שבת , פברואר 22 2020
Home / טלויזיה / פברואר 2019 בערוץ MTV SHOW HD
לוגו MTV

פברואר 2019 בערוץ MTV SHOW HD

C:\Users\ben\Desktop\לוגואים ויאקום\2000px-MTV_Logo_2010.svg.png

ערוץ MTV SHOW HD: ערוץ 88 ב-HOT

 

לינדזי לוהאן – ביץ' קלאב- סדרה חדשה

ימי ראשון בשעה 22:45 

השחקנית, הזמרת והיזמית לינדזי לוהאן תרחיב את האימפריה שלה עם השקת מועדון חדש באי מיקונוס: "בית החוף של לוהאן".  אבל היא לא תעשה זאת לבד. לוהאן בחרה בקפידה קבוצה של מארחי VIP שיסייעו לה בהפיכת המועדון למילה האחרונה בתחום האירוח היוקרתי. אך כאשר הקווים בין עבודה ובין רומנטיקה מתחילים להיטשטש, הצוות לומד כי בכל הקשור ללוהאן סטנדרט המצוינות הוא גבוה, המרחב לטעויות מוגבל והמשרה שלך עשויה להיעלם בכל רגע.

 

– The Rideג'ניפר לופז ספיישל

יום חמישי,ה-28 בפברואר 21:15

ספיישל דוקומנטרי הבוחן את עלייתה לצמרת של ג'ניפר לופז, מי שהפכה ברבות השנים לאימפריית בידור של אישה אחת. הספיישל יספק ראיונות בלעדיים, סיפורי ילדות, קטעי תיעוד נדירים והצצה אינטימית אל חייה של אחת המוסיקאיות הפופולריות בהיסטוריה.

 

בגרות באמהות נערות בהריון עונה חדשה

ימי ראשון-חמישי,החל מה-3 בפברואר בשעה 18:30  

אשלי, בריאנה, ג'ייד, קיילה ולקסי הן חמש נערות המתמודדות עם הריון בגיל צעיר, ההיערכות לאימהות מוקדמת והקשיים הטיפוסיים הנלווים לחייה של בת עשרה נורמטיבית.


 

בגרות באימהותOG7  עונה חדשה

ימי ראשון-חמישי,החל מה-3 בפברואר בשעה 19:15  

עונה חדשה לסדרת הריאליטי המצליחה. במהלך פרקי העונה נמשיך לעקוב אחר נערות המתמודדות עם מעמדן כאימהות טריות. כל פרק יציג את מגוון האתגרים הניצבים בפני אימהות צעירות: נישואים, מערכות יחסים, תמיכת המשפחה, אימוץ, כספים, סיום לימודי התיכון, תחילת הקולג', מציאת עבודה, והמהלך הקשה והמרגש מכל: ההתקדמות אל עבר יחידה משפחתית משל עצמן.

 

חוקי המשיכה 7 עונה חדשה

ימי ראשון-חמישי,החל מה-10 בפברואר בשעה 22:00  

עונה חדשה לסדרה המסייעת ל-22 רווקים ורווקות למצוא את בן/בת הזוג המושלמים. ההערכה הראשונית של המתמודדים תכלול בחינה מדוקדקת מצד צוות שדכנים מקצועיים, פסיכולוגים ומקורביהם של המשתתפים (משפחה, חברים ובני/בנות זוג לשעבר). העונה יתכנסו הגברים והנשים בבית פאר בניו אורלינס כדי לזכות באהבת אמת ובפרס של מיליון דולר.

Check Also

השבוע שעבר עם ג’ון אוליבר- עונה חדשה

הקומיקאי שהוגדר כ"האיש הכי חשוב בטלוויזיה" חוזר בעונה חדשה  העונה השביעית של "השבוע שעבר עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.