יום רביעי , אוקטובר 17 2018
Home / טכנולוגי / יח"צ: סקר חדש של DEEZER
דיזר , DEEZER, צילום יח"צ

יח"צ: סקר חדש של DEEZER

 

באיזה גיל מקבלים "שיתוק מוזיקלי"?

 

סקר חדש של Deezer חושף:

  • מגיל 28 מפסיקים לחפש מוזיקה חדשה

 

  • 60% מעוניינים להרחיב את הרפרטואר המוזיקלי שלהם

 

  • גיל 25 נחשב למכריע ביותר בפתיחות למוזיקה חדשה

 

מחקר חדש של חברת שירותי הזרמת המוזיקה Deezer בדק האם הגיל משפיע על הרגלי השמע שלנו, מתי אנו מפסיקים לחפש מוזיקה חדשה, איזה גיל מעצב את התפיסה המוזיקלית שלנו ועד כמה היינו רוצים לשנות את הרגלי השמיעה.

במחקר נמצא כי "שיתוק מוזיקלי", הזמן שבו מפסיקים לחפש מוזיקה חדשה, הינו 27 ו-11 חודשים. בגיל זה מתחילים להקשיב לאותם פלייליסטים וז'אנרים שוב ושוב. עוד נמצא במחקר כי 65% מהמשיבים בכל קבוצות הגיל ציינו כי הם מרגישים תקועים עם בחירת המוזיקה שלהם, בעוד ש-41% מסרו כי לא ינסו מוזיקה מחוץ לז'אנרים האהובים עליהם.

בממוצע גיל 25 הינו הזמן שבו מגיעים לתגליות מוזיקה חדשות. בגיל זה, כ-67% מהנשאלים ציינו כי האזינו ל-10 פלייליסטים חדשים בשבוע ו -56% חיפשו לפחות חמישה אמנים חדשים בחודש. מבחינה מגדרית, נשים מגיעות לפתיחות המוזיקלית בגיל 24 שנים ו-10 חודשים ואילו הגברים בגיל 25 שנים וארבעה חודשים.

המחקר בדק מהן הסיבות העיקריות לכך שאנשים מפסיקים לגלות מוזיקה חדשה הן: 25% בגלל עבודה תובענית, 18% בגלל המבחר האינסופי ו-14% עקב טיפול בילדים קטנים.

החדשות הטובות הן שהעולם רוצה בבירור לפרוץ את 'השיתוק המוזיקלי'. 60% ציינו כי הם רוצים לבלות יותר זמן בחיפוש אחר מוזיקה חדשה, מחצית מהם (כ-53%) סבורים כי בעתיד הם יגדישו זמן רב יותר בחיפוש אחר אמנים חדשים

*המחקר נערך בקרב 5,000 נשאלים ממדינות שונות: ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת וברזיל.

 

בדוק גם

THE FOUR מהערב ברשת 13

קבלו את "THE FOUR" הריאליטי המוסיקאלי החדש של "רשת 13" שכבש את אמריקה ועושה עליה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.