יום שלישי , נובמבר 20 2018
Home / טכנולוגי / פרטנר מיישמת את השוק הסיטונאי
לוגו פרטנר TV

פרטנר מיישמת את השוק הסיטונאי

הודעה מטעם פרטנר ועל אחריותם:

 

בהמשך להשלמת פיילוט נרחב בשבועות האחרונים:

פרטנר תחל השבוע בשיווק חבילות אינטרנט וטלוויזיה על גבי תשתית הוט

השקת שוק סיטונאי בפרטנר על גבי תשתית הוט, בנוסף לשיווק חבילות אינטרנט על גבי תשתית בזק ותשתית הסיבים האופטיים של פרטנר, תקל על לקוחות הטריפל של הוט לעבור לחבילות המשתלמות של פרטנר TV ללא צורך בהתקנת תשתית חדשה

קבוצת פרטנר, המציעה את ספק האינטרנט המהיר בישראל על פי מדד נטפליקס*, ואת שירות הטלוויזיה פרטנר TV עם מספר המצטרפים נטו הגבוה בישראל מדי רבעון, תשיק בהמשך השבוע חבילות אינטרנט (ספק ותשתית) ופרטנר TV, על גבי תשתית הוט.

בפרטנר הושלם השבוע בהצלחה פיילוט נרחב שכלל חבילות משולבות של שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפוניה של פרטנר, על גבי תשתית הוט.

כבר השבוע, יוכלו לקוחות המעוניינים להצטרף לשירותי האינטרנט של פרטנר ולשירות פרטנר TV, לשלב את השירותים בחבילה אחת הכוללת תשתית אינטרנט של הוט, שתשווק על ידי פרטנר. זאת, בכפוף לבדיקת יכולות התממשקות וחיבור לשוק הסיטונאי.

יובל קינן, המשנה למנכ"ל קבוצת פרטנר, מסר: "היכולת שלנו להקל על מעבר הלקוחות לחבילות פרטנר TV, ללא צורך בהתקנת תשתית אינטרנט חדשה בבית הלקוח, תאפשר מעבר מהיר יותר, עם טכנאי אחד ובכל סוגי התשתיות" .

 

*מדד נטפליקס Netflix ISP Speed Index, מודד ומדרג את המהירות שמספקות ספקיות האינטרנט במדינות שונות. בישראל, פרטנר מדורגת במקום הראשון מבין כל ספקיות הגישה לאינטרנט, נכון למאי 2018.

בדוק גם

הרשת החברתית

  "הרשת החברתית" תכנית דוקו אקטיבסטית חדשה המטלטלת את המערכות הגדולות בישראל , המשטרה, משרד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.