יום רביעי , אוקטובר 27 2021
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 19.10 – 13.10

 

שבת 13.10   

ספורט1 + ספורט1HD

11:30 חצי גמר טורניר שנגחאי, טניס

15:00 חצי גמר טורניר שנגחאי, טניס

18:50 חגיגה אירופית על גבי נורבגיה – סלובניה, ליגת האומות

21:35 חגיגה אירופית על גבי הולנד – גרמניה, ליגת האומות

23:45 סיכום היום בליגת האומות

שעה? (בין שבת לראשון) טרנס קרופורד – חוזה בנאוידז (איגרוף)

ספורטHD2

16:55ווימבלדון – פורטסמות (ליג 1)

 

19:55 טופאש בורסה – איסטנבול BB (סל טורקי)

22:55 פלמנגו – פלומיננסה

ספורטHD3

12:55 בשיקטאש – קרשיאקה (סל טורקי)

15:10 גזיאנטפ – באנביט (סל טורקי)

17:00 א.א.ק. אתונה – פאוק סלוניקי (סל יווני)

21:35 בולגריה – קפריסין (רב"ש), ליגת האומות

ספורטHD4

16:55 משקוב – ברצלונה (כדוריד אלופות)

19:05 ריין נקר לוון – קיל (כדוריד גרמני)

21:35 הולנד – גרמניה, ליגת האומות

 

ראשון 14.10

ספורט1 + ספורט1HD

11:30 גמר טורניר שנגחאי, טניס

15:50 רומניה – סרביה, ליגת האומות

18:50 חגיגה אירופית על גבי רוסיה – טורקיה (אומות)

21:35 חגיגה אירופית על גבי פולין – איטליה (אומות)

23:45 סיכום היום בליגת האומות

ספורטHD2

13:25 ריאל מדריד – בדאלונה (דאוסון, סל ספרדי)

15:15 טורק טלקום – פנרבחצ'ה (סל טורקי)

17:55 פיק סגד – פלנסבורג (כדוריד אלופות)

19:55 נאנט – צליה (כדוריד אלופות)

21:55 פלמיירס – גרמיו

24:55 אתלטיקו פראנאנסה – ספורט רסיפה

ספורטHD3

10:05 XXX – XXX, אליפות העולם בכדורעף נשים

13:15 XXX – XXX, אליפות העולם בכדורעף נשים

20:10 מלאגה – גראן קנאריה (סל ספרדי)

22:00 (החל ב – 21:00) מירוץ נאסקר, אלבמה

ספורטHD4

18:50 סקוטלנד – פורטוגל (הכנה)

21:35 פולין – איטליה, ליגת האומות

 

שני  15.10

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על גבי ספרד – אנגליה, ליגת האומות

23:45 סיכום היום בליגת האומות

03:00 WWE Monday Night RAW

ספורטHD2

10:05 XXX – XXX, אליפות העולם בכדורעף נשים

13:15 XXX – XXX, אליפות העולם בכדורעף נשים

21:35 בוסניה – צפון אירלנד, ליגת האומות

ספורטHD4

21:35 ספרד – אנגליה, ליגת האומות

 

שלישי 16.10

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על גבי צרפת – גרמניה (ליגת האומות)

23:45 סיכום היום בליגת האומות

ספורטHD2

10:05 XXX – XXX, אליפות העולם בכדורעף נשים

13:15 XXX – XXX, אליפות העולם בכדורעף נשים

20:50 ברזיל – ארגנטינה (הכנה)

ספורטHD3

21:35 אוקראינה – צ'כיה, ליגת האומות

ספורטHD4

21:35 צרפת – גרמניה, ליגת האומות


רביעי 17.10

ספורט1 + ספורט1HD

20:55 לוגו – אלקורקון משולב עם ריאל סראגוסה – קאדיס (22:00, גביע ספרדי)

ספורטHD2

19:55 פלנסבורג – מגדבורג (כדוריד גרמני, גביע)

ספורטHD4

18:55 ריטאס וילנה – פרנקפורט (יורוקאפ)

21:40 טרנטו – זניט סנט פטרסבורג (מקל, יורוקאפ)

 

חמישי 18.10

ספורט1 + ספורט1HD

20:55 ראיו מאחדהונדה – ספורטינג חיחון משולב עם אלמריה – ראוס דפורטיו (22:00, גביע ספרדי)

 

שישי 19.10

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 דינאמו דרזדן – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2)

21:20 פרנקפורט (טוואטחה) – דיסלדורף

ספורטHD2

07:35 XXX – XXX, חצי גמר אליפות העולם בכדורעף נשים

10:05 XXX – XXX, חצי גמר אליפות העולם בכדורעף נשים

16:30 בארסה TV

21:40 שפילד וונסדיי – מידלסברו (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

19:55 גלאטסראי – בורסאספור

 

יש לבדוק גם

משפחת רוסליני

משפחת רוסליני THE ROSSELLINIS     אלסנדרו רוסליני, הנכד הבכור של הבמאי האיטלקי הנודע, רוברטו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.