יום שלישי , ינואר 26 2021
ינואר 2019 ב-יס vod

ינואר 2019 בשירות ה- VOD של יסהאחיות המוצלחות שלי – עונה 3\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\7594-7_OHAD-ROMANO-0309_mrg_blue-rgb_yes.jpg

פרק ראשון ב17.1- והחל מ-18.1, כל הפרקים ב-BINGE,

רק לצופי yes ו-STINGTV

האחיות המוצלחות שלי חוזרות לעונה שלישית ומרגשת.

אנחנו חוזרים לאורית, נטלי ומור, האחיות לבית קטן.

נטלי (נלי תגר) סוף סוף עולה על הדרך הנכונה, היא כבר לא מתלוננת על הספה ומוכנה, לראשונה, לצאת לעולם ולהתחיל את הדרך שלה למעלה. אבל היא עדיין נטלי, זאת אומרת שהיא לא מוכנה להתפשר על פחות ממדויק, היא לא הולכת לבזבז יותר זמן על דברים שלא מתאימים לה מה שכמובן גורם לה לבזבז המון זמן. היא רוצה להגשים את עצמה ועכשיו רק נותר לה לגלות מה היא בכלל רוצה להגשים.

אורית עומדת להיות אמא? איך קוראים לתפקיד החדש בחייה? גם היא לא סגורה על זה. הרבה דברים קורים לה בפעם הראשונה- מהמשפחה המשתנה ועד משימה חדשה וגרנדיוזית שהיא לוקחת על עצמה- שוב במערכת החינוך. הפעם, היא בטוחה, היא הולכת לעשות הכל אחרת

מור נפרדת מהבסיס הצבאי שסבלה בו בשתי העונות הקודמות אבל החיים באזרחות לא פחות מאתגרים, צה״ל עדיין רודף אותה והיא מתכננת את הטיול הגדול שלה ומתה כבר לעוף מפה. אבל הנסיעה הקרבה תביא איתה גם התמודדויות לא קלות עם השאלות מי את ומי החברים שלך

יוצרות הסדרה: נועה ארנברג, גלית חוגי

במאי: גורי אלפי

שחקנים: טס השילוני, דנה אברהם סמו, נלי תגר, עלמה זק, תיקי דיין , גלעד כהנא , גילי סער , שלומי אברהם , מיה לנדסמן , דור כאהן, דניאל קמינסקי. שחקנים אורחים: אורנה בנאי, אסי ישראלוף, אמה אלפי, טלי אורן, גל תורן ועדי חבשוש

חברת הפקה: טדי הפקות

 

VOD> yes דוקו

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוץ  yesדוקו לחודש ינואר

קינג ביבי | King BibiC:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\king_bibi_2.jpg

החל מ-9.1 רק לצופי yes ו-STINGTV

בכורה טלוויזיונית לסרט המדובר המופע של בנימין נתניהו.

הביוגרפיה של בנימין נתניהו רצופה אינספור הופעות תקשורתיות שעזרו לו לבצר את מעמדו.

עשרים שנה לפני המופע הנשיאותי של דונלד טראמפ, נתניהו הבין את הרווח הפוליטי הנובע מהתעמתות מתמדת עם התקשורת ופנייה ישירה לציבור.

בעזרת חומרים ארכיוניים מרתקים מהופעותיו לאורך השנים, חלקם נדירים, סוקר הסרט "קינג ביבי" את עלייתו לשלטון: החל בימים שבהם כיכב כמומחה לטרור בטלוויזיה האמריקאית של שנות ה-80, דרך התוודותו בשידור חי על פרשת הקלטת הלוהטת, ועד שהשיג שליטה מלאה ברשתות החברתיות והפסיק כמעט להעניק ראיונות לתקשורת הישראלית. מאולפן אחד למשנהו, ביבי הפך מאחת התקוות הגדולות של הפוליטיקה הישראלית למנהיג מעורר מחלוקת שרבים בארץ רואים בו מושיע, ואחרים – פוליטיקאי שלא יבחל בדבר כדי להיאחז בשלטון.

בימוי: דן שדור | הפקה: לירן עצמור | תסריט: דן שדור | עריכה: נטע דבורקיס, דן שדור | עיצוב פסקול: איציק כהן |

מוסיקה: קרני פוסטל | הפקה: לירן עצמור – "עצמור הפקות".

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה ומועצת הפיס לתרבות ולאמנות.

(87 דק', ישראל, 2018) פסטיבל ירושלים 2018


 

אתה מת רק פעמיים | You Only Die TwiceC:\Users\adit\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\104011-1140x610.jpg

החל מ-23.1 רק לצופי yes ו-STINGTV

שיחת טלפון מפתיעה מבשרת לאמו של במאי הסרט כי היא היורשת החוקית של בית, בצפון היקר של לונדון. כל שיהיה עליה לעשות הוא להוכיח שהיא בתו של ארנסט בכינסקי. אלא שכמה ימים מאוחר יותר מתגלה באוסטריה מידע שמדהים את בני המשפחה: תעודת פטירה נוספת חושפת אדם עם אותו שם ומספר זהות, שנולד באותו יום ובאותו מקום בהם נולד ארנסט בכינסקי.

מי גנב את זהותו ואת סיפור חייו של סבא ארנסט? מאיזה גורל ניסה להימלט?  כל התשובות המפתיעות – במותחן הדוקומנטרי שכבש את לב הצופים והמבקרים בפסטיבל דוקאביב האחרון.   

יוצרי הסרט: יאיר לב, דוד דרעי | בימוי: יאיר לב | תסריט: יאיר לב, דוד דרעי | עריכה: יניב רייז | צילום: דוד דרעי

תחקיר: ניקו הופינגר | פסקול: אבירם וילנסקי, אבי מזרחי | מוזיקה: יונתן בר גיורא | הפקה: דוד דרעי, מרקוס גלזר

חברת הפקה: ד.ד. הפקות, Ngf – אוסטריה

הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן רבינוביץ לאמנויות וועידת התביעות. (92 דק', ישראל/אוסטריה, 2018) פרס הקהל – פסטיבל דוקאביב 2018

 

VOD KidsW:\VOD_Content\VOD PICs\ילדים\יס עם מי לגדול\סוד הגן של תמר 2\עונות השנה פרק 1\VP000839301.JPG

חורף חמים

ממתין לכם בקטלוג, בספריית yes עם מי לגדול, לצופי yes

גשם, מגפיים, רוח ומבול של חברים לבלות איתם בחורף: תמר וסול, דוד חיים, יובל המבולבל, אוטוגלידה של אסתר וחברים נוספים בתכניות אהובות על החורף.


W:\VOD_Content\VOD PICs\ילדים\יס עם מי לגדול\שקופיות ותמונות\טו בשבט\VP000849752.JPG

טו בשבט מלבלב

החל מ-13.1, בספריית yes עם מי לגדול , לצופי yes

חגיגה ירוקה המוקדשת לטבע, לאדמה ולאיכות הסביבה. מגוון תכניות מעשירות לילדים, שירים, DVDs ועוד, במיוחד לחג הנטיעות.


 

דְרוֹרֶמִי והחבובונים W:\VOD_Content\VOD PICs\ילדים\ערוץ הכוכבים (משה קורן)\תמונות ינואר 2019\דרורמי והחבובונים - פוסטר סדרה רוחב - Copy.jpg

החל מ-20.1 בכוכבי הילדים, לצופי yes ו-STINGTV

סדרה מוזיקלית חדשה. בשכונת מלודיה, על גבעת הרמוניה, גר דרורמי, אמן ילדים מוזיקלי, כאן הוא כותב שירים ומתאמן לקראת הופעותיו, חבריו החבובונים מגיעים אליו להתייעץ, לשיר וליצור. ומסיימים כל פרק עם שיר חביב.

 

חנות הספרים של שין שיןW:\VOD_Content\VOD PICs\ילדים\סדרות ילדים\גברת שין שין\shin-shin-1 - Copy.jpg

החל מ-20.1 בכוכבי הילדים, לצופי yes ו-STINGTV

שין שין היא מספרת סיפורים קסומה. בחנות הספרים המכושפת שלה הסיפורים מתעוררים לחיים. בעזרת סיסמת הקסם, הספר המכושף נפתח והילדים נכנסים אל תוך הסיפור, הם מפליגים בדמיון ומוצאים פתרון לכל בעיה.


 

ד"ר מולקולה\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\DSC_7225 (1).jpg

החל מ-20.1 בספריית yes  עם מי לגדול=> , לצופי yes ו-STINGTV

דוקטור מולקולה, המדען המטורף, בסדרה חדשה עם ניסויים, שיקויים ופיצוצים. הדוקטור נמצא הפעם במחסן המעבדה שלו, שם הוא עף על המדע, מתלהב ומדגים את הניסויים שהוא הכי אוהב. מנורות לבה, אש שורקת, קרח חם, בועות סבון ענקיות ועוד המון הפתעות הם החומרים שמהם עשויה הסדרה החדשה – בלאגן במעבדה.  

VOD>סדרות

פירוט מלא ניתן למצוא בקובץ מומלצי ערוצי הסדרות לחודש ינואר

האמת על פרשת הארי קוברט I The Truth About the Harry Quebert Affairhttps://yespress.co.il/fotoweb/cache/5000/Content_1/2018/11/05/harryquebert_keyart_vertical_twolayered.t5be03b35.m1200.x6BMkGXU4.jpg

החל מ-6.1 בסדרות חדשות וב-Binge, רק לצופי yes

רב המכר של רומן המתח פרי עטו של ג'ואל דיקר עבר עיבוד למיני סדרה, בת עשרה פרקים, דרמת מתח מטלטלת בכיכובו של פטריק דמפסי ("האנטומיה של גריי") שחוזר לטלויזיה שלוש שנים לאחר שעזב את "האנטומיה של גריי".

מרקוס גולדמן הוא סופר צעיר ומצליח, כוכב עולה שכתב רב מכר וכעת שרוי במחסום כתיבה. מתוך ניסיון לפתוח את החסימה הוא נוסע לבקר את המורה והמנטור שלו מימי לימודיו באוניברסיטה, הסופר המפורסם הארי קוברט (פטריק דמפסי) שחי בעיירת חוף קטנה במיין. בעוד מרקוס מנסה למצוא השראה לכתיבה, מתגלה גופה בחצר ביתו של קוברט שהופך לחשוד המידי ברצח. מדובר בגופתה של נולה קלרגן בת ה-15 שנעלמה לפני עשרות שנים. מרקוס מאמין בחפותו של הארי אבל לאט לאט מגלה מידע  שגורם לו להתחיל ולפקפק וסיפור רחב יריעה על אהבה אסורה, תשוקה וייסורים נחשף בפניו.

 

מקביל 2I     Counterpart 2 \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\cps1_101sg_splt00001126_01_43_35_01_a.jpg

החל מ-14.1 בסדרות חדשות, רק לצופי yes

עונה חדשה לדרמת מתח המד"ב המעולה.

בעונה השניה אנחנו מוצאים את שני ההאוורדים כל אחד בעולמו של השני: מאחר שהמעבר בין העולמות נחסם לאחר אירועי הטרור, הם נאלצים להסתגל כדי לשרוד. האוורד פריים מתחבא בחייו של האוורד אלפא, עובד בעבודתו וחי בביתו.. עם אשתו אמילי. האוורד אלפא כלוא באתר שחור ומסתורי בשם אקו, מנותק מכל מי שהוא מכיר. בעוד המלחמה הקרה בין העולמות מסלימה והמחלוקות מתעצמות, שני הגברים מוצאים את עצמם הופכים יותר ויותר דומים אחד לשני.

 

נפילות חדות I Black MondayG:\Yes Series Channels\היילייטס\2019\ינואר\עיצובים מאסף\BlackMonday.jpg

החל מ-22.1 בסדרות חדשות, רק לצופי yes

דרמה קומית פרובוקטיבית ושערורייתית חדשה מבית Showtime בכיכובם של זוכה גלובוס הזהב דון צ'ידל ("מלון רואנדה", "הנוקמים: מלחמת האינסוף"), זוכה הגראמי אנדרו רנלס ("בנות") ורג'ינה הול ("טיול בנות").

הסדרה לוקחת את הצופים בחזרה אל ה- 19 באוקטובר 1987 – הידוע בכינוי "יום שני השחור" – היום בו התרסקה בורסת המניות את ההתרסקות הגדולה ביותר שידע וול סטריט מימיו. לא ידוע מי הצליח להפיל אותה.. עד היום. זהו הסיפור על איך קבוצה של אאוטסיידרים פעלו נגד בעלי הדם הכחול, המיוחסים של מועדון וול-סטריט, ובסופו של דבר הביאו לקריסתן של לימוזינת למבורגיני, תקרת זכוכית ושל המערכת הפיננסית הכי גדולה בעולם.  


\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\smilf-epi101-2504_ri.jpg

סינגל מילפית 2 I Smilf 2

החל מ-22.1 בסדרות חדשות, רק לצופי yes

הקומדיה השחורה ועטורת השבחים מבית Showtime חוזרת בעונה חדשה!

הסדרה מספרת את עלילותיה הסמי- אוטוביוגרפיות של ברידג'יט בירד  (פרנקי שו, "מיסטר רובוט"), אם חד הורית ממעמד הפועלים שמתאמצת לתת לבנה בן השלוש לארי בירד (כן, כמו שחקן הכדורסל) את החיים הטובים ביותר שתוכל, או לפחות קצת מעל מה שהיא קיבלה.
העונה השנייה עוסקת בחיפוש של ברידג'יט אחרי תשובות ונראה שהיא לא מוצאת הרבה. היא מתחילה לאבד תקווה, בעודה מנסה למצוא כוח עליון או לפחות כוח כלשהו שיעשה סדר ביקום שלה.

לצידה של שו מככבים זוכת כמה פרסי אמי רוזי אודונל – בתפקיד הטלוויזיוני הראשי הראשון שלה- בתפקיד טוטו, אימה העקשנית והמתוסבכת של ברידג'יט. מיגל גומז מגלם את ראפי, בן זוגה לשעבר ואביו של לארי. סמארה וויבינג האוסטרלית בתפקיד נלסון רוז טיילור, שדרנית הספורט הזוהרת ובת זוגו החדשה של ראפי. קוני בריטון ("נאשוויל", "אורות ליל שישי") מתארחת בתפקיד הבוסית הלא יציבה של ברידג'יט, וגם רייבן גודווין (glee) כחברתה הטובה והכנה של ברידג'יט.

 

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

הבלתי רשמיים | The Unorthodox https://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/the_unorthodox_poster_final.t5c0e2a51.m1200.xFRx2j-0-.jpg

1.1

דרמה ישראלית

במאי: אלירן מלכה, ישראל 2018

שחקנים: שולי רנד,  יעקב כהן,  יואב לוי,  גולן אזולאי,  שיפי אלוני,  אור לומברוזו,  צחי גראד,  יגאל נאור

תקציר: השנה היא 1983 וליעקב כהן, בעל בית דפוס ירושלמי, נשבר מלהוריד את הראש. בהחלטה של רגע הוא מחליט להקים רשימה מזרחית-חרדית שתרוץ לעיריית ירושלים. הוא אוסף שני חברים, שלאף אחד מהם אין מושג בפוליטיקה, ויחד הם מאלתרים את מסע הבחירות המפתיע ביותר שהיה כאן. בלי אמצעים, בלי קשרים, בלי כסף אבל עם הרבה זעם ותשוקה. כנגד כל הסיכויים, הם מצליחים להיכנס לעירייה, רק שמאותו הרגע הכול משתבש. 94 דקות

https://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/gb_gibor-poster.t5c0e00cd.m1200.xd2cHDRJj.jpg

גיבור בעננים  |  Gibor baananim

3.1

ילדים

במאי: אביעד קידר, ישראל 2018

שחקנים: יובל שם טוב,  עירית בלבן,  ורד פלדמן,  עודד פז,  רועי ארז,  שי לוי,  אורי עטיה,  אסף דגני

תקציר: בכפר טפליקוקו, שממוקם מעל העננים ואחראי על ייצור העננים והגשם בכל העולמות, מופרת השלווה. מלכת החול מגיעה ומציבה אולטימטום בפני הדורפינים (תושבי הכפר הכחלחלים) לפיו יש להם שלושה ימים לארוז את חפציהם ולהסתלק מן הכפר, אחרת תהפוך את כל יושביו לפסלי חול. דיבל הפחדן ודובל הטיפש יוצאים למסע בעולם בני האדם במטרה לאתר את הגיבור המיוחל שיציל את הכפר. בנחישותם הם מצליחים לגייס את "יובל המבולבל" למשימה מתוך אמונה שהוא הגיבור שיחזיר את השמחה והאושר אל הכפר. 82 דקות

 

מייגן לוי  |  Megan Leaveyhttps://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/10461_megan_leavey_poster_playnet.t5c0e05e5.m1200.xRseZgh3T.jpg

10.1

דרמה

במאי: גבריאלה קאופרת'ווייט, ארה"ב 2017

שחקנים: קייט מארה,  אידי פאלקו

תקציר: מייגן לוי היא חיילת בצבא ארצות הברית, צעירה שהתגייסה בשביל לברוח מההורים, מהבית, מהחיים האמיתיים. בעקבות לילה מלא אלכוהול היא מוצאת את עצמה עומדת בפני משפט צבאי על התנהגות פרועה, ונשפטת לעבודות שירות ביחידת הכלבנים. בזמן הניקיונות המתישים היא נתקלת ברקס, כלב אגרסיבי במיוחד, ולמרבה ההפתעה מתפתח ביניהם קשר בלתי מוסבר. מול כל המכשולים וכנגד כל הסיכויים, מייגן מחליטה שהיא ורקס ימשיכו את הקריירה הצבאית שלהם ביחד. 116 דקות

 

היה היה בדדפול – גרסת לכל המשפחה | Once Upon A Deadpoolhttps://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2016/05/19/deadpool_intl_busshelter_campi_ka.t573d6623.m1200.x_zDCnzjL.jpg

15.1

רקע:

עוד משנת 2006, כאשר ראיין ריינולדס התחיל לבשל את קנוניית “דדפול” (Deadpool) שלו, פוקס (Fox) רצתה שהוא יתחשב בקהל הצעיר ויפיק סרט שמותר לצפייה לילדים בליווי הורים. כדי לשמור על צביונו של שכיר החרב החצוף, ריינולדס סירב בתוקף. לבסוף הוא הסכים להפיק גרסה משפחתית ל”דדפול 2″ בשני תנאים – שחלק ניכר מההכנסות של הסרט יתרם לעמותה לבחירתו, ושהוא יחטוף את השחקן פרד סבאג'. למרות (ואולי בגלל) המוזרות שבדרישה, פוקס הסכימה.

אקשן בדיוני

במאי: דייוויד ליטץ', ארה"ב 2018

שחקנים: ריאן ריינולדס, מורנה בקארין, טי ג'יי מילר, ג'וש ברולין, זאזי ביטס

תקציר: דדפול נמצא בצומת בחיים – עכשיו שהוא נקם באלה שעיוותו אותו והפכו אותו למי שהוא, אין לו ממש כיוון בחיים. הוא מנסה להצטרף אל האקס-מן, אבל זה לא ממש עובד לו – סוג של אי-התאמה, אפשר לומר. במקום זה הוא מחליט להציל את נשמתו של ילד מוטאנט עם כוחות על הרסניים, שלא טוב בלרסן אותם. ההחלטה להציל אותו נהיית קשה במיוחד כאשר קייבל, מוטאנט מהעתיד, מנסה לחסל את הילד על פשע שהוא עדיין לא ביצע. 119 דקות

 

בערה  |  Burninghttps://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/burning_burning_poster_playnet.t5c0e0eba.m1200.xmZnZkgzf.jpg

17.1

דרמה

במאי: לי צ׳אנג דונג, דרום קוריאה 2017

שחקנים: אה-אין יו,  ג'ונג סאו יון,  סטיבן יון

תקציר: יונגסו מתפרנס כנער שליח וחולם על קריירה כסופר. הוא פוגש בדרך מקרה בהמי, ידידה מימי בית הספר בדרכה לחופשה באפריקה, ובין השניים מתפתח רומן. יונגסו ממתין לה, מטפל בחתול שלה, אבל כאשר המי שבה, היא מביאה איתה בחור בשם בן, שמעורר מיד את חשדו. ואז המי נעלמת. 148 דקות


https://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/10597_dogman_poster_final1_playnet.t5c0e0703.m1200.xHN2fpZ3n.jpg

דוג-מן  |  Dogman

17.1

דרמה

במאי: מתאו גארונה, איטליה 2018

שחקנים: מרסלו פונטה,  אדמו דיוניסי,  אדוארדו פצ'ה,  אלידה בלדרי קלבריה

זוכה פרס השחקן בפסטיבל קאן והסרט הבינ"ל בפסטיבל ירושלים

תקציר: מרצ'לו, אדם עדין, פשוט ואהוב על הבריות, מבלה את ימיו במספרת הכלבים הקטנה שלו בפרבר האיטלקי בו הוא מתגורר, מוקף בכלבים בהם הוא מטפל, חבריו מהשכונה ובתו בת ה-9. בתום לב הוא מוצא את עצמו מסתבך עד מעל הראש עם סימונה, הבריון השכונתי שמטיל אימה על כל העסקים באזור. אך כשסימונה מותח את הגבולות קצת יותר מדי ומנצל את נאמנותו וטוב ליבו של מרצ'לו, ספר הכלבים הקטן מבין שהגיעה השעה להילחם על מקומו. 120 דקות


 

הבית עם השעון המסתורי  | The house With A Clock In Its Wallhttps://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/thwaciia_hwc_1sheet_lr_unitedking.t5c0e10a0.m1200.xxvLX90Ar.jpg

17.1

הרפתקאות

במאי: אלי רות', ארה"ב 2018

שחקנים: ג'ק בלאק,  קייט בלאנשט,  קייל מקלכלן,  קולין קמפ

תקציר: לואיס, ילד סקרן ויתום, עובר לגור עם דודו במה שמתגלה כטירה מכושפת. הוא עוזר לו למצוא שעון מסתורי בעל יכולת להביא את סוף העולם, שמסתתר בין כתלי הבית. 104 דקות


https://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/smallfoot_v_dd_ka_tt_2000x2841_300dpi_en.t5c0e1a3c.m1200.xYiNnE8PG.jpg

מפלצות בשלג  | Smallfoot

21.1

אנימציה

במאי: קארי קירקפאטריק,  ג'ייסון ריסיג, ארה"ב 2018

שחקנים: צ'אנינג טייטום,  ג'ינה רודריגז,  ג'יימס קורדן,  דני דה ויטו

תקציר: בקרב קהילת מפלצות השלג "ביגפוט" מסתובבת אגדה אורבנית המספרת אודות קיומם של יצורים קטנים ומופלאים בשם "סמולפוט", שהם למעשה בני אדם. שני ביגפוט סקרנים יוצאים להרפתקה להוכיח את השמועה ולהביא בחזרה לכפר הוכחה חיה. 96 דקות


https://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/blkk_poster_playnet.t5c0e02c7.m1200.xgkNea7tb.jpg

שחור על לבן  |  BlacKkKlansman

23.1

מתח

במאי: ספייק לי, ארה"ב 2018

שחקנים:  ג'ון דיוויד וושינגטוןאדם דרייבר,  טופר גרייס,   אלק בולדווין

תקציר: מבוסס על סיפורו האמיתי משנות ה-70 של רון סטולוורת׳, שהפך לשוטר השחור הראשון בקולרדו ספרינגס. במסגרת עבודתו כבלש משטרתי, סטולוורת' יצר קשר עם הסניף המקומי של ה-KKK והתחזה לאדם לבן שמעוניין להצטרף לארגון. סטולוורת׳ מצטרף טלפונית כפעיל בארגון מאחורי הקלעים, ולמפגשים נשלח פיל צימרמן, שוטר לבן שמתחזה אליו, בעודו מסתיר את יהדותו שלו. 128 דקות

 

הטורף (2018)  | The predatorhttps://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/thepredator_domestic_transitshelter_verp_finalart.t5c0e1cc7.m1200.xBHX8KMnl.jpg

30.1

מתח

במאי: שיין בלייק, ארה"ב 2018

שחקנים: אוליביה מאן,  אלפי אלן,  בויד הולברוק,  ג'ייקוב טרמבלי

תקציר: רימייק לסרט מ-1987. הציידים המאיימים ביותר של היקום, נוחתים ברחובות של עיירה קטנה ושקטה, כשהם מחוזקים ב-DNA של יצורים אחרים הקיימים ברחבי הגלקסיות. זה הופך אותם לחזקים, חכמים וכמובן קטלניים הרבה יותר. הכול קורה בגלל שנער צעיר מאיץ בטעות את הופעתם על פני כדור הארץ, וגורל הכדור נתון בידיהם של כמה חיילים סוררים ומדענים שינסו למנוע אסון כבד על המין האנושי. 107 דקות

 

הג'נטלמן והאקדח | The Old Man and the Gun https://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/tomatg_poster_datanobilling.t5c0e2bb5.m1200.x_1vNf4WJ.jpg

31.1

דרמה

במאי: דיוויד לאורי, ארה"ב 2018

שחקנים:  רוברט רדפורד,  ג'ון דיוויד וושינגטון,  אליזבת מוס,  סיסי ספייסק,  קייסי אפלק

תקציר: מבוסס על סיפורו האמיתי של פורסט טאקר, החל מהבריחה המתוקשרת שלו מכלא סאן קוונטין כשהיה בן 70, אל שורה של מבצעי שוד שלא ייאמנו. מי שלוקח חלק במרדף הוא הבלש ג'ון האנט, שהולך שבי אחרי דבקותו של פורסט באמונתו והאישה שאוהבת אותו, על אף המקצוע שבחר בו. 93 דקות

 

לצוד את האויב  | Hunter Killer https://yespress.co.il/fotoweb/cache/5001/Pictures_1/2018/12/10/hunter_killer_poster1_playnet.t5c0e1817.m1200.xpIVu_Pko.jpg

31.1

מתח

במאי: דונובן מארש, ארה"ב 2018

שחקנים: ג'רארד באטלר,  גרי אולדמן,  קומון

תקציר: ג'ו גלאס, קפטן צוללת אמריקאית, יוצא למשימת חילוץ שמטרתה לאתר צוללת אחרת שנקלעה למצוקה. בדרכם אל עבר הצוללת נקלעים גלאס והצוות שלו למצוד ימי של מורדים רוסים המחזיקים בנשיא רוסיה כבן ערובה. פרוץ מלחמת עולם שלישית נראה קרוב מתמיד, ועל כתפיו של גלאס מונחת האחריות הכבדה למנוע אותה. 121 דקות

 

סרטים נוספים שיעלו במהלך ינואר

 

שם הסרט

שם בעברית

תאריך עלייה לקטלוג

Vision

המסע ליושינו

01/01/2019

Pope Francis: A Man Of His Word

 

02/01/2019

Unfriended: Dark Web

 

02/01/2019

Paam Haita Yaelda Aka Once There Was A Child

פעם הייתה ילדה

03/01/2019

Bel Canto

בל קנטו

03/01/2019

Don't Worry He Won't Get Far On Foot

אל דאגה, הוא לא יגיע רחוק ברגל

03/01/2019

Nostalgia

נוסטלגיה

03/01/2019

Who We Are Now

מי אנחנו עכשיו

03/01/2019

Dr. Knock

ד"ר קנוק

05/01/2019

Won't You Be My Neighbor?

 

06/01/2019

Acts Of Violence

חטופות

10/01/2019

Lemonade (2018)

לימונדה

10/01/2019

Mission Kathmandu (Hebrew)

תופסת מפלצות (מדובב)

10/01/2019

Peppermint

נקמה חריפה

10/01/2019

Alpha (2018)

אלפא

11/01/2019

Hover

 

13/01/2019

Lean On Pete

 

16/01/2019

Land

אדמה

17/01/2019

White Boy Rick

הבחור הלבן ריק

17/01/2019

Simple Favor, A

בקשה מסתורית

17/01/2019

Lizzie

ליזי

17/01/2019

Leatherface

המנסרים מטקסס – ההתחלה

24/01/2019

What Will People Say Aka Hva Vil Folk Si

מה יגידו כולם

24/01/2019

Two Tails

נגנב על הזנב

24/01/2019

Two Tails (Hebrew)

נגנב על הזנב (מדובב)

24/01/2019

Searching (2018)

חיפוש

25/01/2019

Where Hands Touch

 

28/01/2019

Delorean

 

29/01/2019

Hell Fest

מבוך האימה

31/01/2019

Stolen Princess: Ruslan And Ludmila (Hebrew), The

הנסיכה הגנובה (מדובב)

31/01/2019

Delinquent Season, The

עונת השקרים

 

 

VOD STORE>קולנוע לב

 

ספיישל "סרטי מסעות" \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\111.jpg

החל מ-1.11 לצופי yes

אוסף סרטים מכל הזמנים, של גיבורים היוצאים חדורי מוטיבציה למסע, ועושים את דרכם לקראת מטרתם. בן שנאלץ לצאת עם ילדיו מהיערות בגלל אירוע משפחתי מצער, אלמה שמחפשת ברחבי אירופה אחר עץ הזית המשפחתי, וודי שמחליט לנסוע ברכב לנברסקה לאסוף את כספי הזכיה שלו, נג'אט שיוצא מביתו בתורכיה בניסיון נואש לאתר את אייטן בגרמניה, ריימונדה שחוזרת ממדריד לכפר ילדותה בכדי לפתור כמה עניינם משפחתיים בוערים, ומרקוס אקילה שיוצא לסקוטלנד כדי לפתור את תעלומת היעלמותו של אביו ושל שאר חיילי הליגיון התשיעי 20 שנה קודם לכן – כל אחד מהם יוצא למסע אבל בדרך מגלה את עצמו, את משפחתו וקרוביו, ואת היכולת שלהם להתמודד עם אתגרי החיים.

 

VOD>תוכניות מערוצים

 

Discovery

משפחת אירווין I  Crikey! It's The Irwins  \\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\Crikey-ItsTheIrwins_S01_Episode10.jpg

החל מ-1.1 בתוכניות מערוצים, ערוץ Discovery, לצופי yes ו-STINGTV

עבור משפחת אירווין – טרי, בינדי ורוברט – חיות הבר ושימורן נמצאים במרכז חייהם. זוהי למעשה מורשת המוקדשת למנוח סטיב ארווין צייד התנינים הגדול. כעת, הם פותחים ומשתפים את עולמם המדהים בסדרה מרתקת זו.

 

ערוץ ההיסטוריה\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\The_Clinton_Affair_VOD.jpg

פרשת קלינטון | THE CLINTON AFFAIR

החל מ-10.1 בתוכניות מערוצים, ערוץ ההיסטוריה, לצופי yes

לציון עשרים שנה לפתיחת הליכי ההדחה ההיסטוריים נגד נשיא ארה"ב ביל קלינטון, בעקבות פרשת האהבים השערורייתית שניהל עם מוניקה לוינסקי, מתמחה בבית הלבן באמצע שנות התשעים, ערוץ ההיסטוריה משדר בבכורה את הסדרה התיעודית המרתקת "פרשת קלינטון", מבית היוצר של הבמאים הדוקומנטריים זוכי האוסקר וה"אמי", אלכס גיבני ובלייר פוסטר.


 

ערוץ האוכל\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\הילה אלפרט.jpg

תוצרת איטליה עם הילה אלפרט

החל מ-1.1 בתוכניות מערוצים, ערוץ האוכל, לצופי yes

הילה אלפרט יוצאת לחקור את חומרי הגלם של איטליה ומגלה את הסודות מאחורי המתכונים האיטלקים האהובים.

ביקור במפעלים, מחלבות, יצרנים ארטיזנלים, חקלאים, בשלנים חובבים ושף אחד מפורסם.

.תוכנית על אוכל טוב עם חיבור עמוק של איטלקים לאיכות חסרת פשרות בייצור חומרי הגלם שהם (וגם אנחנו) צורכים באופן יומיומי

 

TLC

90 יום להתחתן I Days To Wed: Before The 90 Days\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\90DaysTo-WedBeforeThe90Days_S01_Episode13.jpg

החל מ-1.1 בתוכניות מערוצים, ערוץ TLC, לצופי yes

סדרת ריאליטי העוקבת אחר זוגות שביקשו או קיבלו אשרת שהייה מיוחדת של לארה''ב על מנת להתחתן. כעת, יש להם רק 90 יום להחליט האם האהבה חזקה מספיק לפני שתוקפה של הויזה תפוג והם ייאלצו לעזוב את ארה''ב.


 

VOD>ספיישלים מיוחדים

מבשלים לכם חורף טעיםW:\VOD_Content\VOD PICs\תכניות מערוצים\ענני לייף סטייל חדש\פאולה בראש טוב\VP000912823.JPG

החל מ-6.1

צבעים, טעמים וריחות. הצטרפו אלינו לבישולים של המאכלים שהכי כיף לאכול בחורף ונטעם מסרטי האוכל הטובים ביותר. שיהיה לנו חורף נעים וטעים.

בין הסרטים והסדרות: במטבח עם אימא, המטבח של סבתא, מרתה אופה, אהבה ולימונים, עגבניות ירוקות מטוגנות.

 

להתכרבל איתם\\yesdbs.co.il\Env\Users\Folders\Desktop\shirliz\nup_180091_1459_r.jpg

בסוף שבוע גשום במיוחד במהלך ינואר

סרטים וסדרות שיחממו לכם את הלב. כשבחוץ קר וגשום, מתכרבלים מול הטלוויזיה עם דרמות וקומדיות רומנטיות שהכי כיף להיכנס איתם מתחת לפוך.

בין הסרטים והסדרות: החיים עצמם, מקום בלב, מתוק ומר, חוקים משלה…

Check Also

וידאו: הרייגנים ב-יס דוקו

לציון 40 שנה לתחילת כהונתו של הנשיא ה-40 של ארה”ב נשדר את הסדרה החדשה – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.