יום שני , ינואר 30 2023

ערוצי ספורט5 מצטרפים ל- STING TV

ערוצי ספורט 5 מצטרפים ל- STINGTV

 

STINGTV ממשיך להעצים את עולם התוכן ומצרף לשירות את חבילת ספורט 5 שתכלול את – ספורט 5 וספורט 5 פלוס

********************************************************************************

החבילה תתווסף ללא תשלום לחבילת המשפחה של STINGTV שתכלול מעתה את החבילות הבאות: סדרות, סרטים, ילדים, מדע וטבע, ערוצים ישראלים ו-ספורט 5

 

בכך הופך STINGTV לשירות העשיר ביותר בתוכן מבין חברות הטלוויזיה במודל השידור באינטרנט

********************************************************************************

 

החל מהשבוע הקרוב, STINGTV מציע את כל ערוצי הספורט המובילים בישראל עם הצירוף של חמישה ערוצי ספורט מבית RGE – ספורט 5, ספורט 5 פלוס, 5 GOLD, 5 LIVEו- 5 HD במודל חבילות. חבילת ספורט 5 הכוללת את – ספורט 5 וספורט 5 פלוס, תתווסף ללא תשלום ללקוחות החבילה המשפחתית שתכלול מעתה היצע תוכן עצום של: סדרות, סרטים, ילדים, מדע וטבע, ערוצים ישראלים, ספורט וסטרימר ב- 99 ₪ לחודש בלבד. מחיר חבילת ספורט 5 לא בחבילה המשפחתית הוא 19 ₪ לחודש בלבד.

בנוסף, יציע STINGTV חבילת ספורט 5 פרמיום הכוללת את 5 GOLD, 5 LIVEו- 5 HD בעלות של 59 ₪ לחודש בלבד.

 

הטלוויזיה של STINGTV כוללת כ- 50 ערוצים מבית yes , קטלוג VOD עשיר ותפיסת שירות ומודל צרכני ייחודי בישראל- לפיו ללקוח חופש בחירה מלא ממגוון עולמות תוכן העומדים לבחירתו בהחל מ- 29 ₪ לחודש. כל חבילת תוכן אותה יבחר הלקוח כוללת ערוצים ליניאריים וכן תוכן עשיר ב- VOD ומתומחרת בנפרד. אין עלות על שירות ה- VOD ואין עלות לחבילת בסיס, בוחרים ומשלמים רק על החבילה המסוימת בה מעוניינים.

כמו כן, STINGTV השיק לאחרונה מודל מסחרי חדש בו הסטרימר ניתן ללקוחות בשכירות חודשית כאשר הסטרימר הראשון הוא ללא עלות והחל מהסטרימר השני בעלות של 19 ₪ לחודש בלבד – המחיר הנמוך ביותר מבין כל החברות בשוק הטלוויזיה על בסיס האינטרנט.

השקת חבילת הספורט החדשה ממשיכה את תפיסת המוצר הייחודית של STINGTV המאפשרת ללקוחותיה לבחור ולשלם רק על התוכן שמתאים להם. לדוגמא, סטודנט/ית האוהבים לצפות בסדרות וספורט בלבד יכולים ליהנות מהיצע הסדרות העצום שמציע STINGTV, כ- 500 סדרות ועונות חדשות בכל זמן נתון, מכל

     

הערוצים הישראלים ומערוצי הספורט ב- 58 ₪ לחודש בלבד.

יש לבדוק גם

פֵּצָ'ה קוּצָ'ה 23

  פֵּצָ'ה קוּצָ'ה 23 אירוע האמנות הגדול של השנה מפתיע מחדש! 6-7 בפברואר | היכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.