יום שלישי , יולי 7 2020
יוני 2019 בשירות יס VOD

יוני 2019 ב-יס VOD


G:\VOD\VOD\היילייטס\2019\יוני\2019_JUNE_VOD_page-1.jpg

דאנסטורי עונה 2\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\scene-8016-(37).jpg

בכורה ב-VOD, החל מ-13.6, הפקת מקור לילדים ונוער, רק לצופי yes ו-STINGTV

VOD Kids, דאנסטורי 2

"כשהלב של חברי הלהקה במקום הנכון, הם מוכנים לרקוד את הריקוד המושלם".

לאחר שבעונה הראשונה הצליחו הגיבורים להיכנס למועדון של הגדולים בפרוייקט פרפקט דאנס העולמי, העונה השניה לוקחת אותם רחוק יותר אל האתגר הבא – לנצח בתחרות האירופאית נגד הלהקות הטובות בעולם.

מנהל חדש בשם בארי מאן מגיע מחו"ל ומביא איתו ללהקה סטנדרטים קשוחים של עבודה, משטר אימונים מפרך וטוטאלי, ודרישות להקרבה שהרקדנים לא הכירו עד כה. גיבורי הסדרה יגלו במהלך העונה שכדי להגיע לרמת המצוינות הגבוהה הנדרשת לתחרות הבינלאומית, הם חייבים להשקיע את הלב ואת הנשמה, ולהפגין נחישות ומוטיבציה עילאית. רק מי שהריקוד זורם לו בדם יצליח לשרוד את הקושי.

בעונה השנייה יצטרפו לסדרה דמויות חדשות ומרתקות שייקחו אותנו אל עולם ה-Street Dance, תחרויות ריקוד שאינן מתקיימות במסגרת ממוסדת אלא ברחוב, שבו החוק היחידי הוא  – "אין חוקים!"

רקדני להקת פרפקט דאנס הישראלית יעברו במהלך העונה השנייה מסע התבגרות שבו כל אחד מהם יחפש את דרכו הייחודית ואת קולו האישי. ההצלחה בתור רקדני 'פרפקט דאנס' משפיעה על כל אחד מהגיבורים אחרת ולוקחת אותו לחיפוש עצמי אחר הריקוד המושלם שלו. בדרך כולם ילמדו שהשאיפה להישגיות, הרצון להביס את כולם ולהיות הטוב ביותר, לא חייבים לבוא על חשבון חברות והקרבה למען אחרים.

 

קאסט הסדרה: דניאל גרנט, אלמה קישון, כוכבת הרשת אנג'ל ברנס, דניאל גל (תאג"ד), גל פופולר ('האחיות המוצלחות שלי'), מיכאל גבעתי, דניאל ברוך, הרקדניות – סימור דניאל (זוכת 'רק רוצים לרקוד') ויובל גרגיר ('רק רוצים לרקוד'). הקאסט הצעיר מצטרף לשורת השחקנים הוותיקים- טוביה צפיר, שולה חן, עופר חיון ('להיות איתה') , לירון ויסמן, דני גבע (החממה), אילנית לוי ועוד. שחקנים חדשים: ישי גולן, לין אשרוב, יסמין גאנדיס, דוד חייקין 

 

יוצרים ותסריטאים: רונית וגל פרידמן

במאי: עודד רז

הפקה: אולפני הרצליה

ערוץ: דיסני

 

 

המדובב\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\6I5A4857-1 FINAL V2 - Copy.jpg

בכורה ב-VOD, החל מ-12.6, הפקת מקור חדשה, רק לצופי yes ו-STINGTV

VOD, המדובב

דרמת הפשע שכולם ידברו עליה

דרמת פשע חדשה בכיכובם של עמוס תמם, אור בן מלך, אניה בוקשטיין וציפי שביט, כפי שמעולם לא נראתה על המסך!

 

אסא (אור בן-מלך)- בחור מבריק ומגמגם, שלאחר 17 שנים בכלא מקבל שחרור מוקדם בתנאי שימשיך את מה שעשה בכלא הכי טוב שיש – וזה להיות מדובב בשירות המשטרה גם כשהוא בחוץ.

אסא משתמש בכישורי הדיבוב המניפולטיביים שלו גם כשהוא חוזר הביתה לקריות, לבית אחיו דוד (עמוס תמם) ואשתו סופי (אניה בוקשטיין). חברי הילדות של דוד ואסא , שיש להם יד בכניסתו לכלא, הם עכשיו שותפיו לעסקים המפוקפקים של דוד יזם הנדל"ן המצליח. 

כשאסא משתחרר הוא יוצא למסע נקמה, צעד אחר צעד הוא ממוטט את הארגון של אחיו ובמקביל ממשיך לעבוד עם המשטרה, שם לא יודעים על חבירתו לעולם העברייני בו הוא צריך להתמודד ראש משפחת פשע מהצפון – יהודית (ציפי שביט) .

 

בהשתתפות: עמוס תמם, אור בן מלך, אניה בוקשטיין,  ציפי שביט, סיוון שטיבי, ניר סעדון, עידית טפרסון, ליעוז לוי, עידן אלתרמן ועוד

 

יוצרים: אדם ביזנסקי, עמרי שנהר, דנה עדן          

תסריטאים: אדם ביזנסקי ועמרי שנהר

במאי: אריאל בנבג'י

הפקה: דנה הפקות ושולה שפיגל הפקות

 

VOD> yes דוקו

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוץ  yesדוקו לחודש יוני

דיין: המשפחה הראשונה\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\דיין.jpg

כל הפרקים יעלו ב – VOD בבינג', ב-19.6. רק לצופי yes ו-STINGTV

5 דורות, 4 פרקים, ושושלת אחת שחשבתם שאתם מכירים.

מההתיישבות, דרך הקמת המדינה, הדור הלוחם, הניצחונות, התבוסה וההתפכחות, עליית הבוהמה, בשדות, בצבא, בפוליטיקה, מעל המסכים ומעל הבמות – נדמה שלאן שלא תעיף מבט בתולדותיה של מדינת ישראל, תפגוש באור הזרקורים בבן או בת לשבט דיין.

בפעם הראשונה יוצג על המסך סיפורה של המשפחה, שיש שיראו בה את משפחת המלוכה הראשונה של ישראל: זהו סיפור השזור בקשר עבות באפוס של המדינה – מתחילתה של המשפחה בעמק ובהר במקביל להקמת ישראל; דרך בניית המשפחה ושרשרת הצלחותיה במקביל לנסיקתה של המדינה הצעירה עד מלחמת ששת הימים; ההיבריס שאחרי המלחמה, במקביל לסיפורי שערוריות משפחתיות והמפּלה במלחמת יום הכיפורים; ועד ההתפרקות מערכים לאומיים משותפים ומעבר לאינדיבידואליזם פרובוקטיבי.

לא מעט נאמר ונכתב על כל אחד מבני משפחת דיין, אך הסדרה התיעודית האֶפֹית שיצרה ענת גורן, מושיבה לראשונה אל מול המצלמה את כל גיבורי הסיפור החיים (רבים מהם מדברים בפעם הראשונה אחרי שנים שסירבו לכל שיתוף פעולה תקשורתי), ותוך שימוש בקטעי ארכיון נדירים שטרם נראו, בוחנת ומפרקת את המיתוס המשפחתי.

בהשתתפות: רות דיין, יעל דיין, ליאור דיין, עמליה דיין, אביב גפן, נורית גפן, יהונתן גפן, עוזי דיין, סער דיין, קרוליין לנגפורד, אורי אבנרי ז"ל, הדסה מור, אסיה דיין, ורד טנדלר-דיין, ועוד.  

 

בימוי: ענת גורן | צילום: אוריאל סיני | עריכה: אפי כהן, ארז לאופר, עידו מוכריק ורוני קלימובסקי | תחקיר ויזואלי: דניאלה רייס ויונתן אברהמי | ע. עריכה והפקת פוסט: סהר וייזל | עיצוב ואריזה גרפית: עינת בלום | ייעוץ מוזיקלי: קובי בן עטר | הפקה: עופרי בר אילן – "דרוקר גורן תקשורת".

הסדרה הופקה עבור yes דוקו בתמיכת משרד התרבות והספורט, המועצה הישראלית לקולנוע וקרן רבינוביץ – פרויקט קולנוע. ישראל, 2019

 

VOD Kids>ספיישלים מיוחדים\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\VP000768977.JPG

שבועות שמח – חינם

החל מ-30.5, בספריית yes  עם מי לגדול, לצופי yes ב -yes VOD Kids  

חוגגים את חג השבועות עם תמר, סבא דוליטל, נתי, מולי וצומי וחברים נוספים.

 

עפים על שבועות – חינם\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\חסידודוס.jpg

החל מ-6.6, רק לצופי yes

בחג השבועות נחגוג עם חברינו המעופפים- אלו שיכולים לראות הכל מלמעלה, אך קרובים לליבנו תמיד- גוזלים, אווזים, תוכים, חסידות ואפילו דבורים. שלל סרטים: "ריו 2", "חסידודס", "מאיה הדבורה 2" וגם שתי בכורות- "פלואי- גיבור קטן גדול" ו"אבא אווזה"- שיהיה זמין רק לצופי yes.

 

שבוע הספר לילדים – חינם\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\VP000768980.JPG

החל מ-11.6, בספריית yes  עם מי לגדול, לצופי yes ב -yes VOD Kids  

חגיגה של הצגות, DVDS  וקלאסיקות לכבוד "שבוע הספר". עשרות תכני איכות, בניהם: הפקת המקור "עוד סיפור", סוד הגן של תמר פרק מיוחד, בנצי, אי המטמון, איה אאוץ ואוה, כספיון, טרופותי ועוד.

 

VOD>ספיישלים מיוחדים\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\עשיר בהפתעה.jpg

דייט לסופ"ש  – חינם

החל מ-6.6, רק לצופי yes

הסרטים הכי כיפים לצפות ביחד! ובהקרנת בכורה שובר הקופות הרומנטי המפתיע של השנה-  "עשיר בהפתעה".


 

חוגגים גאווה עם yesRAINBOW  – חינם\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\lovesimon_intl_1920x1080_kawt.jpg

החל מ-12.6, רק לצופי yes

ה-VOD  חוגג גם השנה, יחד עם כל העולם את חודש הגאווה, בכל הצבעים, בכל המינים,  ומכל העולמות- גם סרטים, גם סדרות וגם דוקו- שכמעט כולם רק ב-yes.

תכנים שישתתפו בחגיגה: באהבה, סיימון, שאהבה נפשי, ראפיקי, מריו, החינוך הרע של קמרון פוסט, קראו לה גנדה, גיבורות נסתרות, טרנסים בצבא, הביסקסואלית, וידה ועוד….

סרטי אסי דיין – חינםW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\פומרץ.jpg

החל מ-12.6, רק לצופי yes

יחד עם עליית הסדרה הדוקומנטרית המרתקת "דיין: המשפחה הראשונה", שבה ענת גורן מספרת את סיפורה של המשפחה המיתולוגית, נעלה קטגוריה עם הסרטים בבימויו ובכיכובו של אסי דיין. בין השאר יהיו "החיים על פי אגפא", "הוא הלך בשדות", "מאחורי הסורגים", "חופשת קיץ", "גבעת חלפון אינה עונה", "שלאגר", "למרעית עין", "מדורת השבט" ועוד.


 

מזל – טוב! חוגגים 70 למריל סטריפ – חינם\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\מריל 70.jpg

החל מ-20.6, רק לצופי yes

היא שיאנית המועמדויות לאוסקר, זוכת 3 פסלונים משל עצמה ושלל פרסים מסביב העולם. השחקנית ששמה לבד אומר איכות ויביא אנשים לקולנוע, המלכה האם של הקולנוע האמריקאי, מריל סטריפ חוגגת 70!!

חגיגת סרטים עם  "השטן לובשת פראדה", "העיתון", "קרמר נגד קרמר", " מאמה מיה", "מנהטן", "זה מסובך", ועוד…

ובהקרנת בכורה :הסרט המוזיקלי "מאמה מיה 2" בכיכובה של מריל סטריפ.


 

סרטים מהספרים VOD STOREW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\טובצ הילד.jpg

החל מ-12.6, לצופי yes

לרגל חגיגות שבוע הספר העברי המתקיימות מדי שנה בחודש יוני, קטגוריה עם עיבודים קולנועיים לספרים מצליחים. בין הסרטים בקטגוריה: הדרמה המוערכת מבוססת רב המכר של איאן מקיואן ("כפרה"), "טובת הילד" בכיכובה של אמה תומפסון, זוכה פרס האוסקר "האדם הראשון" המבוסס על הביוגרפיה של האסטרונאוט הראשון על הירח ניל ארמסטרונג, וגם, בקצב קצת גבוה יותר…: מותחני האקשן "הנערה ברשת העכביש" (ע"פ סדרת רבי המכר השבדית 'מילניום') ו"לצוד את האויב" (בכיכובו של ג'רארד באטלר), וגם להיטי הילדים והנוער 'מרי פופינס חוזרת', 'הבית עם השעון המסתורי' ועוד ועוד… צפייה (וקריאה) נעימה!

W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\חטופה.jpg

ספיישל ליאם ניסן VOD STORE

החל מ-13.6, לצופי yes

המיטב מסרטי ליאם ניסן לרגל עליית סרט המתח החדש בכיכובו, "מרדף קר". הזדמנות מצוינת לשוב לסרטיו המצליחים של ניסן בן ה-67, מכוכבי הקולנוע הפופולריים בישראל. מותחן האקשן "מרדף לילי" כאן, "שלושת הימים הבאים", "שטח פראי", "באטלשיפ" גם, וכמובן כל סרטי הטרילוגיה האלמותית, "חטופה".

 

נשים אמיתיות VOD STORE\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\מרי מלכת הסקוטים.jpg

החל מ-20.6, לצופי yes

סרטים המספרים סיפור אמיתי אודות נשים אמיתיות: נשים חזקות ומעוררות השראה, גדולות מהחיים. במרכז הקטגוריה, "המועדפת", שהיה המועמד השנה ל-10 פרסי אוסקר, המספר את סיפורן של 3 נשים דומיננטיות בבית המלוכה הבריטי בתחילת המאה ה-18. עוד בקטגוריה, דרמה תקופתית נוספת אודות היריבות בין אליזבת' מלכת אנגליה (מרגו רובי) למרי מלכת סקוטלנד (סירשה רונן) ב"מרי מלכת הסקוטים", וגם שני סרטים אודות סופרות מצליחות מהמאה הקודמת: "קולט" החכם והנועז בכיכובה של קירה נייטלי, על סופרת צרפתייה אמיצה ושנונה שהקדימה את זמנה ו"להיות אסטריד", המתאר את סיפורה עוצר הנשימה של הסופרת אסטריד לינדגרן, יוצרת "בילבי", אחד הספרים הנמכרים ביותר בעולם.

 

VOD>סדרות

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוצי הסדרות לחודש יוני\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\העיר.jpg

העיר על הגבעה

החל מ-17.6, בסדרות חדשות, רק לצופי yes

דרמת פשע ומתח חדשה מבית שואוטיים, על פי רעיון של בן אפלק וצ'אק מקלין, בכיכובו של קווין בייקון, אלדיס הודג' ("העוקץ", "המרגלים של וושינגטון"), אמנדה קלייטון,  קאתי מוריארטי, קווין דאן (veep) וג'יל הנסי ("ג'ורדן").

הסדרה מתרחשת בבוסטון בתחילת שנות ה-90, עידן בו היתה העיר מלאה בפושעים אלימים שחוזקו על ידי סוכנויות אכיפת החוק המקומיות אשר פשתה בהן שחיתות והנורמה היתה המשטרתית היתה לפתור את הבעיות ברחוב, עד שכל זה נעצר בפתאומיות במה שקרוי "הנס של בוסטון". התובע המחוזי דקורסי וורד (הודג') מגיע מברוקלין ויוצר ברית לא צפויה עם סוכן ה-FBI  הוותיק והמושחת – אם כי מוערך – ג'קי רודס (בייקון) שמאוד היה רוצה להשאיר את המצב כמו שהוא. ביחד הם מנסים להפיל שני אחים, שודדי רכבים משוריינים מצ'רלסטון, תיק שיוצא משליטה ובסופו של דבר משפיע על כל מערכת המשפט הפלילי.


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\שקרים.jpg

שקרים קטנים גדולים 2

החל מ-10.6, בסדרות חדשות, לצופי yes ו- STING TV

"שקרים קטנים גדולים" מבית HBO בכיכובן של ריס ווית'רספון וניקול קידמן, חוזרת בעונה חדשה.

המיני-סדרה בבימויו של ז'אן-מארק ואלה ("ויקטוריה הצעירה", "מועדון הלקוחות של דאלאס") ובהפקתו של אשף הטלוויזיה דיויד אי. קלי, הצליחה כל כך וקיבלה ביקורות נלהבות מכל כיוון עד שחודשה לעונה                                                 שניה, שכבר אינה מבוססת על רב המכר של ליאן מוריארטי (אם כי מוריארטי ממשיכה לכתוב גם את העונה ההחדשה).

אל העונה החדשה מצטרפת מריל סטריפ בתפקיד מארי לואיז רייט, אימו של פרי רייט האנס המתעלל שמצא את מותו בעונה הראשונה, וחמותה של סלסט (קידמן) שמגיעה למונטריי בעקבות מות בנה ומקיימת מערכת יחסים סבוכה עם כלתה.  

הדרמה הקומית האפלה המתרחשת במונטריי השמשית, ממשיכה לבחון את יכולתן של חברויות אמיצות, מערכות נישואים וגידול ילדים, לשרוד את רשת השקרים השזורה בהם. הדמויות יצטרכו להתמודד עם מותו של פרי ולהבין איך ממשיכים לחיות בשלום לאחר אירוע משנה חיים. בין השחקנים הנוספים שיחזרו לעונה פרט לווית'רספון וקידמן, גם שיילין וודלי, לורה דארן, זואי קרביץ, אדם סקוט, ג'יימס טאפר, רובין רייט, וכנראה שגם אלכסנדר סקארסגארד שיופיע בפלאשבקים.  


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\נקודת זינוק.jpg

נקודת זינוק

החל מ-3.6, בסדרות חדשות וב-yes London, רק לצופי yes

היכונו לזינוק! דרמת אקשן נועזת וממריצה המתרחשת בעתיד הקרוב. בעקבות התפרצות וירוס אלים מוטל עוצר- פינוי גורף של כל הרחובות – על כל האזרחים החל מרדת החשיכה במטרה לשמור על בריאותם. אך יש כאלו שחושבים שמחיר החופש שהם משלמים, גבוה מידי.

כשהאפלה יורדת אנשים רגילים, כאלו שאינם מסוגלים לסבול יותר את העוצר כל אחד מסיבותיו, יוצאים להתחרות עבור החופש שלהם במרוץ הרחוב הקטלני ביותר בעולם. המרוץ מציע למשתתפים הזדמנות לברוח לחיים טובים יותר בעולם טוב יותר, אבל בשביל להשתתף הם צריכים לאמץ התנהגות מרדנית ופזיזה יחד עם תקווה, אומץ ובטחון עצמי.

כשתרד האפלה 25 צוותים ייערכו בנקודת הזינוק בדרום לונדון לתחילת המרוץ. הם יצאו במהירות מסוכנת ולא ירפו עד שיעברו את קו הסיום בסקוטלנד. יהיה רק מנצח אחד – זה הכלל היחיד- אבל לפני שנגלה מיהו, הצוותים יצרו בריתות וישברו אותם, חברויות חדשות יווצרו וישנות יפורקו, הורים יפרדו מילדיהם, אוהבים מאהוביהם – הכל לטובת החופש המובטח. במהלך הסדרה נכיר לעומק את עברם של המתחרים ונבין מה דחף אותם לקחת את גורלם בידיהם ולהצטרף למרוץ.

אנסמבל הסדרה כולל את שון בין ("משחקי הכס"), בילי זיין ("טיטאניק"), מירנדה ריצ'ארדסון ("צ'רצ'יל"), אדם ברודי (The O.C.), מאלכי קירבי ("מראה שחורה") ועוד.

 

פוזה\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\פוזה.jpg

החל מ-12.6, בסדרות חדשות, רק לצופי yes

האנתולוגיה החשובה ו של-FX, ממוחו היצירתי של ראיין מרפי  חוזרת בעונה חדשה שתעסוק הפעם בסצינה הרוחשת והגועשת בניו יורק של שנות ה-90, ותתחיל ביום בו שוחרר לראשונה הלהיט "ווג" של מדונה  שהציג את תרבות עולם הנשפים הקווירי למיינסטרים. השיר וההשלכות של הוצאתו לאוויר על יהוו תפקיד חשוב בעלילה של העונה, שפרט לכך תמשיך לעקוב אחר ביאנקה לאחר שאובחנה כנשאית HIV ומספר דמויות נוספות שיחלו באיידס.

אל העונה החדשה מצטרפת כוכבת ברודווי פטי לופון  שמרפי כתב תפקיד אורח מיוחד עבורה, וגם בט מידלר וג'ודית לייט יככבו בתפקידי אורח. יחד איתן חוזר כמעט כל הקאסט של העונה הראשונה, ביניהם: אם.ג'יי. רודריגז, בילי פורטר, אינדיה מור, אוון פטרס, ראיין ג'מאל סווין, קייט מארה, ג'יימס ואן דר ביק וגם סנדרה ברנרד שהשתתפה בתפקיד אורח ותחזור כעת כשחקנית  קבועה.

מרפי מציין שהסדרה מציגה שיא חדש בייצוג לדמויות טרנסג'נדריות  ופותחת את התעשייה בפני הקהילה הטראנסית.


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\הפרקליט.jpg

הפרקליט

החל מ-16.6, בסדרות חדשות וב-Binge, רק לצופי yes

פרנק נורדלינג הוא עורך דין צעיר ומבטיח במיוחד. כשפרנק מגלה את האמת מאחורי מותם של הוריו המאמצים, עולה מתהפך.

כילדים פרנק ואחותו שרה היו עדים למותם של הוריהם בפיצוץ מכונית. כאדם בוגר פרנק מגלה שהם נרצחו על ידי אחד ממנהגי העולם התחתון של קופנהאגן, תומאס וולדמן.

לאימתו של פרנק, וולדמן הוא אחד הלקוחות הגדולים במשרד עורכי הדין בו הוא עובד –ושהמשרד עזר לו מספר פעמים להתחמק מעונש. בכדי שיוכל לנקום את מות הוריו, פרנק צריך לחדור לארגון של וולדמן ולהפוך לעורך הדין האישי שלו ולאיש סודו. כדי להימנע מסיכון האנשים שקרובים אליו פרנק צריך להעמיד פנים ולשחק את המשחק, אך האם יוכל לעמוד בכל הכרוך בזה? האם זה שווה את המחיר שישלם? ומי באמת מרמה את מי?


 

הונאה מובטחת\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\הונאה מובטחת.jpg

החל מ-13.6, בסדרות חדשות וב-Binge, רק לצופי yes

כשהם היו צעירים ומאוהבים, נינה ואריק חיו חיים מלאי הרפתקאות ואדרנלין כרמאים מדופלמים. יחד עם שותפתם לפשע ז'קלין, הם הצליחו לרמות כל אחד. אבל כשנינה נכנסה להריון הזוג הצעיר עזב את חיי הפשע והשאירו את ז'קלין לבדה. הם החלו לחיות חיים רגילים במסגרת החוק ובנו את ביתם בפרברי קופנהאגן, עם שני ילדיהם המתבגרים. ההונאות היצירתיות והמלהיבות הוחלפו בפגישות עם המורים ומשכנתא.

נישואיהם של נינה ואריק הפכו למעשיים בלבד, ההתלהבות והתשוקה של צעירותם נעלמו מזמן. נינה המשיכה הלאה מהעבר ההרפתקני שלהם, התקדמה בעבודתה, ומצליחה יפה בחייה. אריק לעומת זאת נשאר בעבר, אינו מצליח לשמור על מקום עבודה לאורך זמן ומתקשה לפרנס את המשפחה שתלויה בנינה.

בעיצומו של משבר בחיי הנישואין שלהם, ז'קלין מופיעה ומשנה את הכל. היא המשיכה בחיי ההונאה לאחר פרידתם לפני 17 שנים, ובעזרת איום לחשוף את פשעיהם מן העבר ואת זהותם האמיתית, היא משכנעת את נינה ואריק להשתתף בהונאת ענק אחרונה – לרמות חברת תרופות גדולה. הזוג צריך כעת לנווט בין חייהם כהורים שומרי החוק מהפרוורים לחייהם כפושעים. אבל שקרים קטנים מובילים לשקרים גדולים וכשתכניתם מתחילה לצאת אל הפועל, הם מגלים שהכל עתיד להסתבך.


 

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

מהומה באגף 99I  Brawl In Cell Block 99W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\מהומה.jpg

רק ב-yes!

1.6.19

דרמה

במאי: ס. קרייג זאהלר .ארה"ב/2017

שחקנים: וינס ווהן, ג'ניפר קרפנטר, דון ג'ונסון

תקציר: דרמת פשע אלימה ועטורת שבחים. מתאגרף לשעבר, שהפך לסוחר סמים ונכנס לכלא, נסחט על-ידי כנופיה שמאיימת על חיי משפחתו, אלא אם כן ירצח אסיר אחר.132 דקות

 

ספרי זאת לדבורים I  Tell It To The Bees\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\ספרי זאת לדבוןרים.jpg

רק ב-yes!

1.6.19

דרמה

במאי: אנאבל ג'נקל. בריטניה/2018

שחקנים: אנה פקווין, הולידיי גריינג'ר 

תקציר: ג'ין היא רופאה צעירה החוזרת להתגורר בבית אותו ירשה בעיירת הולדתה הכפרית והשמרנית, בבריטניה שלאחר מלחמת העולם השנייה. כשאר היא מטפלת בילד בבית הספר בו היא משמשת כרופאה, היא פוגשת באם צעירה בשם לידיה הנמצאת במאבק הישרדותי כאם יחידה. בעלה נטש אותה לטובת נדודים ומאהבת חדשה. שתי הנשים הבודדות יגלו שניתן למצוא אהבה גם ברגעים הכי פחות צפויים. 106 דקות

\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\אהבה בימים קרים.jpg

אהבה בימים קרים I  Cold War

6.6.19

דרמה. זוכה בפרס הבמאי הטוב ביותר בפסטיבל קאן 2018

במאי: פאבל פאבליקובסקי. פולין/2018

שחקנים: יואנה קוליג,  תומאש קוט,  בוריס זיק,  אגתה קולשה

תקציר: על רקע המלחמה הקרה בשנות ה-50, ויקטור והצוות שלו נודדים ברחבי פולין בחיפוש אחר כשרונות חדשים ללהקה בניהולו. הוא פוגש בזולה, זמרת צעירה, תמימה ומלאת קסם אישי, ובין השניים נרקם רומן. אבל נדמה שהפוליטיקה של התקופה, הרקע השונה ממנו השניים באים וגחמות הגורל, חוברים כולם נגד סיפור האהבה הזה. האם אהבתם, חזקה ואמיתית ככל שתהיה, תשרוד?. 90 דקות


W:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\New folder\פרנהייט.jpg

פרנהייט 11/9 I  Fahrenheit 11/9

6.6.19

תיעודי

במאי: מייקל מור. ארה"ב/2018

תסריט: מייקל מור צילום:  לוק גיסבוהלר, ג'יימי רוי עריכה: דאג אבל, פבלו פרונזה

תקציר: הדוקומנטריסט מייקל מור בוחן שתי שאלות מרכזיות הנוגעות לעידן טראמפ בארה"ב – 1. איך לעזאזל הגענו למצב הזה? 2. איך לעזאזל אנחנו נחלצים ממנו? 128 דקות


 

הנסיכה איימי (מדובב) I Princess Emmy\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\הנסיכה איימי.jpg

6.6.19

אנימציה

במאי: פיטר דה רייקר. גרמניה/2018

שחקנים: מאיה לבני,  מיה אלון,  אורנה כץ,  דיוויד זיסקינד,  צחי כהן,  מתי אטלס

תקציר: לנסיכה הצעירה איימי יש כישרון סודי – היא היחידה בממלכה שיכולה לדבר עם סוסים. חייה של איימי היו מושלמים וחסרי דאגה, בילויים באורווה עם חבריה הטובים הסוסים ובחיק משפחתה בטירה המלכותית. כל זה נעלם ביום שהדודנית הקנאית והתככנית שלה, זאנה, מגיעה לביקור ומנסה בכל דרך להרוס לאיימי את הסיכוי להפוך רשמית לנסיכה. 75 דקות

 

רכבת קלה I A Tramway in Jerusalem\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\רכבת קלה.jpg

6.6.19

דרמה ישראלית

במאי:  עמוס גיתאי. ישראל/2018

שחקנים: מתיו אמרליק,  פיפו דלבונו,  קרן מור,  יובל שרף,  חנה לסלאו,  יעל אבקסיס,  רמי הויברגר,  רותם אבוהב,  משה פרסטר,  מיטל דוהן,  אחינועם ניני,  לירון לבו,  לונא מנסור

תקציר: אוסף של אפיזודות המתרחשות כולן בתוך הרכבת הקלה בירושלים, המשמשת כמיקרוקוסמוס, המהווה מראה אנושית למציאות הישראלית בה כולנו חיים. הסיטואציות היומיומיות במהלך נסיעה שגרתית ברכבת, חושפות סיפורים אישיים של אנשים מאד שונים: חילונים, דתיים, שוטרים, חיילים ואנשי ביטחון, תלמידי ישיבה, סטודנטים, נערות מתבגרות, זוגות תמהוניים, ערבים, אוהדי בית"ר, תיירים וצליינים מוזרים, שביחד יוצרים פסיפס של החברה הישראלית העכשווית. 90 דקות

סגן הנשיא I Vice \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\סגן בנישא.jpg

10.6.19

דרמה קומית. זוכה פרס האוסקר לאיפור ועיצוב השיער הטובים ביותר

במאי:   אדם מקיי. ארה"ב/2018

שחקנים: כריסטיאן בייל,  איימי אדמס,  סטיב קארל,  סם רוקוול

תקציר: סיפורו של פקיד העובד מאחורי הקלעים, והופך במהלכים שקטים לאיש החזק ביותר בעולם בתפקידו כסגן נשיא ארה"ב תחת נשיא ארה"ב ג'ורג' וו. בוש. בעת כהונתו כסגן הנשיא, עיצב דיק צ'ייני את מדינתו ולמעשה את כל העולם, בדרכים שמשפיעות עלינו עד היום. 132 דקות

 \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\מה גברים רוצים.jpg

מה גברים רוצים I What Men Want

12.6.19

קומדיה

במאי: אדם שנקמן. ארה"ב/2019

שחקנים: טראג'י פ. הנסון,  אלדיס הודג' , ג'וש ברנר,  אריקה באדו,  קלן לוץ,  טרייסי מורגן,  שאקיל אוניל

תקציר: אלי דיוויס היא סוכנת ספורט מצליחה אשר עמיתיה הגברים מנסים כל הזמן להשאיר אותה "על הספסל". כאשר פוסחים עליה בקידום שמגיע לה, היא מתחבטת בשאלה מה עוד עליה לעשות כדי להצליח בעולם של גברים… עד שהיא מקבלת את היכולת לקרוא את מחשבותיהם. באמצעות כוחה החדש אלי שואפת לעקוף את עמיתיה במירוץ להחתמת כוכב הכדורסל הבא, אבל המאמצים הרבים שעליה להשקיע יעמידו במבחן את קשריה עם חבריה הטובים ביותר ועם מושא אהבתה הטרי. 117 דקות

 

קלייר דרלינג I LA DERNIERE FOLIE DE CLAIRE DARLING\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\קלייר דרלינג.jpg

13.6.19

דרמה

במאי: ז'ולי ברטוצ'לי. צרפת/2018

שחקנים: קתרין דנב, קיירה מסטרויאני, סמיר גסמי

תקציר: בוורדרון, כפר קטן בצפון צרפת, זה היום הראשון של הקיץ וקלייר דרלינג מתעוררת כשהיא משוכנעת כי זה יומה האחרון. היא מחליטה לרוקן את ביתה ולהעמיד את חפציה למכירת חצר, כולל החפצים האהובים שאספה כל חייה. כל חפץ מהדהד זכרונות מחיים עמוסי חוויות. שיגעון רגעי זה, מחזיר את מארי, בתה, שאותה לא ראתה במשך עשרים שנה. 94 דקות

הגנה צמודה I Close (2018)\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\הגנה צמודה.jpg

13.6.19

מתח

במאי: ויקי ג'וסון. בריטניה/2018

שחקנים: נומי ראפאס,  סופי נליס

תקציר: סם, מומחית ללחימה בטרור, נשכרת לשמש כשומרת הראש של זואי, יורשת מיליונים צעירה. למרות ששתי הנשים אינן מרוצות מהסידור החדש, ניסיון חטיפה מתוכנן של זואי מקרב בין השתיים ומציב אותן בקו האש. 94 דקות

 

מרדף קר I Cold Pursuit\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\מרדף קר.jpg

13.6.19

מתח

במאי: האנס פיטר מולנד. בריטניה/נורבגיה/2019

שחקנים: ליאם ניסן,  לורה דרן,  אמי רוסום,  טום בייטמן,  ג'ון דומן,  טום ג'קסון

תקציר: לאחר שבנו של נהג מפלסת שלג באתר סקי רגוע נרצח, ע"י סוחר סמים ראוותן, יוצא האב למסע נקם.  חמוש היטב, ועם מטרה לפרק את קרטל הסמים, כשהידע שלו בתחום מתמצה במה שקרא בספרי פשע בלבד, הגופות מצטברות, ומדרונות עיירת הסקי הלבנים הופכים לאדומים מדם. 118 דקות


 

אמבטיות מעל ברודווי I Bathtubs Over Broadway (2018)\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\אמבטיות.jpg

14.6.19

דוקו קומי מוסיקלי

פרס גילדת הכותבים של אמריקה לתסריט הדוקומנטרי הטוב ביותר ופרס במאית הביכורים בפסטיבל טרייבקה

במאית: דאבה וויסנאנט. ארה"ב/2018

שחקנים: דיוויד לטרמן, מרטין שורט

תקציר: אחד מכותבי המערכונים הקומיים של תכנית הלילה של דיוויד לטרמן, מוצא בהפתעה, תקליטים עם שם מוזר, שגורמים לו לצאת למחקר משל עצמו. מסתבר שבשנות ה50 היו מחזות זמר מסחריים- שעסקו במוצרי צריכה- אמבטיות, מכוניות וכדומה. זה היה מעין זרם סודי בתעשיית הבידור. הוא מתחקה אחר השאנשים שעסקו בעשיה, ומוצא אהבה גדולה לאקסצנטריות והססגוניות של התקופה, ולומד על הדרך כמה דברים על עצמו.

 

המועדפת I The Favorite\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\המועדפת.jpg

19.6.19

דרמה ביוגרפית. זוכת פרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר

במאי: יורגוס לנטימוס. ארה"ב/אנגליה/אירלנד/ 2018

שחקנים: אוליביה קולמן,  רייצ'ל ווייז,  אמה סטון,  ניקולס הולט

תקציר: תחילת המאה ה-18. אנגליה נמצאת במלחמה עם צרפת. המלכה אן השברירית יושבת על כס המלוכה, אך חברתה הקרובה ליידי שרה צ'רצ'יל מנהלת את ענייני המדינה במקומה. כאשר לארמון מגיעה משרתת חדשה בשם אביגיל, אישיותה הכובשת קוסמת לשרה. שרה לוקחת את אביגיל תחת חסותה. בעוד הפוליטיקה וענייני המלחמה גוזלים את זמנה של שרה, אביגיל ממלאת את הפער שנפער כבת לווייתה של המלכה. חברותן המתפתחת נותנת לאביגיל הזדמנות להגשים את שאיפותיה, והיא לא תיתן לאף גבר, אישה, תחבולה פוליטית או ארנב, לעמוד בדרכה. 119 דקות

 

מרי מלכת הסקוטים I Mary Queen of Scots\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\מרי מלכת הסקוטים.jpg

19.6.19

דרמה ביוגרפית

במאי: ג'וסי רורק. בריטניה/ 2019

שחקנים: מרגו רובי,  סרשה רונאן,  ג'מה צ'אן,  גאי פירס,  איאן הארט

תקציר: סיפור חייה הסוערים של אחת הדמויות החשובות בהיסטוריה המודרנית -מרי סטיוארט. מרי, בת אצולה שגדלה בפריז והתאלמנה בגיל 18, מתנגדת ללחץ להתחתן מחדש. במקום זאת, היא חוזרת אל מולדתה סקוטלנד כדי לקבל בחזרה את כס המלוכה. אבל סקוטלנד ואנגליה עומדות תחת שלטון אליזבת הראשונה שרואה במרי הצעירה איום. שתי הנשים, המחשיבות זו את זו כאחיות, נאבקות על מעמדן בעולם הגברי, במסלול ששם אותן בהתנגשות בלתי נמנעת. 124 דקות

 

קולט I Colette\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\קולט.jpg

20.6.19

דרמה ביוגרפית

במאי: ווש ווסטמורלנד. אנגליה/ארה"ב 2018

שחקנים: קירה נייטלי,  דומיניק ווסט,  פיונה שו

תקציר: לאחר נישואיה של קולט לווילי, סופר כריזמטי וקולני מפריז, היא מחליפה את הסביבה הכפרית והשקטה שבה גדלה, בהמולה היצירתית והרועשת של עולם הספרות הפריזאי. דווקא בתוך ההמולה הזו היא מצליחה למצוא קול ספרותי ייחודי משלה. בעצתו של בעלה – סופר מצליח בעצמו – היא מפרסמת את ספריה תחת שמו, אך לא מפסיקה להיאבק על השמעת קולה. 111 דקות


 

משמורת משותפת I Joint Custody\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\משמורת משותפת.jpg

20.6.19

קומדיה זרה

במאי: אלכסנדר לקלייר. צרפת/2017

שחקנים: דידייה בורדו,  ואלרי בונטון,  איזבל קר

תקציר: סנדרין מגלה שבעלה ז'אן בוגד בה. היא הולכת לפגוש את המאהבת ומציעה לה הצעה שהיא לא תוכל לסרב לה: הן יתחלקו בז׳אן, הסדרי ראייה של שבוע-שבוע, משמורת משותפת. סנדרין רוקמת את התכנית המתוחכמת ביותר שאשה נבגדת יכולה להמציא, היא תחזיר את ז׳אן לזרועותיה בלי שהוא והמאהבת יבינו איך זה קרה. אבל כשז׳אן מתחיל לחלק את זמנו בין הבתים של הנשים שלו, לא בטוח שהתכנית תצליח. 90 דקות

 

הגולם I The Golem

24.6.19

אימה

במאי: יואב פז  ,דורון פז. ארה"ב/2019

שחקנים: חני פירסטנברג,  ישי גולן,  אדי קבטנר,  לני רביץ,  ברייני פירסטנברג

תקציר: צעירה משתמשת בטקסט קבלי סודי ועתיק, כדי לזמן ישות עוצמתית שתגן עליה ועל חבריה, אך היצור שמגיע חזק והרסני מכפי שהייתה יכולה להעלות על הדעת. 93 דקות

 

להיות אסטריד I Becoming Astrid\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\להיות אסטריד.jpg

27.6.19

זוכה פרס בחירת הקהל בפסטיבל שיקגו

דרמה ביוגרפית

במאי: פרניל פישר כריסטנסן. שבדיה/2018

שחקנים:  אלבה אוגוסט,  טרינה דירהולם,  מריה בונויי, הנריק רפאלסן

תקציר: סיפור חייה של אסטריד לינדגרן, מסופרות הילדים האהובות בכל הזמנים, שיצרה את ״בילבי״. כנערה מתבגרת בת 16, מתגלה כישרון הכתיבה שלה והיא נשלחת לעבוד בעיתון הכפר. אהבתם האסורה של אסטריד ועורך העיתון הנשוי, כולל תוצאותיה הנראות לעין,יביאו את השניים לעמוד בפני החלטות קשות. אסטריד מחליטה ללדת את התינוק בעיר רחוקה ולמסור אותו לאימוץ עד שיעבור זעם. אבל לא אחת כמוה תוותר על הילד שלה. 123 דקות


 

סרטים נוספים שיעלו במהלך יוני:

 

שם הסרט

שם בעברית

עלייה לקטלוג

Miracle Season

 

01/06/2019

Guilty Aka Den Skyldige, The

האשמים

06/06/2019

City Of Lies Aka Labyrinth

עיר של שקרים

06/06/2019

A.X.L. (2018)

A.X.L.

20/06/2019

Other Woman Aka  Amoureux De Ma Femme, The

מאוהב באישתי

20/06/2019

Captive State

עיר במצוד

27/06/2019

 

VOD STORE>קולנוע לב

ספיישל "עולם מטורף "\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\יוני\קולנוע לב.jpg

החל מ-1.5 לצופי yes, VOD STORE, ספריית קולנוע לב

אוסף סרטים על אנשים רגילים בסיטואציות לא רגילות. עובדת שעונה לשיחה עם דרישות שהופכות חריגות מרגע לרגע, ילדים שצריכים להתבגר לתוך מלחמת קיום, חתונה שהופכת לסיוט וטיסה שכל כולה נקמה כן רק מעט מהסיטואציות המוזרות והבלתי רגילות שיביא ספיישל עולם מוטרף לצופי הספריה החודש. אז… מה אתם הייתם עושים? בין הסרטים שיעלו: סיפורים פרועים, ממושמעת, המחברת הגדולה.


 

VOD>תוכניות מערוצים

נשיונל ג'יאוגרפיק

"בטחון שדה – פרו", החל מ-15.6. תכניות מערוצים, נשיונל ג'יאוגרפיק

צוותי הביטחון בשדה התעופה הגדול ביותר בפרו, עובדים מסביב לשעון כדי לעצור פעילות בלתי חוקית. האתגר הגדול שלהם הוא לעצור הברחת קוקאין.


 

yes בוליווד\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\Shaadi Mein Zaroor Aana.jpg

החל מ-6.6. תכניות מערוצים, yes בוליווד

סרטים חדשים מצטרפים לספרייה, בניהם: הממתק מברלי, ראגיני ברשת 2, אתה חייב לבוא לחתונה, הבטלנים חוזרים וסרטים נוספים.

 

ספריית הדרמות הטורקיות – STORERelated image

אהבה מסוכנת, החל מ-5.6, STORE, ספריית הדרמות הטורקיות

סיפור אהבה מתמשך … שני בני דודים, שגדלים ביחד באותה אחוזה כמו אח ואחות, מניחים לילה אחד לאהבה שהם חשו זה לזו במשך זמן כה רב, ומתנשקים. הנשיקה הזאת גורמת לשני הצעירים להתפרק. הילד קובר את האהבה הבלתי אפשרית הזאת לתוך לבו והולך ומתרחק ומשאיר את הנערה מאחור. הזיכרון של נשיקה זו מעמיק יותר ויותר עם כל שנה שחולפת … ניג'אט (השחקן אוזקן דניז מהכלה מאיסטנבול)  בוחר לחיות רחוק ככל האפשר אבל הכל משתנה כאשר זולל כותבת לו מכתב ומספרת לו שאביו עומד למות. הוא חוזר לאיסטנבול בתירוץ לראות את אביו, אבל עמוק בפנים הוא מתרגש מהמחשבה לראות אותה שוב.

 

לייף & סטייל\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\מועדון קרב האוכל 7.jpg

"מועדון קרב האוכל של ג'יימי וג'ימי 7", החל מ- 21.6. תכניות מערוצים, לייף & סטייל

חברותם של השף ג'יימי אוליבר והחוואי ג'ימי דוהרטי החלה עוד כשהיו ילדים .כבר אז חלקו השניים אהבה משותפת למזון שהייתה להם בסיס לשנים ארוכות של שיתוף פעולה. כעת הם שבים הביתה למחוז אסקס שבבריטניה ומקימים דוכן אוכל קטן בשם "מועדון קרב האוכל". מדי פרק יטיילו השניים ברחבי אירופה, יפגשו ידוענים מקומיים ויעמידו את הגרסה הבריטית שלהם כנגד מאכליהם המפורסמים של שכניהם. בין הסלבס שיופיעו העונה: פטריק סטיוארט, ג'סיקה צ'סטיין, דני דה ויטו, סטיבן פריי ואחרים.

 

ערוץ ההיסטוריה

"נשיאים במלחמה", החל מ-6.6. תכניות מערוצים, ערוץ ההיסטוריה

תעודה מרתקת הסוקרת את התפקיד שמילאו 8 נשיאים כלוחמים במלה"ע ה-2, ובוחנת כיצד החוויה השפיעה על אישיותם ויכולת המנהיגות שלהם: הנשיאים קנדי, ג'ונסון, ניקסון, קרטר, בוש, פורד, רייגן ואייזנהאואר.

"עב"מים: תיקי חקירה" החל מ-14.6. תכניות מערוצים, ערוץ ההיסטוריה

לואיס אליזונדו, קצין מודיעין לשעבר וסוכן מיוחד משוחח באופן גלוי על פרויקט העב"מים, ומקיים סדרת מפגשים מטלטלים עם טייסים מפעילי מכ"ם, ואנשי צוות אוויר, שנתקלו במהלך שירותם בעב"מים ומספרים על כך לראשונה מול המצלמות. אליזונו מכנס צוות מומחים, שמסייע לו בחקירת תיקי העב"מים אותן הוא חושף, כשמטרתו היא לחייב את המימשל האמריקאי והציבור לדון ברצינות בסוגיית העצמים המסתוריים החגים בשמינו, וכיצד יש להיערך לאיום פוטנציאלי בעל אופי בלתי מזוהה.

Check Also

יולי 2020 בעולם הסדרות של yes

  ערוץ yes Real, ערוץ הפופ אפ האהוב חוזר במהדורת קיץ גדולה יותר עם מיטב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.