לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 15.2 – 9.2
שבת 9.2
ספורט1 + ספורט1HD
14:20 פולהאם – מנצ'סטר יונייטד
16:50 חגיגה אנגלית על גבי האדרספילד – ארסנל
18:55 סיכום היום באנגליה
19:20 ברייטון (כיאל) – ברנלי
05:00 (בין שבת לראשון) ג'רבונטה דייויס – הוגו רואיז (איגרוף)
ספורטHD2
14:55 איסטנבול בשאקשהיר – ארזורומספור
16:55 ליברפול – בורנמות
19:20 באיירן מינכן – שאלקה
00:15 אינדפנדיינטה – אוניון
ספורטHD3
13:55 אוניון ברלין – סנדהאוזן (בונדסליגה 2)
16:20 חגיגה גרמנית על גבי דורטמונד – הופנהיים
19:25 הראקלס – איאקס
21:40 פיינורד – דה חראפסחאפ
ספורטHD4
15:45 (16:00 K.O) הפועל חיפה – מ.ס. אשדוד
18:05 (18:15 K.O) מכבי נתניה – הפועל רעננה
20:10 לקראת הפועל ת"א – הפועל ב"ש
20:25 (20:30 K.O) הפועל ת"א – הפועל ב"ש
22:40 פספורט – סיכום השבת בספורט 1
ראשון 10.2
ספורט1 + ספורט1HD
15:20 טוטנהאם – לסטר
17:45 מנצ'סטר סיטי – צ'לסי
20:25 ריאל מדריד – באסקוניה (סל ספרדי)
ספורטHD2
13:55 נוריץ' – איפסוויץ' (צ'מפיונשיפ)
16:20 ורדר ברמן – אאוגסבורג
18:50 דיסלדורף – שטוטגרט
22:05 ניולס – רוסאריו סנטרל
24:15 ריבר פלייט – ראסינג
02:25 (בין ראשון לשני) בלגראנו – בוקה ג'וניורס
ספורטHD3
11:55 פנרבחצ'ה – בויוקצ'קמג'ה (סל טורקי)
14:25 ארצגבירגה אווה – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)
17:55 גלאטסראי – טרבזונספור (וואקמה)
22:00 מירוץ נאסקר, דייטונה
ספורטHD4
15:25 סרקל ברוז' – קלאב ברוז'
17:40 אוטרכט – פ.ס.וו. איינדהובן
19:35 (19:30 KO) פאוק סלוניקי – אולימפיאקוס (נאתכו)
24:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט1
שני 11.2
ספורט1 + ספורט1HD
17:55 באחצ'שהיר – דארושפקה (סל טורקי)
20:15 (20:30 K.O) בני סכנין – מכבי ת"א
03:00 WWE- Monday Night RAW
ספורטHD2
21:50 וולבס – ניוקאסל
23:55 דפנסה אי חוסטיסיה – ארחנטינוס ג'וניורס
ספורטHD4
21:25 המבורג – דינאמו דרזדן (בונדסליגה 2)
שלישי 12.2
ספורט1 + ספורט1HD
19:45 פנרבחצ'ה – זניט (הליגה האירופית, שלב 32 הגדולות)
רביעי 13.2
ספורט1 + ספורט1HD
15:55 טורק טלקום – גלאטסראי (רבע גמר גביע סל טורקי)
19:25 פנרבחצ'ה – באחצ'שהיר (רבע גמר גביע סל טורקי)
ספורטHD2
19:55 פלנסבורג – צליה (כדוריד אלופות)
חמישי 14.2
ספורט1 + ספורט1HD
19:45 חגיגה אירופית על גבי לאציו – סביליה (שלב 32 הגדולות)
21:50 חגיגה אירופית על גבי קלאב ברוז' – זלצבורג (דאבור, שלב 32 הגדולות)
ספורטHD2
16:25 אנדולו אפס – גזיאנטפ (רבע גמר גביע סל טורקי)
19:45 באטה בוריסוב – ארסנל (הליגה האירופית, שלב 32 הגדולות)
21:50 מאלמו – צ'לסי (הליגה האירופית, שלב 32 הגדולות)
01:55 (בין חמישי לשישי) רוסאריו – ריבר פלייט
ספורטHD3
19:45 ראפיד וינה – אינטר (הליגה האירופית, שלב 32 הגדולות)
22:25 ולנסיה – ברצלונה (רבע גמר הגביע, סל ספרדי)
ספורטHD4
19:45 אולימפיאקוס (נאתכו) – דינאמו קייב (הליגה האירופית, שלב 32 הגדולות)
21:50 שחטיור דונייצק (סולומון) – איינטרכט פרנקפורט (טוואטחה, הליגה האירופית, שלב 32 הגדולות)
שישי 15.2
ספורט1 + ספורט1HD
07:00 (עד 09:00) תחרות שייט, אוסטרליה
19:25 פאדרבורן – קלן (בונדסליגה 2)
21:25 אאוגסבורג – באיירן מינכן
ספורטHD2
19:25 מאלאטיאספור – בשיקטאש
21:35 ק.פ.ר. – ווטפורד
ספורטHD3
21:25 לוקרן (בן הרוש) – אנדרלכט
23:55 אוניון – אתלטיקו טוקומאן
ספורטHD4
19:55 באסקוניה – חובנטוד בדאלונה (רבע גמר הגביע, סל ספרדי)
22:25 ריאל מדריד – אסטודיאנטס (רבע גמר הגביע, סל ספרדי)