יום ראשון , ינואר 24 2021
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 25.1 – 19.1

שבת 19.1

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 וולבס – לסטר

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ליברפול – קריסטל פאלאס

18:55 סיכום היום באנגליה

19:15 ארסנל – צ'לסי

24:55 (בין שבת לראשון) ריבר פלייט – דפנסה אי חוסטיסיה

04:00 (בין שבת לראשון) מני פקייאו – אדריאן ברונר, איגרוף

ספורטHD2

13:50 אליפות העולם בכדוריד (משחקי מיקום)  

16:50 מנצ'סטר יונייטד – ברייטון (כיאל)

19:20 לייפציג – דורטמונד

ספורטHD3

16:20 חגיגה גרמנית על גבי לברקוזן – מנשנגלאדבך

18:50 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

21:20 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

23:30 קרבות וואן, אינדונזיה (ראשוני מ – 15:30)

ספורטHD4

15:30 אולפן שבת הגדולה

15:55(16:00 K.O) בני יהודה – מכבי נתניה

18:05 (18:15 K.O) מכבי חיפה – הפועל רעננה עם פריצות לבני סכנין – הפועל חיפה (18:00)

20:25 לקראת מכבי פ"ת – הפועל ב"ש

20:55 (21:00 K.O) מכבי פ"ת – הפועל ב"ש

23:00 פספורט – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 20.1

ספורט1 + ספורט1HD

15:20 האדרספילד – מנצ'סטר סיטי

17:50 פולהאם –  טוטנהאם

20:25 באסקוניה – ברצלונה (סל ספרדי)

ספורטHD2

15:25 אמן – פ.ס.וו איינדהובן

17:40 איאקס – הירנביין

21:20 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

ספורטHD3

13:50 אליפות העולם בכדוריד (משחקי מיקום)

16:20 אליפות העולם בכדוריד (משחקי מיקום)

18:50 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

ספורטHD4

13:55 גראן קנאריה – מורסיה (סל ספרדי)

16:20 נירנברג – הרטה ברלין

18:50 שאלקה – וולפסבורג

23:30 הגול כלול – תכנית סיכום היום בספורט 1

 

שני  21.1

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

21:20 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

18:55 בורסאספור – פנרבחצ'ה

21:55 בולטון – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD4

19:45 (20:00 K.O) מ.ס. אשדוד – הפועל ת"א

 

שלישי 22.1

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 טולוז – ריימס (גביע צרפתי)

21:55 מונאקו – מץ (גביע צרפתי)

ספורטHD2

20:55 אלבה ברלין – ריטאס וילנה (יורוקאפ)

 

רביעי 23.1

ספורט1 + ספורט1HD

16:20 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

18:50 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

21:20 אליפות העולם בכדוריד (סיבוב 2)

ספורטHD2

21:40 ברטון – מנ' סיטי, חצי גמר גביע הליגה האנגלי, גומלין

01:55 (בין רביעי לחמישי) ריבר פלייט – אוניון סנטה פה

ספורטHD3

19:25 סט.אטיין – דיז'ון (גביע צרפתי)

22:00 פס.ז' – שטרסבורג/גרנובל (גביע צרפתי)

 

חמישי 24.1

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 צ'לסי – טוטנהאם, חצי גמר גביע הליגה האנגלי, גומלין

24:30 (בין חמישי לשישי) הגרלת הקופה אמריקה

ספורטHD2

20:00 ראלי מונטה קרלו

21:55 אמיין – ליון (גביע צרפתי)

 

שישי 25.1

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 בשיקטאש – ארזורומספור

21:25 הרטה ברלין – שאלקה

ספורטHD2

21:55 ארסנל – מנצ'סטר יונייטד (גביע אנגלי)

02:05 דפנסה אי חוסטיסיה – סן לורנסו

ספורטHD3

18:20 חצי גמר אליפות העולם בכדוריד

21:20 חצי גמר אליפות העולם בכדוריד

 

Check Also

סקין טוק

לאור הצלחת העונה הראשונה HOT בידור גאים להציג: "סקין טוק", סדרת הראיונות של קרן ברטוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.