יום חמישי , מרץ 21 2019
Home / טלויזיה / משחקי השף – קונדיטור
רשת 13, לוגו

משחקי השף – קונדיטור


מתוקה, מלוחה, טעימה ובעיקר צבעונית, תחרותית ומקצועית !

העונה הראשונה של "משחקי השף קונדיטור" בהנחיית מירי בוהדנה ובהובלת השפים אסף גרניט, מושיק רוט, יוסי שטרית והשף החדש המצטרף אל כס השיפוט – ארז קומרובסקי תשודר במשך ארבעה ימים ברציפות

 

החל מיום ראשון ה7 באוקטובר, 21:00 ב"רשת 13"

 

בעקבות ההצלחה המסחררת של התכנית "משחקי השף"-  ריאליטי הבישול המקורי של "רשת 13", בהובלת השפים המצליחים ביותר בעולם הקולינריה בארץ ובעולם, נולד ריאליטי האפייה החדש – "משחקי השף – קונדיטור", שישאיר אתכם מרותקים למסך החל מיום ראשון הקרוב (7.10) אחרי החדשות. לראשונה בישראל, שלב האודישנים ישודר במשך ארבעה ימים רצופים א-ד.

לעונה הראשונה של "משחקי השף – קונדיטור" בהנחייתה של מירי בוהדנה מצטרף אל שלושת השפים המוכרים –  שף אסף גרניט, שף מושיק רוט ושף יוסי שטרית שהצטרף לאחרונה אל הרכב השפים המובילים, לא אחר מאשר שף ארז קומרובסקי – שיופיע לראשונה בתכנית ריאליטי על המסך ! קומרובסקי נחשב למגדירי הבישול הישראלי החדש, הוא שף, אופה, מחבר ספרי בישול, בעל חברת קייטרינג ומנחה סדנאות בישול ואפייה. קומרובסקי התפרסם כשהקים את רשת בתי הקפה והמאפיות "לחם ארז" והיה מבעליה. ארז נחשב כאחד ממחוללי המהפכה שהתרחשה במטבח הישראלי בשנות ה-90, ובמעבר מלחמים פשוטים ללחמים יוקרתיים. כיום מפעיל ארז בית ספר לבישול גלילי בביתו שבישוב מתת, סדנאותיו הפכו למוקד עלייה לרגל לחובבי בישול, פודיז' וטבחים מקצועיים.

"משחקי השף –קונדיטור" מחפשת את הקונדיטורים הבאים של עולם הקולינריה הישראלי ואל שלב האודישנים הגיעו מאות טבחים ואופים צעירים, החולמים להיות המנצחים הגדולים של העונה הראשונה ! בתכנית יהיו כל סוגי המאפים, מלחמים ועד קינוחים. בעונת הקונדיטוריה תעסוק התוכנית בעולמות האפייה והקינוחים, מלוחים ומתוקים: מפטיסרי צרפתי ועד מאפים בלקניים מלוחים, מקינוחי גורמה של מסעדות, דרך עולמות השוקולד, שמרים ולחמים ועד לטרנדים החמים ביותר של עולם המתוקים.

בשלב האודישנים ייבחנו המתמודדים באמצעות טעימה עיוורת של השפים, הטובים מבניהם שיקבלו מינימום שלושה סכינים, יעלו לשלב הקרבות. שם יחולקו לארבע נבחרות, בהובלת כל אחד מהשפים. בשלב זה, יתחרו זה בזו על המנות הטובות ביותר מול הטועמים השונים.

בין המתמודדים השנה אפשר למצוא אנשי מקצוע מוכרים, מסעדנים, קונדיטורים מקצועים, בוגרי בתי ספר גבוהים לקולינריה בארץ ובעולם, אבל בשלב האודישנים לא משנה מי אתה, ולא הניסיון והרקע ממנו אתה בא, כי כולנו יודעים שבטעימה העיוורת של התכנית "משחקי השף" – רק הטעם קובע!

בוגרי העונות הקודמות של "משחקי השף",  ממשיכים את צעדיהם בעולם הקולינריה חלקם פתחו מסעדות או הפכו לשפים במסעדות קיימות ברחבי הארץ, חלקם הוציאו ספרי בישול והקימו סדנאות בישול ואחרים מנהלים חברות קייטרינג והיו מועמדים ואף זכו בפרסים קולינאריים.

התכנית מעוררת עניין בשווקי הטלוויזיה בעולם, ונמכרה עד כה לגרמניה ורומניה.

עורך ראשי: רועי עוז

מפיקה ראשית: הילה רוסין

הפקה: אנדמול

 

בדוק גם

חדשות טלוויזיה: "על הספקטרום" באמזון!

    הזוכה הגדולה של טקס פרסי הטלוויזיה תרגש גם את העולם כולו! רשת אמזון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.