יום ראשון , יולי 25 2021
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 1.2 – 26.1

 

שבת 26.1

ספורט1 + ספורט1HD

15:00 ראלי מונטה קרלו

16:20 חגיגה גרמנית על גבי דורטמונד – האנובר

19:20 ורדר ברמן – איינטרכט פרנקפורט (טוואטחה)

21:20 קרואטיה – שבדיה (אליפות העולם בכדוריד, משחק על מקום 5)

03:00 (בין שבת לראשון) קית תורמן – חוססיטו לופס, איגרוף

ספורטHD2

14:20 אקרינגטון – דרבי

16:50 מנצ'סטר סיטי – ברנלי עם פריצות לברייטון (כיאל) – ווסט ברומיץ'

19:20 מילוול – אברטון (גביע אנגלי)

21:35 ווימבלדון – ווסטהאם (גביע אנגלי)

02:25 (בין שבת לראשון) אלדוסיבי – ראסינג

ספורטHD3

14:10 טורק טלקום (לנדסברג) – סקאריה (סל טורקי)

16:25 טופאש בורסה – קרשיאקה (סל טורקי)

18:20 ספרד – מצרים (אליפות העולם בכדוריד, משחק על מקום 7)

20:40 פ.ס.וו איינדהובן – כרונינגן

ספורטHD4

15:45 (16:00 K.O) הפועל ת"א – בני יהודה

18:05 (18:15 K.O) הפועל רעננה – הפועל ב"ש (פריצות להפ' חיפה – הפ' ק"ש, 18:00)
20:15 (20:30 K.O) בית"ר י-ם – מ.ס. אשדוד

24:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 27.1

ספורט1 + ספורט1HD

13:25 ריאל מדריד – פואנלבראדה (סל ספרדי)

15:25 פיינורד – איאקס

19:55 לקראת מכבי נתניה – מכבי חיפה

20:25 (20:30 K.O) מכבי נתניה – מכבי חיפה

22:45 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1

 

ספורטHD2

15:25 אוסטנד – קלאב ברוז'

17:50 קריסטל פאלאס – טוטנהאם (גביע אנגלי)

19:55 צ'לסי –  שפילד וונסדיי (גביע אנגלי)

24:15 ריבר פלייט – פטרונאטו

02:25 (בין ראשון לשני) ניולס – בוקה ג'וניורס

ספורטHD3

13:00 ראלי מונטה קרלו

15:20 אליפות העולם בכדוריד (מקום 3)

18:20 גמר אליפות העולם בכדוריד

20:25 ברצלונה – מלאגה (סל ספרדי)

ספורטHD4

16:20 באיירן מינכן – שטוטגרט

18:50 דיסלדורף – לייפציג


 

שני  28.1

ספורט1 + ספורט1HD

17:55 גזיאנטפ – דארושפקה (סל טורקי, משולב)

19:00 פנאתינייקוס – אריס סלוניקי (סל יווני, משולב)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

18:55 איסטנבול בשאקשהיר – קסימפאשה עם פריצות לפנרבחצ'ה – מאלאטיאספור     

21:35 בארנט – ברנטפורד (גביע אנגלי)

 

שלישי 29.1

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אנגלית על גבי ארסנל – קארדיף + ניוקאסל – מנ' סיטי

ספורטHD2

19:25 בוכום – דואיסבורג (בנודסליגה 2)

21:50 מנצ'סטר יונייטד – ברנלי

ספורטHD3

21:35 ארסנל – קארדיף

ספורטHD4

21:40 מילאן-נאפולי (רבע גמר הגביע האיטלקי, משולב)

22:30 ולנסיה-חטאפה רבע גמר גביע ספרדי,גומלין (משולב)

 

 

רביעי 30.1

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 זניט (מקל) – קאזאן (יורוקאפ)

21:35 חגיגה אנגלית על גבי בורנמות – צ'לסי + טוטנהאם – ווטפורד

23:45 סיכום המחזור באנגליה

ספורטHD2

19:25 יאן ריגנסבורג – פאדרבורן (בונדסליגה 2)

21:50 ליברפול – לסטר

ספורטHD3

19:10 פיורנטינה – רומא (רבע גמר הגביע האיטלקי)

21:40 אטאלנטה – יובנטוס (רבע גמר הגביע האיטלקי)

ספורטHD4

20:20 בטיס – אספניול (רבע גמר גביע ספרדי, גומלין)

22:25 ברצלונה – סביליה (רבע גמר גביע ספרדי, גומלין)

 

חמישי 31.1

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 אוניון ברלין – קלן (בונדסליגה 2)

ספורטHD2

21:55 אינטר – לאציו (רבע גמר הגביע האיטלקי)

ספורטHD4

22:20 ג'ירונה – ריאל מדריד, רבע גמר גביע ספרדי, גומלין

 

שישי 1.2

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 דואיסבורג – דארמשטאט (בונדסליגה 2)

21:20 האנובר – לייפציג

ספורטHD2

19:50 משחק האולסטאר בכדוריד הגרמני

02:05 (בין שישי לשבת) סן מרטין – דפנסה אי חוסטיסיה

ספורטHD4

19:25 פנרבחצ'ה – גוזטפה

 

 

יש לבדוק גם

אשדוד בספורט3

נעביר בשידור ישיר את משחקה של מ.ס. אשדוד במוקדמות הקונפרנס מול קרבאך בספורט3 בשעה 18:55. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.