר מתחת לרדאר, מרגישה לכודה. עולמה מתנפץ וכל מה שבנתה במשך שנים מצוי בסכנת קריסה מיידית. ליסה כבר לא יודעת במי היא יכולה לבטוח, אם בכלל, ומבינה שאם היא רוצה להציל את היקר לה מכול עליה להתמודד עם העבר.

ספרה הקודם של שרה פינבורו, "מאחורי עיניה" (ידיעות ספרים), כיכב ברשימות רבי-המכר של "הסאנדיי טיימס" ו"הניו יורק טיימס" ותורגם ליותר מ-20 שפות. "אתם חייבים לקרוא את מאחורי עיניה. ספר מבריק…" אמר סטיבן קינג. "ראו הוזהרתם: אתם הולכים להתמכר לשרה פינבורו" פרגן הרלן קובן. המבקרים הישראלים הצטרפו לפרגונים "מאחורי עיניה": "מותחן מעולה, נדיר מסוגו…." רן בן נון, 24 שעות, ידיעות אחרונות. "כתוב מצוין, מצוין, קולח חכם ומלא סודות…" מאיה לוין, לאישה. גם נשבעת זינק מיד לראש רשימות רבי-המכר באנגליה ובארצות הברית.

 

Check Also

סירות הדרקון

חוץ מהיותו רופא עיניים בכיר ומנתח מבוקש, סופר שכתב 4 ספרים ואחיו של ירון ברובינסקי, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.