יום שני , יולי 13 2020
יחידת דוגמניות, ערוץ !E

יחידת דוגמניות

שני פרקים ברצף! ימי שבת, מ-16:45, החל מה-8/9 בכורה!

 

יחידת דוגמניות – סדרה חדשה!

Model Squad

 

בהמשך להצצה שקיבלנו בתחילת השנה, ערוץ E! מביא את הסדרה הלוהטת החדשה – יחידת דוגמניות!

הסדרה עוקבת אחר קבוצה של כמה מהדוגמניות הצעירות, המבטיחות והמבוקשות ביותר בתעשייה. עם הופעות במגזינים נחשבים כמו ווג וספורטס אילוסטרייטד, והשתתפות בתצוגות האופנה האקסקלוסיביות של ויקטוריה סיקרט, קבוצת הדוגמניות הצעירות הזו לקחה את עולם הדוגמנות בסערה, אך הן לא הגיעו לאן שהן היום בלי הרבה עבודה קשה, נחישות והתמדה. הסדרה תעקוב אחריהן כשהן מנווטות יחדיו בין קריירה, אהבה, והחיים המסעירים בתפוח הגדול.

בפרק הבכורה, ההכנות לשבוע האופנה בניו יורק מתחילות עם הליהוק לתצוגה הנחשבת מכולן – ויקטוריה סיקרט. דבון ווינדזור, שכבר הלכה על המסלול הנחשב בעבר, מקווה לליהוק בפעם החמישית ברציפות; נאדין ליאופולד, המייצגת את המותג בפרסומות כבר כמה שנים מקווה לקבל את הקידום לתצוגה; והאנה פרגוסון מחזיקה אצבעות שהשנה תקבל סוף סוף את הפריצה הגדולה. בהמשך, הדוגמניות נוסעות לסופ"ש בהמפטונס כדי להירגע ולהתכונן לעונה האינטנסיבית שלפניהן.

8/9 שבת 17:30 פרק 2 "חדשה בניו יורק": הדוגמנית אשלי מור עוברת מלוס אנג'לס לניו יורק על מנת לקדם את הקריירה שלה. אוליביה מתאוששת מצילומים קשים שערערו את הביטחון העצמי שלה, וגורמים לה לפקפק ביכולותיה להגשים את חלומותיה.

15/9 שבת 16:45 פרק 3 "השורה הראשונה": אוליביה שמה עינה על הזדמנות ללכת בתצוגה בשבוע האופנה בניו יורק, דבון רוצה להרחיב את קריירת הדוגמנות אל תחום המשחק, ופינג מתמודדת עם אפליית גיל בתעשייה המעדיפה נעורים על פני ניסיון.

Check Also

ימי האפס

  ימי האפס ZERO DAYS       כך עלתה שלב לוחמת הסייבר בין ישראל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.