יום ראשון , אוקטובר 21 2018
Home / טכנולוגי / יח"צ: שת"פ פרטנר ודומינוס פיצה
פרטנר טיוי ודומינוס פיצה

יח"צ: שת"פ פרטנר ודומינוס פיצה

 

פרטנר TV ודומינו'ס פיצה ישראל משיקות לראשונה –

הזמנת פיצה באמצעות ממיר הטלוויזיה

הממשק הייחודי שפותח עבור ממירי פרטנר TV הוא ראשון מסוגו בעולם, וצפוי לשמש מודל לפיתוח ממשקי טלוויזיה נוספים בחו"ל עבור דומינו'ס פיצה העולמית

האפליקציה מאפשרת הזמנה באמצעות השלט הקולי של פרטנר TV, בלחיצת כפתור ודיבור חופשי אל השלט

לרגל ההשקה ולקראת חודש המונדיאל, תינתן הנחה של 40% על תפריט הפיצות למזמינים באמצעות אפליקציית דומינו'ס פיצה בפרטנר TV

פרטנר TV, שירות הטלוויזיה הצומח בישראל עם יותר מ-77 אלף משקי בית מחוברים ואלפים נוספים שמצטרפים בכל חודש, ודומינו'ס פיצה, המובילה את תחום החדשנות הדיגיטלית בשוק המזון המהיר, מודיעות על השקת פלטפורמת T-Commerce (מסחר באמצעות הטלוויזיה) משותפת, ראשונה מסוגה בעולם.

אפליקציית דומינו'ס TV שפותחה בלעדית עבור ממירי פרטנר TV, מציעה חוויית רכישה המבוססת על אפליקציית הסמארטפון המצליחה של דומינו'ס ישראל, בשילוב עם פיתוחים נוספים ייעודיים לממיר, והצעות שיווקיות ייחודיות.

האפליקציה זמינה בממירי פרטנר TV החל מהיום, ולרגל ההשקה ובמיוחד לקראת חודש המונדיאל, יוכלו לקוחות פרטנר TV ליהנות מ-40% הנחה על התפריט (למעט שתייה, גלידות, קינוחים נבחרים ומעטפות סופרגול מונדיאל), להזמנות שיבוצעו באמצעות ממיר פרטנר TV, ללא הגבלת מספר ההזמנות שיבוצעו בתקופת המבצע, וללא הגבלת כמות. ההזמנה באמצעות הממיר, מעניקה את חוויית הרכישה המוכרת של אפליקציית דומינו'ס פיצה לנייד וכוללת בין היתר את: ממשק ה-Builder להרכבת הפיצה על ידי הלקוח, ה-Tracker למעקב אחר שלבי התקדמות הטיפול בהזמנה, וכפתור ה-One Click Pizza, שמאפשר ללקוחות חוזרים להזמין בלחיצת כפתור אחת את ההזמנה הקבועה/שכיחה שלהם.

הפיתוח המשותף של פרטנר TV ודומינו'ס פיצה, המאפשר ביצוע הזמנה ומשלוח באמצעות השלט והממיר, הינו ראשון מסוגו בעולם. הטלוויזיה היא מרכז הבית, וחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם נמצאות במרוץ להשקת פיתוחים שונים לפלטפורמות האנדרואיד TV ויכולות בינה מלאכותית ופקודות קוליות שמאפשרות בקרה וביצוע פעולות שונות. לפרטנר TV יתרון טכנולוגי המאפשר הצעת שירותים ייחודיים ובלעדיים, בזכות ממירי אנדרואיד TV של החברה, המותקנים ביותר מ-77 אלף משקי בית ומוכנים לעדכונים והוספת יכולות מרחוק. דומינו'ס פיצה ישראל, הינה פורצת דרך בתחום הדיגיטל, וכיום יותר מ-72% מההזמנות נעשות באמצעות אתר החברה ובאמצעות האפליקציות למובייל, כך שההתרחבות לתחום ה-T-Commerce היא המשך טבעי לאסטרטגיית ההובלה הדיגיטלית של החברה.

הפיתוח הייחודי של פרטנר TV ודומינו'ס, כולל הזמנה קולית דרך השלט הקולי של פרטנר TV, שמאפשר ללקוחות להרכיב הזמנה בקולם, בלחיצת כפתור ודיבור חופשי אל השלט. פרטנר TV הוא שירות הטלוויזיה היחיד בישראל שמציע לכל לקוחותיו ממיר 4K מתקדם הפתוח להורדת אפליקציות חיצוניות כמו נטפליקס, יוטיוב, אמזון פריים וידאו ועוד, עם שלט קולי ללא תוספת תשלום. לקוחות בעלי שלט רגיל המעוניינים להחליפו לשלט Bluetooth קולי, יכולים לעשות זאת ללא עלות, ברישום באתר פרטנר.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר מסר: "בפיתוח המשותף עם דומינו'ס פיצה ישראל, חיברנו לראשונה בין היכולות האדירות של דומינו'ס במסחר הדיגיטלי, לבין הממשק המתקדם של פרטנר TV, ויצרנו אפליקציה ראשונה מסוגה בעולם להזמנת פיצה דרך הטלוויזיה. לקוחות פרטנר TV נהנים כבר היום משיתופי פעולה אסטרטגיים שמעניקים להם ערך מוסף בתוכן, בממשק ובהצעות ייחודיות, ואנחנו מתכוונים להמשיך ולהביא את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר ללקוחות הקיימים ולאלפים שעוברים אלינו מדי חודש משירותי הטלוויזיה הישנים."

יוסי אלבז מנכ"ל דומינו'ס פיצה ישראל מסר: "בתחילת השנה הגענו לציון דרך של 5 מיליון הזמנות שבוצעו באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות של דומינו'ס, ובראשן האפליקציה למובייל באמצעותה מבוצעות כ-70% מההזמנות בדיגיטל. השקת אפליקציית ההזמנות בטלוויזיה מהווה עבורנו המשך טבעי לכך.  כשהשקנו את אתר ההזמנות של דומינו'ס פיצה בשנת 2009, חוללנו מהפיכה בשוק המזון המהיר בישראל, שהמשיכה עם השקת אפליקציית המובייל שהפכה את ההזמנה הדיגיטלית לאופן הטבעי שבו אנשים מזמינים היום פיצה לבית. המיזם המשותף עם פרטנר TV ממשיך את החזון הדיגיטלי של דומינו'ס, עם חווית הזמנה המשלבת באופן מושלם בין צפייה בטלוויזיה והזמנת פיצה מבלי להתנתק מהדרמה שעל המסך. אנו מאמינים כי שירות זה יהווה מודל לרשת העולמית, במטרה להטמיע שירותים אלו במדינות אחרות בעולם בהן פועלת דומינו'ס פיצה".

בנוסף, ממשק ההזמנה בפרטנר TV מאפשר חסימה באמצעות קוד סודי, במטרה למנוע הזמנות לא רצויות. יש לציין כי בכל הזמנה שתתבצע באמצעות הטלוויזיה, יקבל הלקוח הרשום באפליקציה, SMS לאישור וקוד הזמנה לסלולר, כאמצעי בקרה נוסף שבלעדיו לא ניתן להשלים את התהליך. אמצעי התשלום מוגדר על ידי המשתמש בשימוש ראשון באפליקציה, או באמצעות התחברות לשם משתמש קיים (למשתמשים קיימים באפליקציה למובייל).

אפליקציית דומינו'ס פיצה מוטמעת החל מהיום בכל ממירי פרטנר TV, באופן אוטומטי או בעדכון גרסה ידני בממיר. השירות יסופק בהתאם לתנאי שירות משלוחי דומינו'ס פיצה וזמינותם.


 

 

בדוק גם

THE FOUR מהערב ברשת 13

קבלו את "THE FOUR" הריאליטי המוסיקאלי החדש של "רשת 13" שכבש את אמריקה ועושה עליה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.