יום רביעי , יולי 24 2019
Home / כללי / וידאו+אודיו: מחווה ב"משפחה בהפתעה"
משפחה בהפתעה ,פוסטר רשמי, באדיבות קולנוע חדש SB

וידאו+אודיו: מחווה ב"משפחה בהפתעה"

שירו של ג'וני האלידיי מתוך סרטו של דני בון משפחה בהפתעה
לפני כשנה הלך לעולמו הזמר הצרפתי ג'וני האלידיי, ג'וני שנקרא במקור, ז'אן פיליפ סמט, אהב מאד קולנוע וגם הופיע בכמה סרטים. דני בון היה מיודד עם ג'וני האלידיי, והיתה ביניהם הערכה הדדית מאד גדולה.

את סרטו האחרון "משפחה בהפתעה" מקדיש דני בון לג'וני האלדיי, אבל לא רק בצורת כיתוב בסופו של הסרט, אלא בצורת מחווה מרגשת ומצחיקה כאחת: בשיאו של הסרט מבצע השחקן האגדי פייר רישאר את אחד השירים של ג'וני האלידיי, השיר הנקרא Que je t'aime כלומר "כמה שאני אוהב אותך".

אלא שגיבורי הסרט מגיעים מהשטי, האזור בצפון צרפת הגובל עם בלגיה. לאנשי השטי צרפתית משלהם הנקראת שטימי. פייר רישאר בעצמו, כמו מרבית משחקני הסרט האחרים, נולד באזור. הוא חוזר לשפת האם שלו ושר את השיר לאשתו בסרט אותה מגלמת הזמרת/שחקנית לין רנו בשפת השטימי. רישאר שר QUE TE KERRE לאורך הבית עולים על המסך כתוביות כמו קריוקי וקהל הצופים מוזמן לשיר עם פייר רישאר ועם שאר שחקני הסרט QUE TE KERRE, בעוצמה ועם כל הלב. זוהי מחווה של אהבה וגעגוע מיוצר גדול אחד דני בון ליוצר גדול אחר ג'וני האלידיי.

בטקס הסזאר בשנה שעברה הוענק לדני בון בפעם הראשונה בטקס היוקרתי, פרס חביב ידי הקהל, לסרטו הקודם 'פשיטה מטורפת", לאחר נאום קצר הוא ביקש לומר כמה דברים על חברו שנפטר זמן קצר לפני כן, האיש שאהב קולנוע כך הוא מכנה אותו, וזה הוביל לסרטון מיוחד לזכרו של האלידיי. לין רנו, השחקנית זמרת הוותיקה שהפכה לאמו הרוחנית של דני בון ולאמו הקולנועית ודני בון הודו לג'וני האלידיי: Merci Johnny Hallyday.

הנה הביצוע המקורי של ג'וני האלידיי

הטריילר לסרט, שעולה היום בישראל

בדוק גם

וידאו: המפצחת בסלקום tv

cid:image002.png@01D4EE0D.84BD21C0 סדרת הפשע המצליחה ביותר בצרפת "המפצחת" Profilage S1 העונה הראשונה תעלה במלואה בסלקום tv …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.