יום רביעי , פברואר 26 2020
Home / טלויזיה / אפריל 2019 בערוצי ניקלודיאון
לוגו ניקלודיאון

אפריל 2019 בערוצי ניקלודיאון

 

אפריל 2019 בערוצי ויאקום

 

C:\Users\ben\Desktop\לוגואים ויאקום\NICKELODEON-NEW-LOGO.jpg

ערוץ ניקלודיאון: אפיק 91 ב-yes ערוץ 84 ב-HOT

 

בקוגן: כוכב הקרב סדרה חדשה

יום ראשון-חמישי, החל מה-11 באפריל בשעה 10:25

סדרת אנימציה. הרפתקאותיו של דן קוזו וחבריו הטובים ביותר: הילדים הראשונים בעולם שחברו לגזע היצורים המסתוריים הקרוי "בקוגן". כשהבקוגן מגיחים מקרום כדור הארץ  על דן וחבריו ללמוד כיצד לשתף עמם פעולה במאבק על שימור הפלנטה.

 

עלייתם של צבי הנינג'ה  פרקים חדשים

ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 באפריל בשעה 10:50

ספין אוף  לסדרת הלהיט. הפעם נשוב בזמן ונעקוב אחר צבי הנינג'ה המתבגרים בעודם יוצאים אל הרפתקאת חייהם. הרביעייה הצעירה תיחשף אל כוחות הנינג'ה המיסטיים, תלמד כיצד לשתף פעולה, ותפעל יחד למימוש גורלה הייחודי.

הרעשנים פרקים חדשים

יום ראשון-חמישי, החל מה-11 באפריל בשעה 10:00

לינקולן הוא ילד בן 10 המתגורר בבית אחד עם עשרת אחיותיו: לורי הבכורה, יפהפייה איטית במקצת, לונה המתעתדת להפוך לכוכבת רוק, לואן חובבת הקונדסים, לין האתלטית האנרגטית, לוסי העגמומית, לולה ולאנה, תאומות שהן גם הפכים מוחלטים, ליסה שהיא עילוי אינטלקטואלי, והתינוקת לילי. העלילה תעקוב אחר נסיונותיו לשרוד כבן יחיד בבית של נשים.

 

C:\Users\daniel\Desktop\red pink.png

   ערוץ טין ניק: אפיק 94 ב-yes  ערוץ 81 ב- HOT

 

אני פרנקי 2 עונה חדשה

ימי ראשון-חמישי, החל מה-17 במרץ בשעה 12:00 (ולאחר פסח בשעה 16:40)

פרנקי היא רובוטית דמוית נערה אנושית שנבנתה על ידי מדענית החברה בארגון גדול. כשראש הארגון מייעד את פרנקי למשימה סודית ומסוכנת, המדענית שבנתה אותה מחליטה לסרב, לצרף את פרנקי למשפחתה ולשלוח אותה לבית הספר בפעם הראשונה.

 

בעונה הזו פרנקי תשתלב סוף סוף בסביבתה החדשה ותלמד מחברתה הטוב ביותר, דייטון, מה זה אומר להיות אנושית. למרבה הצער, הדברים מסתבכים כאשר אנדרואיד חדש מתקבל לתיכון כתלמיד מן המניין.

קאליז מאש אפ 2 עונה חדשה

ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 באפריל בשעה 12:25 (ולאחר פסח בשעה 15:55)

עונה שניה לדרמה המוסיקלית המצליחה. קאלי, פסנתרנית מחוננת בת 13, היא הסטודנטית הצעירה ביותר באקדמיה יוקרתית למוסיקה. במהלך שהותה שם תיאלץ לשלב בין לימודיה כפסנתרנית וירטואוזית, חייה כמתבגרת טיפוסית וחלומה להפוך לכוכבת פופ.

העונה השנייה של "קאלי'ז מאש אפ" מעלה הילוך כשבית הספר "אלגרו" מתמודד על פרס נחשק מול בתי ספר אחרים למוזיקה, כולל "אבולוסיון" ותלמידיו הנחושים לנצח בכל מחיר. העניינים בין דנטה לקאלי מסתבכים גם הם כשקאלי מתקשה לתמרן בין מחויבויותיה לבית הספר והמוזיקה שלה.

 

C:\Users\ben\Desktop\לוגואים ויאקום\לוגו-ניק ג'וניור.png

ערוץ ניק ג'וניור: אפיק 85 ב-yes ערוץ 85 ב-HOT   

 

אבי האטצ'ר סדרה חדשה

ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 באפריל בשעה 10:25

סדרת אנימציה. אבי היא ילדה אנרגטית ואינטליגנטית בת 7 המתחברת עם זן משונה של יצורים בשם הפאזליס. כל אימת שהיצורים מסתבכים בצרות, או גורמים להן, אבי נחלצת לעזרתם עם תכנית פעולה חדשה.

 

מפרץ ההרפתקאות 5 פרקים חדשים

ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 באפריל בשעה 10:00

פרקים חדשים לשישיית כלבלבים ההרואית ומנהיגה, מומחה לטכנולוגיה בן 10 בשם ריידר. יחדיו הם מרכיבים את  צוות חילוץ של מפרץ ההרפתקאות ומשלבים כישרון מיוחד לפתרון בעיות, כלי רכב מגניבים והומור כלבלבי חמוד.

 

ראסטי 2 פרקים חדשים

ימי ראשון-חמישי, החל מה-11 באפריל בשעה 10:50

פרקים חדשים לסדרה העוקבת אחר ממציא צעיר בשם ראסטי וצוות הרובוטים האישי שלו. ראסטי משתמש בידע שלו בהנדסה על מנת להנדס מחדש חלקי מכשירים קיימים וליצירת גאדג'טים חדשים. הוא מתגורר בעיר "ספארקטון הילס" עם חברו הטוב ביותר רובי, דינוזאור רובוטי בשם בוטאזאור וקבוצה מצומצמת של רובוטים.

Check Also

דצמבר 2019 בערוץ הבריאות

  ערוץ הבריאות: אפיק 29 ב-yes וערוץ 39 ב-HOT   נדיה: חרדה ואני   Nadiya: Anxiety and Me סרט …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.