יום חמישי , אפריל 2 2020
Home / טלויזיה / מאי 2019 ב- “כאן”
מחוז ירושלים, כאן 11

מאי 2019 ב- “כאן”

 

מאי 2019 בכאן – תאגיד השידור הישראלי

סדרות דרמה, סדרה דוקומנטרית, תוכנית דוקו- אקטיביסטית, תוכנית אולפן יומית, תוכניות וסדרות דוקו- ריאליטי ועוד

 

 

 

דרמה

תיק נעדר – הפקה משותפת של כאן – תאגיד השידור הישראלי וקשת 12:

 

דרמה בלשית בת שמונה פרקים המבוססת על שני ספריו הראשונים של הסופר דרור משעני: "תיק נעדר" ו"אפשרות של אלימות".

את דמותו של הבלש אברהם אברהם יגלם השחקן מוריס כהן. לצידו משתתפים בסדרה צחי גראד, אורנה בנאי, עוז זהבי, מעיין בלום, שאול מזרחי, מלי לוי, עירית קפלן, ענת מגן-שבו, אורי גבריאל, לירית בלבן והשחקנית הבלגית קרול ואירס. את הסדרה ביים עודד דוידוף, שביים בין היתר את הסרט והמיני-סדרה "מישהו לרוץ איתו" (על פי ספרו של דוד גרוסמן) ואת הסדרות "הכול דבש" ו"תמרות עשן".   

הסיפור:

עופר בן ה-16 נעלם ולא הותיר עקבות. הבלש, אברהם (אבי) אברהם, נחוש למצוא את הנער, אבל ככל שהוא יודע יותר עליו ועל משפחתו, האמת מתרחקת ממנו. האם עופר ברח? האם מישהו רצח אותו? מה עולל לו השכן שלימד אותו שיעורים פרטיים? כל השאלות האלה מנקרות במוחו ולא נותנות לו מנוח. אבל נדמה שהתשובה להן כל הזמן רק הולכת מתרחקת, כי משהו בחקירה הזאת, הפשוטה במהותה, מסתבך. אבי מתקשה לחשוף את האמת הבלתי נסבלת מבחינתו, אף שהיא מונחת ממש מתחת לאפו.

אבי מרגיש שהוא לא במיטבו, שהחושים החדים שלו אינם מובילים אותו נכון הפעם. נקודת האור היחידה בתוך המשבר האישי והמקצועי שלו היא מריאנקה, שוטרת בלגית שהגיעה עם משלחת שוטרים בלגית לביקור בארץ.

למידע ופרטים נוספים :  https://patiphon.co.il/pr/rjh4041PRH

שני הפרקים הראשונים בסדרה ישודרו ביום ראשון, 19 במאי, וביום שני, 20 במאי, בשעה 22:00 ב-כאן 11. שאר הפרקים ישודרו בכל יום ראשון בשעה 22:00. הסדרה תשודר בהמשך גם בקשת 12

 

 

דוז פואה

דרמה קומית בת שלושה פרקים, צולמה בצרפת ובישראל ומספרת את סיפורו של טי ג'יי (אדל ג'מאי) – זמר צרפתי צבעוני הומוסקסואל ומוסלמי – הנקלע בעל כורחו לקנוניה בין-לאומית. הוא נסחט בידי ארגון דאעש המאלץ אותו לסייע להכניס מחבל לתחרות זמר בין-לאומית המתקיימת בישראל כדי לבצע פיגוע ראווה בערב האירוע.

הסיפור מסתבך כאשר שלושת סוכני המוסד (מלי לוי, יואב לוי ורוי מילר) הנשלחים ע"י ראש אגף המבצעים במוסד (טל פרידמן) מתחילים לעקוב אחר המחבל ההומופוב (זאק פקיאל) שנאלץ להתחזות לבן זוגו של הזמר הצרפתי.

 

לינק להצצה:  https://www.youtube.com/watch?v=qy1SrEsx8Z4&feature=youtu.be

למידע ופרטים נוספים:  https://patiphon.co.il/pr/yyx7232AVE

 

יום רביעי – שלושה פרקים ברצף, 22.5.19,  בשעה 21:00 ובשידור חוזר ביום שישי,  24.5, בשעה 21:30  בכאן 11 ובדיגיטל  | משך כל פרק : 35–40 דקות.

 

 

דוקו- ריאליטי

טיול אחרי צבא – עונה 3 : איי הפיליפינים

במסגרת הסדרה יצאו השחקנית בת חן סבג (כוכבת הסדרה "מטומטמת") והעיתונאית ענת גורן  לטיול אחרי צבא מאוחר באיי הפיליפינים, דרומית מזרחית לאסיה. העונה בהשתתפותן של סבג וגורן היא עונתה השלישית של הסדרה, ששודרה לראשונה בספטמבר 2017 בהשתתפות פבלו רוזנברג וגל תורן.בעונתה הראשונה של הסדרה, שזכתה בפרס האקדמיה לסדרה העובדתית הטובה ביותר, טיילו השניים בהודו ובצפון- תאילנד ואילו בעונה השנייה, שהסתיימה בחודש פברואר האחרון, טיילו השניים בדרום אמריקה.

ארבעת פרקי העונה מתרחשים ביעדים הפופולריים בפיליפינים, בקרב המטיילים הישראלים ובהם: עיר הבירה מנילה, הר הגעש טאאל, חופי האי סבו ומוקדי המסיבות של המטיילים הישראלים.

'טיול אחרי צבא' תעלה לצפייה מלאה בערוץ היוטיוב של "כאן".

עמוד הפייסבוק של התוכנית ו-דף התוכנית באתר כאן, יהיו זירות דיגיטל לשיח והתרחשויות סביב עולם התוכן של תרמילאות ישראלית אחרי צבא.

טיול אחרי צבא, עונת מטיילות, החל מ- 20.05.19  בשעה 22:05 בכאן 11 ובדיגיטל

למידע ופרטים נוספים : https://patiphon.co.il/pr/sce8187LNX

 

מחוז ירושלים

סדרת דוקו-ריאליטי המספקת הצצה נדירה לפעילותם ולחייהם האישיים של שוטרי יחידות המודיעין, הבילוש ומשמר הגבול במחוז ירושלים . סכנת חיים מתמדת, סיכול פיגועים, פינוי הפגנות, פשיטות ליליות לכפרים עוינים, הפעלת סוכנים ועוד הם חלק מחיי היום-יום של מי שאמונים על שמירת החוק והסדר בעיר הנפיצה.

הסדרה, בת 9 פרקים, מספקת הצצה נדירה לפעילותם של שוטרי יחידות המודיעין, הבילוש ומשמר הגבול במחוז ירושלים וחושפת את הצדדים הלא-מוכרים בעבודת השוטרים הירושלמים הנאבקים בפשע ועושים כמיטב יכולתם לשמור על סדר בעיר הנפיצה, שהתנקזו אליה כלל המתחים החברתיים, הדתיים והלאומיים המאפיינים את ישראל.

מלבד תיעוד הפעילות המבצעית מספקת הסדרה הצצות לחייהם הפרטיים של מי שבחרו בעבודה שמשמעותה היא סכנת חיים יום-יומית.  

למידע ופרטים נוספים:

https://patiphon.co.il/pr/wan7893ZYS

מחוז ירושלים –  החל מיום ראשון, 19.5 , בשעה 21:00 ב-כאן 11 ובדיגיטל 9  פרקים, משך כל פרק: 50 דקות

 

רילוקיישן

סדרה דוקומנטרית חדשה בת 6 פרקים, העוקבת אחרי שלוש משפחות ישראליות העוברות למדינה אחרת לצורכי עבודה. הסדרה מתעדת את הקשיים, החוויות, השאלות וההרפתקאות שמתלווים לכל מעבר משפחתי לארץ זרה.

המשפחות בסדרה:

משפחת ברמן-הרמס עוברת מאבן יהודה לגרמניה

שתי האימהות לימור וכריסטינה ושלוש בנותיהן עוברות לברלין. כריסטינה קיבלה שם משרה  – יועצת מדיניות והעצמת נשים בארגון בינלאומי לסיוע הומניטרי. לימור וכריסטינה הכירו בשנות העשרים המוקדמות שלהן, כששתיהן הדריכו במחנה קיץ בישראל. כריסטינה עברה לישראל בעקבות לימור, ועוד בתחילת דרכן המשותפת הן ידעו שבמרוצת הזמן הן תעבורנה לגור בארץ אחרת. לימור היא כוכבת עולה במערכת החינוך – בת 28 כבר הייתה למנהלת בית ספר ביפו. עקב המעבר היא נאלצת לעזוב את עבודתה הנוכחית כמפקחת במשרד החינוך.  

משפחת דיצ'נקו-בראשי עוברת מירושלים לבולגריה

המשפחה עוברת לבולגריה בעקבות מינוייה של ויולט לסגנית שגריר ישראל בבולגריה. ויולט וערן הכירו לפני כשלוש שנים ב"טינדר". ויולט הייתה אז בשליחות מטעם משרד החוץ במוסקבה (ערן חשב שהיא נמצאת במרחק 3,000 מטרים ממנו, אבל התברר שמדובר ב-3,000 ק"מ). אחרי כמה התכתבויות ערן החליט לנסוע עד למוסקבה לדייט ראשון. השניים הבינו מייד שמדובר בחיבור חזק, והדייט התנהל כמו פגישה עסקית שבה הבינו מיד מה המשמעויות של להיות יחד. ערן, דור שלישי בענף הבניה,  בעל חברת בניה מצליחה בישראל, והשניים הורים לתינוקת. בעקבות המינוי של ויולט הם נאלצים להיפרד ולגור בנפרד בשתי מדינות כדי ששניהם יוכלו להמשיך ולהתפתח בקריירה האישית שאיש מהם אינו מוכן לוותר עליה.

משפחת בן-מרדכי–הלוי שעוברת מאפרת למקסיקו

רננה, פיני וארבעת ילדיהם הצעירים עוברים מהקהילה הקטנה ביישוב אפרת למונטריי שבצפון מקסיקו בעקבות המשרה החדשה של פיני – רב הקהילה היהודית הקטנה בעיר. רננה, בימאית תאטרון עסוקה באפרת, עוזבת הכול, דווקא בשיא פריחתה המקצועית, וטסה עם כל משפחתה להגשים את חלומו של בן זוגה, פיני. המשפחה מתמודדת עם מעבר לארץ שיש בה תרבות ושפה שונים לחלוטין ממה שהכירו, ולמקום שהילדים אינם יכולים להסתובב בו בחופשיות ברחובות מחשש לאלימות ופשיעה. עם הזמן הם מתרגלים לחיים בקהילה חילונית שאינה שומרת כשרות, וסגורה מאחורי גדרות ומצלמות אבטחה.

למידע ופרטים נוספים : https://patiphon.co.il/uploadpr/distribute.aspx?type=1&id=451

רילוקיישן, ימי שלישי, מ-21 במאי 2019, ב- 21:00 ב-כאן 11

 

 

האזרח גואטה

תכנית דוקו-אקטיביסטית מקורית, שאותה מוביל חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה. בכל פרק בסדרה הוא יוצא להילחם בעוולות ועיוותים אשר פוגעים בכלל הציבור או חלקים ממנו. במסעו נחשף גואטה להיקף הבעיה, פוגש את הקרבנות שסובלים ממנה ופונה אל האנשים שבכוחם לשנות את המצב – פוליטיקאים, פקידי הציבור ואנשי הסקטור הפרטי – מהדרג הישיר שפועלים בשטח ועד למקבלי ההחלטות ובעלי ההון שנהנים מהמצב ואינם מעוניינים בשינוי.

כשהוא מלווה במצלמות גואטה רודף אחרי אלו שמתחמקים ממנו, צץ להם במקומות בלתי צפויים ומפתיע אותם בעומק ידיעותיו ובדרישתו למציאת האשם, מתעמת ורודף את כל אותם בעלי אינטרס המבקשים להסיר מעצם אחריות. בירור הפרטים הקטנים סביב כל עוולה חושפת את פרצופם האמיתי של בעלי האינטרסים הפוליטיים והכלכליים שיוצרים את התופעה, במהלך מסעו מתועדים כל הפרטים החל משיחות הטלפון שגואטה מקיים, נחשפים המסמכים בהם הוא מעיין, האנשים שנקלעים בדרכו – מסייעים לו או מנסים להסיטו, וכמובן המפגשים עם בעלי ההון, פוליטיקאים ואנשי המנהל הציבורי שבאחריותם לתקן את המצב.

גואטה, אשר היה עד לא מזמן חבר כנסת מטעם ש"ס, כיהן שנים מטעמה והיה ממקימיה. בסתיו 2017, הוא עלה לכותרות אחרי שפורסם שהשתתף בחתונת אחיינו, עם גבר אחר. הרבנים דרשו ממנו להתנצל או להתפטר. גואטה סרב ועזב את הכנסת.

כיום הוא פרשן ומנחה בכאן רשת ב' שתי תכניות אקטואליה, פעיל חברתי ושליח ציבור.

פרקי האזרח גואטה יעסקו בין היתר בבנקים, בשוק הביטוח, חברות הבניה, תעשיית הטבק, חברת נצבא, תנובה, חירייה, שחיתויות מוניציפליות ועוד 

למידע ופרטים נוספים : https://patiphon.co.il/pr/xhm7752QVE

התוכנית תשודר בכל יום שני החל מ- 29.5.19 , בשעה 21:00  בכאן 11 ובדיגיטל | 12 פרקים משך כל תוכנית  50 דקות.  

 

אולפן יומי 

גאולה ולונדון – רצועה יומית חדשה בהגשת גאולה אבן-סער וירון לונדון  

רצועה יומית שתעסוק בחיבור שבין אקטואליה ותרבות ותנסה לתת פרשנות ייחודית על אירועי היום לצד ניתוח של אירועי עומק בחברה הישראלית. בתוכנית יתארחו יוצרים, אומנים ומומחים בנושאים מגוונים וישודרו בה גם כתבות מן השטח.

את התוכנית יגישו גאולה אבן-סער, שהגישה עד לאחרונה את "חדשות הערב" – המהדורה  המרכזית של "כאן חדשות" וירון לונדון, מבכירי המגישים בטלוויזיה, שחוזר לשידור הציבורי לאחר כ-25 שנה 

עורך: אייל אופנהיים  | חברת ההפקה: קסטינה תקשורת  

מיום ראשון, 19 במאי, בימים ראשון–חמישי בשעה 19:15 

 

 

דוקומנטרי

וואי וואי וואי

סדרה חדשה, בת שבעה פרקים,  של היוצר הדוקומנטרי יאיר אגמון מגיעה לכאן – תאגיד השידור הישראלי.

שבעת פרקי הסדרה מספרים את סיפורם של בני דור ה-Y (צעירים בני 25–35), דור הביניים, שחווה על בשרו את השינויים החברתיים, הכלכליים והטכנולוגים שמתרחשים בעולם המשתנה לנגד עינינו.

דרך סיפורם של בני הדור שנוטים להאשים אותם בעצלנות ובפינוק יתר אפשר להבחין בתסכול ובחוסר הנחת שחווים צעירים רבים בישראל. הם עשו "כל מה שצריך", אבל גילו בסוף  שרכשו את ארגז הכלים הלא נכון לחיים.

למידע ופרטים נוספים  : https://patiphon.co.il/pr/gfb1907UGU

פרק הבכורה: מוצאי שבת, 25 במאי 2019, בשעה 22:05  בכאן 11 ובדיגיטל

Check Also

שרתי לך ארצי

  עשרות קטעי ארכיון נדירים ייחשפו באתר מיוחד ב-כאן לציון יום הולדתו ה-70 של הזמר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.