יום שלישי , יולי 14 2020
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 21.9 – 15.9

 

ספורט1 + ספורט1HD

00:30 קאנלו אלבארס – גנאדי גולובקין, טקס השקילה

שבת 15.9

ספורט1 + ספורט1HD

14:15 טוטנהאם – ליברפול

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ניוקאסל – ארסנל

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 ווטפורד – מנצ'סטר יונייטד

21:40 איאקס – כרונינגן

03:00 (בין שבת לראשון) קאנלו אלבארס – גנאדי גולובקין, איגרוף

ספורטHD2

05:30 (בין שישי לשבת) קיקבוקסינג שיקגו

16:50 מנצ'סטר סיטי – פולהאם

19:20 מנשנגלאדבך – שאלקה

21:25 גנק – אנדרלכט (סייף)

00:55 ואשקו – פלמנגו  

ספורטHD3

13:55 המבורג – היידנהיים (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – לברקוזן

19:30 (19:45 K.O) בני סכנין – הפועל ת"א

21:50 (החל ב – 21:30) ארה"ב – רוסיה (אליפות העולם בכדורעף)

01:55 (בין שבת לראשון) ארחנטינוס ג'וניורס – בוקה ג'וניורס

ספורטHD4

15:00 ראלי טורקיה

17:45 (18:00K.O ) מכבי ת"א – הפועל רעננה

20:10 (20:30 K.O) מ.ס. אשדוד – הפועל ב"ש

24:00 הגול כלול

 

ראשון 16.9

ספורט1 + ספורט1HD

09:55 מרתון ברלין

15:20 וולבס – ברנלי

17:50 אברטון – ווסטהאם

19:55 פאנל לקראת בני יהודה – מכבי חיפה

20:25 (20:30 K.O) בני יהודה – מכבי חיפה

22:40 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1

ספורטHD2

14:30 שאנדונג לוננג – גואנגז'ו R&F

17:55 צליה – סקיירן (כדוריד אלופות)

19:55 נאנט – פלנסבורג (כדוריד אלופות)

21:55 סאנטוס – סאו פאולו

00:55 קורינתיאנס – ספורט רסיפה

ספורטHD3

10:00 ראלי טורקיה

13:00 ראלי טורקיה

14:25 קלן – פאדרבורן

16:20 ורדר ברמן – נירנברג

18:50 פרייבורג – שטוטגרט

22:00 מירוץ נאסקר, לאס וגאס

ספורטHD4

13:10 אלקמאר – פיינורד

20:25 אולימפיאקוס (נאתכו) – אסטראס טריפוליס

23:40 לאנוס – ראסינג

01:55 (בין ראשון לשני) גודוי קרוס – סן לורנסו

 

שני  17.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 אלניאספור – טרבזונספור (וואקמה)

21:55 סאותהמפטון – ברייטון (כיאל)

03:00 WWE Monday Night RAW

ספורטHD2

17:55 רוסיה – קמרון (אליפות העולם בכדורעף)

21:25 מגדבורג – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2)

02:55 (בין שני לשלישי) רוסאריו – דפנסה אי חוסטיסיה

 

ספורטHD4

20:25 ברזיל – קנדה (אליפות העולם בכדורעף)

 

שלישי 18.9 – ערב יום כיפור (שידורים עד 16:00)

 

רביעי 19.9 – יום כיפור (שידורים החל מ – 20:00)

ספורטHD2

19:55 פלנסבורג – זאגרב (כדוריד אלופות)


חמישי 20.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:50 חגיגה אירופית על גבי סביליה – סטנדארד ליאז'

21:55 חגיגה אירופית על גבי לייפציג – רד בול זלצבורג (דאבור)   

ספורטHD2

19:50 פאוק סלוניקי – צ'לסי (ליגה אירופית)

21:55  ארסנל – וורסקלה (ליגה אירופית)

 

שישי 21.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 סנדהאוזן – קלן

21:25 שטוטגרט – דיסלדורף

ספורטHD2

17:55/18:55 אליפות העולם בכדורעף

21:40 וויגאן – בריסטול סיטי (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

19:55 ברצלונה – באסקוניה, חצי גמר סופרקאפ ספרדי בכדורסל

22:25 אוברדוירו – ריאל מדריד, חצי גמר סופרקאפ ספרדי בכדורסל

ספורטHD4

21:25 זולטה וארחם – קורטרייק

 

 

Check Also

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון

שבת 11.7 ספורט1 14:20 נוריץ' – ווסטהאם משולב עם פריצות לווטפורד – ניוקאסל  16:50 ליברפול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.