יום ראשון , מרץ 29 2020
Home / טלויזיה / האזרח גואטה
האזרח גואטה, כאן 11

האזרח גואטה

       
 
     
 

"האזרח גואטה" – תוכנית דוקו אקטיביסיטית חדשה בהובלתו של יגאל גואטה – החל מיום שני, 29.5.19, בשעה 21:00 בכאן 11

 
 

 

כאן – תאגיד השידור הישראלי ישדר מ-29  במאי 2019, בשעה 21:00 בכאן 11 ובדיגיטל תכנית דוקו אקטיביסטית חדשה בהובלתו של יגאל גואטה היוצא להילחם בעוולות וחוסר צדק למען הציבור הרחב.  

 

"האזרח גואטה" היא תכנית דוקו-אקטיביסטית מקורית, שאותה מוביל חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה. בכל פרק בסדרה הוא יוצא להילחם בעוולות ועיוותים אשר פוגעים בכלל הציבור או חלקים ממנו. במסעו נחשף גואטה להיקף הבעיה, פוגש את הקרבנות שסובלים ממנה ופונה אל

 

האנשים שבכוחם לשנות את המצב – פוליטיקאים, פקידי הציבור ואנשי הסקטור הפרטי – מהדרג הישיר שפועלים בשטח ועד למקבלי ההחלטות ובעלי ההון שנהנים מהמצב ואינם מעוניינים בשינוי.

כשהוא מלווה במצלמות גואטה רודף אחרי אלו שמתחמקים ממנו, צץ להם במקומות בלתי צפויים ומפתיע אותם בעומק ידיעותיו ובדרישתו למציאת האשם, מתעמת ורודף את כל אותם בעלי אינטרס המבקשים להסיר מעצם אחריות. בירור הפרטים הקטנים סביב כל עוולה חושפת את פרצופם האמיתי של בעלי האינטרסים הפוליטיים והכלכליים שיוצרים את התופעה, במהלך מסעו מתועדים כל הפרטים החל משיחות הטלפון שגואטה מקיים, נחשפים המסמכים בהם הוא מעיין, האנשים שנקלעים בדרכו – מסייעים לו או מנסים להסיטו, וכמובן המפגשים עם בעלי ההון, פוליטיקאים ואנשי המנהל הציבורי שבאחריותם לתקן את המצב.

גואטה, אשר היה עד לא מזמן חבר כנסת מטעם ש"ס, כיהן שנים מטעמה והיה ממקימיה. בסתיו 2017, הוא עלה לכותרות אחרי שפורסם שהשתתף בחתונת אחיינו, עם גבר אחר. הרבנים דרשו ממנו להתנצל או להתפטר. גואטה סרב ועזב את הכנסת.

כיום הוא פרשן ומנחה בכאן רשת ב' שתי תכניות אקטואליה, פעיל חברתי ושליח ציבור.

Check Also

יחסים ויראליים בכאן 11

  "יחסים ויראליים" – התוכנית החדשה של שחר חסון ויוחאי ספונדר בכאן 11 תכנית קומדיה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.