יום שלישי , נובמבר 20 2018
Home / טכנולוגי / פיצ'ר חדש של נטפליקס
הורדה חכמה- Smart Downloads, נטפליקס

פיצ'ר חדש של נטפליקס

 

נטפליקס מציגה פיצ'ר חדש באפליקציה-

 

הורדה חכמה- Smart Downloads


 

Netflix משיקה פיצ'ר חדשני אשר יהיה זמין בשירות הסטרימינג שלה לבעלי טלפונים וטאבלטים של Android. Smart Downloads. מעתה לאחר שמסיימים לצפות בפרק שהורד למכשיר, פיצ'ר ה- Smart Downloads ימחק אותו ולאחר מכן יוריד באופן אוטומטי את הפרק הבא, במידה ויש יותר פרקים שלא הורדו לצפות.

 

התכונה החדשה אשר הופכת את אפשרות ההורדה לפשוטה, קלה וחכמה יותר זמינה גם לכאלה שהורידו עונה שלמה של סדרה; במקרה הזה לאחר צפייה בפרק הראשון של העונה פרק זה יימחק ו- Smart Downloads תוריד את הפרק הראשון של עונה מספר 2 , כל עוד היא זמינה להורדה בשירות של Netflix.

 

Netflix מאפשרת אופציות נוספות של הורדה ומחיקה, לדוגמא במידה ומנוי הוריד את פרקים 6 עד 9 בסדרה וצפה בפרק 2 ובפרק 5, לאחר הצפייה הם ימחקו ופרקים 10 ו- 11 יורדו למכשיר.  דוגמא נוספת; אם מנוי הוריד את פרקים 3, 7 ו- 13 וצפה בפרק 3, לאחר הצפייה פרק 3 ימחק ופרק 14 יורד למכשיר.

 

בסיום ההורדה תוצג הודעת סטטוס בטלפון הסלולרי כאשר ההורדה מתבצעת ותתקבל התראה כאשר ההורדות יושלמו.

 

Smart Downloads עוזרות להקדיש פחות זמן לניהול ההורדות ועוד זמן צפייה. "ההורדה החכמה" מקבלת את הפרקים הבאים שהורדו ומוחקת את אלה שכבר נצפו.

M:\לקוחות\Netflix\Smart downloads\SMART-DL-PAGE.png

 

אז איך זה עובד?

ברגע שמסיימים לצפות בפרק שהורדנו, בפעם הבאה שעוברים ל- Wi-Fi, האפליקציה תמחק אוטומטית את הפרק הזה ותוריד את הפרק הזמין הבא. לאחר השלמת ההורדה ניתן להמשיך לצפות.

 

Smart Downloads מוחקות פרק שנצפה עבור כל פרק שהיא מורידה כך שזה לא "מבזבז" שטח אחסון נוסף מעבר למה שכבר הורד. בנוסף, התכונה החדשה אינה צורכת את חבילת הגלישה בסלולר ופועלת רק כאשר מחוברים ל- Wi-Fi.

 

ניתן בקלות לבטל את התכונה של "הורדה חכמה". בחלק העליון של אפשרות ההורדות, ישנה אפשרות עריכה בצד שמאל למעלה של המסך. ברגע שלוחצים ניתן לכבות את אפשרות הורדה חכמה. אפשרות זו טובה גם למי שרוצה לשמור על הפרק גם לאחר הצפיה בו.

 

מנתוני Netflix רוב המנויים משתמשים בשירות באמצעות פלטפורמות מרובות, כולל מסכי טלוויזיה, האתר במחשב ומכשירים סלולריים. כאשר יותר מ -60% מהמנויים משתמשים באפליקציה מדי חודש.


 

*

נטפליקס השיקה את שירות הסטרימינג שלה ב -2007, ומאפשרת למנויים לצפות בסדרות ובסרטים באופן מיידי במחשבים האישיים שלהם.

כמה שנים מאוחר יותר, ב -2010, השיקה נטפליקס את האפליקציה הראשונה שלה לנייד – שהפכה לזמינה באייפד של אפל, אייפוד, אייפוד טאץ', ב- Nintendo Wii ועוד. נטפליקס השיקה את תכונת ההורדה העולמית שלה בנובמבר 2016.

 

 

 

 

בדוק גם

וידאו: עכשיו בנטפליקס- "שיטת קומינסקי"

צמד שחקנים ותיקים ומוכרים ביותר- מייקל דגלאס ואלן ארקין- מככבים בסדרת הדרמה הקומית החדשה של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.