יום שלישי , אוקטובר 23 2018
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 17.8 – 11.8

 

שבת 11.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 ניוקאסל – טוטנהאם

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – ברייטון (חמד וכיאל, מחזור הפתיחה)

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 וולבס – אברטון (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)

22:00 חצי גמר טורניר רוג'רס קאפ, טניס

03:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר רוג'רס קאפ, טניס

ספורטHD2

07:00 (שבת בבוקר) גלורי קיקבוקסינג, דנבר

13:55 דואיסבורג – בוכום (בונדסליגה 2)

16:50 האדרספילד – צ'לסי (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)

19:25 דרבי – לידס (צ'מפיונשיפ)

22:00 אתלטיקו מדריד – אינטר (גביע האלופות)

24:55 באהייה – אמריקה מיניירו

ספורטHD3

16:50 פולהאם – קריסטל פאלאס (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)

20:25 וולפסבורג –  נאפולי (הכנה)

23:00 פורטו – שאבס (מחזור הפתיחה בפורטוגל)

ספורטHD4

14:30 שנגחאי – שנגחאי שנחואה

16:55 ק.פ.ר – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ)

19:25 איאקס – הראקלס (מחזור הפתיחה בהולנד)

21:40 פ.ס.וו איינדהובן – אוטרכט (מחזור הפתיחה בהולנד)

 

ראשון 12.8

ספורט1 + ספורט1HD

15:25 דה חראפסחאפ – פיינורד (מחזור הפתיחה בהולנד)

17:45 ארסנל – מנצ'סטר סיטי (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)

21:40 בשיקטאש – אקהיסרספור (כדורגל טורקי)

24:55 פלמיירס – ואשקו

ספורטHD2

15:20 ליברפול – ווסטהאם (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)

17:55 מורירנסה – ספורטינג ליסבון (מחזור הפתיחה בפורטוגל)

22:50 ברצלונה – סביליה (הסופרקאפ הספרדי)

01:55 הוראקאן – ריבר פלייט (מחזור הפתיחה בארגנטינה)

 

ספורטHD3

15:20 סאותהמפטון – ברנלי (פרמיירליג, מחזור הפתיחה)

18:25 דורטמונד – לאציו (הכנה)

23:00 גמר טורניר רוג'רס קאפ

ספורטHD4

14:25 סנדהאוזן – המבורג (בונדסליגה 2)

16:55 בוקה ג'וניורס – טאז'רס (מחזור הפתיחה בארגנטינה)

 

18:55 שרלרואה – אנדרלכט (סייף)

21:20 פרנקפורט – באיירן מינכן (סופרקאפ גרמני)

 

שני  13.8

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 קלן – אוניון ברלין (בונדסליגה 2)

03:00 WWE Monday Night RAW

ספורטHD2

18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס

02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס

 

שלישי 14.8

ספורט1 + ספורט1HD

20:55 א.א.ק אתונה – סלטיק (מוק' ליגת האלופות, גומלין)

ספורטHD2

14:30 בייג'ין גואן – דלִיֵין ייפאנג

21:40 לידס – בולטון (גביע הליגה)

03:40 (בין שלישי לרביעי) נסיונאל – סול דה אמריקה (גביע הסודאמריקנה)

ספורטHD3

20:55 פנרבחצ'ה – בנפיקה (מוק' ליגת האלופות, גומלין)

ספורטHD4

18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס

02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס

 

רביעי 15.8

ספורט1 + ספורט1HD

12:55 שנגחאי – גואנגז'ו R&F (זהבי)

19:05 ברצלונה – בוקה ג'וניורס (גביע ז'ואן גאמפר)

ספורטHD2

18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס

02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס


 

חמישי 16.8

ספורט1 + ספורט1HD

 

 

19:50 (20:00 KO) אפואל ניקוסיה – הפועל ב"ש (מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין)

22:00 (החל ב – 21:45) ברנלי – איסטנבול בשאקשהיר (מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין)

ספורטHD2

20:15 (20:30 KO) מכבי ת"א – פיוניק, מוק' הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין

01:25 (בין חמישי לשישי) בוטפוגו – נסיונאל (גביע הסודאמריקנה)

03:40 (בין חמישי לשישי) דפנסור – פלומיננסה (גביע הסודאמריקנה)

ספורטHD3

20:00 ראלי גרמניה

21:40 סנדרלנד – שפילד וונסדיי (גביע הליגה)

ספורטHD4

20:50 (21:00 KO) אטאלנטה – הפועל חיפה (מוקדמות הליגה האירופית, סיבוב 3, גומלין)

ספורטHD4

18:00 (עד 04:00) שמינית גמר טורניר סינסינטי, טניס

 

שישי 17.8

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 ברמינגהאם – סוונזי (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD2

16:30 בארסה TV

20:00 2 רבעי גמר טורניר סינסינטי, טניס

02:00 2 רבעי גמר טורני

בדוק גם

מינדי 5 בהוט

העונה החמישית של הסיטקום זוכה ה"אמי" מינדי קלינג מסתבכת במשולש אהבה רומנטי בעונה חדשה של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.