יום רביעי , אוקטובר 27 2021
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 14.12 – 8.12

 

שבת 8.12

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 קרשיאקה – טורק טלקום (לנדסברג, סל טורקי)

14:20 בורנמות – ליברפול

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ארסנל – האדרספילד

18:55 סיכום היום באנגליה

19:15 צ'לסי – מנצ'סטר סיטי

21:35 לסטר – טוטנהאם  

01:30 גלורי קיקבוקסינג, רוטרדאם (ראשוני)

04:00 (בין שבת לראשון) וסילי לומצ'נקו – חוסה פדראסה (איגרוף)

ספורטHD2

10:55 חצי גמר אליפות העולם לקבוצות בכדורעף נשים

13:55 חצי גמר אליפות העולם לקבוצות בכדורעף נשים

16:50 מנצ'סטר יונייטד – פולהאם

19:20 הרטה ברלין – איינטרכט פרנקפורט

22:25 ויטוריה סטובאל – בנפיקה

ספורטHD3

15:45 (16:00 K.O) מכבי חיפה – הפועל ק"ש

18:05 (18:15 K.O) הפועל ב"ש – בני סכנין

20:40 זוולה – איאקס

24:15 דפנסה אי חוסטיסיה – קולון

ספורטHD4

13:55 דארמשטאט – אינגולשטאט (כהן)

16:20 שאלקה – דורטמונד משולב עם באיירן מינכן – נירנברג

20:00 לקראת בני יהודה ת"א – מכבי ת"א

20:25 (20:30 K.O) בני יהודה ת"א – מכבי ת"א

22:40 פספורט – סיכום השבת בספורט 1

ראשון 9.12

ספורט1 + ספורט1HD

14:10 בשיקטאש – דארושפקה (סל טורקי)

16:00 הונגריה – גרמניה  (אליפות אירופה בכדוריד נשים)

 

17:50 ניוקאסל – וולבס

20:00 (20:15 K.O) מכבי נתניה – הפועל חדרה

ספורטHD2

14:25 מגדבורג – אוניון ברלין (בונדסליגה 2)

16:20 מיינץ – האנובר.

18:50 מנשנגלאדבך – שטוטגרט

21:15 ריבר פלייט – בוקה ג'וניורס, גמר הליברטדורס, גומלין

02:25 (בין ראשון לשני) ראסינג – סן מרטין

ספורטHD3

13:55 גמר אליפות העולם לקבוצות בכדורעף, נשים

17:55 אקהיסרספור – פנרבחצ'ה (משולב)

18:55 אנדרלכט (סייף) – שרלרואה (משולב)

21:55 ספורטינג ליסבון – דספורטיבו אבס

ספורטHD4

15:25 אאמן – פיינורד

17:55 ריאל מדריד – גראן קנאריה (סל ספרדי)

 

שני  10.12

ספורט1 + ספורט1HD

17:55 באקשהיר – אנדולו אפס (סל טורקי)

21:50 אברטון – ווטפורד

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

18:55 אנקרגוצ'ו – איסטנבול בשאקשהיר

21:25 בוכום – סט. פאולי (בונדסליגה 2)

 

ספורטHD4

18:55 דנמרק – רוסיה (אליפות אירופה בכדוריד נשים)

21:55 סרביה – מונטנגרו (אליפות אירופה בכדוריד נשים)

 

שלישי 11.12

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 ולנסיה – זניט (מקל, יורוקאפ)

ספורטHD2

18:55 ספרד – רומניה (אליפות אירופה בכדוריד נשים)

21:55 הולנד – נורבגיה (אליפות אירופה בכדוריד נשים)

 

רביעי 12.12

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 טורק טלקום (לנדסברג) – טרנטו (יורוקאפ)

ספורטHD2

16:40 אליפות אירופה בכדוריד נשים

18:55 אליפות אירופה בכדוריד נשים

21:55 אליפות אירופה בכדוריד נשים

01:40 (בין רביעי לחמישי) אתלטיקו פראנאנסה – ג'וניור (גמר גביע הסודאמריקנה, גומלין)

ספורטHD3

17:25 אל עין (איחוד האמירויות) – וולינגטון (ניו זילנד, פלייאוף גביע העולם למועדונים)

 

חמישי 13.12

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 חגיגה אירופית על גבי  סביליה – קרסנודאר (מח' אחרון בשלב הבתים)

21:50 חגיגה אירופית על גבי סלטיק (ביטון) – זלצבורג (דאבור)

ספורטHD2

19:45  ויאריאל – ספרטק מוסקבה

21:50 אולימפיאקוס (נאתכו) – מילאן

01:55 (בין חמישי לשישי) הוראקאן – ארחנטינוס ג'וניורס

ספורטHD3

19:45 לאציו – איינטרכט פרנקפורט (טוואטחה)

21:50 לייפציג – רוזנבורג

ספורטHD4

19:45 וידי – צ'לסי

21:50 ארסנל – קראבח

 


 

שישי 14.12

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 דואיסבורג – המבורג (בונדסליגה 2)

21:20 נירנברג – וולפסבורג

ספורטHD2

18:55 גוזטפה – בורסאספור

21:40 שפילד יונייטד – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD4

18:25 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד נשים

21:55 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד נשים

 

יש לבדוק גם

משפחת רוסליני

משפחת רוסליני THE ROSSELLINIS     אלסנדרו רוסליני, הנכד הבכור של הבמאי האיטלקי הנודע, רוברטו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.