יום שלישי , נובמבר 13 2018
Home / כללי / NAP – סוד השינה המושלמת
אבי ברססט, סוד השינה המושלמת, NAP , נאפ

NAP – סוד השינה המושלמת

 

ספר חדש:

NAP – סוד השינה המושלמת

 


 

האם בלילה, רגע לפני שאתם נרדמים, שאלתם את עצמכם פעם למה אתם עושים את זה?

למה, בעצם, צריך לישון ומה קורה שם, בגוף ובנפש, בזמן שאנחנו ישנים? ומה אולי עוד חסר שם?

 

השינה היא אוצר, משאב טבע יחיד מסוגו וחיוני לקיומנו. בני האדם בימי קדם העריצו אותה וחשבו שהיא מתת אלים, מדענים מודרניים חוקרים אותה וחושפים את יתרונותיה העצומים לבריאות ולתפקוד של כולנו. היום, יותר מאי פעם, השינה היא להיט.

 

מומחה השינה  אבי ברססט משיק את ספרו השני: NAP – סוד השינה המושלמת, ספר שהוא בפירוש מתנה שעומדת לשנות את חייכם ולשפר אותם משמעותית. אתם עומדים לגלות כמה סודות ואת הנוסחה לשינה מושלמת (8+15 ביום). ובקיצור: NAP – 15 דקות של נמנום ועוד כ- 8 שעות שינה בלילה.

 

הנאפ הוא התופעה הסוחפת ביותר בעולם השינה בשנים האחרונות, ובכינויו המלא

POWER NAP. מחקרים, ניסויים וניסיון בשטח, הוכיחו שלנמנום קצר במהלך היום יש ערך עצום. הוא מעורר, מרענן ומזריק אנרגיה לקראת המשך הפעילות. לכן, מקומות עבודה מובילים ומוסדות לימוד כבר מאמצים את הנאפ בהתלהבות כחלק משגרת היום שלהם.

 

אבל איך משלבים שנת לילה ונמנום יום? מהם התנאים הנכונים לביצוע נאפ? מיהם גדולי העולם שגילו את הנאפ וניצלו אותו למינוף הקריירות שלהם? כיצד תורם הנמנום לספורטאים חובבנים ומקצוענים? ואיך נמנום יומי קטן יוכל לא רק לתת לכם זריקת מרץ זמינה, אלא גם להכניס לכם יותר כסף, יותר רווח נקי?

את כל אלה תצטרכו לקרוא. לפני שתתפסו תנומה, כמובן.

 

NAP  – סוד השינה המושלמת אשר מצטרף לספר 'לילה טוב במתנה' שיצא לאור לפני כשנתיים, תורגם לאנגלית וזכה להצלחה גדולה בארץ ובעולם. ברססט הוא מומחה עולמי בתחום השינה, אשר כבר הוציא אשר חוקר את עולם השינה מזה למעלה מ- 30 שנה ומתעדכן בכל המחקרים העוסקים בחשיבות השינה למהלך יום תקין ולאורח חיים בריא. הוא גם מרצה על כך בפורומים שונים בעולם אליהם הוא מוזמן מתוקף היותו מנכ"ל חברת הולנדיה, המתמחה בהנדסת שינה.

 

בשנים האחרונות החלה לגדול בעולם המודעות להפסקות נימנום קצרות במהלך היום. מחקרים רבים שפורסמו מעידים על התועלות הרפואיות ואחרות: פרודוקטיביות גבוהה, שיפור הזיכרון  ועוד.

 

הספר עוסק במשבר השינה המודרני, הנזקים שנגרמים בגללו, הבנת היתרונות של ה NAP והדרך הנכונה לקיים אותו. בין השאר סוקר הספר גם את הרגלי ה- NAPPING של גדולי העולם וציטוטים שלהם.

 

גם ספר זה יתורגם לאנגלית ולשפות נוספות ויופץ במדינות השונות שבהן משווקים מוצרי הולנדיה שאבי ברססט הוא המנכ"ל שלה.

 

מחיר: 99 ₪

הספר יופץ בחנויות הספרים השונות ובחנויות הולנדיה ברחבי הארץ..

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.