יום שני , יולי 13 2020
מאי 2019 ב yes VOD

מאי 2019 ב- yes VOD


G:\VOD\VOD\היילייטס\2019\מאי\2019_MAY_VOD_page-1.jpg

גיבור אמיתי

בכורה ב-VOD, החל מ-16.5, הפקת מקור לילדים ונוער, רק לצופי yes ו-STINGTV

VOD Kids, גיבור אמיתי


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\DSCF3236.JPG\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\DSCF3827.JPG

 

רן דנקר (בתקפיד כפול!) וג'וי ריגר מככבים בדרמה היומית החדשה של אורי גרוס

מה קורה כשאמה גרין (ג'וי ריגר), יוצרת סדרת הפנטזיה המצליחה בארץ, פוגשת את הגיבור שלה, פרי דמיונה – הלוחם הרומנטי והאמיץ תומאס בלק (רן דנקר).

במציאות, אמה גרין היא בת זוגו של יותם, השחקן הראשי בסדרה שלה (שגם אותו מגלם דנקר), אך בעמקי ליבה היא מאוהבת בתואמס, הדמות שהיא יצרה.

מה שהיא לא מתכננת זה שתומאס, הדמות הדמיונית שהיא יצרה תיכנס לחייה – בשר ודם.. ושיום אחד היא פשוט תמצא אותו בסלון שלה.

וזה בדיוק מה שהולך לקרות בפרק הראשון של גיבור אמיתי…

עוד משתתפים: שירה נאור, גאיה שליטה כץ, טום באום, אלישע בנאי, דליק ווליניץ, עדי חבשוש, נווה צור, דניאל גרנט ועוד.

יוצר ותסריטאי: אורי גרוס. במאי: ירון שילון. חברת הפקה: טדי הפקות. ערוץ : yes KIDZ

 

VOD> yes דוקו

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוץ  yesדוקו לחודש מאי

אשקן, הכלא הסודי | AschanC:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\MV4IPC4N.jpg

ערב יום השואה, בכורה: יום רביעי, 1.5, בשעה 20:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

פסטיבל ביאריץ 2018

ב-8 במאי 1945, כשהסתיימה מלחה"ע ה-2 באירופה, ריכז הצבא האמריקאי את המנהיגים הנאצים הבכירים, עוזריו של היטלר, במלון "פאלאס", ששינה את שמו ל"אשקן", בלוקסמבורג. הרמן גרינג, מפקד הזרוע האווירית של הוורמאכט ,קרל דניץ, מפקד צי הצוללות הגרמני, רוברט ליי, ראש ארגון הרייך, וילהלם קייטל, ראש הפיקוד העליון של הוורמאכט ואחרים הוחזקו במלון ונחקרו לראשונה, עד העברתם ב-10 באוגוסט לנירנברג.

על חמישה חוקרים אמריקאים, ששלטו גם באנגלית וגם בגרמנית, הוטלה המשימה לחקור אותם ולנסות ללמוד מהם על המנגנון של המשטר הנאצי לטובת הוועדה לפשעי מלחמה והמודיעין הצבאי האמריקאי.

הסרט מביא את עדותו של ג'ון דולבוי, ששירת כקצין צעיר בצוות החקירה (והיחיד מבין החוקרים שעדיין בחיים) וראיונות עם היסטוריונים שמספרים על תנאי השבי של השבויים הנאצים. במקביל, מוצגות בסרט ההכנות להעלאת ההצגה –  "שם קוד: אשקן", שחשפה לראשונה את הסיפור לציבור הרחב.

בימוי: ווילי פרלסטיין (52 דק', גרמניה/צרפת/לוקסמבורג)

 

אליפלט, דוד שלי גיבור | My War Hero Uncle

ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, בכורה: יום שלישי, 7.5, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

זוכה פרס הבימוי פסטיבל ירושלים 2018

"החלטתי להתחיל בשילוח מכתבים… עד לשחרורי המיוחל". את המילים הללו כתב עמי מרידור כשהיה בן 18, לפני שנהרג במלחמת ששת הימים. דרך המכתבים שהותיר, טקסי הזיכרון השנתיים והסיפורים, הוא תמיד היה נוכח-נפקד בחיי שקד, יוצר הסרט ואחיינו של עמי. כשמצבה הבריאותי של סבתו, אמא של עמי, מידרדר, שקד פונה למשרד הביטחון בבקשה לקבל סיוע סיעודי. הוא מקבל תשובה שלילית – היא אינה זכאית לסיוע. מבולבל, הוא יוצא לחקור ומגלה אמת שתשנה אותו ואת משפחתו לעד.

בימוי ותסריט: שקד גורן | צילום: נדב בן-צור | עריכה: דנאל אל-פלג | עיצוב פסקול: ארז עיני-שביט | מוסיקה: אופיר ליבוביץ' | הפקה: איילת קייט, אמיר הראל – "למה הפקות".

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה.

(52 דק', ישראל, 2018).


 

VOD KidsW:\VOD_Content\VOD PICs\ילדים\יס עם מי לגדול\שקופיות ותמונות\עצמאות\VP000768981.JPG

עצמאות שמח – חינם

החל מ-5.5, בספריית yes  עם מי לגדול, לצופי yes ב -yes VOD Kids  

תמר, דץ, דוד חיים, מולי וצומי וחברים נוספים חוגגים בשירים וסיפורים את יום העצמאות!

 

VOD>ספיישלים מיוחדיםW:\VOD_Content\VOD PICs\סדרות\מקור\תאג''ד\VP000810496.JPG

יום העצמאות- הכי ישראלי!

החל מ-8.5, צאת יום הזיכרון, לצופי yes

חוגגים 71 לישראל עם תוכן ישראלי מקורי והכי ישראלי ש-yes.

פרקים וסרטים במיוחד ליום הכי ישראלי, קולנוע ישראלי מכל הזמנים, סדרות המקור והדוקו של yes, מתכונים וטיולים, סדרות הקומדיה הגדולות מכל הזמנים.


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\the_other_story_pic_1.jpg

עצמאות מהסרטים VOD STORE

החל מ-8.5, צאת יום הזיכרון, לצופי yes

חגיגת קולנוע ישראלי לרגל יום העצמאות ה-71 למדינה עם הסרטים הישראלים שרק ירדו מהמסכים הגדולים לאחרונה. במרכז הקטגוריה 'גאולה', דרמה מוסיקלית מוערכת מאת הבימאים בועז יהונתן יעקב ויוסי מדמוני ("בת ים ניו יורק", "המנגליסטים") אודות זמר רוק חוזר בתשובה שמחדש את הקשר עם חבריו ללהקה בניסיון לממן טיפולים רפואיים לבתו. עוד בקטגוריה הדרמה "סנאפשוט" בכיכובם של שרון טל ואמנון וולף, דרמת הפנטזיה המוערכת "אין בתולות בקריות" בהשתתפות ג'וי ריגר ומיכאל אלוני, "סיפור אחר", מאת הבמאי אבי נשר ("סוף העולה שמאלה", "הלהקה"), "פרה אדומה" מאת הבמאית צביה ברקאי יעקב, זוכה בפרס הסרט הישראלי הטוב ביותר – פסטיבל ירושלים, "שרוכים" של הבמאי הוותיק ינקול גולדווסר ועוד ועוד… חג עצמאות שמח!

 

חוגגים עם קלינט VOD STORE \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\bg_TGTBTU_1000594.jpg

החל מ-27.5, ב-VOD STORE, לצופי yes

לרגל עליית "הפרד", הסרט האחרון (כנראה) בכיכובו של קלינט איסטווד, נעלה קטגוריה מיוחדת עם מיטב מסרטי השחקן והבמאי המצליח, זוכה חמישה פרסי האוסקר, שיחגוג 89 אביבים בסוף החודש. בין הסרטים בספיישל, סרטיו האחרונים "רכבת 15:17 לפריז" ו-"סאלי: נס על ההדסון, "גראן טורינו" המופתי מ-2008, "מיסטיק ריבר" זוכה האוסקר מ-2003, וכמובן גם הוותיקים והקלאסיים, "הארי המזוהם" מ- 1971, "הטוב, הרע והמכוער" מ-1966, "הצלפים" מ-1965 וכאמור גם הסיבה למסיבה, "הפרד" מבוסס הסיפור האמיתי אותו ביים (ומשחק בו) איסטווד ומככבים בו בראדלי קופר ("כוכב נולד"), לורנס פישבורן ,אנדי גארסיה וביתו אליסון איסטווד.

 

VOD>סדרות

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוצי הסדרות לחודש מאי

סיפורה של שפחה 2\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\שפחה 2.jpg

החל מ-26.4 בסדרות חדשות וב-yes Binge, לצופי yes ו-STINGTV

רק ב-VOD

הדרמה המדוברת שזכתה בפרסי אמי ובגלובוס הזהב, חוזרת בעונה שניה.

העונה נפתחת זמן קצר לאחר הפיצוץ במטה הפיקוד של מפקדי גלעד. רבים מהבכירים נפצעו ונהרגו – ביניהם גם פרד שנפצע אנושות- וכעת השפחות עומדות בפני ענישה אכזרית על מעורבותן בפיגוע. ג'ון מצליחה להימלט מהשבי בעזרת אנשים שאינה מכירה ומוברחת לבניין שהיה פעם מערכת של אחד העיתונים הגדולים, שם היא מסתתרת, כלואה בין הקירות שמספרים את סיפור הזוועה שעבר על הארץ. אמילי נלקחת לקולוניות שם היא נדרשת לחפור באדמה רעילה יחד עם קבוצה גדולה של נשים במצב בריאותי קשה, ופוגשת את ג'נין. בקנדה, מוירה גרה עם לוק  ושניהם ממשיכים לחפש אחר ג'ון ולנסות להציל אותה.

הסדרה מבוססת על הרומן רב המכר שכתבה הסופרת הקנדית מרגרט אטווד.


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\מלכוד 22.jpg

מלכוד 22

החל מ-19.5 בסדרות חדשות וב-yes Binge, רק לצופי yes

"מלכוד 22" – הפקת ענק, פרויקט התשוקה של זוכה האוסקר וגלובוס הזהב ג'ורג' קלוני – שאף מביים ומפיק את הסדרה, היא מיני סדרה בת ששה פרקים המבוססת על ספרו האייקוני והבלתי נשכח של ג'וזף הלר משנת1961 המתרחשת במלחמת העולם השנייה ועוקבת אחר הרפתקאותיה של יחידת טייס של חייל האוויר האמריקאי המוצבת באיטליה, בזמן שהעולם נקרע לגזרים על ידי המלחמה.

"מלכוד 22" היא הרבה יותר מסיפור על מלחמת העולם השנייה. היא סאטירה חריפה העוסקת בשאלת אי שפיותה הגלובלית של מלחמה. כל מלחמה ואובדנו של החייל במערכת הצבאית הבירוקרטית.

 

אם אב בן\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\2.jpg

החל מ-29.5 בסדרות חדשות וב-yes LONDON, לצופי yes ו-STINGTV

דרמה מטלטלת בכיכובו של ריצ'ארד גיר בתפקיד הטלויזיוני הגדול הראשון שלו מזה 30 שנה.

 

מקס פינץ' (גיר) עומד בראש אחת מאימפריות המדיה המשפיעות בעולם. מידע הוא המטבע בו הוא סוחר: הוא מחזיק בסודות הכי אפלים של כולם ומשתמש בכוחו ללא רחם.

קיידן (בילי האוול, "מתחת לפני השטח", "דנקרק") בנו של מקס, הוא העורך הראשי של אחד העיתונים החשובים בקבוצה – "הנשיונל רפורטר".  אבל קיידן קורס תחת עומס הציפיות של אביו. הוא מאלחש את הכאב בעזרת קוקאין וסקס מזדמן עם נשים אנונימיות, ובאחת הפעמים עובר שבץ מוחי בעקבות מנת יתר והופך לחסר אונים כמו ילד קטן.

עבור קת'רין (הלן מקרורי, "הארי פוטר", "סקייפול") – אשתו לשעבר של מקס – זו הזדמנות ליצור מחדש קשר עם בנה הרגיש שמקס קרע מעליה בהיותו צעיר מאוד. ובעוד מקס וקתרין מתקוטטים על נפשו של בנם, קרב נוסף עומד להתחיל, הקרב על לב האומה: בגלל שקיידן יודע סודות שיכולים להפיל את האימפריה של מקס, ואת השתיקה של קיידן לא ניתן לקנות.

 

בועטות\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\4.jpg

החל מ-27.5 בסדרות חדשות וב-yes Binge, רק לצופי yes ו-STINGTV

סדרה אוסטרלית קלילה וכיפית שעוקבת אחר פייג', בחורה צעירה מעיירה אוסטרלית קטנה, שעוברת למלבורן יחד עם אהובה מהתיכון, שגויס לקבוצת ה-footy הגדולה ביותר במלבורן. כדג-מחוץ-למים, היא מכירה את הנשים המנוסות והמשויפות של השחקנים האחרים, ומבינה מהר מאוד שהיא בעולם שונה לחלוטין ממה שאי-פעם הכירה. סודות, בגידות, סקס ותעלומת רצח – כל מה שצריך בשביל גילטי פלז'ר אוסטרלי לקיץ.

 

גברת וילסון\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\3.jpg

החל מ-26.5 בסדרות חדשות וב-yes London, רק לצופי yes ו-STINGTV

השחקנית רות וילסון מגלמת את סבתה, אליסון וילסון, במיני סדרה המצוינת הזו, המבוססת על חייה. בלונדון של שנות ה-60 אליסון שבורת לב כאשר בעלה, סוכן ביון לשעבר וסופר ידוע בהווה, נפטר במפתיע. אך כאשר אישה זרה מופיעה על סף דלתה וטוענת שהיא למעשה אשתו, אליסון מתחילה לגלות שהיא כלל לא הכירה את הגבר שאיתו בילתה את חייה. בעודה מנסה לשמור את הסוד מפני ילדיה ולהתמודד עם האירועים הממוטטים שפקדו אותה, נראה שמסכת הגילויים רק מתחילה. עד היום המסתורין סביב דמותו לא הופר ופרטים מסוימים על תקופת שירותו כמרגל עדיין לא ניתנים לפרסום.

 

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

הולמס & ווטסון I  Holmes and Watson\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\ווטסון.jpg

26.4

קומדיה

במאי: איתן כהן. ארה"ב/2018

שחקנים: וויל פארל,  ג'ון סי. ריילי,  קלי מקדונלד,  רייף פיינס,  יו לורי

תקציר: כאשר גופה מתגלה בעוגת יום ההולדת של שרלוק הולמס, בחגיגה הנערכת עבורו בארמון בקינגהאם, הוא ועוזרו ווטסון חושדים באויבם המושבע, הגאון המרושע פרופסור ג'יימס מוריארטי. הבלש המומחה ושותפו הנאמן, צריכים להישאר מאוחדים כדי למצוא את הרוצח וכדי להציל את המלכה. בדרך ינסו להשיב את מעמדם כצמד הבלשים הטוב ביותר בעולם, במידה והחקירה לא תפריד ביניהם קודם. 89 דקות

ספיידרמן: ממד העכביש I Spider Man Into the Spider Verse\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\ספיידרמן.jpg

28.4

אנימציה, הרפתקאות

במאי:  בוב פרשטי,  פיטר רמזי,  רודני רוטמן. ארה"ב/2018

שחקנים: ליב שרייבר,  מהרשלה עלי,  ניקולס קייג',  היילי סטיינפילד

תקציר: זוכה פרס האוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר. גרסת האנימציה של ספיידרמן מציגה נער מברוקלין – מיילס מורלס, ואת אינספור האפשרויות של ממד העכביש, היכן שיותר מאחד יכולים לעטות על עצמם את המסכה של ספיידרמן. 117 דקות

 \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\patrick_ka_poster.jpg

אהבה וכשכושים אחרים I Patrick

2.5

במאי: מנדי פלטשר. בריטניה/2018

שחקנים: אמילי אטאק,  אד סירקין  ,ג'מה ג'ונס

תקציר: שרה פרנסיס היא רווקה לונדונית עסוקה. הדבר אחרון שהיא צריכה זה מישהו לדאוג לו. חייה משתנים לחלוטין כשהיא מקבלת בירושה מסבתה את פטריק – פאג מפונק וחינני. פטריק הקטן עושה בלאגן גדול בחייה המסודרים של שרה והיא נחשפת בזכותו לעולמות ואנשים חדשים שהופכים את שגרת יומה לצבעונית ומטורפת. 94 דקות


 

הרסנית I Destroyer\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\הרסנית.jpg

2.5

מתח/פעולה

במאי: קארין קוסאמה. ארה"ב/2018

שחקנים: ניקול קידמן,  טובי קבל,  טטיאנה מסלני,  סבסטיאן סטאן

תקציר: לפני 16 שנים ארין בל, בלשית ממשטרת אל.איי, יורדת למחתרת כדי לחדור אל תוך כנופיה מסוכנת בהנהגתו של סיילס. כאשר אחד השודים האלימים שלהם נתקל בקשיים, נחשפת גם זהותה האמיתית של ארין וסיילס מצליח לחמוק מידיה. שנים אחר כך, סיילס מראה סימנים כי הוא חזר לזירת הפשע, מסוכן וחדור נקמה יותר מתמיד, ובאמתחתו תכנית ליישם את שוד הבנק הגדול ביותר. הפעם ארין ערוכה לעצור אותו. 120 דקות

עץ האגס הפראי I The Wild Pear Tree\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\עץ האגס.jpg

8.5

דרמה, סרט זר

במאי: נורי בילה ג'יילאן. טורקיה/2018

שחקנים: איידין דוגו דמירקול,  בנו יילדירימלר,  סרקן קסקין

תקציר: סינאן חוזר לכפר שבו נולד וגדל, אחרי שנים בהן הסתובב בעולם, היישר אל חיק משפחתו שנדמה כי לא השתנתה כלל – אמו הכנועה, אחותו שעוד לא סיימה את לימודיה ואביו, שתמיד היה הרוח החיה של המשפחה, אבל אף פעם לא הצליח לשמור על הכסף שלו ליותר מדי זמן. סינאן, שמאז ומתמיד חלם להיות סופר, עובד יום וליל על מנת לגייס את הסכום הדרוש לו להוציא לאור את הספר הראשון שכתב. אך בדיוק כשנדמה שייתכן והחלום שלו יתגשם, החובות הכספיים של אביו, שנדמה שפזורים בכל הכפר, משיגים אותו. 188 דקות

גאולה I Redemption\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\פרה אדומה.jpg

8.5

דרמה ישראלית

במאי:  יוסי מדמוני,  בועז יהונתן יעקב. ישראל/2018

שחקנים: משה פולקנפליק,  אמילי גרנין,  יונתן גלילה,  שחר אבן צור,  סיון שטיבי

תקציר: מני, סולן כריזמטי של להקת רוק מצליחה בעבר, הוא היום מנחם – חוזר בתשובה שחי חיים פשוטים עם ביתו, גאולה בת ה- 6. כשגאולה צריכה לעבור הליך רפואי חדשני ויקר, מנחם פונה אל חבריו ללהקה לשעבר בבקשה מפתיעה – לאחד את הלהקה לסיבוב הופעות אחרון וקצת אחר. החיבור המחודש עם חברי הלהקה ועם העולם שהשאיר מאחור פותחים מחדש את משקעי העבר, פצעים שלעולם לא התאחו באמת, איתם מנחם יאלץ להתמודד. 102 דקות

משוכפלים I Replicas\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\משוכפלים.jpg

8.5

מתח, פעולה

במאי: ג'פרי נחמנוף. ארה"ב/2018

שחקנים: קיאנו ריבס,  אליס איב,  תומס מידלדיץ'

תקציר: לאחר שאשתו וילדיו של וויליאם, מדען מבריק, נספים בתאונת דרכים קטלנית, הוא מחליט לעשות הכול כדי להחזיר אותם לחיים – גם אם ייאלץ להיאבק מול הממשלה, המשטרה וחוקי הבסיס של העולם המדעי. 107 דקות

סנאפשוט I Snapshot\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\סנאפשוט.jpg

8.5

דרמה ישראלית

במאי:  דורון ערן. ארה"ב/2018

שחקנים: שרון טל,  אמנון וולף,  שלומי ברטונוב,  אבי פניני,  סמדר קלצ'ינסקי

תקציר: יעל היא צלמת רחוב כבת שלושים, יוצאת קיבוץ אשר נחשפת דרך עדשת המצלמה. היא נוהגת לצלם אנשים ומנסה להבין באמצעות התמונות מי הם ומה הם מסתירים. יעל אמורה להתחתן עם קובי. היא עובדת כמזכירת מערכת של אחד מהעיתונים הגדולים ומנהלת רומן עם העורך הראשי והנשוי. הקלות שבה היא בוגדת בבן זוגה גורמת לה להחליט לבטל את החתונה מספר ימים לפני האירוע. כך היא נאלצת לבחון את הבחירות בחייה ואת מערכות היחסים אותן היא מנהלת. תוך מסע אותו היא עורכת לחיפוש זהותה, היא מגלה סודות על משפחתה. 80 דקות

פרה אדומה I Para Aduma Aka Red Cow\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\פוסטר פרה אדומה.jpg

10.5

דרמה ישראלית

במאי:  צביה ברקאי יעקב. ישראל/2018

שחקנים:  אביגיל קוברי,  גל תורן,  מורן רוזנבלט,  דנה סורין

תקציר: זוכה בפרס הסרט הישראלי הטוב ביותר – פסטיבל ירושלים. בני (בנימינה), בת יחידה, חיה לבד עם אביה יהושוע בהתנחלות בסילואן שבמזרח ירושלים. כשבאה לעולם עגלה אדומה כשרה, אביה רואה בזה אות וסימן לתחילת בניין בית המקדש השלישי. על בני מוטל התפקיד של לדאוג לפרה, עליה מושלכת משמעות הרת גורל. כאשר בני מתאהבת ביעל, בת שירות לאומי, הקשר הקרוב שלה עם אביה מתחיל להיסדק. ככל שהמתיחות הולכת ומתלהטת, בני מנסה בנואשות ליצור לה וליעל עתיד משל עצמן. 92 דקות

 

המופע של אדי I The Clapper\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\המופע של אדי.jpg

16.5

קומדיה

במאי: דיטו מונטיל. ארה"ב/2017

שחקנים: אד הלמס  אמנדה סיפריד  טרייסי מורגן

תקציר: אדי עובד בתור "קלאפר" – חלק מקהל של תכניות אירוח טלוויזיוניות שכל תפקידו הוא למחוא כפיים לפי הוראות צוות ההפקה. יום אחד, כאשר אחד המנחים בתכנית טלוויזיה פונה אליו בשידור חי, הוא הופך לראשונה בחייו לאטרקציה המרכזית וזוכה לתהילה מיידית. הפרסום שבא בעקבות ההופעה הטלוויזיונית משנה את חייו, ולא בהכרח לטובה. 89 דקות

 \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\הבית שגק בנה.jpg

הבית שג'ק בנה I The House That Jack Built

16.5

אימה

במאי:  לארס פון טרייר. דנמרק/ שוודיה/ גרמניה/ צרפת 2018

שחקנים: מאט דילון, ברונו גנץ, אומה תורמן

תקציר: עלילת הסרט עוקבת אחר קורותיו של ג'ק, רוצח סדרתי נבון במיוחד, לאורך 12 שנים. סרטו החדש של לארס פון טרייר הוגדר בעקבות הקרנת הבכורה שלו בפסטיבל קאן כיצירתו הקיצונית ביותר. 155 דקות

 \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\המורה למוסיקה.jpg

המורה למוזיקה I La Melodie

16.5

דרמה, סרט זר

במאי:  ראשיד האמי. צרפת/2017

שחקנים: סמיר גסמי,  קד מראד,  רנלי אלפרד

תקציר: זה השיעור הראשון של סימון, נגן כינור מוכשר שמגיע ללמד בבית ספר לילדים קשיי יום בפרברי פריז. בעודו מסביר על הכלי, נתקל מבטו של סימון בילד שחום עור בשם ארנולד, המציץ מבעד לחלון הכיתה ומתגנב בהפסקה כדי לקחת לידיו את אחד הכלים. ארנולד שמוקסם מהכינור מתגלה ככישרון טבעי והופך במהרה למוביל הקבוצה, מה שמאתגר את סימון להוביל את התזמורת להופיע באולם הקונצרטים הכי גדול בפריז. רגע לפני המופע הגדול, סימון מקבל הצעה שאי אפשר לסרב לה. עכשיו זה עתיד הקריירה שלו מול הרצון לא לעזוב את הילדים. 112 דקות

 

מיסטר גלאס I Glass\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\glass_2019_onesheet_2048x1024.jpg

23.5

מתח, פעולה

במאי: מ. נייט שאמלאן. ארה"ב/2018

שחקנים: ברוס ויליס,  סמואל אל ג'קסון,  ג'יימס מקאבוי,  אניה טיילור ג'ו

תקציר: בהמשך להתרחשויות של "ספליט", הסרט עוקב אחר דמותו של דאן, כשהוא רודף אחר אישיותו העל-אנושית (החיה) של קראמב במה שהופך לסדרת מפגשים אלימים, בעוד נוכחותו המעורפלת של פרייס (שידוע גם בשם הבדוי מיסטר גלאס) מתגלה כמושך בחוטים, ומי ששומר סודות קריטיים של שני הגברים. 129 דקות

 

הדור שלי I My Generation\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\הדור שלי.jpg

23.5

תיעודי

במאי:  דיוויד באטי, אנגליה/2017

שחקנים: מייקל קיין

תקציר: מייקל קיין, מהשחקנים הבריטים הגדולים בכל הזמנים, לוקח את הצופים למסע אישי חזרה בזמן לשנות השישים העליזות בלונדון. הוא חוזר בזמן לימים הסוערים כדי לשוחח עם הדמויות הבולטות של התקופה, בהן הביטלס, רולינג סטונס, הדוגמנית טוויגי, הצלם דיוויד ביילי, מעצבת האופנה מרי קוואנט והאמן הנודע דיוויד הוקני. 85 דקות

 

מים שקטים I Serenity 2018\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\מים שקטים.jpg

23.5

דרמה

במאי: סטיבן נייט. ארה"ב/2018

שחקנים: מתיו מקונוהי,  אן האתווי,  ג'ייסון קלארק,  דיאן ליין,  דג'ימון הונסו

תקציר: בייקר הוא קפטן של ספינת דיג. כהשלמת הכנסה, הוא משתמש בספינה להובלת תיירים לנופש באי טרופי. חייו השקטים עוברים טלטלה כאשר אשתו לשעבר, קארן, מאתרת אותו ומבקשת ממנו להציל אותה ואת בנה הצעיר מידיו של בעלה האלים והמסוכן. בייקר נענה לבקשתה ומוביל את הבעל לאמצע האוקיינוס, אזור שבו שוכנים כרישים. 106 דקות

הפרד I The Mule\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\הפרד.jpg

27.5

מתח

במאי: קלינט איסטווד. ארה"ב/2018

שחקנים: קלינט איסטווד,  בראדלי קופר,  אנדי גרסיה,  מייקל פניה,  לורנס פישבורן,  אליסון איסטווד

תקציר: ארל סטון חי את חייו בדרכים מאז שחזר ממלחמת קוריאה. גרושתו ובתו מאסו בחיי הנדודים וניתקו איתו קשר וכעת, בגיל 80, ארל מצא את עצמו בודד, ללא פרנסה ולפני עיקול עסקיו. ביום בהיר אחד, הוא מקבל הצעת עבודה מפתיעה וקלה לכאורה: לנהוג. אלא שהמטענים אותם הוא מתבקש להעביר מתגלים במהרה כמשלוחים לא חוקיים של קרטל סמים מקסיקני . ארל מצליח מאוד בעבודתו החדשה ומתייצב כלכלית, אך העניינים מסתבכים כאשר הFBI , כנופיות קרטל מתחרות, ואפילו משפחתו שלו- מתחילות לחשוד בזקן התמים, וטבעת החשדות הולכת ונסגרת עליו. 116 דקות

סרטים נוספים שיעלו במהלך מאי:


 

VOD STORE>קולנוע לב

ספיישל "מקאן לכאן "\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\קרול קולנוע לב.jpg

החל מ-1.5 לצופי yes, VOD STORE, ספריית קולנוע לב

בחודש מאי, חודש החגיגה של תעשיית הקולנוע העולמית באירוע היוקרתי והנוצץ מכולם – פסטיבל הקולנוע בקאן, נביא מבחר ממיטב הסרטים הזוכים בפרסים השונים בשנים האחרונות. בין הסרטים בספיישל: לוויתן, קרול, בגרות.

 

VOD>ימים מיוחדים

יום הזיכרון לשואה ולגבורה \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\VP000413252.JPG

החל מ-1.5 בשעות הערב, לצופי yes

סרטים ותכניות לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה. ללא תשלום.

בין התכנים שיעלו: אתה מת רק פעמיים, הסודות של אידה, שלושה אחים ומערה, המספר שעל הזרוע של סבא, הפסנתרן, העדות, רשימת שינדלר, אידה, טרנזיט ותכנים נוספים.

 

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\VP000414592.JPG

החל מ-7.5 בשעות הערב, לצופי yes

סרטים ותכניות לציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. ללא תשלום.

בין התכנים שיעלו: גלי הדף, אחיות, מדינת ישראל נגד אירית ואשר, המלחמה האחרונה של קטי, מקום בגן עדן, בופור, לבנון, כיפור, התגנבות יחידים ותכנים נוספים.

 

VOD>תוכניות מערוצים

ספריית הכלה מאיסטנבול – STORE

מעוניינים לצפות בפרקים חדשים של הכלה מאיסטנבול לצפייה מוקדמת? אפילו לפני שידורם בערוץ?

זה אפשרי! ב-VOD STORE, ספריית הכלה מאיסטנבול, פרקי העונה השלישית יהיו זמינים לרכישה וצפייה שבוע לפני מועד שידורם בערוץ ויוה פלוס.

וכך כל שבוע! פרקים חדשים לרכישה וצפייה מוקדמת!

 

ספריית הדרמות הטורקיות – STORE\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\Secrets_81.JPG

בקטלוג, VOD STORE, הדרמות הטורקיות , לצופי yes

הטלנובלות הטורקיות המרגשות, הסוחפות, והכי דרמטיות שיש…

 

MTV\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\The royal world.jpg

ארמון בשגעון

החל מ-7.5 בסדרות-חינם, MTV , לצופי yes

כולם היו רוצים להרגיש איך זה באמת להיות נסיכים.

הסדרה קיבצה חבורת צעירים מהחברה הגבוהה ולמשך קיץ אחד הם יחיו יחדיו באחוזה מלכותית באזור הכפרי האנגלי. האם זה יהיה באושר ועושר?

 

בית+U:\MakingHouse-2259.jpg

משפחה בהרחבה

החל מ-15.5 בתוכניות מערוצים-חינם, בית+, לצופי yes

ג'ן, מעצבת פנים, נשואה לצ'אד, קבלן בנייה ושיפוצים. השניים הורים לשלושה ילדים ומצפים לילד רביעי. הגיע הזמן לשפץ סוף סוף את ביתם לקראת בואו של התינוק החדש.


 

לייף & סטייל\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\תמונה1.jpg

תעסיקו אותי 2

החל מ-15.5 בתוכניות מערוצים-חינם, לייף & סטייל, לצופי yes

מעסיקים תמיד אומרים שהם מחפשים מועמדים שחושבים אחרת. אבל עד כמה הם באמת מתכוונים לכך?

בעונה זו נוסיף לעקוב לאחר קבוצה של אנשים עם הפרעות פיזיות שונות, המבקשים להשתלב בשוק העבודה. לכל אחד מהם כישרון ייחודי  והיכולת להכניס יצירתיות וחדשנות אמתית למקום העבודה.


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\סטור תמונות\אקספלורר 1.jpg

נשיונל ג'יאוגרפיק

אקספלורר

בקטלוג, בתוכניות מערוצים-חינם, נשיונל ג'יאוגרפיק, לצופי yes ו-STINGTV

סדרת הדגל של נשיונל ג'יאוגרפיק בהגשת פיל קוגן עם מיטב הסיפורים האחרונים בתחומי המדע, הטבע, והתרבות מכל רחבי העולם. מיטב יוצרי סרטים ועיתונאים זוכי פרסים בסדרה התיעודית הוותיקה ביותר בטלוויזיה.


\\filesrv.yesdbs.co.il\Work\VOD_Content\VOD PICs\תכניות מערוצים\ויוה\תמיד אהבה\1.jpg

ערוצי ויוה

תמיד אהבה

החל מ-19.5 בתוכניות מערוצים-חינם, ערוצי ויוה, לצופי yes

טלנובלה פורטוגלית קלאסית

Check Also

טריילרים לשבת

סת’ רוגן מככב ב- AN AMERICAN PICKLE, קומדיה מטורללת. הוא מגלם דמות בשם הרשל גרינבאום, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.