יום שני , אוקטובר 3 2022
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 27.7 – 21.7

 

שבת 21.7

ספורט1 + ספורט1HD

17:55 הפועל ת"א – פאניוניוס (הכנה, פולין)

21:10 אינטר – זניט (הכנה)

24:55 (בין שבת לראשון) פלמנגו – בוטפוגו

ספורטHD2

14:30 שנגחאי – גואנגז'ו אברגראנדה

17:00 באיירן מינכן – פ.ס.ז'. (גביע האלופות)

19:00 בנפיקה – סביליה (הכנה)

ספורטHD3

15:55 חצי גמר 1,אליפות אירופה בכדורעף חופים, נשים

16:55 חצי גמר 2, אליפות אירופה בכדורעף חופים, נשים

19:10 שוייץ – ספרד (אליפות אירופה לנשים עד גיל 19)

ספורטHD4

16:00 דיימונד ליג לונדון

19:55 מארסיי – ויאריאל (הכנה)

22:00 (דחוי מ – 19:40) גמר אליפות אירופה בכדורעף חופים, נשים

 

ראשון 22.7

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – גויז'ו הנגפנג

18:25 איטליה – נורבגיה (אליפות אירופה עד גיל 19)

20:55 קלאב ברוז' – סטנדארד ליאז' (סופרקאפ בלגי)

ספורטHD2

16:00 דיימונד ליג לונדון

18:25 פורטוגל – פינלנד (אליפות אירופה עד גיל 19)

21:55 פלמיירס – אתלטיקו מיניירו

24:55 קרוזיירו – אתלטיקו פראנאנסה

ספורטHD3

14:30 הביי צ'יינה – ג'יאנגסו סונינג

21:00 מירוץ נאסקר ניו המפשייר

ספורטHD4

15:55 חצי גמר 1,גברים, אליפות אירופה בכדורעף חופים

16:55 חצי גמר 2 ,גברים, אליפות אירופה בכדורעף חופים  

18:30 מדליית ארד, גברים, אליפות אירופה בכדורעף חופים

19:40 מדליית זהב, גברים, אליפות אירופה בכדורעף חופים

23:00 ליברפול – דורטמונד (גביע האלופות)

 

שני  23.7

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 אומוניה ניקוסיה – הפועל ת"א (הכנה, פולין)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

18:25 אנגליה – צרפת (אליפות אירופה עד גיל 19)

 

שלישי 24.7

ספורטHD2

19:10 נורבגיה – שוייץ (אליפות אירופה לנשים עד גיל 19)

 

רביעי  25.7

ספורט1 + ספורט1HD

14:55 גואנגז'ו R&F (זהבי) – ג'יאנגסו סונינג (רבע גמר גביע סיני, גומלין)

03:40 (בין רביעי לחמישי) קורינתיאנס – קרוזיירו

ספורטHD2

21:40 האדרספילד – ליון (הכנה)

03:00 (בין רביעי לחמישי) מנצ'סטר סיטי – ליברפול (גביע האלופות)

05:00 (בין רביעי לחמישי) רומא – טוטנהאם (גביע האלופות)

ספורטHD3

03:00 (בין רביעי לחמישי) דורטמונד – בנפיקה (גביע האלופות)

ספורטHD4

21:55 מארסיי – בטיס (הכנה)

02:00 (בין רביעי לחמישי) יובנטוס – באיירן מינכן (גביע האלופות)

 

חמישי 26.7

ספורט1 + ספורט1HD

06:00 (חמישי בבוקר) מילאן – מנצ'סטר יונייטד (גביע האלופות)

14:30 אתלטיקו מדריד – ארסנל (גביע האלופות)

01:25 (בין חמישי לשישי) אתלטיקו פראנאנסה – פניארול (גביע הסודאמריקנה)

03:40 (בין חמישי לשישי) סן לורנסו – דפורטס טמוקו (גביע הסודאמריקנה)

ספורטHD2

18:45 (19:00 K.O) הפועל חיפה – XXXX (מוק' הליגה האירופית, סיבוב 2)

**היריבה של הפועל חיפה תעודכן בהמשך

21:40 בלקבורן – אברטון (הכנה)

01:25 (בין חמישי לשישי) גרמיו – סאו פאולו

ספורטHD3

14:55 חצי גמר אליפות אירופה עד גיל 19

18:55 חצי גמר אליפות אירופה עד גיל 19

 

שישי 27.7

ספורט1 + ספורט1HD

21:25 סטנדארד ליאז' – גנט (מחזור הפתיחה בבלגיה)

ספורטHD2

02:30 (בין שישי לשבת) טריאתלון אדמונטון, גברים ונשים

ספורטHD3

14:55 חצי גמר אליפות אירופה לנשים עד גיל 19

19:10 חצי גמר אליפות אירופה לנשים עד גיל 19

ספורטHD4

20:00 ראלי פינלנד

 

 

יש לבדוק גם

אוקטובר 2022 בערוצי הסדרות של הוט

"הלוטוס הלבן" ("The White Lotus") היא אנתולוגיה קומית של רשת HBO שנוצרה, נכתבה ובוימה על-ידי מייק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.