יום רביעי , אוקטובר 27 2021
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 8.3 – 2.3

שבת 2.3

ספורט1 + ספורט1HD

09:25 צ'ונגצ'ינג – גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע, מחזור פתיחה)

14:15 טוטנהאם – ארסנל

16:50 חגיגה אנגלית על גבי בורנמות – מנ' סיטי

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 ווסטהאם – ניוקאסל

21:30 אורלנדו – ניו יורק סיטי (מחזור הפתיחה של ה – MLS)

04:00 (בין שבת לראשון) אריסלנדי לארה – בריאן קסטאנו, איגרוף

ספורטHD2

14:10 גזיאנטפ – טורק טלקום (לנדסברג, סל טורקי)

16:50 מנצ'סטר יונייטד – סאותהמפטון

19:20 מנשנגלאדבך – באיירן מינכן

22:25 פורטו – בנפיקה

02:25 (בין שבת לראשון) ריבר פלייט – ניולס

ספורטHD3

15:45 (16:00 K.O) מכבי חיפה – בני סכנין

18:05 (18:20 K.O) מ.ס. אשדוד – מכבי ת"א

20:40 אקסלסיור – פ.ס.וו איינדהובן

ספורטHD4

13:55 פאדרבורן – סט. פאולי (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי איינטרכט פרנקפורט – הופנהיים

18:30 (החל ב – 18:00) פנרבחצ'ה – ריזספור

20:00 לקראת מכבי נתניה – בית"ר י-ם

20:25 (20:30 K.O) מכבי נתניה – בית"ר י-ם  

22:40 פספורט – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 3.3

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 קרשיאקה – גלאטסראי (סל טורקי)

14:10 אנדולו אפס – פנרבחצ'ה (סל טורקי)

16:55 בירגישר – מגדבורג (כדוריד גרמני, משולב)

18:00 פ.ס.ז' – מוטור זפורוז'יה (כדוריד אלופות)

20:15 (20:30 K.O) הפועל ת"א – מכבי פ"ת

ספורטHD2

13:50 ווטפורד – לסטר

15:55 פולהאם – צ'לסי

18:00 אברטון – ליברפול

20:25 באסקוניה – מלאגה (סל ספרדי)

00:15 הגול כלול – תכנית סיכום היום בספורט 1  

01:20 די סי יונייטד (ווין רוני) – אטלנטה יונייטד (MLS)

ספורטHD3

14:25 אינגולשטאט (כהן) – קלן (בונדסליגה 2)

16:20 שטוטגרט – האנובר

18:50 וולפסבורג – ורדר ברמן

ספורטHD4

13:25 אנדורה – ריאל מדריד (סל ספרדי)

18:55 לוקרן (בן הרוש) – אנדרלכט

00:15 ראסינג – אסטודיאנטס  

 

שני  4.3

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 קסימפאשה – טרבזונספור (וואקמה)

21:40 שפילד וונסדיי – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

18:25 אולימפיאקוס (בלאט) – אריס סלוניקי (סל יווני)

21:25 המבורג – גרויתר פורת

02:25 (בין שני לשלישי) אלדוסיבי – דפנסה אי חוסטיסיה

 

שלישי 5.3

ספורט1 + ספורט1HD

17:55 קאזאן – לוקומוטיב קובאן (רבע גמר יורוקאפ, משחק 1)

19:55 אלבה ברלין – מלאגה (רבע גמר יורוקאפ, משחק 1)

21:45 ולנסיה – ריטאס וילנה  (רבע גמר יורוקאפ, משחק 1)

 

רביעי 6.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 ויטרה – נאנט (רבע גמר הגביע הצרפתי)

 

חמישי 7.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 חגיגה אירופית על גבי זניט – ויאריאל (שמינית גמר הליגה האירופית)

21:50 חגיגה על גבי צ'לסי – דינאמו קייב (שמינית גמר הליגה האירופית)

ספורטHD2

19:45 רן – ארסנל (שמינית גמר הליגה האירופית)

21:50 נאפולי – רד בול זלצבורג (דאבור, שמינית גמר הליגה האירופית)

04:00 (בין חמישי לשישי) ראלי מקסיקו

ספורטHD3

19:45 סביליה – סלביה פראג (שמינית גמר הליגה האירופית)

21:50 ולנסיה – קרסנודאר (שמינית גמר הליגה האירופית)

שעה? אינדיאן וולס, טניס (נשים) *שעה תעודכן בהמשך

ספורטHD4

19:45 איינטרכט פרנקפורט – אינטר (שמינית גמר הליגה האירופית)

21:50 צ'לסי – דינאמו קייב (שמינית גמר הליגה האירופית)

שעה? אינדיאן וולס, טניס (גברים) *שעה תעודכן בהמשך

 

שישי 8.3

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 אוניון ברלין – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

21:20 ורדר ברמן – שאלקה

ספורטHD2

13:30 גואנגז'ו אברגרנדה – טיאנג'ין טדה

21:40 נוריץ' – סוונזי (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

16:30 קרבות וואן, מיאנמר

שעה? אינדיאן וולס, טניס (נשים)

ספורטHD4

18:55 ריטאס וילנה – ולנסיה (רבע גמר יורוקאפ, משחק 2)

21:40 מלאגה – אלבה ברלין (רבע גמר יורוקאפ, משחק 2)

שעה? אינדיאן וולס, טניס (גברים) *שעה תעודכן בהמשך

 

 

יש לבדוק גם

וידאו: המיטות שלנו בוערות

המיטות שלנו בוערות Our Beds Are Burning סרטו של יגאל בורשטין בהשתתפות: רמי ברוך, שירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.