יום רביעי , אוקטובר 28 2020
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 11.1 – 5.1

 

שבת 5.1

ספורט1 + ספורט1 HD  

14:20 בורנמות – ברייטון (כיאל) עם פריצות לווסטהאם – ברמינגהאם (גביע אנגלי)

16:50 דרבי – סאותהמפטון (גביע אנגלי)

19:20 ניוקאסל – בלקבורן (גביע אנגלי)

21:55 בורז' – ליון (גביע צרפתי)

ספורטHD2

14:20 מנצ'סטר יונייטד – רדינג (גביע אנגלי)

16:50 צ'לסי – נוטינגהאם פורסט (גביע אנגלי)

19:20 בלקפול – ארסנל (גביע אנגלי)

ספורטHD3

15:45 (K.O 16:00) הפועל ק"ש-הפועל ת"א

18:05 (K.O 18:15) מכבי פ"ת – מכבי חיפה עם פריצות להפועל חיפה-הפועל חדרה

ספורטHD4

17:00 גמר טורניר קטאר בטניס

19:55 לקראת בני סכנין – בית"ר י-ם

20:25 (K.O 20:30) בני סכנין – בית"ר י-ם

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט1

     

ראשון 6.1

ספורט1 + ספורט1HD

15:50 מנצ'סטר סיטי – רותרהאם (גביע אנגלי)

20:10 (K.O 20:30) בני יהודה – הפועל ב"ש

ספורטHD2

15:50 ק.פ.ר. – לידס (גביע אנגלי)

18:20 ניופורט – לסטר (גביע אנגלי)

20:25 אסטודיאנטס – ריאל מדריד (סל ספרדי)

ספורטHD3

16:25 באנביט – פנרבחצ'ה (סל טורקי)

19:25 אולימפיאקוס (בלאט) – א.א.ק. אתונה (סל יווני)

ספורטHD4

13:25 חובנטוד בדאלונה (דוסון) – ולנסיה (סל ספרדי)

15:15 אנדרז'יו – מארסיי (גביע צרפתי)

18:10 בורדו – לה האבר (גביע צרפתי)

21:40 פונטיווי – פ.ס.ז'. (גביע צרפתי)

 

שני  7.1

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 דארושפקה – טורק טלקום (לנדסברג, סל טורקי)

21:55 ליל – סושו (גביע צרפתי)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:35 וולבס – ליברפול (גביע אנגלי)

ספורטHD4

23:10 פורטו – נסיונאל

 


 

שלישי 8.1

ספורט1 + ספורט1HD

21:55 טוטנהאם – צ'לסי (חצי גמר גביע הליגה האנגלי)

ספורטHD2

21:55 ליון – שטרסבורג (רבע גמר גביע הליגה הצרפתי)

ספורטHD3

18:55 פרולונדה אינדיאנס – פלזן (חצי גמר ליגת האלופות בהוקי קרח, משחק 1, משולב)

20:30 רד בול מינכן – רד בול זלצבורג (חצי גמר ליגת האלופות בהוקי קרח, משחק 1,משולב)

ספורטHD4

22:25 ספורטינג חיחון – ולנסיה (שמינית גמר הגביע הספרדי)

 

רביעי 9.1

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 זניט (מקל) – זאגרב (טופ 16, יורוקאפ)

21:40 מנ' סיטי – ברטון (חצי גמר גביע הליגה האנגלי)

ספורטHD2

20:25 ג'ירונה – אתלטיקו מדריד (שמינית גמר הגביע הספרדי)

22:25 ריאל מדריד – לגאנס (שמינית גמר הגביע הספרדי)

ספורטHD3

21:25 ויאריאל-אספניול עם פריצות לחטאפה – ויאדוליד (שמינית גמר הגביע הספרדי)

ספורטHD4

19:40 מונאקו –  רן (רבע גמר גביע הליגה הצרפתי)

22:00 פ.ס.ז' – גנגאן (פריצות לבורדו – לה האבר, רבע גמר גביע הליגה הצרפתי)

 

חמישי 10.1

ספורט1 + ספורט1HD

19:05 קוריאה – גרמניה (אליפות העולם בכדוריד)

21:05 צ'ילה – דנמרק (אליפות העולם בכדוריד)

ספורטHD2

21:25 בטיס – ריאל סוסידאד (שמינית גמר הגביע הספרדי)

ספורטHD4

20:25 אתלטיק בילבאו – סביליה (שמינית גמר הגביע הספרדי)

22:25 לבאנטה – ברצלונה (שמינית גמר הגביע הספרדי)

 

שישי 11.1

ספורט1 + ספורט1HD

15:50 יפן – מקדוניה (אליפות העולם בכדוריד)

18:50 איסלנד – קרואטיה (אליפות העולם בכדוריד)

21:20 ברזיל – צרפת (אליפות העולם בכדוריד)

ספורטHD2

21:40 לידס – דרבי (צ'מפיונשיפ)

 

Check Also

סרט שחור לבן

לזכרו של יהודה ברקן נשדר ב- 8HOT את הסרט "בלי בושה" הערב (25.10) ב-21:00. בימים שני עד רביעי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.