שבת , אפריל 17 2021
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 8.2 – 2.2

שבת 2.2

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 איסטנבול BB  –  טופאש בורסה (סל טורקי)

14:20 טוטנהאם – ניוקאסל

16:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – האדרספילד

18:55 סיכום היום באנגליה

19:25 לידס – נוריץ' (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD2

13:55 ארמיניה בילפלד – המבורג (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי לברקוזן – באיירן מינכן

19:20 שאלקה – מנשנגלאדבך

21:25 בוורן – גנק

ספורטHD3

14:10 קרשיאקה – בשיקטאש (סל טורקי)

16:20 איינטרכט פרנקפורט (טוואטחה) – דורטמונד

19:20 קארדיף – בורנמות עם פריצות לאיאקס – ונלו (החל ב – 20:45)

21:20 (החל ב -20:45) איאקס – ונלו

ספורטHD4

15:45 (16:00 K.O) מ.ס. אשדוד – הפועל חדרה

18:10 (18:30 K.O) הפועל ב"ש – מכבי נתניה

20:35 (20:45 K.O) בני יהודה – בית"ר י-ם

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 3.2

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 פנרבחצ'ה – טורק טלקום (סל טורקי)

13:55 גראן קנאריה – באסקוניה (סל ספרדי)

17:55 אנטליאספור – בשיקטאש

20:00 לקראת מכבי ת"א – הפועל חיפה

20:25 (20:30 K.O) מכבי ת"א – הפועל חיפה

22:40 פספורט – סיכום הסופ"ש בספורט 1

ספורטHD2

15:55 לסטר – מנצ'סטר יונייטד

18:15 מנצ'סטר סיטי – ארסנל

20:25 (החל ב- 20:00)  מלאגה – ריאל מדריד (סל ספרדי)

ספורטHD3

14:25 ארצגבירגה אווה – קלן (בונדסליגה 2)

16:25 אאוגסבורג – מיינץ

18:50 שטוטגרט – פרייבורג

21:55 ויטוריה גימראיש – פורטו

ספורטHD4

13:10 אקסלסיור – פיינורד

15:25 פ.ס.וו איינדהובן – פורטונה סיטארד

19:25 ספורטינג ליסבון – בנפיקה

22:05 בוקה ג'וניורס – גודוי קרוז

24:15 ראסינג – הוראקאן

02:25 ולס – ריבר פלייט

 

 

שני  4.2

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 דארושפקה – אנדולו אפס (סל טורקי)

21:25 סט.פאולי – אוניון ברלין (בונדסליגה 2)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:50 ווסטהאם – ליברפול

 

שלישי 5.2

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 דורטמונד – ורדר ברמן (גביע גרמני)

ספורטHD2

19:25 המבורג – נירנברג משולב עם היידנהיים – לברקוזן (גביע גרמני)

21:40 המשחק יעודכן בהמשך (גביע אנגלי,גומלין)

22:00 ווסט ברומיץ' – ברייטון (כיאל, גביע אנגלי, גומלין, משולב)

ספורטHD3

22:00 באסטיה – קון, שמינית גמר הגביע הצרפתי

ספורטHD4

19:50 פרולונדה – רד בול מינכן (גמר ליגת האלופות בהוקי קרח)

 

רביעי 6.2

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 לייפציג – וולפסבורג (גביע גרמני)

21:40 הרטה ברלין – באיירן מינכן (גביע גרמני)

ספורטHD2

19:25 וילפראנש – פ.ס.ז' (שמינית גמר הגביע הצרפתי)

21:35 אברטון – מנ' סיטי  

ספורטHD3

19:55 ריין נקר לוון – ורדאר (כדוריד אלופות)

21:40 שאלקה – פורטונה דיסלדורף (גביע גרמני)

 

חמישי 7.2

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 ווצלאר – פלנסבורג (כדוריד גרמני)

ספורטHD4

21:55 גנגאן -ליון, שמינית גמר הגביע הצרפתי

 

שישי 8.2

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 קלן – סט.פאולי (בונדסליגה 2)

21:25 מיינץ – לברקוזן

ספורטHD2

21:40 אסטון וילה – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

21:25 גנק – סטנדארד ליאז'

ספורטHD4

22:25 מורירנסה – פורטו

 

Check Also

מיזם ההנצחה של בית אבי חי בסלקום tv

לציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה, סלקום tv תעלה את מיזם ההנצחה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.