שבת , יולי 4 2020
שלישי מימין: סיימון קאוול, אמריקה גוט טאלנט, באדיבות סלקום טיוי

אמריקה גוט טאלנט- עונה חדשה בסלקום טיוי


תיאור: \\cellcom_nt\dfs02\Groups2\PIRSUM\מסווג\מנהלי_פרסום\רוני מריאן\סלקום\IPTV\לוגו\new logo\LOGO.PNG

תכנית הכישרונות המצליחה ביותר בעולם

 

"אמריקה גוט טאלנט"

 

America’s Got Talent

 

עונה חדשה, רק בסלקום tv

31.5.19, בסמוך לשידור בארה"ב

 

בעונה ה- 14 תצטרפנה שופטות חדשות, מנחה חדש ובדיוק אותם האווי וסיימון

 

 תכנית הכישרונות המצליחה ביותר בעולם, "אמריקה גוט טאלנט", מגיעה בלעדית לסלקום tv ב- 31.5.19, בסמוך לשידורה בארה"ב. בכל אחת מ- 13 עונותיה הקודמות של הסדרה היא זכתה בתואר התכנית הנצפית ביותר בעונת הקיץ בארה"ב.

התכנית מציגה מתמודדים מכל הגילאים ואת כל סוגי הכישרון. בעונה ה- 14 יחזרו לכס המשפט סיימון קאוול והאווי מנדל, כאשר לצדם יישבו שתי שופטות חדשות: השחקנית, הרקדנית והכוריאוגרפית זוכת האמי ג'וליאן האף והשחקנית האקטיביסטית גבריאל יוניון. את העונה הנוכחית ינחה טרי קרוז, שהנחה בהצלחה רבה את "אמריקה גוט טאלנט: האלופים" בראשית 2019.

 

התכנית היא חגיגה אמיתית של יצירתיות וכישרון, ובמסגרתה יוצג מגוון רחב של מופעים מז'אנרים שונים: קוסמים, רקדנים, זמרים, פעלולנים, קומיקאים ועוד – כולם מתחרים על הפרס הראשון בגובה מיליון דולר.

 

סלקום tv משדרת בבלעדיות את תכניות מותג "גוט טאלנט" בארה"ב ובבריטניה. השנה שודרו "אמריקה גוט טאלנט – האלופים" ו"בריטניה גוט טאלנט" (המשודרת כעת), וכמו במדינות המקור זוכות לפופולאריות רבה, במיוחד אצל הקהל הצעיר שאינו נוטה לצפות בטלוויזיה.

 

סלקום tv משתפת את הקטעים הפופולאריים בחשבון הפייסבוק שלה וקטע הוידאו של הצעיר הישראלי גיא פירסט, שעבר בהצלחה את האודישנים של "בריטניה גוט טאלנט", הפך לויראלי ויגיע בקרוב למיליון צפיות, 2,849 שיתופים, כמעט 5,000 תגובות ומעל 13 אלף לייקים/רגשות. בהמשך העונה, פירסט יעמוד מול השופטים שיקבעו האם הוא ראוי לעלות לשלב חצי הגמר ולהתמודד בהופעות החיות.

 

Check Also

וידאו: מוכרי הספרים

“מוכרי הספרים” (2020) סרט התעודה החדש, “מוכרי הספרים”, שעלה לשידור בסלקום tv, לוקח את הצופים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.