שבת , ספטמבר 18 2021
לוגו פופ טארטס

אפריל 2019 בסינמטק תל אביב

היילייטס אפריל 2019 בסינמטק תל אביב

פסטיבל הקולנוע האיטלקי צ'ינמה איטליה חוזר בפעם השישית | הקרנה לזכרה של הבמאית הגדולה אנייס ורדה – סרט שלא הוקרן ברטרוספקטיבה | שבוע קולנוע רומני עם סרטים חדשים שמייצגים את רומניה בת זמננו | מחווה לבמאי הגרמני האנס ויינגרטנר | מרתון הקרנות לזכרו של השחקן השוויצרי ברונו גנץ | שבתות ופסח לילדים – הצגה על תולדות הקולנוע, הקרנות סרטים, קורס אנימציה, ועוד

 

מחווה להאנס ויינגרטנר – 1-7.4

לפני שהחל את הכשרתו לעוזר צלם למד האנס ויינגרטנר פיזיקה, חקר המוח ונוירוכירורגיה. סרט הביכורים שלו כבמאי, "רעש לבן" (2001) הוא דרמה עטורת פרסים העוסקת בסמים שזכתה לשבחי המבקרים. סרטו השני "המחנכים" (2004) היה לסרט הגרמני הראשון שהשתתף בתחרות של פסטיבל קאן מזה 11 שנים והוצג בלמעלה מ-50 מדינות. עוד בין סרטיו "לשחרר את ריינר – הטלוויזיה שלך משקרת" (2007) והסרט האנטי-קפיטליסטי "סכום כל חלקיי" (2011). סרטו האחרון "303" (2018) היה ללהיט קולנועי בגרמניה בקיץ 2018.

פירוט הסרטים שיוקרנו – בסוף המסמך


 

צ'ינמה איטליה – פסטיבל הקולנוע האיטלקי ה-6 בישראל – 4-18.4.19

פסטיבל הקולנוע צ'ינמה איטליה חוזר בפעם השישית ומביא אל המסכים בישראל את מיטב היצירה המודרנית לצד קלאסיקות איטלקיות. בין היתר יתקיימו השנה הקרנות חד פעמיות של מגוון סרטים, מפגשים עם יוצרים ושחקנים, שיח בין מבקרי קולנוע, רטרוספקטיבה לשחקנית הגדולה אנה מניאני והקרנת "הקונפורמיסט" לזכרו של ברנרדו ברטולוצ'י. בין אורחי הפסטיבל לשנה זו נמנים: סטפנו מורדיני, במאי סרט הפתיחה "העד הבלתי נראה", מבקר הקולנוע האיטלקי קמילו דה מרקו (CINEROPA) שישתתף בפאנל יחד מבקר הקולנוע הישראלי בנימין טוביאס (ידיעות אחרונות), הבמאית מרגריטה פרי ("זן על הקרח הדק"), הבמאית ג'ובנה גליארדו ("הסיפור שלנו מעבר לים"), השחקן מתיאו אוליבטי ("מספיק בקשי") והמפיקה קרולינה לוי ("1938 – האחרים").

פירוט הסרטים שיוקרנו והאירועים שיתקיימו – במסמך נפרד


 

שבוע קולנוע רומני – 11-18.4

הגל החדש של הקולנוע הרומני רכש לו מקום של כבוד בקרב אנשי תעשיית הקולנוע העולמית ובקרב הצופים הנלהבים המעריכים את האותנטיות, איכויות המשחק והייחודיות הניבטת מבין הסרטים של השנים האחרונות. אך הקולנוע הרומני לא החל לפני מספר שנים בלבד כי אם בתחילת המאה הקודמת – החל מימי הסרט האילם ולאורך כל השנים הבאות, כאשר ניתן למצוא בו את מרבית הז'אנרים הקיימים, במאים יוצאים מן הכלל, שחקנים גדולים שחלקם אף הפכו לבינלאומיים, הפקות מרשימות, שמחת חיים לצד הומור שחור, תרבותיות ופולקלור ובעיקר הרבה מאוד ביקורתיות על התקופות האפלות בהיסטוריה הרומנית ועל השחיתות הממסדית שממשיכה. הרנסנס של הקולנוע הרומני שלאחר העידן הקומוניסטי החל עם זכייתם של סרטים רומנים בפרסים הגדולים של הפסטיבלים הנחשבים ביותר בעולם: קאן, ברלין, ונציה, סאן סבסטיאן, קרלובי וארי וטורונטו לצד פרסי הסרטים האירופאים והאוסקר הרומני ('גופו'). החודש יוצג מבחר של 8 סרטים מהחדשים שיצאו בתקופה האחרונה המייצג את גווני הקשת החברתית והנושאית של רומניה כיום. הפסטיבל בסינמטק תל אביב יארח שני אורחים יוצרים מרומניה: טודור ג'ורג'יו, מפיק סרט הפתיחה "משפחת מורומטה", וולאד זמפירסקו, הבמאי והשחקן הראשי ב"סוד האושר".

פירוט הסרטים שיוקרנו והאירועים שיתקיימו – בסוף המסמך


 

הקרנה לזכרה של אנייס ורדה, "הסבתא של הגל החדש", שהלכה לעולמה

אנייס ורדה, גדולת הבמאיות הצרפתיות, הלכה לעולמה בגיל 90. בשנה שעברה הייתה מועמדת לאוסקר עבור סרטה "אנשים ומקומות", ובינואר האחרון התקיימה בסינמטק תל אביב רטרוספקטיבה שחגגה את יצירתה. עתה לציון מותה הוחלט בסינמטק תל אביב להקרין לזכרה סרט שלא נכלל ברטרוספקטיבה:

ז'אקו איש נאנט (צרפת 1991)

בימוי: אנייס וארדה

סיפור ילדותו ובגרותו של במאי הקולנוע ז'אק דמי, בסרט שביימה אשתו של הבמאי, אנייס ורדה, לאחר שנפטר ב-1990. הסרט מתאר בעיקר את הרפתקאותיו של ז'אקו עם חבריו, אהבותיו הראשונות, וקשרו לילדה היפה שכצעירה נכנסה להריון ודמותה שימשה אותו שנים מאוחר יותר כהשראה לז'נבייב ב"מטריות שרבורג". הסרט מצולם בצבע ובשחור לבן ומשלב קטעי ארכיון וסרטים ישנים. (120 דקות, צרפתית, תרגום לעברית)

יום ב' 15/4 בשעה 18:30 באולם 3


 

יום הקרנות לזכרו של ברונו גנץ

ביום השבת ה-20.4 יתקיים מרתון הקרנות לזכרו של השחקן השווייצרי ברונו גנץ, אשר הלך לעולמו בחודש פברואר האחרון. בין היתר יוקרן הסרט "הנפילה" בו גנץ גילם את היטלר.

הסרטים שיוקרנו: ויטוס (גרמניה/ שוויץ 2006) בבימוי פרדי מורר, משחק: תיאו גאורגיו, ברונו גאנץ, ג'וליקה גנקינס; ימים אחרונים שלנו (אוסטרליה 1992) בבימוי ג'יליאן ארמסטרונג, משחק: ליסה הארו, ברונו גאנץ, קרי פוקס, מירנדה אוטו; הנפילה (גרמניה 2004) בבימוי: אוליבר הירשביגל, משחק: ברונו גנץ, אלכסנדרה מריה לארה, קורנינה הרפוש; הבית שג'ק בנה (דנמרק/ שוודיה/ גרמניה/ צרפת 2018) בבימוי: לארס פון טרייר, משחק: מאט דילון, ברונו גנץ, אומה תורמן


 

הקרנות לציון יום השואה

לקראת ציון יום השואה ביום חמישי ה-2.5, יוקרנו בסינמטק תל אביב הסרטים:

מורר – אנטומיה של משפט (אוסטריה/ לוקסמבורג 2018) בבימוי: כריסטיאן פרוש, משחק: קרל פישר, אלכסנדר פנון, קרל מרקוביץ

גרץ, אוסטריה, 1963. פרנץ מורר, פוליטיקאי מקומי מוערך, עומד למשפט. הוא נאשם שביצע פשעי מלחמה חמורים כאשר שימש כמפקד גטו וילנה בשנים 1941-43. שמעון ויזנטל הוא שפועל להעמידו לדין, ניצולי שואה מגיעים מרחבי העולם להעיד, העדויות המשפטיות הולכות ונערמות. ועדיין, משרד המשפטים האוסטרי מגיע להחלטה שתהיה אחת השערוריות הגדולות של מערכת המשפט של המדינה. (137 דקות, גרמנית, תרגום לעברית ואנגלית)

יום ג' 30/4 בשעה 18:30

 

הלוחמים של החזית המערבית והמזרחית (צ'כיה 2018) בבימוי: אוליבר מלינה מורגנשטרן

סרט תיעודי המביא את סיפוריהם של המתנדבים הצ'כים, הסלובקים והיהודים שלחמו בשורות הצבא הבריטי במלחמת העולם ה-2. סיפורם של אנשים שהרחיקו ממולדתם בצ'כוסלובקיה ונלחמו גם במדבר סהרה וגם בחזית המזרחית בבוזולוק והשתתפו בפלישה לנורמנדי. (60 דקות, צ'כית, תרגום לאנגלית)

יום ג' 30/4 בשעה 20:00

 

מייד אין אושוויץ: הנשים של בלוק 10 (ישראל/גרמניה 2019) בבימוי: סילביה נגל וסוניה ווינטרברג

הסיפור שלא סופר על נשות בלוק 10. לפני כשבעים שנה ביצע הגניקולוג, פרופ' קלאוברג, באושוויץ ניסויי עיקור בנשים. האם בפשעים אלה היו מעורבות חברות גרמניות? מרבית הנשים ששרדו את הניסויים הפכו עקרות. מעטות הצליחו להביא ילדים. מחקרו האכזרי של קלאוברג בנושא אמצעי מניעה ופריון, הוא חלק מהקאנון הרפואי גם כיום. הניצולות האחרונות מספרות בגילוי לב את סיפורן. (73 דקות, שפה: גרמנית, עברית, אנגלית, צרפתית, הולנדית, תרגום לעברית)

יום ג' 30/4 בשעה 21:15


 

שבתות ופסח לכל המשפחה בסינמטק תל אביב – קורס אנימציה, הצגה על תולדות הקולנוע מפגשים חווייתיים והקרנות סרטים

קורס קסם האנימציה לילדים – קורס מבוא לאנימציה בניצוחו של חנן קמינסקי, גדול יוצרי האנימציה בישראל. התלמידים יתנסו בצעדים ראשונים של מלאכת האנימציה, שילוב של טכניקות שונות כציור, צילום, דיבוב ועוד. הילדים ילמדו את עקרונות ההנפשה וירכשו כלים לייצר סרטונים וקטעי אנימציה בעצמם. הקורס מתבצע בקבוצות פרטניות של כחמישה ילדים בקבוצות גיל שונות, מגיל 7 (כתה ב) ועד גיל 14 (כתה ט). הקורס ימשך 5 ימים, בחופשת הפסח, ימים א'-ה', בין השעות 9:00-14:00.

 

שבת, 6/4, 11:00: הקרנת הסרט הדרדסים: הכפר האבוד (2017) לגילאי 4 +

 

שבת, 14/4, 11:00: שודדי הפיצוחים 2: טבעי להשתגע (ארה"ב 2017) לגילאי 4 +

 

ראשון, 21/4, 11:00: חלומות וחזיונות בקולנוע – מפגש חוויתי לילדות וילדים עם הבמאי אלון גור אריה. יוקרן הסרט: הנסיך הקטן (צרפת 2015) לגילאי 4 +

 

שני, 22/4, 11:00: באותות ובמופתים- על צבעים בקולנוע – מפגש חוויתי לילדות וילדים עם טלי גולדרינג. יוקרן הסרט: סיפור של צבע (ארה"ב 2015) לגילאי 4 +

 

שלישי, 23/4, 11:00: בלגן בכוורת (צרפת 2018) לגילאי 4 +

 

רביעי, 24/4, 11:00: אנימציה ממוחשבת – מפגש חוויתי לילדות וילדים עם טלי גולדרינג

יוקרן הסרט: בלגן בכוורת (צרפת 2018) לגילאי 4 +

 

שישי 26/4 ושבת 27/4, 11:00: תולדות הקולנוע לילדים: "החולמים בזמן – תעלומת האחים לומייר" – הצגה לכל המשפחה מבית סינמטק תל אביב שמביאה אל הבמה את הולדת אמנות הקולנוע. כ-45 דקות, לגילאי 5+


 

***


 

מחווה להאנס ויינגרטנר – הסרטים שיוקרנו  

303 (גרמניה 2018)

בימוי: האנס ווינגנטר

משחק: מאלה אמדה, אנטון ספיקר

303
Dir: Hans Weingartner

להתבודד או לחבור? מה מקדם את האנושות – תחרות או שיתוף פעולה? האם ההתבודדות היא תוצר אסטרטגי של הקפיטליזם? האם התאבדות היא אנוכית? האם להילחם או לוותר? יולה נוסעת בקרוואן מדגם מרצדס 303 אל בן הזוג שלה הנמצא בפורטוגל. בדרך היא מציעה טרמפ ליאן הנוסע לחפש את אביו הביולוגי בספרד. מאות הקילומטרים שהם גומאים יחדיו מובילים לשיחות ודיונים עשירים. סרט מסע עם רגעי חסד קסומים שהיה ללהיט קיץ קולנועי ב-2018 בגרמניה.
(145 דקות, גרמנית, תרגום לעברית)((145 min., Ger., Heb. Sub.

הקרנה חד פעמית בנוכחות הבמאי

יום ב' 1/4 בשעה 20:00

 

רעש לבן (גרמניה 2001)

בימוי: האנס ויינגרטנר

משחק: דניאל ברוהל, אנאבל לצ'אטה

THE WHITE SOUND
Dir: Hans Weingartner

לוקאס עובר להתגורר בדירת השותפים של אחותו קטי בקלן ומתחיל בלימודים אקדמיים. שם הוא נחשף לעולם רווי במסיבות, סמים וכיף אינסופי. לוקאס צורך פטריות הזיה ומתחיל לשמוע קולות מדומיינים. בבית החולים הפסיכיאטרי הוא מאובחן כסובל מסכיזופרניה פרנואידית.
(109 דקות, גרמנית, תרגום לעברית)((109 min., Ger., Heb. Sub.

הקרנה חד פעמית

יום ג' 2/4 בשעה 18:45

 

סכום כל חלקיי (גרמניה 2011)

בימוי: האנס ויינגרטנר

משחק: פיטר שניידר, טימור מסולד

HUT IN THE WOODS
Dir: Hans Weingartner

מרטין הוא מתמטיקאי בעל קריירה מבטיחה וחיים מסודרים. לאחר שהוא עובר התמוטטות עצבים הוא מאבד את משרתו ומתחיל להתבודד מהחברה. במבואות העיר ברלין הוא נתקל בילד שדובר רוסית בלבד וביחד הם נמלטים אל היערות. בריחה איננה אפשרות המקובלת בחברה ועל כן זו רק שאלה של זמן עד שגם שם ימצאו את מרטין.
(117 דקות, גרמנית, רוסית, תרגום לעברית)((117 min., Ger., Rus., Heb. Sub.

לפני הסרט יוקרן הסרט הקצר "החשוד המנהלי"  מאת הבמאי (11 דקות)

הקרנה חד פעמית

יום ד' 3/4 בשעה 20:30

 

המחנכים (גרמניה/אוסטריה 2004)

בימוי: האנס ווינגנטר

משחק: דניאל ברוהל, ג'וליה זנטש, סטיפה ארקג

THE EDUKATORS

Dir.: Hans Weingarnter

סאטירה חברתית שנונה אודות שלושה רדיקלים צעירים הנאבקים נגד הגלובליזציה העולמית. הם נוהגים לפרוץ לבתיהם של אנשים עשירים, לא כדי לגנוב רכוש חלילה, אלא כדי להביע מחאה אידיאולוגית ע"י סידורם מחדש של רהיטי הבית, כשבאותה הזדמנות הם גם משאירים מסר המזהיר מפני חוליי המטריאליזם. כשהכל משתבש והם נאלצים לחרוג מהשגרה ולקחת בן-ערובה, הם מתחילים לבחון את מערכת הערכים שלהם והיחסים ביניהם.

(129 דקות. גרמנית, תרגום לעברית) (129 min., Ger., Heb. Sub)

הקרנה חד פעמית

יום ה' 4/4 בשעה 18:00

 

לשחרר את ריינר – הטלוויזיה שלך משקרת (גרמניה 2007)

בימוי: האנס ויינגרטנר

משחק: מוריץ בלייבטראו, מילאן פשל

FREE RAINER
Dir: Hans Weingartner

ריינר הוא מפיק חסר מצפון שיוצר תכניות אירוח ושעשועוני טלוויזיה לשכבות החלשות. בחורה צעירה המבקשת להתנקם בו מתנגשת בריינר ברכבה ופוצעת אותו קשה. בבית החולים הוא מגיע למסקנה כי עם תכניות הטלוויזיה שהוא יוצר הוא נותן יד לטמטום הצופים ומחליט לנסות לבצע מניפולציה בנתוני הרייטינג בכדי להעלות את אחוזי הצפייה של סרטיו האומנותיים של הבמאי הנודע פאסבינדר. ריינר רותם למשימה קבוצת מובטלים אך במהרה המשטרה יוצאת בעקבותיהם.
(124 דקות, גרמנית, תרגום לעברית)((124 min., Ger., Heb. Sub.

הקרנה חד פעמית

יום א' 7/4 בשעה 20:30

***

 

שבוע קולנוע רומני – הסרטים שיוקרנו  

משפחת מורומטה – על קצה הזמן (רומניה 2018)

בימוי: סטרה גולאה

משחק: יון צ'רמיטרו, דורינה צ'יריאץ'

MOROMETE FAMILY: ON THE EDGE OF TIME
Dir: Stere Gulea

רומניה שלאחר מלחמת העולם השנייה. אזור כפרי. קורות משפחת מורומטה שלאחר המלחמה ועם עליית הקומוניזם לשלטון – מצב המביא לחרדה קיומית, תהיות על העתיד לבוא וקונפליקטים בין אב המשפחה לבנו על רקע ההבדלים בגישה לחיים.
(100 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((100 min., Rom., Heb. & Eng. Sub.

הקרנה חד פעמית בנוכחות הבמאי

מספר המקומות מוגבל

יום ה' 11/4 בשעה 20:30

 

סיפור אהבה של קיץ (רומניה 2018)

בימוי: פאול נגואסקו

משחק: אלכסנדרו פאפאדופול, ניקולטה לפטר

POVESTEA UNUI PIERDE-VARA
Dir: Paul Negoescu

פטרו בן ה – 42 הוא מרצה למתמטיקה באוניברסיטה בבוקרשט המנהל את חייו על מי מנוחות. בערב הוא מחלק את זמנו בין בילוי עם חבריו הטובים על כוס בירה לבין בילוי עם חברתו, אירינה, עימה הוא נמצא בקשר פתוח. הוא מתלבט האם להיפרד ממנה משום שאינו מצליח להגיע דווקא איתה לסיפוק מיני וכל זאת משתנה כאשר היא מודיעה לו שהיא בהריון ועתה עליו להחליט מה לעשות עם חייו.
(100 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((100 min., Rom., Heb.& Eng. Sub.

הקרנה חד פעמית

שבת 13/4 בשעה 18:45

 

סוד האושר (רומניה 2018)

בימוי: ולאד זמפירסקו

משחק: תיאו מרטון, אירינה ולצ'סקו

SECRETUL FERICIREI
Dir: Vlad Zamfirescu

מפגש בין שני זוגות חברים לארוחת ערב מקבל תפנית מפתיעה ביותר כאשר אחד מהגברים מעלה חשד שאשתו מנהלת רומן עם הגבר השני, חברו הטוב. מכאן הדרך להתדרדרות ולתגליות הכי לא צפויות היא קצרה והמתח נערם במהירות שיא…
(90 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((90 min., Rom., Heb.& Eng. Sub.

הקרנה חד פעמית בנוכחות השחקן

שבת 13/4 בשעה 21:00

 

ביש מזל (רומניה 2017)

בימוי: לורה לונקאשו

משחק: ולאד לוגיגן, דיאנה דומיטרסקו

GHINIONISTUL
Dir: Iura Luncasu

כל מה שרוברט רוצה זה להגיע בזמן לאודישן שיקבע את מהלך חייו והצלחתו בעתיד. חרף כל ניסיונותיו להגיע בזמן למקום, כל האירועים הכי דרמטיים ולא צפויים קורים לו בדרך והוא מרגיש שחוסר המזל הוא זה שרודף אותו…
(90 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((90 min., Rom., Heb. & Eng.Sub.

הקרנה חד פעמית

יום א' 14/4 בשעה 21:00

 

צ'רלסטון (רומניה 2017)

בימוי: אנדריי קרצולסקו

משחק: סרבן פבלו, ראדו יעקובן

CHARLESTON
Dir: Andrei Cretulescu

מספר שבועות לאחר שאשתו נהרגת בתאונת דרכים, מנסה אלכסנדר שזה עתה מלאו לו 42 לאחות את השברים ולהבין כיצד להתעשת על עצמו. אז מופיע על סף דלתו סבסטיאן, בחור צעיר ומופנם, שהיה המאהב של אשתו בחמשת החודשים שקדמו למותה, עם בקשה מוזרה: לעזור לו להתגבר על מות האישה שאהב.
(119 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((119 min., Rom., Heb.& Eng. Sub.

יום ב' 15/4 בשעה 19:00

הקרנה חד פעמית

 

לא אכפת לי אם ההיסטוריה תזכור אותנו כברברים (רומניה 2018)

בימוי: ראדו ג'ודה

משחק: יואנה יעקב, אלכס בוגדן

IMI ESTE INDIFERENT DACA IN ISTORIE VOM INTRA CA BARBARI
Dir: Radu Jude

מריאנה, במאית תיאטרון אידאליסטית, נשכרת על ידי מועצת העיר לביים מופע חוצות כדי לחגוג את הניצחון הרומני בחזית המזרחית. אך למריאנה יש רעיון אחר: היא מבססת את המופע על טבח ידוע לשמצה. באוקטובר 1941 טבחו חיילים רומנים בסיוע כוחות נאצים בעשרות אלפי יהודים וצוענים בעיר אודסה שבאוקראינה. תוצאות המופע הסופי מצליחות להרים גבה או שתיים ולהפתיע גם את היוצרים.
(140 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((140 min., Rom., Heb.& Eng. Sub.

יום ג' 16/4 בשעה 20:30

הקרנה חד פעמית

 

צעד אחד מאחורי השרף (רומניה 2017)

בימוי: דניאל סאנדו

משחק: סטפן יאנצ'ו, ולאד איבנוב

UN PAS IN URMA SERAFIMILOR
Dir: Daniel Sandu

גבריאל בן ה-15 מבקש להיות כומר ומתחיל את לימודיו בסמינר אורתודוקסי. הוא מגיע למקום מצויד באמונה ואידאליזם ומופתע לגלות ריקבון מוסרי מכל עבר. עד מהרה הוא מוצא עצמו, יחד עם תלמידים נוספים, לכוד במאבק כוחות מר בין כומר אדוק ומתעלל לבין מורה חילוני ערמומי, מושחת וחסר מעצורים. זוכה 8 פרסי האוסקר הרומני.
(147 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((147 min., Rom., Heb. & Eng.Sub.

יום ד' 17/4 בשעה 20:00

הקרנה חד פעמית

 

חגיגת יום ההולדת (רומניה 2017)

בימוי: דן קישו

משחק: מירצ'ה אבולצ'קו, רזבן וסילצ'קו

ANIVERSAREA

Dir: Dan Chisu

לרגל יום הולדתו ה-94 של אב המשפחה, מתכנסים המשפחה והחברים הקרובים לחגוג יחדיו בארוחת צהריים חגיגית. מה שמתחיל בהתרגשות טבעית ורצון לכבד את המעמד, הופך לכאוס אחד גדול כאשר צפים ועולים משקעי העבר בין בני המשפחה, בין בני הדורות השונים ובין מי שאימץ את רומניה של היום למי שעדיין שבוי בקסמי הקומוניזם.
(86 דקות, רומנית, תרגום לעברית ואנגלית)((86 min., Rom., Heb. & Eng.Sub.

יום ה' 18/4 בשעה 21:00

הקרנה חד פעמית

מספר המקומות מוגבל


 

יש לבדוק גם

מחווה לאלן דלון

denouement     מחווה לאלן דלון 12 סרטים בכיכובו של אגדת הקולנוע החיה אלן דלון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.