יום ראשון , אוקטובר 17 2021
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 12.10 – 6.10

 

שבת 6.10

ספורט1 + ספורט1HD

14:25 לידס – ברנטפורד (צ'מפיונשיפ)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – אברטון

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 מנצ'סטר יונייטד – ניוקאסל

23:55 סאו פאולו – פלמיירס

ספורטHD2

14:00 ראלי בריטניה

16:50 טוטנהאם – קארדיף

19:20 באיירן מינכן – מנשנגלאדבך

ספורטHD3

13:55 מגדבורג – דינאמו דרזדן (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי דורטמונד – אאוגסבורג

19:30 (K.O 19:45) מכבי נתניה – בני יהודה

ספורטHD4

12:55 דארושפקה – גזיאנטפ (סל טורקי)

15:10 קרשיאקה – טופאש בורסה (סל טורקי)

17:45 (K.O 18:00) הפועל רעננה – מכבי חיפה

20:00 לקראת הפועל ב"ש – מכבי פ"ת

20:25 (K.O 20:30) הפועל ב"ש – מכבי פ"ת

22:40 פספורט – סיכום השבת בספורט 1

 

ראשון 7.10

ספורט1 + ספורט1HD

13:50 פולהאם – ארסנל

16:05 סאותהמפטון – צ'לסי

18:15 ליברפול – מנצ'סטר סיטי

20:25 א.א.ק. – אולימפיאקוס(נאתכו)

ספורטHD2

10:00 ראלי בריטניה

14:20 פרייבורג – לברקוזן

16:20 הופנהיים – איינטרכט פרנקפורט (טוואטחה)

18:50 לייפציג – נירנברג

21:00 מירוץ נאסקר, דלאוור

ספורטHD3

13:25 אסטודיאנטס – פואנלאברדה (סל ספרדי)

15:25 ווילם II – פיינורד

17:40 איאקס – אלקמאר

19:30 בנפיקה – פורטו

21:55 פורטימוננסה – ספורטינג ליסבון

ספורטHD4

04:35 (בין שבת לראשון) אליפות העולם בכדורעף נשים

07:20 אליפות העולם בכדורעף נשים

10:05 אליפות העולם בכדורעף נשים

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – בייג'ין גואן

17:55 פנרבחצ'ה – בשאקשהיר

20:25 ריאל מדריד – מלאגה (סל ספרדי)

22:30 ראלי בריטניה (דחוי מ – 14:00)

24:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1

01:55 ראסינג – בוקה ג'וניורס

 

שני  8.10

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד 17:00) טורניר שנגחאי, טניס

20:15 (K.O 20:30) הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד

03:00 WWE Monday Night RAW

ספורטHD2

04:35 (בין ראשון לשני) אליפות העולם בכדורעף נשים

07:20 אליפות העולם בכדורעף נשים

10:05 אליפות העולם בכדורעף נשים

13:15 אליפות העולם בכדורעף נשים

21:25 פ.צ. קלן – דואיסבורג (בונדסליגה 2)

 

שלישי 9.10

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד 17:00) טורניר שנגחאי, טניס

ספורטHD3

21:25 זאגרב – נובי סאד (ליגת האלופות בכדורעף גברים)

02:55 (בין שלישי לרביעי) בוטפוגו – ואשקו

 

רביעי 10.10

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד 17:00) טורניר שנגחאי, טניס

19:55 ריין נקר לוון – קריסטיאנסטאד (כדוריד אלופות)

ספורטHD2

04:35 (בין שלישי לרביעי) אליפות העולם בכדורעף נשים

07:20 אליפות העולם בכדורעף נשים

10:05 אליפות העולם בכדורעף נשים

13:15 אליפות העולם בכדורעף נשים

ספורטHD3

18:25 ססטמאלה – איסטנבול BB (ליגת האלופות בכדורעף גברים)

21:25 הולדינג גראץ – סלידרכט (ליגת האלופות בכדורעף נשים)

 

ספורטHD4

21:35  איטליה – אוקראינה (הכנה)

 

חמישי 11.10

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד 17:00) שמינית גמר טורניר שנגחאי, טניס

21:35 חגיגה אירופית על גבי פולין – פורטוגל

 

שישי 12.10

ספורטHD2

21:35  אוסטריה – צפון אירלנד (ליגת האומות)

 

 

 

23:45 סיכום היום בליגת האומות

ספורטHD2

04:35 (בין רביעי לחמישי) אליפות העולם בכדורעף נשים

07:20 אליפות העולם בכדורעף נשים

10:05 אליפות העולם בכדורעף נשים

13:15 אליפות העולם בכדורעף נשים

21:35 פולין – פורטוגל (ליגת האומות)

ספורטHD3

20:50 ארגנטינה – עיראק (הכנה)

 

ספורטHD4

21:35 וויילס – ספרד (הכנה)

 

שישי 12.10

ספורט1 + ספורט1HD

08:00 (עד  12:00 לערך) 1-2 רבעי גמר טורניר שנגחאי, טניס

12:00 (עד 17:00 לערך) 3-4 רבעי גמר טורניר שנגחאי, טניס

21:35 חגיגה אירופית על גבי קרואטיה – אנגליה (ליגת האומות)

23:45 סיכום היום בליגת האומות

ספורטHD2

16:30 בארסה TV

ספורטHD3

20:50 ערב הסעודית – ברזיל (הכנה)

ספורטHD4

21:35 קרואטיה – אנגליה, ליגת האומות

 

 

 

יש לבדוק גם

עונת הסיום מהיום בהוט

    עונת הסיום של סדרת הלהיט!     העונה השמינית של “ברוקלין תשע-תשע”, הסיטקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.