יום חמישי , יולי 2 2020
mWallet 2GO, מאסטרקארד ו-NXP, צילום יח"צ

יח”צ:  mWallet 2GOשל NXP


 

מאסטרקארד ו-NXP ממירות תשלומים סלולריים עבור מיליארדי מכשירי IoT

 

הארנק החדש-  mWallet 2GOשל NXP יוטמע ברצועות השעון של מותג הפרימיום הגרמני Montblanc

NXP ומאסטרקארד הודיעו היום על השקת ארנק תשלומים סלולרי חדש mWallet 2GO. עם השירות החדש NXP היא הראשונה בתעשייה אשר תציע פיתוח מקיף של ארנק נייד בפתרון אחד, הכולל טכנולוגיית חומרה, תוכנה מקיפה ואינטגרציה סביבתית. פתרון התשלומים נועד להקל על הפיתוח, להפחית עלויות ולהאיץ את זמן היציאה לשוק עבור יצרני ציוד מקורי (OEM) ויאפשר יכולת תשלומים ניידת לכל מכשיר לביש, נייד או IoT .

MON_312014__KA_1500

Montblanc, החברה הגרמנית המייצרת כלי כתיבה יוקרתיים, שעונים, תכשיטים ומוצרי עור, תהא הראשונה בעולם אשר תשיק את פתרון הארנק הנייד המבוסס על mWallet 2GO עבור רצועת ה-TWIN החדשה שלה.

ד"ר פליקס אובצ'ונקה, מנהל טכנולוגיות חדשות ב-Montblanc מציין כי ברצועה החדשה, המעוצבת והחכמה, שולבו חומרים יוקרתיים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, וזאת כדי להביא ללקוחות יכולות תשלום קלות ומאובטחות באמצעות השעון – כך הם יכולים ליהנות מאופנה, נוחות ובאותו זמן לא גם לפספס את השימוש בצרכים דיגיטליים.

פאולו בטיסטון, סגן נשיא בכיר לתשלומים דיגיטליים ומעבדות במסטרקארד אירופה, מציין כי שיתוף הפעולה עם  NXPבתחום של 'מכשירים צרכניים מחוברים', יביא לצרכנים דרכים פשוטות, מאובטחות ונוחות יותר לשלם, תוך מתן אפשרות לבנקים ולמנפיקים לבדל עוד יותר את היצע המוצרים שלהם.

Check Also

סרטי הקיץ של וורנר ויוניברסל

  הסרטים הגדולים של הקיץ מחכים לכם בקולנוע   חברת Tulip Entertainment, המפיצה והנציגה הבלעדית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.