יום שלישי , ספטמבר 22 2020

יולי 2018 בערוץ הבריאות

ערוץ הבריאות: אפיק 29 ב-yes וערוץ 39 ב-HOT

בייב בום בריטניה 6 עונה חדשה
ימי רביעי, החל מ-4 ביולי בשעה 22:00
עונה חדשה לגרסת המקור הבריטית של הריאליטי המרגש בעולם. בעונה הנוכחית נזכה למבט מעמיק אל המתחולל במחלקת היולדות של בית החולים בבריסטול. כ-40 מצלמות תתעדנה את רגעי הדרמה של הזוגות המגיעים לחדר הלידה – החל משלבי ההכנה, דרך הקשיים והכאב ועד לרגע המרגש בו תינוק חדש מגיע לעולם.

דוקו מהחיים
רצועת דוקו-בריאות המציגה סיפורים אישיים מהחיים

המנתח והחייל סרט חדש
יום שלישי, ה-3 ביולי בשעה 22:00
סיפורו של המנתח האוסטרלי המוביל מונג'ד אל מודריס, המבקש ליישם הליך מהפכני על חייל בריטי קטוע איברים. מונג'ד עצמו נאלץ להיאבק עם עמיתיו במוסד הרפואי, הרואים בו איש שיווק מבריק ואיום על הסדר הישן. הסרט יעקוב אחר ניסיונותיו לממש את חזונו הייחודי, על אפם וחמתם של מתנגדיו.

כאן ועכשיו סרט חדש
יום שלישי, ה-10 ביולי בשעה 22:00
תיעוד מרגש של גבר ואישה צעירים הסובלים ממחלה סופנית. הצופים יחשפו להתמודדות של השניים עם תודעת המוות הקרב, וכיצד היא מעצבת את הזמן שנותר להם עם יקיריהם.

סקר הסקס הגדול סרט חדש
יום שלישי, ה-17 ביולי בשעה 22:00
כל מה שאי פעם רציתם לדעת (וגם את מה שלא!) על הרגלי הסקס הבלתי שגרתיים של הבריטים. הסרט יחשוף אותנו אל תוצאותיו של סקר אדיר מימדים הבוחן את הפטישים הפופולרים ביותר של אזרחי הממלכה. אם חשבתם שהיבשושיות הבריטית המפורסמת משקפת את חיי המין שלהם, אתם כנראה טועים.

האמת על לחץ סרט חדש
יום שלישי, ה-24 ביולי בשעה 22:00
ארגון הבריאות העולמי הכריז על לחץ ומתח כעל המגיפה של המאה ה-21. בסרט זה תחקור פיונה וויליאמס את הסיבות למתח המופרז שאנחנו חווים מדי יום והדרכים לשיכוכו. וויליאמס תבקש לראות האם ישנו מתח חיובי שעשוי לסייע לנו בעבודה ובחיינו האישיים, וכיצד ניתן לנצל אותו לצרכינו.

האמת על שינה סרט חדש
יום שלישי, ה-31 ביולי בשעה 22:00
מסתבר שאזרחי בריטניה הם מן העייפים בעולם. העיתונאי הבריטי מייקל מוזלי, הסובל מהפרעת שינה כרונית, יוצא לחקור את ההשלכות ההרסניות של מחסור בשינה ואת שיטות הטיפול הקיימות היום.

Check Also

וידאו: טיזרים ל”האנטומיה” ו”תחנה 19″

אחרי שנודע , כי העונות החדשות של “האנטומיה של גריי” ו”תחנה 19 ” יעלו ב-ABC …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.